בחור נכנס לחנות פרוות.

בחור נכנס לחנות פרוות, כשאישה צעירה ומדהימה צמודה אליו. הוא מבקש לקנות עבורה מעיל פרווה. הצעירה מחפשת ומוצאת מעיל מינק יפה וארוך, נוטלת אותו וניגשת למדוד.בעוד היא מודדת, המוכר לוחש לבחור: "שמע, המעיל הזה עולה ששים וחמש אלף דולר!"."המחיר לא חשוב, תן לה את כל מה שהיא תבחר", עונה הבחור.הצעירה מחליטה שמעיל המינק מוצא חן בעיניה. הבחור שולף פנקס צ'קים ורושם צ'ק על הסכום המבוקש.המוכר אומר לו: "עכשיו יום שישי בצהריים והבנקים כבר סגורים. בוא ביום ראשון. אני אפדה את הצ'ק ותוכל לקחת את המעיל".הזוג מודה למוכר והולך שמח לדרכו. ביום ראשון מגיע הבחור לחנות,. המוכר מתנפל עליו: "איך אתה מעז לבוא לכאן?! בבנק אמרו שאין לך אגורה בחשבון!"."זה בסדר", מחייך הבחור, "באתי רק להודות לך על סוף השבוע הנפלא שהיה לי".שני חייזרים נוחתים במדבר

שני חייזרים נוחתים במדבר, ליד תחנת דלק. ניגשים למשאבה ופוקדים עליה: יצור ארצי, תקרא לבוס! המשאבה לא עונה. חוזרים על ההוראה פעם שניה, ושוב המשאבה לא עונה. אז אחד החייזרים אומר לשני: אם עוד פעם הוא לא עונה, אני מכניס בו כזה לייזר, שהוא יהפוך לאבק. החייזר השני אומר לו: לפני שאתה מכניס בו לייזר, תן לי להסתתר שם מאחורי הגבעה.הראשון מתפלא על ההשתפנות שלו, נותן לו להסתתר ופונה אל המשאבה. זו לא עונה, הוא יורה לייזר, וכמובן עף מעוצמת הפיצוץ. החבר שלו רץ אליו ומגלה אותו שחור, מפויח וזועם: "אם ידעת שזה מה שיקרה, למה לא אמרת לי?!" .הראשון עונה: לא ידעתי כלום. אבל אני, יש לי עקרון אחד בחיים - עם כאלה שהזין שלהם מקיף את הגוף שלהם פעמיים ונכנס להם לאוזן - אני לא מסתבך!הייתה כיתה של בנים וכיתה של בנות

הייתה כיתה של בנים וכיתה של בנות המנהל נכנס לכיתה של הבנות ורואה את המורה ערומה. הוא שואל אותה: "מה זה?" אז היא עונה לו:" אני מלמדת את הבנות על הגוף הנשי" אחר כך הוא נכנס לכיתה של הבנים ורואה את המורה ערום. שואל אותו: "מה זה?" אז הוא עונה לו: "אני מלמד את הבנים על הגוף הגברי" אחר כך הוא נכנס לשירותים ורואה ילדים מתמזמזים ושואל אותם: "מה אתם עושים?" אז הם ענו לו: "שיעורי בית".

איש זקן עומד בתחנת אוטובוס

איש זקן עומד בתחנת אוטובוס ולפתע מופיע צעיר עם צבעים בשיער
ירוק כחול ואדום. הזקן מתבונן בו.
לאחר כמה דקות נגש הצעיר אל הזקן ואומר "מה קרה זקנציק' אתה לא עשית מעשים פרועים כשהיית צעיר?"
"כן" עונה הזקן "פעם שכבתי עם תוכי ועכשיו אני שואל את עצמי אם יש סיכוי שאתה הבן שלי "

תוכי פה גדול...

אישה אחת הלכה לצער בעלי חיים לאמץ תוכי. אין בעיות, אומר לה העובד, בדיוק הביאו לנו תוכי לאימוץ, אבל הבית הקודם שלו היה בית זונות.
בסדר, חושבת לה האישה, מה כבר יכול להשתבש. היא מביאה אותו לביתה, והתוכי מתעורר ושואג בקול רם: "איזה יופי, בית זונות חדש".

הוא ממשיך לבחון את הסביבה החדשה שלו ונתקל באישה שזה עתה הביאה אותו: "איזה יופי, בית זונות חדש, מאדם חדשה"

למשמע ההמולה הגיעו שתי בנותיה של האישה, ראה אותם התוכי ואמר: "איזה יופי, בית זונות חדש, מאדם חדשה, זונות חדשות".

בדיוק אז הגיע בעלה של האישה, ראה אותו התוכי ואמר: "איזה יופי, בית זונות חדש, מאדם חדשה, זונות חדשות...
אבל אותם קליינטים."

ירה אחת עולה למונית..

