בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
                 
משחקים להורדה ישירה ( למחשב )


שנת יציאה: 2006
זאנר: פעולה
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
משחק פעולה-הרפתקה שבו נוכל לחקור את החלקים הפרועים ביותר של המערב הפרוע תוך כדי ירידה לחקר תעלומת מוצאו של הגיבור, רכיבה על סוסים, שיט בספינות קיטור והרבה קרבות בנשק חם וקר.

פרטים על ההתקנה:
טוב זה מישחק ברמה תקשיבו הוספתי את כול הוראות ההתקנה בתיקיה זו גירסת רייפ מלאה . תלכו לפי ההסבר בהוראות ההתקנה שלב שלב גודל הקובץ להורדה 270 מגה .לאחר החילוץ המישחק בגודל מלא 2.12 גיגה "אים תמחקו את כול תיקיות החילוץ" מי שצריך עזרה בהתקנה אז ICQ


הורדה:
הורדה

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

שנת יציאה: 2007
זאנר: פעולה
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
מלחמות הסמים של דרום אמריקה הולכות לעבור מהפך. סוכן מיומן להפליא של הסוכנות למלחמה בסמים האמריקאית יורד ליבשת הדרומית לעשות קצת סדר, והפעם זה אישי, לאחר שברון סמים מפוקפק (בעצם כולם מפוקפקים) חיסל את אחיו. כאן אתם, השחקנים, נכנסים לתמונה באחד ממשחקי הפעולה מגוף ראשון (FPS) המבטיחים של הזמן. היכנסו לנעליו של סוכן ה-DEA שמבקש לחסל את סחר הסמים ובאותה ההזדמנות לנקום את רציחתו של אחיו. מיטב אמצעי הלחימה שממשלת ארצות הברית יכולה לספק יעמדו לרשותכם, החל מרובי סער, דרך רובים קצוצי קנה, ועד רימונים ושאר חומרי נפץ. התגנבו ביערות הסבוכים של דרום אמריקה, דרך העיירות המנומנמות או עברו בסמטאות הצפופות של הערים שוקקות החיים, הכל בדרככם לביצוע המשימה, בדרך הקלה או הדרך הקשה. השתמשו בסביבת העולם על מנת להקל על משימתכם. בעודכם תופסים מחסה מאחורי הפינה של הבניין, אויביכם יזנקו מאחורי ארגז עץ. אך כאן שום דבר אינו בטוח - סביבת המשחק מגיבה בכל הרמות ותוכלו, באמצעות כיוון נכון, להעיף, לפוצץ או בכל דרך אחרת לנטרל את המחסה שהיריב מצא לעצמו. אך המשחק אינו דוגל רק בפעולה מגוף ראשון. התגנבות תהיה פתרון יעיל ביותר במקרים רבים, בהם ההתנגדות שתעמוד מולכם תהיה גדולה מדי. לא מדובר כאן בעוד משחק אפל וחשוך של התגנבות והסתננות - רוב הסביבה מוארת, בין אם באור יום ובין אם באור מלאכותי בלילה, כך שעבודת ההתגנבות תהיה קשה יותר אך מועילה יותר. ואם זה לא מספיק, איך אפשר לשכוח את שכירי החרב של דרום אמריקה, שתמיד ממתינים לעבודה הבאה. מדוע להסתער ולהתקוף את אחוזת ברון הסמים לבדכם, אם אתם יכולים לשכור מספר שכירי חרב שיעזרו לכם וילוו אותכם במשימותיכם! אז בואו ותחווה חווית משחק FPS חדשה הכוללת מספר אספקטים חדשים ומרעננים לז'אנר שלפעמים חושבים שלא ניתן להפתיע בו יותר.


הורדה:
הורדה

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

שנת יציאה: 2004
זאנר: פעולה בזמן אמת
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
לאחר האכזבה הגדולה אשר עורר UT2003 בקרב רוב קהילת המעריצים, החלו רבים להספיד את הסדרה. לשמחת כולם התברר כי ההספדים היו בהחלט מוקדמים. הסיבה ליללות השמחה בקרה האוהדים הינה יציאת כותר רביעי אשר מתגלה ככותר טוב ביותר. EPIC מנסה לחזור מעט למקורות ולשחזר את הקסם אשר בקע מתוך הכותר הראשון בסדרה. הביטויים העיקריים לחזרה הינם: שינויים מעטים בנשקים, שיפור ממשק המשתמש (כולל החזרת הנעימה המקורית) ואף החזרת חלק מהמפות אשר הפכו לקלאסיקה, באריזה גראפית משופרת כמובן. הסיבה האמיתית למסיבה הינה תוספת של צורות משחק חדשות, כאשר גולת הכותרת הינה אופציית ה-Onslaught – צורת משחק המשלבת מצד אחד זריזות ומצד שני תכנון טקטי עמוק יותר ממה שנדרש עד עתה בכותרי הסדרה. התענוג רק גדל בשל שלל הרכבים, באוויר וביבשה, הניתנים לשליטה קלה ומהנה במיוחד בזכות מערכת פיזיקאלית גמישה מעט לטובת השחקנים. לכל אלה אשר לא שיחקו בכותר הקודם, אל דאגה. המשחק הנוכחי מכיל בתוכו את כל מפות גרסת 2003 בתוספת כ-40 מפות חדשות (למעלה מ-100 מפות בסך הכל). כמות מפות מרשימה זו, בתוספת עורך UnralED - השלבים הוותיק, מעניקים אורך חיים אדיר לכותר. בקיצור, הצבע חוזר ללחיים של שחקני UT.


הורדה:
הורדה

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

שנת יציאה: 2007
זאנר: פעולה
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
במשחק הפעולה המגניב למראה הזה תשלטו בקבוצת חיילים ותלחמו בגוף ראשון במגוון אויבים מחרידים ומפחידים בדרככם להציל את העולם מאיזה רוע איום ונורא כזה או אחר. לכל אחד מהחיילים ביחידה יש כוחות מיוחדים שעובדים בשילוב עם כלי נשקם כדי להביס את המפלצות: לדוגמה, הצלפית בקבוצה גם מבורכת בכוחות טלקינסיס, ויכולה לשלוט על הקליעים במעופם כדי להנחות אותם דרך מספר אויבים או לפגיעה מדויקת בנקודת חולשה של אויב אחד. חייל אחר ביחידה מסוגל לבצע הקרנה אסטראלית כדי לסייר ולהזהיר את היחידה מפני סכנות עתידיות.


הורדה:
הורדה

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

שנת יציאה: 2006
זאנר: פעולה
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
בהמשך ל-Black & White, השבטים הפרימיטיביים של המשחק הראשון התקדמו. הם כבר לא זקוקים לאלים שידאגו לצרכים הבסיסיים שלהם. עכשיו הם רוצים אלי מלחמה כדי להגן על עצמם ולכבוש את שכניהם. ב-Black & White 2 יוסט הדגש לאסטרטגיה מלחמתית ופיתוח טכנולוגיות שישרתו אותה. כמו במשחק הקודם, ייפול עליכם התפקיד הקשה של להיות אל. ואתם תיצטרכו לקבוע את חוקי המשחק, האם תהיו רעים לעמכם ותיגרמו לטבח במאמינים שלכם, או שתהיו טובים ותעזרו למאמניכם לחיות בשלום.החיה במשחק תהיה בעלת הרבה יותר מאפיינים ותינתן לשינויי והתאמה מלאה לצורך השחקן. השחקן יוכל לאמן את החיה בעזרת חפצים שונים כמו מקלות, נוצות, שוט ועוד.כמו כן תוכלו לבצע ניסים חדשים, כמו רעידות אדמה, התפרצות הרי געש ועוד.בעזרת כוחותיכם כאל, תוכלו לשלוח את המאמינים שלכם לקרבות עצומים שיכללו אלפי חיילים בדומה לסדרת Total War ,או להיפך, לשלוח נציגים שוחרי שלום לעמים השכנים.השחקן יוכל לפתח נשקים, שינועו מחרבות וחיצים עד לנשקים מתקדמים לפריצת חומות.אפשרויות הבנייה הת! רחבו גם הן, השחקן יוכל להתאים את הכפרים שלו לפי רצונו, מפלים וגני פרחים, או שעמודי תלייה ומכשירי גיליוטינה.


הורדה:
הורדה

סיסמא להורדה:
Sup3rFly

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2

 

שנת יציאה: 2007
זאנר: אסטרטגיה ,לחימה,פעולה,אקשן
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
עוד 60 שנה בערך מעכשיו, צבא חייזרים בשם הסטרוג, יפלוש לכדור הארץ וזה יהיה התפקיד של ה- Global Defense Force להדוף אותם אחורה. בפלטפורמה של משחק רב-משתמשים המזכירה מאוד את סדרת משחקי Battle Field (משחק יריות ממבט ראשון בו צוותים של שחקנים עובדים ביחד דרך האינטרנט כדי להילחם קבוצה בקבוצה) ילחמו שני הצבאות זה בזה מספר רב מאוד של תרחישים על פני מפות בגודל של קילומטר מרובע! דבר שמשאיר המון מקום ל-24 שחקנים, 12 בכל צד, לתמרון, טקטיקה, שימוש בחילות משוריינים והתקפות אוויריות וארטילריה. כל מפה במשחק תוקדם בתדרוך שיסביר מה תצטרך הקבוצה שלכם לעשות כדי לנצח ורוב המשימות ידרשו המון שיתוף פעולה בין שחקנים מכיוון שכל שחקן יוכל לשחק מקצוע אחר עם יכולות ואפשרויות אחרות. חלק מהמפות יהיו מערכות מלחמה מורכבות אשר יובילו שחקנים ממפה למפה ותנתן להם היכולת לרכוש מיומנויות אחרות ככל שיתקדמו וישלימו יותר משימות, לדוגמא נשקים חזקים יותר, יותר חיים ואפילו עוד יכולות מיוחדות. המנוע הגרפי של המשחק הוא שיפור של המנוע החזק והמדהים של Doom 3 ו Quake 4 שמבטיח שהמשחק כולו ירוץ בצורה חלקה (על כרטיס מסך מתאים) ועם גרפיקה מרהיבה. בנוסף טקסטורות של מפות לא יהיו יותר מקטעים קטנים שחוזרים על עצמם לאורך המפה אלא כל המפה היא טקסטורה אחת גדולה דבר הנותן יכולת ליצור משטחים מרהיבים ומדהימים.

דרישות מערכת מינימליות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP/Vista - פנטיום 4, 2.8 גיגה-הרץ (3 גיגה-הרץ עבור ויסטה) - 512 מ"ב ראם (768 עבור ויסטה) - כרטיס מסך ג'יפורס 5700 או ריידון 9700, בעל 128 מ"ב זיכרון.


הורדה:
הורדה

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

שנת יציאה: 2005
זאנר: אסטרטגיה ,לחימה,פעולה,אקשן
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
גיבור המשחק הוא אש, בחור שהיה מוכר קשוח והפך בעל כורחו לצייד זומבים כאשר במקום יד הוא התקין לעצמו מסור חשמלי. לצידו של אש סיידקיק בשם סם שהוא ננס חצי-זומבי המהווה מושא להתעללות וצחוק. המשחק מכיל המון המון קטשופ וחלקי חילוף – אל תגידו שלא אמרנו לכם.

דרישות מערכת:
מעבד במהירות 800 מגה-הרץ ומעלה
256 מגה זכרון
כרטיס מסך מדגם Geforce2, תואם או טוב יותר
2 ג'יגה פנוי על הדיסק הקשיח
כונן DVD-ROM
מערכת הפעלה מסוג חלונות


הורדה:
הורדה חלק 1
הורדה חלק 2

סיסמה:
www.netawy.org

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

שנת יציאה: 2007
זאנר: פעולה,אקשן
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
אז מה מצפה לנו ב Chronicles Of Riddick: Assault On Dark Athena ? מלבד זה שהמשחק מתהדר בגרסאת מולטיפלייר, יש סיפור טוב - לאחר שהצלחנו לברוח מהכלא בכותר הקודם Escape from Butcher Bay, נחזור אליו שוב כדי לטעום מהחוויה, ואז נשלח את רידיק לקצה הגלקסיה, אלא ששלוותו של ידידנו הקירח בעל הראייה המגניבה מופרת, כאשר ספינת החלל Dark Athena, עם הקפטן שלה, ריבס, וצוות העבדים, יוצאת ללכוד אותו, ולא נותנת לו טיפת מנוח לרגע קט. כרידיק, נילחם באמצעות כל מה שבא ליד, או עם היד עצמה, כאשר נסתער מתוך החושך בעזרת הראיה המיוחדת, על השומרים מאחור ונשבור את מפרקתם. או לחלופין, נרים את השוטגאן של השומר שהרגע נשבר צווארו, ונפוצץ את חברו לחתיכות קטנות. המשחק מבטיח אינספור קומבינציות של מכות מהנות - אגרופים, מרפקים, תפיסות, וקומבואים מגניבים.


הורדה:
הורדה

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

שנת יציאה: 2004
זאנר: אקשן,יריות
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
פורסמו פרטים רשמיים ראשונים על המשחק Hitman 3, שבאופן רשמי נקרא Hitman: Contracts. המפיצה Eidos והמפתחת Io Interactive מבשרות כי נחזור לשחק את הרוצח השכיר "סוכן 47", שכבר בתחילת המשחק מוצא עצמו פצוע וכלוא במקום מסתורי בפריז. הוא ישתמש בכשרונו הבלתי מתפשר לרצח בכל צורה ואופן, אך באלגנטיות, על מנת לברוח מכלאו. בגירסה החדשה, תהיה העלילה אפית יותר מקודמותיה, ותכיל כמה נקודות "מטרידות", כך על פי הגדרתה של חברת Io. הם בוודאי מתכוונים למגוון צורות חדשות להוציא דם מהגוף האנושי, אותן נגלה במהלך המשחק.


הורדה:
הורדה

סיסמה: www.warecz.com

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

שנת יציאה: 2004
זאנר: אקשן,פעולה [יריות בגוף ראשון]
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
בזמן שהוא חקר על מקורות אנרגיה אלטרנטיבים, הנרי אלפרד בול הביו-פיזיקאי מצא דרך להוציא את הנשמה מאנשים, ולהשתמש בזה כמקום כוח. הגופות ללא הנשמה הופכות לזומבים. יצורים שטניים החלו למלא את הזומבים כדי לשנות את התמצית של הגוף המארח. שד, בשם באפומט, מעולם מקביל שם את עצמו בתוך אחת הגופות ללא הנשמה ומקים במהרה את כת השטן. המטרה של הכת היא לפתוח את השער בשביל שהשטן יכנס לעולם של בני האדם. מספר המצטרפים לכת הולך וגודל בנתונים מדאיגים. הגיבור הראשי מודאג מהגורל של חברו שנעלם, בדיוק יום אחד אחרי פגישה עם מנהיג אחת הקבוצות שמאמינות בשטן. החקירה העקשנית שלו היא איום לשטן ולמאמינים שלו, והם מתחילים לצוד אותו. האמת המחרידה על גורל חברו יתגלה בבית של הביופיזיקאי.


הורדה:
הורדה
קראק

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1 תמונה מספר 2
 

 

הרשו לי לקחת אתכם, חובבי הספארי, אל עומק היבשת. שם, אם יהיה לכם מזל, תוכלו לראות את אחת החיות הנדירות ביותר בטבע, שנמצאת כבר שנים בסכנת הכחדה. קוראים לה משחק הרפתקאות.
הסיבות להפיכתו של ז'אנר משחקי ההרפתקאות לעולם הולך ונעלם הן כנראה שילוב של דור חדש ו"נאור" יותר של שחקנים ("מה זאת אומרת שאין במשחק
משגר טילים, אז מה עושים בו?") ושל אי לקיחת סיכון מצד חברות ההפצה הגדולות ("מה זאת אומרת שאין במשחק משגר טילים, אז מי יקנה אותו?").הורדה:
הורדה

תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1
תמונה מספר 2
 

 

אחרי נצחונה של ברית המועצות במלחמה הקרה, צבאות הקומוניזם פולשים לקנדה ומקסיקו, וצרים עד מהרה על ארצות הברית. כעת הערים הגדולות שבעבר היו גאוות המעצמה הקפיטליסטית נמצאות בקרב על חייהן. לאחר שהכוחות הסובייטיים פלשו והשתלטו על מרבית אזור היבשת, רק חלקים נצורים בארצות הברית עומדים מנגד, אך בתוך ניו-יורק כבר פועלות כנופיות סוביטיות בפעולות גרילה. במשחק אתם נדרשים להיכנס אל תוך נעליו של כריסטופר סטון, שרברב במקצועו, אשר מתפתח מטיפוס ניו יורקי אדיש לפטריוט עשוי ללא חת אשר מגייס ומוביל צבא של לוחמי חופש אל רחובותיה של ניו-יורק.
"לוחמי החופש" משלב את העומק של משחק מבוססי חוליות עם העוצמה של משחק מלחמה מפוצץ באקשן, אשר מוביל לרחובות, רכבות תחתיות, ורחובות של העיר.
במהלך המשחק תוכלו להשתמש ברובים, רובי צלפים, רימונים, בקבוקי מולוטוב, וכל חפץ חד וראוי שתוכלו למצוא. אם נציג מהחוליה הצבאית שלכם עולה על גג, יש לו אפילו אפשרות להשתמש במשגר טילים.
בכל עבר תהיינה חביות של חומר דליק שרק מחכות לכמה קליעים ולפיצוץ מרשים, ואליהן חוברים רכבים שיכולים בטיפול דומה להתלקח ולהוות מחסום לכוחות האויב.
התנועה של החבורה יכולה להיות יחסית חופשית בתוך כל משימה, כשרמת האינטראקציה עם הסביבה מובטחת להיות גבוהה.
אף על פי שמדובר במשחק טקטיקה ופעולה צוותיים, אין לנו אפשרות לשלוט בשאר בני החבורה.
רק כריס יהיה לשרותנו כדמות ראשית, והוא ילמד את מלאכת לוחם החופש תוך כדי עבודה.
לאחר המשימות הראשונות, בסיס המורדים הסודי יהיה בתחנת רכבת תחתית. מכאן תוכלו לבחור בין 19 משימות שונות בחופשיות יחסית.
היות ויש קו עלילה ראשי, חלק מהמשימות תגרורנה בהכרח משימות אחריהן, מה שלא מאפשר בחירה חופשית לחלוטין. מה שכן, השפעת השחקן על העלילה גבוהה: אם הרגתם קצין בכיר בעל תפקיד מפתח, או שיניתם פרט מכריע במהלך משימה מוקדמת, תגלו במהרה שדברים במשימות מאוחרות יותר נראים אחרת לגמרי.
מטרות ישתנו, משימות יכתבו מחדש וכריס וחבורת לוחמי החופש שלו ימצאו את עצמם במשחק אחר.
אף על פי שכל משימה אינה חובה, עדיין הרבה תלוי ביכולתו של כריסטופר לעמוד במה שבחר לעצמו ולחבורתו, אם הוא רוצה לשפר את יכולותיו.
גם אם המשימה הראשית מתגלה כקשה, לא חסרות משימות משניות להשיג דרכן נסיון.
יש כאן מעין אלמנט של משחק תפקידים בכל הנוגע לכריס - ככל שנבצע פעולות בצורה יותר מוצלחת, כך ישתפר השרברב שלנו ויעבור ממלאכות כמו ניקוז צינורות סתומים לזריקת רימונים ובקבוקי מולוטוב.
הסביבות תמיד אורבניות וניו-יורקיות, אך העיר היא כידוע גדולה. משימות מסוימות יתרחשו בסביבה חיצונית קרה ואלימה, בין כבישים סואנים ומגרשי חניה. אחרות יתנהלו בתוך מסדרונות של בנייני משרדים או בתים.
לשם כך חלק גדול מניו יורק יופיע במשחק, כולל מנהטן והברונקס. המנוע הגרפי שפועל ברקע מצליח להביא תמונות לא רעות למרקע, המראה של העיר רץ חלק וברור, כל הדמויות של החייליים לעת מצוא ינועו בצורה ריאליסטית, ויציגו תנועות טובות בגלגולים ותפיסת מחסה, אפקטים של אש ופיצוצים נראים היטב ומאירים את המתרחש מסביב, העיר עצמה בנויה בצורה ברורה גם בשטחים חיצוניים וגם בתוך בניינים.
ולסיכום זהו משחק אקשן מהמם בגוף שלישי בו תיאלצו לבצע החלטות מהירות ויריות עוד יותר מהירות כאשר לחימה חכמה בקבוצות תקדם אתכם מהר מאוד ליעד הסופי שלכם-הפסק לחימה והחזרת הסדר לניו יורק!

מאפייני המשחק:
* היו עדים לשינוי החל בדמותכם החל מאזרח רגיל ללוחם מקצועי.
* משחק יריות קבוצתי מהיר בו תגייסו עוד חברים לעזרתכם.
* מגוון של משימות החל מחבלה ועד לכיבוש שטחים.
* קבלו נקודות על ביצוע משימות וצברו כריזמה לגיוס מועמדים.
* מגוון נשקים לרשותך להגנה על העיר. *גרפיקה תלת ממדית מעבירה תחושה ממשית של המשחק * ועוד...


הורדה: ( 1 לניקים להורדה )
הורדה

 

אמרו לכם שאי אפשר למות פעמיים, וטעו...אתם משחקים פושע שהורשע ברצח ומותו בוים על ידי מפיק מטורף שהמציא תכנית טלויזיה חולנית שבה אסירים ושאר שולי החברה נרדפים בעיר נטושה על ידי ציידי אדם...התכנית כמובן צוברת פופולריות גדולה ועליכם לבצע הריגות לפי המפיק...עכשיו מתחיל הקרב האמיתי על חייכם, עליכם לצוד את הציידים שלכם ולהישאר בחיים מספיק זמן כדי לברוח מהתופת המטורפת ולמצוא את האחראי למצב שאליו נתקעתם כשאומרים שהנקמה מתוקה-יודעים למה מתכוונים.

מאפיינים:
*אקשן ברמה גבוהה.
*GTA מיוצרי המשחק.
*הילחמו על חייכם בעיר שורצת ציידי ראשים.
*מגוון ענק ל נשקים, מאולתרים ומיוחדים.
*משחק זה מכיל קטעי אלימות חזקים ביותר.


הורדה: ( 1 לניקים להורדה )
הורדה 1
הורדה 2

הורדת הסיסמה
 

עמוד 2
ראשי
משחקים
שעון
 
©All Rights Reserved To HellGaming©