אורח


הוסף למועדפים שלח לחבר 
הוסף לדף הבית צור קשר 

מידע על בניית האתר וקידומו
מדוע חשוב לדאוג לקידום האתר ולפירסומו?
מנוע החיפוש הגדול ביותר כיום הינו "גוגל". על מנת להגיע לדפים הראשונים של גוגל חשוב מאוד לדאוג להפיץ ולפרסם את האתר על מנת שיופיע בגוגל.
כיצד פועלים מנועי החיפוש וגוגל בעיקר?
נוסחאות חישוב ושקלול הפרמטרים המשפיעים על פופלריות האתר שלכם במנועי החיפוש הן סודיות ושמורות ואף משתנות מעת לעת אך להלן מידע חשוב שיוכל להיות לעזר. חשיבותו של דף אינטרנטי נקבע בגוגל על-פי שיטת דירוג הנקראת PageRank (דירוג דף). על פי שיטה זו נערכת בדיקה של מספר הפעמים אליו מגיעים באקראי לדף מסוים תוך כדי גלישה באינטרנט ומספר ההפניות שיש לדף מסוים מתוך דפים אחרים. האתר מקבל פירסום גבוה יותר בגוגל ככל שמספר הכניסות אליו גבוה יותר. מדד לקידום האתר בגוגל הוא תדירות הכניסה לאתר דרך מנועי החיפוש, איכות תוכן האתר, הוותק שלו ותדירות עדכון האתר. בכל פעם שמנוע החיפוש איתר קישור מסוים, דירוג האתר עלה. יחד עם זאת, אמינותו של אתר יורדת כאשר קישור לדפים שלנו מגיעים מאתרים מפוקפקים ולא רציניים.
בנינו אתר. כיצד נגרום לכניסות רבות לאתר?
ידוע כי כרטיס הביקור הראשוני הוא ויזואליות. גולש נכנס לאתר ויוכל להישאר בו כאשר הוא נראה לו רציני, מקצועי ועיצובו מושך את תשומת ליבו להמשיך ולבדוק אותו. לכן, האתר צריך להיות מעוצב בצורה נעימה, מקצועית ומעניינת תוך התייחסות כמובן לאופי האתר. בנוסף חשוב מאוד להקפיד על תוכן איכותי המספק ככל שניתן תשובות למתעניין. אתר מעוצב במקצועיות ובעל תוכן ענייני, מקצועי ואיכותי ישאיר את הגולש באתרך.
הדרך להצלחה - מילות מפתח
אין להציף במילות מפתח. רצוי לבחור בקפידה מספר מילות מפתח וחושב שתהיינה רלוונטיות לאתר שלכם. אם האתר שלכם עוסק למשל בגינון וצמחייה אל תכניסו למילות המפתח משפטים כמו: "האתר הכי משתלם" או: "דיסנילנד". יש לרשום את שם האתר, וניתן לרשום למשל, "גינון, צמחייה, עיצוב גינות, פרחים, צמחים". אל תתחכמו ותכניסו מילות מפתח שידוע שהרבה מחפשים לפיהן, למשל מקומות ו/או אישים מפורסמים כמו "לונדון" או "יעל בר זוהר" או "כוכב נולד" שאינם מתאימים לתוכן אתרכם – ראשית הדבר מוריד מערכו האמיתי של האתר שלכם. שנית יש סיכוי לקבל "עונש" מגוגל ולא להופיע בדפים הראשונים שלו בגלל אי התאמה ורלוונטיות. חשוב לדעת ולזכור! מילות המפתח צריכות להופיע גם בתוכן הדפים בצורה סבירה ועניינית. בדרך זו, מנועי החיפוש יתייחסו לאתר שלך כאתר רציני, מה שישפיע על מיקומו בדפי מנועי החיפוש. המלצה: ערכו סקר בקרב מכריכם. נניח שהאתר שלכם אכן עוסק בגינון וצמחייה. שאלו מה הן המילים אותן היו מקלידים על מנת למצוא את מבוקשם בנושא. ניתן לכתוב צמדי מילים ו/או מילים בודדות. ושוב, רצוי לא יותר מ-8 מילים. ככל שיש יותר מילות מפתח מנועי החיפוש מתייחסים לאתר כאתר "לא רציני" והדירוג שלו יורד.
מה עוד?