נזירה אחת עולה למונית..כל הדרך הנהג מסתכל עליה ובסוף הוא אומר לה "יש לי בקשה,תמיד רציתי לזיין נזירה" הנזירה אומרת לו "אני מוכנה אבל יש שני תנאים" הנהג:"איזה שני תנאים?" הנזירה:"אתה צריך להיות רווק והתנאי השני אתה צריך להיות קתולי" הנהג אומר שהוא עומד בשני התנאים.הנזירה מצביעה על מקום בצד הכביש והם עושים שם מה שצריך..אח"כ הם ממשיכים ליסוע והנהג אומר:"יש לי וידוי" הנזירה:"איזה?" הנהג:"אני לא רווק ולא קתולי" הנזירה אומרת:"זה בסדר גם אני שיקרתי אני יהושע ואני בדרך למסיבת תחפושות"...

בעיירה אחת ...

בעיירה אחת נפטר במפתיע הרבי הצעיר, אשר היה איש משכיל ותלמיד חכם. הרבנית הצעירה מיאנה להתנחם. מה גם שבכל העיירה לא היו עוד גברים פנויים ותלמידים חכמים. בתום ימי האבל הציעו לה ידידותיה להתחתן מחדש: "זה לא סוף העולם, את עדיין אישה צעירה ויכולה להקים משפחה". והיא מתעקשת: "לא אמצא עוד חכם כמוהו".


לבסוף שידכו לה את הגבר הפנוי היחיד בעיירה, קצב במקצועו. נו, אם לא תלמיד חכם, לפחות פרנסה. עשו חופה צנועה ונישאו כדת.


בסוף השבוע, שעה לפני הדלקת נרות, גחן הקצב לעבר אשתו ולחש לה: "את יודעת, במשפחה שלי תמיד אומרים שזו מצווה לעשות סקס לפני הדלקת נרות". אז הם עשו.בליל שבת, לפני השינה, גהר הקצב שוב לעבר זוגתו החדשה ולחש: "את יודעת, במשפחה שלי תמיד אומרים שזו מצווה גדולה לעשות סקס לפני השינה". אז הם עשו.בשבת בבוקר, לפני הארוחה והתפילה, גהר הקצב לעברה ואמר: "את יודעת, במשפחה שלי תמיד סיפרו לי שזו מצווה לעשות סקס בעונג שבת". אז הם עשו. וכך גם לפני סעודה שלישית ושוב אחרי ההבדלה.ביום ראשון בבוקר יצאה הרבנית לשוק ופגשה את חברתה. "נו", התעניינה החברה בדיסקרטיות, "איך החתן החדש?". "תראי", לחשה לה הרבנית, "אולי הוא לא תלמיד חכם, אבל הוא בהחלט ממשפחה טובה".אמא והבן שלה

איזה אמא אחת חוזרת מאוחר בלילה לבית וכשהיא חוזרת הבן שלה אומר לה אמא איפה היית עד שעה מאוחרת היא עונה לו "שתוק יבן זונה"חחחחח הבנתם אמא שלו זונה......

משקיע פוטנציאלי מסייר במפעל לייצור מוצרי גומי.

משקיע פוטנציאלי מסייר במפעל לייצור מוצרי גומי. הוא רואה מכונה המייצרת פטמות לבקבוקי שתייה של תינוקות. מהמכונה עולים קולות רעש מוזרים.מנהל המפעל מסביר לו: "הרעשים שאתה שומע זה הרעש שעושה ניקוב הפטמה".התחנה הבאה היא מכונה המייצרת קונדומים, וגם כאן מדי פעם נשמעים קולות מוזרים.המנהל מסביר למשקיע: "כאן אנחנו מנקבים כל קונדום חמישי"."מנקבים? קונדומים??", מופתע האורח, "זה לא פוגע במכירות?!"."קצת", מודה המנהל, "אבל זה מאוד מקדם את מכירת הפטמות של בקבוקי התינוקות".

גבר חוזר הביתה מהעבודה ואומר לאשתו...

גבר חוזר הביתה מהעבודה ואומר לאשתו: "מתוקה, קיבלתי היום מזכירה חדשה, ונחשי מה – היתה לה חזייה בצבעים אדום ולבן. את יודעת, אלה הצבעים של קבוצת הכדורגל שלי. בכל מקרה, זה לא משהו חשוב כל כך, אבל זה היה ממש נעים".למחרת, כשהוא נכנס הביתה, אשתו שואלת: "איך היה היום שלך?".האיש עונה: "נפלא! לא רק שהחזייה שלה אדומה ולבנה, גם התחתונים שלה! את יודעת, זה לא משהו כל כך חשוב, אבל זה היה ממש נעים...".ביום השלישי השניים נפגשים אחרי העבודה. הבעל שואל את אשתו: "איך היה היום במשרד שלך?".האישה עונה: "אה, שום דבר מיוחד יקירי. הגיע היום בוס חדש. הזין שלו ארוך בחמישה סנטימטרים משלך. אתה יודע, זה לא משהו כל כך חשוב, אבל זה היה ממש נעים...".

