אורח


הוסף למועדפים שלח לחבר 
הוסף לדף הבית צור קשר 

חפש ב:     חיפוש
מאמרים נוספים
ערוץ 2 וערוץ 10 מחכים לרעיון הגדול הבא!!!
סיסמה מוצלחת לעסק שלך
מכירות: למכור קרח לאסקימואי
המצאת שם נכון למוצר שרות או עסק
סיסמא פרסומית נכונה
כוחו של ברושור
ניהול תוכן באינטרנט
מדריך לתוכן מותאם גוגל
כתיבת מודעה נכונה
כיצד תוכן נכון משפיע על יחס המרה באתר
סרטי תדמית - לדעת למכור את עצמנו
מאגים ספלים וכוסות לפרסום
succesful business
איך לסגור עסקאות באמצעות פרופיל חברה
שירות הפצת הודעות יחסי ציבור ברשת
פרופיל חברה שיסייע לכם להפוך לקוח ללקוח חוזר
המכתב המקדים לקורות החיים הוא כלי השיווק העצמי החשוב למועמד
טיפ למציאת עבודה
מחקר מגלה שמוצרי פרסום וקידום מכירות שניתנים בחינם עדיפים על פני פרסום במדיות
מוצרי פירסום ,מתנות ממותגות לצורך קידום מכירות

טוטוקארד – תוצאות מוכחות בשטח


   

 

מועדון טוטוקארד הוא מועדון אקסקלוסיבי אשר מיועד לכל מי מחפש נוחות, מקצועיות וסיכויי זכייה גבוהים. מועדון טוטוקארד שייך לקבוצת סמארט קלאב שהוקמה על ידי קבוצת שריג ב-1991. יש לציין שתחת השם סמארט קלאב מאוגדים מספר מועדוני לקוחות מובילים, ביניהם גם לוטוקארד. מועדונים אלו מספקים שירות חכם של מילוי ושליחת טפסים ומאפשרים להשתתף בהגרלות שונות של מפעל הפיס כגון הלוטו והמועצה להסדר הימורים בספורט כמו ווינר, וכמובן טוטו שליחת הטפסים נעשית באופן אוטומטי על ידי החברות עצמן אך תוך מתן גישה ושקיפות מלאה - ללקוח. כל זה בנוחות אידיאלית המונעת מהלקוח את הטרחה של לצאת מהבית, לבדוק וללמוד את הסטטיסטיקות , וחוסכת ממנו עוד מיני עיכובים ופרוצדורות מעיקות אשר שוב ושוב חוזרות על עצמן בכל שבוע.,

בנוסף לכך,קבוצת סמארט קלאב מעמידה לרשות חבריה מערך שירות לקוחות מקצועי, אמין ויעיל המצויד במוקדנים שהוכשרו במיוחד לתפקיד של נציגי שירות ומכירה, אשר משרת את קהל הלקוחות בכל עת. כאמור, הטוטוקארד הוא אחד מהמועדונים החשובים ביותר הכלולים ב מקבוצת סמארט קלאב, אולם בניגוד למועדונים אחרים, זהו מועדון אשר מתמקד בכדורגל – אחד ממשחקי הספורט האהובים ביותר בארץ ובעולם כולו. לפיכך, צוות העובדים והיועצים של קבוצת סמארט קלאב שונה מאלו של המועדונים האחרים אשר מתמקדים יותר בסטטיסטיקות ומזל. הצוות של קבוצת סמארט קלאב מונה צוות מקצוענים אשר הורכב במיוחד מאנשים שמבינים, נושמים וחיים כדורגל (כולל מאמנים ושחקני עבר), ומסוגלים לעזור ללקוחות המועדון להגדיל את סיכויי הזכייה שלהם לבלי היכר.

טוטוקארד – שירות חכם ובלעדי

טוטוקארד הוא מועדון שעובד קודם כל בשביל הלקוח. בעבר טופס הטוטו היה מורכב כמעט באופן בלעדי ממשחקי כדורגל משתי הליגות הישראליות הבכירות. היום מורכב הטופס משישה עשר משחקים וגם מליגות ברחבי העולם כמו למשל אנגליה, איטליה, ספרד, גרמניה ועוד. עובדה זו מקטינה את הסיכוי לזכות בפרסים בטוטו, מאחר וכעת על משתתפים במשחק ני הטוטו לפתח בקיאות, הבנה ומעורבות במספר ליגות ברחבי היבשת. מדובר במאות פרטי מידע שיש לאסוף בכל שבוע על מנת לאפשר מילוי טופס מושכל והגיוני ולא אקראי. טוטוקארד מספקת שירות חכם וכך עושה עבור לקוחותיה את העבודה הקשה הזו. וכל זאת בעזרת צוות מומחים המתכנס לפני כל סוף שבוע של משחקים ומזין לתוך תוכנות ייחודיות של סמארט קלאב את כל הנתונים הרלוונטיים לכל משחק: היעדרויות של שחקנים, תנאי המגרש, מזג האוויר הצפוי, פציעות, מומנטומים וכו'. התוכנה מעבדת את כל המידע שהכניסו אליה המומחים ומוציאה עבור חברי מועדון טוטוקארד את האפשרויות הטובות ביותר בשיטה מיוחדת המבוססת על פירוק של "טור האב" למאות אלפי טורים הנשלחים אוטומטית עבור כל אחד מחברי המועדון.

טוטוקארד – תוצאות מוכחות

בעזרת השירות החכם הזה מציע המועדון לכל מצטרף מספר מסלולים המשלבים בין טורי טוטו וטפסי ווינר שיטתיים. על בסיס ניסיון של 19 שנים בניתוח סטטיסטי של משחקי כדורגל נשלחים באופן קבוע טפסי טוטו ו-ווינר על ידי המועדון עבור מנוייו. טפסי הטוטו נשלחים על שם הלקוח ומאפשרים זכייה במיליוני שקלים. טפסי הווינר נשלחים גם הם באופן שוטף עבור מנויי המועדון ובאמצעות השיטה הייחודית של סמארט קלאב משפרים את סיכויי הזכייה ואת גובה הפרסים.

עם עובדות לא מתווכחים – השיטות הייחודיות של סמארט קלאב הניבה עבור לקוחותיה סכום זכיות מצטבר של למעלה מ-100 מליון שקלים.

בנוסף לכל אלו, מקבל כל חבר חדש במועדון טוטוקארד שם משתמש וסיסמא אישיים המאפשרים גישה לאתר החכם של החברה, ובו ניתן ליהנות ממעקב שוטף אחר הטפסים שנשלחו עבורו, לעקוב אחר תוצאות טוטו, לקבל טפסי טוטו ו-ווינר ממולאים על ידי מקצוענים בתחום , וכן מידע על הטבות מיוחדות לחברי המועדון.


שלח מאמר לחבר

דרג מאמר זה

אודות הכותב
שם הכותב :  
אודות :
מקצוע :
מאמרים נוספים : למאמרים נוספים שפורסו על ידי
לחץ כאן ובנה אתר אינטרנט תוך 5 דקות


קישורים נוספים :
בניית אתרים
קידום אתרים
מדריך לבניית אתרים
מאמרים
אינדקס אתרים
שיתופי פעולה :
משחקים
www.2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
2all.co.il   בניית אתרים   וקידום אתרים באינטרנט  דוא"ל admin@2all.co.il תנאי שימוש באתר