היכנסו לפורומים גדולים הקשורים לתחום בו עוסק אתרכם כגון תפוז, וואלה, נענע וכו' - הציגו את האתר שלכם שם, כתבו מאמרים מקצועיים ומעניינים. רצוי לבנות דף המכיל קישורים למאמרים וחומר מקצועי שלכם. דף זה יכול לקדם מאוד את אתרכם. קחו יוזמה ופנו לאתרים הנמצאים באותו סקטור והציעו להם להוסיף קישור לדף המאמרים שלכם - ככל שדף המאמרים יהיה ביותר אתרים כך הסיכוי שיגיעו אלייך גבוה יותר. חשוב מאוד! אין להכניס את הקישור שלכם לכל אתר, דף או בלוג. הצפה של הקישור בכל מיני אתרים אינה מקדמת את אתרכם! עשו זאת בשיקול דעת ובחוכמה ורק באתרים גדולים ומוכרים.
זכויות יוצרים
חשוב לזכור שאין להשתמש במאמרים, תוכן ו/או תמונות שאינם שלכם בשל הגנה על זכויות יוצרים, כפי שלאיש אין זכות להשתמש בחומר שלכם.
מדוע 2all?
הייחודיות שלנו היא בבניית אתרים הכוללים ממשק ניהול תוכן מלא מתקדם מסוגו המאפשרת לבעל האתר שליטה מלאה על תוכן האתר בעזרת מדריך הממשק אליו ניתן להיכנס. ל-2all יש שרתי אחסון מהירים במיוחד. אנו מספקים פתרון כולל לבניית האתר + אחסונו על שרתינו - עובדה המקנה לנו יתרון על כל חברות בניית האתרים הקיימות כיום. ב-2all תוכל לקבל תמיכה טכנית מלאה בכל הנוגע לניהול דפי אתרך, ניהול הקטלוג וניהול הפורום.
מה בממשק שלנו?
2all מעמידה לרשותך ממשק נוח וקל לתפעול בו תוכל לעצב את אתרך בעצמך או לבחור עיצובים קיימים, תוכל להכניס כמות גדולה של תמונות ודפים בצורה נוחה וקלה, תוכל לנהל קטלוג שיופיע באיזו צורה שתבחר: הצגת תמונות, הצגת תמונות עם פירוט ושם התמונה, וקטלוג הזמנת מוצרים דרכו יוכלו אנשים להזמין את המוצר המצוין שם. כמו כן באפשרותך להוסיף לאתר מספר פורומים בנושאים שונים הרלוונטיים לעסקך, תוכל להוסיף אפשרויות שונות כגון "הפוך לדף הבית", מספר הגולשים באתר, כניסה לפורומים על ידי שם משתמש וסיסמא ועוד ועוד. באתר של 2all ניתן להיעזר במדריך בניית אתרים.
ולמי שרוצה הרבה יותר?
עיצוב האתר
אנו ב-2all נעניק לך, הלקוח, אפשרות לעיצוב מקצועי של האתר. אנו נתאים את עיצוב אתרך בהתייחס לתחום עיסוקך, קהל היעד שלך וסגנונך האישי, כל זאת תוך התייחסות לכללי קידום האתרים במנועי החיפוש. ישנם אתרי פלאש יפים ביותר אך הם אינם נגישים. מנועי החיפוש אינם יכולים לקרוא את הפלאש. אתרים כאלה יכולים להתאים לסלבריטאים וזאת כיוון שבמנוע החיפוש מקלידים את שמו של הסלבריטאי ויש כזה רק אחד, לכן ברור שהאתר יימצא. גם בעיצוב אנו מעצבים את האתר בצורה בה האתר יהיה נגיש. אתרים עסקיים כמו גינון, מחשבים, רפואה ועוד יש הרבה. לכן השימוש בפלאש הינו כקישוט לאתר בלבד.
קידום ופרסום האתר
יש לא מעט חברות הבונות ומאחסנות אתרים אך לא כל חברה שכזו יודעת כיצד לקדם ולפרסם אתר בצורה נכונה. פרסום אתר זקוק לאנשי שיווק מקצועיים המתעדכנים כל הזמן בשוק "הפרסום האינטרנטי" המתחדש ומשתנה באופן דינאמי כל הזמן. אנו ב-2all, בעזרת אנשי השיווק המקצועיים שלנו, נפרסם ונקדם את אתרך, נדריך אותך בנוגע לתוכן אתרך מתוך מגמה להביא את האתר שלך לדירוג גבוה והופעתו בין הדפים הראשונים במנועי החיפוש, כל זאת תוך שמירה קפדנית על כללי הנגישות וכללי האתיקה.


קישורים נוספים :
בניית אתרים
קידום אתרים
מדריך לבניית אתרים
מאמרים
אינדקס אתרים
שיתופי פעולה :
משחקים
www.2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
2all.co.il   בניית אתרים   וקידום אתרים באינטרנט  דוא"ל admin@2all.co.il תנאי שימוש באתר