אמא וילד

איזה אמא אחת עוברת עם הבן הקטן שלה ליד חנות הילד שואל את אמא שלו אמא איזה חנות זאת היא עונה לא "קונדטוריה" הוא אומר לה אמא תביא לי פלאפל היא אומרת לא לא היום יום אחר הוא שואל אותה אמא ארפשר פלאפל היא אומרת לו לא היום עדשילד היתעצבן הוא הלך לבד ברחוב אסף כסף מכל האנשים ןניכנס לבד לחנות אז השומר תופס אותו אומר לא ילד זה לא מקום בישבילך אתה קטן הילד אמר לו בבקשבה תכניס אותו לחנות אז השומר אמר לו אני מסכים אני יגיד שברחת לי בכניסה .
הילד ניכנס למקום ראה שם הרבה חדרים ניכנס לאחד רואה שם זונה שוכבת היא שואלת אותו איך אתה רוצה את זה הוא עונה לה בפיתה.....חחחח אמא שלו עבדה אליו זה היה בית זונות חחחחחחחחחחחחחח

שוטר מפטרל בחוף הים

שוטר מפטרל בחוף הים ומשגיח על המכוניות. בתוך המכוניות זוגות אוהבים. הוא מבחין שהאור הפנימי באחת המכוניות דולק. השוטר מתקרב למכונית ורואה בחור יושב ליד ההגה וקורא עיתון. במושב האחורי יושבת בחורה נחמדה וסורגת סוודר. אחרי רבע שעה הוא חוזר ורואה ששניהם באותו מצב בדיוק. מתוך סקרנות, השוטר מקיש בחלון המכונית. הבחור פותח מעט את החלון: "כן?".
"מה אתם עושים פה?", שואל השוטר."אני קורא עיתון, והבחורה סורגת סוודר"."טוב אני רואה", אומר השוטר, "בן כמה אתה בחור?"."אני בן 22", משיב הגברבר."והנערה?".הבחור מציץ בשעונו: "עוד 12 דקות ו-40 שניות היא תהיה בת 17".שאלה:

שאלה: למה הקליטה הכי טובה היא במלתחות של הבריכה?

תשובה: כי כל האנטנות בחוץ...

הכי חכמה שיש!

טסים במטוס אחד ג'ורש בוש, בלונדינית, סבא ונכדו. הטייסים אומרים שיש תקלה והמטוס הולך להתרסק וכולם שיקחו מצנח ויצנחו. הנכד אומר: מה עושים? יש רק 3 מצנחים ואנחנו 4 אנשים??
ג'ורג' בוש אומר: אני חייב לצנוח יש לי מדינה לנהל, אני חשוב. לוקח מצנח וצונח. הבלונדינית אומרת: אני הבלונדינית הכי חכמה שיש אני חייבת לחיות. לקחה מצנח וקפצה. הנכד אומר לסבא: סבא, מה נעשה? יש רק מצנח אחד ואנחנו 2 אנשים. הסבא אומר לנכדו: אל תדאג בני, הבלונדינית לקחה את השק שינה

המשפחה המטורפת

יום אחד ילד בשם יוסי הלך לבית ספר בסוף היום המורה אמרה לתלמידים "יש לכתוב מה שאתם שומעים בבית ברור?!" יוסי מילמל "כן....." הוא חזר הביתה ושומע את אמא שלו אומרת לשכנה "מטומטמת מטומטמת" הוא שומע את אחותו מדברת עם חברה שלה בטלפון ואומרת "כן כן כן" הוא שומע את אחיו צופה בסופרמן וצועק "סופרמן!" ושומע את אבא שלו זורק את הזבל לפח הזבל ושר "בין פחי הזבל בין פחי הזבל" למחורת הוא רץ לבית ספר ואומר למורה "סימתי את השיעורים!" המורה אומרת תקריא יוסי אומר "מטומטמת מטוטמת!" המורה אומרת אתה רוצה מכתב להורים?! יוסי אומר "כן כן כן" המורה שואלת מי אתה חושב שאתה? יוסי עונה "סופרמן!" המורה שואלת איפה אתה גר יוסי אומר "בין פחי הזבל בין פחי הזבל....... (אני יודע שזה לא ממש סקס אבל זה מצחיק ודומה לסקס!)

כלבים

פעם אחת היה כלב. הכלב היה במידבר רץ הכלב ימינה רץ שמאלה אבל הוא ראה רק חול וחול וחול נאנח הכלב: עים לא אמצה מיד איזה עץ שלפוחית השתן שלי תיתפוצץ.
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות