בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

                                        

 

   דף הבית    חדשות    פורום הצעות    פורום תלונות    פורום פיטפוטים    פורום שאלות
   קבצי מוסיקה    אני רוצה ערכה    טפטים    פורום עזרה למתקשים    דווח על הורדה שבורה
 
    דף הבית
    טפטים מבוא
    טפטים1
    טפטים2
    טפטים3
    תוכנות מבוא
    תוכנות
    סרטים מבוא
    סרטים
    משחקים מבוא
    משחקים
    עריכת מוסיקה
    ערכות נושא
    חדש ביותר!!!!!ערכות נושא עם חיישני תנועה!!
    חדש ביותר!!!!!משחקים עם חיישני תנועה!!!!
    הדף המיוחד חזר!!!!
    קרדיטים


Best Callback version 1.00

חברת Smartphoneware מתמחה ביצירת פתרונות שיחה שונים למכשירי סימביאן, לעיתים גם לא פתרונות מובנים במיוחד. Best Callback למשל, מעניקה יכולת שיחה חוזרת זריזה במיוחד. לא משנה אם מתקשרים אליכם כרגע או שהשיחה כבר נענתה, אתם יכולים ללחוץ על מקש מוגדר מראש כדי לדחות את השיחה ובו זמנית לבצע שיחה מכם אל המתקשר. ניתן גם לבצע שיחה אל המתקשר האחרון אליכם, גם זאת בלחיצה אחת בלבד. אין עוד צורך לנבור ביומן השיחות.
דף הבית


PhonePilot v2.0

ישום רב תכליתי לניהול שיחות. האפליקציה כוללת מסנן שיחות, מזכירה אלקטרונית, אפשרות הקלטת השיחה ללא צפצופים ומענה אוטומטי להודעות sms. היישום מאפשר להרכיב עד 7 קבוצות מתקשרים עם הגדרות שונות לכל קבוצה. ניתן להשיב על שיחה, להגדיר מענה קולי, צליל תפוס, לדחות שיחה ולבצע דחיה בצירוף שליחת מסרון.
אתר הבית והורדת גירסת הדגמה


STMBlueS

סייר קבצים מיוחד המאפשר באמצעות חיבור בלוטות' להיכנס למערכת הקבצים של מכשיר אחר (באישורו של בעל המכשיר, כמובן) ולהעביר אליכם תכנים שונים במהירות ובקלות. זהו ישום ג'אווה, כלומר פועל על כל סוגי המכשירים התומכים. אגב, ישנם מכשירים סלולריים המסוגלים לבצע פעולה זו באופן מובנה ואין להם צורך באפליקציה זו.
אתר הבית


mIRGGI

אפקליציית IRC בגירסת בטא הניתנת להורדה בחינם ומיועדת למכשירי S60 3rd .
אתר הביתMobileDVD v2.0

חבילה הכוללת נגן סרטים למכשירי סימביאן ומקודד למחשב ה-PC המיועד להתאים את הקבצים לרזולוציה הנכונה בהתאם למכשיר. תמיכה מלאה בהפעלה במצב אנכי ואופקי, תצוגת מסך מלא, כוונון עוצמת השמע ובהירות התמונה, סייר קבצים פנימי המקל את הגישה לקבצי וידיאו, תמיכה במגוון פורמטים נפוצים, סיניהם DivX ו-XDiv.
דף הבית


NiceAlarm v1.0

שעון מעורר המציע 6 סוגים שונים של התראות, ריבוי הגדרות משתמש, תמיכה בתוספת טקסט לצלצול ואפשרות נעילה באמצעות סיסמה מוצפנת.
דף מידע והורדה


Digital Clock V1.0


מציג את השעה והתאריך על מסך מלא. התצוגה בולטת גם ממרחק של מספר מטרים (תלוי בכושר הראייה שלכם), תמיכה בתצוגה מוארת ללא הפוגה - מצויין לשימוש כשעון בתנאי לילה, אפשרות הפעלה אוטומטית באמצעות חיבור למטען והפסקה עם ניתוק המכשיר מהמטען, תמיכה במצב תצוגה אופקי כמו גם אנכי ואפשרות להחליף ערכת צבע (קיימות שמונה כאלה באופן מובנה). כמו כן ניתן להשתמש ביישום זה כשעון מעורר.
דף מידע ורכישה


Lights On v1.0

מקבע את תאורת המסך הראשי כל עוד המכשיר מחובר למטען, או על-פי תזמון שנקבע מראש. שימושי במיוחד בעת נהיגה בשעות החשכה, או בכל ביצוע פעולה שמצריכה תאורת מסך מבלי לטרוח ולהפעילה בכל פעם מחדש.
דף מידע


SMSOne

מאפשר ליצור ולשגר מסרוני SMS פלאש.
דף מידע והורדה


ישום המיועד למתקשים לקום בבוקר. זו אפליקציית שעון מעורר, שיודעת לעשות דבר אחד - להקריא בקול רם את השעה המדוייקת. לא צלילים מפחידים, לא התרעות חוזרות, לא ממשק גרפי מסובך, רק לחיצה קלה על המקש ואתם שומעים את השעה, באנגלית כמובן.
להורדה חינמית


FExplorer v1.0 beta

גירסת הבטא של סייר הקבצים המצויין יצאה סוף סוף לאחר המתנה ארוכה. עם זאת, גירסה זו אינה חתומה עדיין ויש צורך לבצע את פעולת החתימה באופן עצמאי כמתואר כאן. אם תרצו לחכות לגירסה הרשמית, התאזרו בסבלנות, היא לא צפויה לצאת בתקופה הקרובה. הסייר הפונקציונלי מאפשר ביצוע פעולות מגוונות בעבדוה מול תיקיות וקבצים המאוחסנים במכשיר ועל כרטיס הזכרון.
אתר הבית והורדת גירסת הבטא


Photo Tagger

ישום יחודי מבית פסיילוק, המיועד לארגן את הצילומים שלכם באופן מסודר ובקלות. היישום משנה אוטומטית את שמות הצילומים שבוצעו במצלמפון שלכם, בהתאם למידע הנמסר מהחברה המפעילה, מותנה ברצונה לספק את המידע, כמובן. ניתן לבדוק זמינות מידע זה ע"י מעבר למצב GSM וכניסה ל-כלים - הגדרות - רשת - תצוגת מידע סלולרי.
דף הבית


QuickWrite v2.20

מסייע בהשלמת מילים בעת הקלדת טקסט, באמצעות ניחוש לוגי של המילים שברצוכנם לכתוב - בדומה למילון T9 המוכר והטוב. היישום נטמע כמעט בכל האפליקציות הדורשות הקלדה, ובכלל זה בדפדפן, בהודעות, בלוח השנה, ברשימת אנשי הקשר, בפנקס ועוד. למרבה הצער, אין תמיכה בעברית, אלא באנגלית, צרפתית, ספרדית, גרמנית ועוד.
דף הבית


Handy Blacklist

ישום שיגן על שלוות הרוח והנפש שלכם באמצעות חסימת שיחות נכנסות והודעות מגורמים לא רצויים (כמו למשל האקסית, החברה שלה ואמא שלה...). אם יש מישהו שפשוט אינכם רוצים לשמוע ממנו, זה היישום שיטפל בו למענכם. האפליקציה מאפשרת להגדיר מראש את מספרי הטלפון ברשימה "השחורה", אפילו לא תדעו שהתקשרו אליכם - אלא אם כן תבדקו את הלוג של היישום. ניתן לצרף לרשימה גם מספרים חסויים ולא ידועים, כלומר כאלה שאינם נמצאים בכלל ברשימת אנשי הקשר שלכם.
דף הבית


Turbo MSN 1.0

אפליקציית צ'אט מתקדמת המאפשרת להתחבר לשרת המסנג'ר שלכם ולהמשיך לצ'וטט עם חברים גם כשנמצאים מחוץ לבית. בין האפשרויות הכלולות ביישום: תצוגת סטטוס, תמיכה בקבלת קבצים, שמירת היסטורי, שליחת הודעות טקסט, מולטימדיה ואימיילים. עפ"י רישומי מפתחים, אין תמיכה בעברית.
אתר הבית


Answering Machine v1.0

מזכירה אלקטרונית שיודעת לקבל שיחות ולהקליט הודעות מהמתקשרים, כולל פרטיהם (מספר טלפון ושם - אם המספר מאוחסן ברשימת אנשי הקשר) וציון שעת ההתקשרות ומשך ההודעה. נא לשים לב - בשעת הקלטת ההודעה המכשיר פתוח והמתקשר עשוי לשמוע את המתרחש מהצד שלכם.
אתר הבית


Wellness Diary S60 3rd v1.0

יומן ניהול מידע אישי יום-יומי המתמקד באיכות חיינו. היומן מאפשר רישום, איסוף מידע ומעקב אחר משקלנו, קצב אימוני כושר גופני, תזונה, זמן השינה, אחוזי השומן בגוף ועוד.
אתר הבית


Coogee S60 3rd v1.1

אפליקציית צ'אט והורדת תכנים חינמית (מותנה בחיבור אינטרנט ומומלץ לברר עלויות שימוש בחברה המפעילה שבה אתם מנויים). כדי להשתמש ביישום יש להירשם בחינם לאתר של קוגי. הפריבילגיות לנרשמים - צ'אט עם חברים נוספים הרשומים בקוגי ושיתוף תכני סלולר עימם.
הורדת היישום מאתר הבית


X-plore S60 3rd 0.9 beta

גירסת בטא של סייר קבצים איכותי המאפשר לבצע מגוון פעולות ניהול וסיור מתקדמות. היישום מציג במסך הראשי את המחיצות השונות (זכרון המכשיר, כרטיס הזכרון, זכרונות RAM ו-ROM) וכן פרטים על נפח הזכרון הפנוי. ממשק הניווט פשוט ונוח ואינו מעביר למסכים אחרים אלא פועל בשיטת שרשור הקבצים (בדומה לעיצובים קיימים של פורומים שונים ברשת, שבהם נהוג לשרשר הודעות).
אתר הבית


QBrowser

סייר קבצים תוצרת חברה אלמונית, ככל הנראה מהמזרח הרחוק. לסייר יכולת לזהות את מבנה הספריות ותת הספריות בזכרון המכשיר (המוצג משום מה כזכרון פלאש), בכרטיס הזכרון (המוצג משום מה כהארד דיסק) ומציג את הקבצים הפועלים ברקע על גבי זכרון ה RAM . היישום מאפשר עריכה של שמות הקבצים, פתיחת תיקיות חדשות, פעולות גזירה והעתקה ועוד.
(לא נמצאו פרטים על אתר הבית)


MobiFun Soft Remind Me v3.1 S60v3 Symbian OS9.1

אפליקציה שימושית שמאותתת על שיחות שלא נענו, הודעות תא קולי חדשות והודעות SMS שלא נקראו. ניתן לבחור צלילי התראה שונים ולכוון את עוצמתם וכן את סוג הפרופיל שבו יפעל היישום. ניתן להגדיר את הצליל על שקט, כך שלא תוטרדו בעיצומה של פגישה חשובה, למשל.
אתר הבית


MobiSystems Diets v2.0

ישום המשמש כ"מנהל אישי" של תוכנית הרזייה והורדה במשקל. האפליקציה מסוגלת לאמוד את כמות הקלוריות הדרושה ואת סוג הפעילות הספורטיבית ומשך הזמן הנדרש לביצועה, על מנת להביא לירידה הרצויה במשקל. ניתן לקבוע תוכנית מוגבלת בזמן ואת מספר הקילוגרמים שרוצים להשיל בפרק זמן זה.
אתר הבית


Handy Converter

ישום מבית Epocware המבצע המרות של מטבע חוץ. שימושי במיוחד ליוצאים לחו"ל למטרות עסקים או חופשה ומסייע בחישוב ערכי המטבע המקומי בזמן אמת. היישום מסוגל לבצע המרה במקביל בין שלושה סוגי מטבע שונים (למשל, שקל, יורו ודולר). יש לציין שנדרש חיבור דאטה לביצוע עדכונים של שערי המטבע.
דף מידע/רכישה


Quickoffice v4.0

גירסה מעודכנת של האפליקציה, המסופקת בגירסה ישנה יותר בחלק ממכשירי OS9.1. היישום תומך בצפיה בכל קבצי מיקרוסופט אופיס, כפי שהם, כולל טבלאות ותמונות. האפליקציה מאפשרת לשנות שמופת קבצים, למחוק אותם, להעבירם לתיקיה אחרת ואף לשלוח אותם באמצעות בלוטות' או או אינפרה אדום למחשב או סמארטפון אחר.
אתר הבית


Nokia Wallpaper Composer v1.1

יישום מבית נוקיה שנועד לשפר את חזות המסך. עם האפליקציה הזו ניתן לשנות את תמונת הדסקטופ (טפט) באופן חד פעמי או בתדירות משתנה: החלפת הטפט על פי טיימר הנקבע מראש, על בסיס יום-יומי, או בכל פעם שמבצעים הפעלה מחודשת של המכשיר, תוך שימוש במאגר קבצי תמונות המאוחסן בזכרון.
קישור להורדה בחינם


Theme DIY for N73 N80 N93

(קרדיט לשלום2006) אפליקציה המיועדת להכנת ערכות נושא בסיסיות בקלות רבה, מתוך המכשיר עצמו. היישום מסוגל לבצע שינוי בערכת הצבעים, לשנות את תמונות הרקע במסך הראשי ובנגן MP3, להגדיר קבצי אודיו כרינגטונים, ומאפשר לבדוק את יצירתכם בתצוגה מקדימה ולסיום לשמור את הערכה הרצויה. מדובר ביישום יחודי מסוגו שנועד לאפשר לכל משתמשי הסימביאן 9 ומעלה לגלות קצת יצירתיות גם מבלי להבין בגרפיקה או בבניית ערכות.
להורדה ישירה


Clothing Size Converter v1.0

ישום ג'אווה חינמי, תוצרת חברה אנונימית, שעשוי להיות שימושי במיוחד לחובבי השופינג שבינינו. היישום מבצע המרה בין המידות הבינלאומיות השונות בתחומי ההלבשה וההנעלה. אז בפעם הבאה שתרצו לעשות קניות בחו"ל...
הורדת היישום
לינק נוסף


Ultimate Voice Recorder v3.0

אפליקציה מתקדמת להקלטת שיחות ותזכורות ללא ביפים (נוסה והוכח). היישום תומך בקבצי amr ו-wav ומאפשר הקלטה של שיחות טלפון ללא מגבלת זמן (מותנה בנפח הזכרון הפנוי על הכרטיס), מבלי להתריע בפני הצד השני על כך שדבריו מוקלטים. ניתן להפעיל את היישום אוטומטית עם הפעלת הטלפון, או להשתמש במגוון מקשי קיצור דרך המיועדים להתחלת ההקלטה, הפסקתה ועוד. כמו כן ניתן להקליט באמצעות האפליקציה תזכורות, הרצאות ועוד באמצעות המיקרופון של המכשיר.
לינק להורדת גירסת דמו ורכישה


CoolSMS+ v1.1

אפליקציה קטנה שמכניסה קצת צבע לתוך הודעות ה SMS שלנו. עם היישום הזה ניתן לשלוח טקסט מהבהב, להוסיף חתימה להודעה וכן לשלוח הודעות מרובות מכותבים בקלות רבה. יש לשים לב לרשימת המכשירים שתומכים בקבלת הודעות פלש מהבהבות (פירוט באתר).
אתר הבית


Audible Player v1.0 S60 OS9.1

נגן אודיו חינמי לרציניים בלבד התומך ב- aa.* שהוא פורמט המוגן בזכויות יוצרים. משמעות הדבר - זה ממש לא הנגן שיאפשר לכן להאזין לפליי ליסט החדש שיצרתם. זהו נגן מכופתר שמאפשר האזנה לקבצים מוגנים בלבד, בעיקר קבצי קול של E-books, מגזינים וכו'. את התכנים ניתן להוריד מאתר החברה - audible.com. לנרשמים באתר, תינתן האפשרות להוריד מבין 35,000 קבצים.
הורדה חינם של האפליקציה


SMS Spam Manager S60 3rd Edition v1.0

לא עוד הודעות ספאם לא רצויות ומעצבנות, הנשלחות אליכם כמסרוני SMS . עם האפליקציה הזו ניתן לסנן את כל ההודעות הנכנסות, לבלום את הספאם, הודעות הפרסום למיניהן ועוד.
דף הבית


Best Alarms v1.0

אפליקציה נוספת מבית Smartphoneware שאוהבת להדביק לכל תוצר שלה את השם Best ואולי בצדק. היישום הזה מיועד בעיקר למי שמתקשה להתעורר בבוקר או בכל שעה שהיא, מציקה, מטרידה ומעצבנת - בדיוק כמו שכל שעון מעורר אמור להיות. הישום מאפשר ליצור סטים מרובי התראות ולהגדיר מראש את השעות, הימים (ימים בודדים, רצף של ימים וגם שבוע שלם מראש) וגם את התדירות שהאפליקציה תצפצף לכם באוזן עד שתקומו.
דף הבית


Papyrus 1.2 beta OS9.1

פפירוס היא אפליקציית PIM מתקדמת שכוללת אפשרויות רבות לניהול לוח הזמנים שלנו. קיימת תמיכה מלאה בסנכרון עם אאוטלוק (באמצעות Nokia PC Suite) וכן אפשרות לעבודה במצב אופקי או רוחבי, לפי טעמכם. פפירוס מציעה יומן פגישות, תזכירים ואירועים מתקדם, שניתן להציגו על בסיס יומי, שבועי, או חודשי, כאשר לכל סוג מטלה מוקצה צבע אחר, המקל על סידור לוח הזמנים. ניתן לשנות את גודל הפונט, למשל להגדילו על מנת להקל על זיהוי במטלות, או להקטינו כדי לדחוס על המסך כמה שיותר מידע. גם בגירסה החדשה עדיין אין למרבית הצער תמיכה מלאה בעברית.
אתר הבית


Best Crypto v1.0

אפליקציה מבית Smartphoneware המתמחה בפיתוח ישומי שמירת מידע והצפנה. Best Crypto מגינה מפני פתיחת קבצים רגישים ואישיים על-ידי גורם חיצוני באמצעות מערכת הצפנה דיגיטלית מתקדמת. כך למשל ניתן לשמור צילומים פרטיים, קבצי קול, וידיאו ומסמכים סודיים, שאינכם מעוניינים שכל העולם יידע עליהם.
אתר הבית


PeerBox S60v3

תוכנת שיתוף קבצים למכשירים ניידים על בסיס רשת P2P. האפליקציה תומכת בחיפוש והורדה של קבצים שונים ובהם וידיאו, קבצי MP3 ותמונות. נא לברר עם החברה המפעילה את עלויות השימוש באינטרנט בעת הפעלת היישום.
דף הבית (בעברית)


Mobile Database Viewer Nokia S60 3rd

קורא מסמכי MS Access, Excel, Oracle, Foxpro, dBase ועוד. מסוגל לטפל בפתיחה מרובה של קבצים. היישום מסופק עם תוסף למחשב PC שאמור להמיר את הקבצים השונים לפורמט pdb הנתמך ע"י הישום שמותקן במכשיר עצמו.
דף מידע


VirtualRadio v1.0 S60 3rd

אפליקציה המאפשרת להאזין לתחנות רדיו מכל רחבי העולם באמצעות הטלפון הנייד ובחיבור דרך האינטרנט - קיימת תמיכה ב- GPRS, Edge, 3G UMTS. שירות עדכון דואג לרענן את רשימת התחנות מדי פעם. נא לברר עם החברה המפעילה את עלויות השימוש באינטרנט בעת הפעלת היישום.
דף מידע


NiceCalc2

מחשבון מתמטי מעוצב המשלב ממשק פשוט וידידותי למשתמש, שמאפשר חישובים מהירים, יחד עם סט פונקציות מתקדם במיוחד. דרישות מערכת: 100kb RAM.
דף מידע על האפליקציה


SMS Diary v1.3 S60 3rd

ישום חביב שמיועד לשולחי הודעות ה SMS הכבדים או סתם לחובבי הסטטיסטיקה. SMS DIARY מבצע מעקב אחר ההודעות המאוחסנות במכשיר (בתנאי שלא מחקתן אותן) ומציג את כולן בפורמט גרפי נאה וכן דפי נתונים בצורת טבלאות ססטיסטיות.
דף הבית:
http://www.olamelen.com/


ShapeServices IMPlus V6.0

אפליקציית צ'ט המרכזת תחת קורת אריזה אחת שילוב של כמה תוכנות מסרים פופולריות, כמו
MSN, AOL, ICQ, Google Talk, Jabber,Yahoo. אין צורך לפתוח חשבון משתמש חדש: משתמשי האפליקציה יכולים לעשות שימוש ביוזר ניים שלהם ובסיסמה בהתאם לחשבון הקיים בתוכנת הצ'אט שלהם במחשב. עלות השימוש כפופה לתקנות החברות המפעילות, מומלץ לברר עם נציגי השירות בטרם שימוש בתוכנה.
אתר הבית והורדת גירסת הדגמה:
http://www.shapeservices.com/en/prod...platform=s60v3


MobiSystems OfficeSuite v3.00 S60v3 SymbianOS9.1

חבילת אופיס מתקדמת התומכת בקריאת ועריכת קבצי וורד ואקסל, שלמרבה הצער אינה תומכת בעברית (תווים בעברית מוצגים הפוך). סוגי קבצים נתמכים:
DOC, TXT, RTF, Palm DOC, XLS, XML, CSV
וכן קבצים גרפיים כגון: JPG, GIF, BMP, PNG
אתר הבית והורדת גירסת הדגמה ל-30 יום:
http://www.mobisystems.com/product.h...l=1&pid=24&i=1


Phone Guardian v1.0 S60 3rd

Phone Guardian היא אפליקציית אבטחת מידע המוודאת שגם בעת גניבת המכשיר או אובדנו, לא יוכל אף גורם חיצוני לבצע שימוש כלשהו בטלפון. האפליקציה נועלת את המכשיר בעת החלפת סים ושולחת בהודעת SMS למכשיר אחר שמספרו נקבע מראש, מידע על מספר הסים החדש. כמו כן האפליקציה מאפשרת לנעול את הסמארטפון אוטומטית לאחר פרק זמן מסויים שבו אינו פעיל - כאשר רק באמצעות סיסמה שנקבעה מראש ניתן לחזור ולהשתמש בו.
אתר הבית:
http://www.symbianguru.com/phone-guardian-s60-3.html


cCalc v1.04

מחשבון לסימביאן S60 3rd המתאפיין בממשק קל והפעלה פשוטה. המחשבון מיועד הן למשתמשים המבקשים לבצע חישובים פשוטים יחסית והן למשתמשים הזקוקים לביצוע פעולות מתמטיות "כבדות" יותר.
מידע נוסף והורדה בחינם באתר הבית:
http://home.pacific.net.sg/~welic/cCalc.html


LCG Jukebox OS9.1 v2.03

גירסה חדשה. נגן איכותי שמתמקד יותר בפונקצינליות מאשר במראה החיצוני, בעל מספר יכולות יחודיות. הנגן מאפשר לייבא שירים מתוך תיקיות ולהרכיב רשימות השמעה מתוך האפליקציה, להגדיר את הסאונד על-פי תשעה מצבי אקולייזר שונים או לכוון את ההגדרות באופן ידני באמצעות לא פחות מ-10 עמודות. פורמטים נתמכים: mp3, ogg. העיצוב הגרפי פשוט ובנאלי על-אף האפשרות לשנות את גווני הצבע. סקירה מלאה כאן.
אתר הבית והורדת גירסת הדגמה:
http://www.lonelycatgames.com/index....ter=lcgjukebox


SMS 007 1.0.8

מערכת אבטחה המיועדת להצפנת מסרוני ה SMS המאוחסנים במכשיר, באמצעות שיטות ערבול והצפנה מתקדמות. האפליקציה מעניקה פרטיות מוחלטת מפני נסיונות לבדוק את תוכן ההודעות הנכנסות והיוצאות, הן בדרך של חדירה מצד גורם בעל גישה לרשת, והן מפני נסיון חדירה פיזי - בגניבת המכשיר, למשל. על היישום להיות מותקן בכל המכשירים - הן השולחים והן המקבלים. לפיכך רשיון ההתקנה מסופק בזוגות.
אתר הבית:
http://www.sms007.cz/


ClockScreensaver v1.02

חברת Mbounce השיקה שומר מסך חלופי וחינמי שגם הוא מבוסס על תצוגת שעון. אלא שבניגוד לשומר המסך המובנה, ניתן להגדיר בשומר המסך החלופי כמה אספקטים, כגון אופן התצוגה - דיגיטלי ואנלוגי, אפשרות להוסיף שעון משני, תמונת הרקע וכן צבעי הרקע והכיתוב. התוצאה: שינוי מרענן למסך הטלפון בעת רגעי המנוחה שלו. התצוגה ברורה למדי גם ללא תאורת מסך ובין השאר מוצגים כל העת מדי החיווי של הקליטה והסוללה ומידע על שיחות שלא נענו והודעות שהתקבלו.
הורדת היישום
לינק חלופי


Best Jotter by Smartphoneware v1.00

ישום שנועד לאיסוף מידע, כמו הערות ביניים, תזכורות, רעיונות שצצים כך סתם ביום בהיר וכל פיסת אינפורמציה שאתם רוצים לרשום עכשיו - לפני שתשכחו. ניתן למיין את המידע לפי קטגוריות ולהגן עליו באמצעות סיסמה מוצפנת. קיימת אפשרות חיפוש מתוחכמת המסייעת למצוא מידע לפי מילות מפתח ואופציית ייבוא/ייצוא שתומכת בקבצי טקסט במחשב.
אתר הבית:
http://www.smartphoneware.com/produc...ion=jotter60_3


Voice Inbox

Voice Inbox היא אפליקציית מזכירה אלקטרונית השומרת את המידע הדרוש על גבי כרטיס הזכרון. כאשר מישהו מתקשר אליכם, האפליקציה נכנסת לפעולה, "מברכת" את המתקשר בהודעה מוקלטת שהכנתם מראש ומקליטה את הודעתו. כאשר מתקבלת הודעה חדשה היא תוצג באמצעות מד חיווי על מסך המכשיר. בכניסה למאגר ההודעות ניתן להשמיע את ההקלטה, לבדוק את מועד ההתקשרות וזהות המתקשר וכמובן למחוק אותה.

אתר הבית:
http://webgate.bg/index.html?content...enu=1&rsmenu=4


Mobiola Web Camera v1.1

היפכו את הסימביאן שלכם למצלמת אינטרנט אלחוטית באיכות גבוהה והשליכו לים (או לביוב, בישובים שאינם קרובים לחוף) את מצלמת הווב הישנה שלכם. מוביולה פשוטה מאוד להתקנה והפעלה. התוכנה מחולקת לשניים - אפליקציה המותקנת על גבי המכשיר ודרייבר המותקן במחשב האישי ומתאים לישומים הרלוונטיים כגון סקייפ, מסנג'ר, אי.סי.קיו ועוד.
אתר הבית:
http://www.warelex.com/products/mobiola/


Best CallRecorder v1.0

ישום להקלטת שיחות נכנסות ויוצאות. האפליקציה ניתנת להגדרה כך שתחל בהקלטה באופן אוטומטי עם תחילת השיחה, או תבקש אישור מבעל המכשיר. ההקלטות מאוחסנות יחד עם המידע המלא על בן השיחה, כולל מספרו, שעת השיחה ואורכה. ניתן להגדיר את זמן ההקלטה המקסימלי, פורמט שמירת הקובץ, תיקיית היעד ואפילו עוצמת השמע בהפעלת הקובץ המוקלט. האפליקציה מסוגלת - בהתאם להגדרות המשתמש, להפעיל את אופציית ההקלטה אך ורק בסוג מסויים של שיחות (למשל ממספרים חסויים).
אתר הבית:
http://www.rock-your-mobile.com/call...-pro-s60.3.php


RemindMe 3Edition 3.10

אפליקציה קטנה וחמודה (תלוי את מי שואלים) שמיועדת להזכיר, לנדנד, להציק לכם כאשר אינכם משיבים לשיחות, הודעות קוליות או הודעות SMS שפיספסתם. ניתן להגדיר צליל התראה ואת עוצמתו וכן להגדיר את הפרופיל הספציפי שאתם מעוניינים להפעיל בו את היישום.
אתר הבית:
http://www.mobifunsoft.com/RemindMe.html


SkyeTones 1.1

היישום הזה, יאפשר לכם לנגן קליפטון (וידאו רינגטון) על גבי הסימביאן 9.1 שלכם, עם כל קטע וידאו שתבחרו. ניתן להגדיר כצלצול כל קובץ וידאו, בין אם הורדתם מהאינטרנט, העברתם מהמחשב או שצילמתם במכשיר. ניתן להתאים קליפטון לכל איש קשר ולכל פרופיל בנפרד. עכשיו נשאר רק לקבל שיחות...
אתר הבית:
http://www.skyestream.com/Skyetones.htm


SplashData Splash ID v3.32

אחד מיישומי ניהול המידע הטובים ביותר מגיע לפלטפורמת S60 3rd. האפליקציה רצה כבר שנים על פלטפורמות שונות כמו פאלם, פוקט פי.סי, סימביאן ובלקברי, ומדורגת במקום הראשון מבין מנהלי המידע בהיקף המכירות ברחבי העולם.
ספלאש דאטה משמש למעשה כמאחסן מידע חיוני במרוכז. ניתן לשמור מספרי כרטיס אשראי, פרטי חשבונות בנק, ביטוח, שמות משתמש וסיסמאות למיניהן, קודים ועוד. רוכשי האפליקציה מקבלים במתנה תוכנת מחשב ל PC או מקינטוש, המשמשת לסינכרון וגיבוי המידע. האינפורמציה שמורה תחת קידוד מתקדם המונע חדירה וחשיפת הפרטים מצד גורם שלישי.
אתר הבית:
http://www.splashdata.com/splashid/series60/index.htm


SymbCode XSound Mp3 & Dictaphone Player v1.1.2

גירסה חדשה לנגן MP3 שייחודו בדגש הנושא הגרפי - מראה הנגן, כולל האופציה להחליף תמונות וערכות נושא (ארבע ערכות מסופקות עם הנגן בגירסה זו). הנגן תומך ב-MP3 בפורמטים MPEG-1/2/2.5, ABR, VBR וכן AAC (פורמט מתקדם יותר מ- MP3) ומציג בכל שיר את הטאגים, איכות קידוד הקובץ ועוד כמה נתונים בסיסיים. למרבה הצער גם Xsound אינו תומך בעברית ומציג את שמות השירים בצורה הפוכה.
חידוש מעניין בגירסה 1.1.2 - התווספה אופציית הקלטת סאונד באיכות גבוהה, מה שהופך את הנגן לטייפ מנהלים בעת הצורך.
אתר הבית, ממנו ניתן להוריד גירסת הדגמה:
http://www.symbcode.com/downloads.html


MobilRAR 0.8

אפליקציית ג'אווה חינמית וקטנה - 44kb בלבד, מבוססת על היישום המוכר WinRAR ומסוגלת לפתוח קבצי RAR מכווצים. שימושי במיוחד למי שמקבל קבצי RAR במיילים.
אתר הבית והורדת היישום בחינם (הכיתוב ברוסית אך לא קשה לזהות את הלינקים המיועדים להורדה)
http://mobilerar.narod.ru/


Intellsys AlarmPro v1.00

אפליקציית ניהול התראות תוצרת רומניה, המיועדת למגוון רחב של מטלות ותומכת באופן מלא בריבוי התראות. היישום מתבסס על ממשק קל ונוח לשימוש וכולל שלושה סוגי התראות: התראה בודדת שמיועדת לצלצל פעם אחת כתזכורת מוקדמת לאירוע מתוכנן, התראה יומית שמתאימה כשעון מעורר וניתן להגדירה כדי שתפעל רק בימים מסויימים במהלך השבוע, והתראה מחזורית - המתאימה לכל אירוע או מטלה שנקבעה מראש. הגדרות נתמכות נוספות: בחירת טון הצלצול והגדרת הודעות טקסט לכל התראה בנפרד.
אתר הבית (בו מצויין שהיישום מיועד למכשירי S60 2nd אך אמור לפעול גם על מהדורה 3)
http://www.carpathia.ro/alarmpro10/index.html


HandBase S60

אפליקציית המידע עטורת הפרסים למערכות פאלם ופוקט PC מגיעה גם לסימביאן סדרה 60 3rd. האפליקציה קנתה מעריצים רבים ברחבי העולם הודות לממשק הידידותי ומגוון האפשרויות, כמו גם מאגרי מידע הניתנים להורדה מאתר החברה, חלקם בחינם. עם HanDBase יכול המשתמש לנהל את המידע האישי או העסקי באופן מסודר ולשתף חברים או קולגות בלימודים/עבודה באינפורמציה הרצויה, גם אם אלה משתמשים במכשירים המבוססים על פלטפורמה אחרת. מדובר באפליקציה שמקיפה תחומים רבים ונושאים מגוונים ומותאמת על פי טעמו ודרישותיו האישיות של כל משתמש.
אתר הבית:
http://www.ddhsoftware.com/descripti...=DDHHBS60&UID=


SmartCom Navigator 1.04

ישום GPS ידידותי למשתמש בעל ממשק קל ונוח הכולל את כל הפונקציות הנחוצות כדי להפוף את הסמארטפון שלכם למכישר ניווט רב עוצמה. ניתן להפעיל את הישום גם ללא חומרת GPS ולהשתמש בו כדי לקרוא מפות בעת ביקוריםבמקומות לא מוכרים. כל הפונקציות מחולקות למספר קטגוריות בעלות גישה מהירה מהתפריט הראשי.
היישום תומך בקריאת קבצי מפה של אפליקציות כמו OziExplorer ו-SmartComGPS עם תמיכה מלאה בפורמטים ogf2,plt,wpt,map. גדלי מפה לא מוגבלים, זום מהיר מ-20% עד 100% ועוד.
אתר הבית:
http://www.wild-mobile.com/eng/viewn...0b901fe3ec6825


VITO QuickContact S60 3rd

מנהל רשימות אנשי קשר שעושה עבורכם (כמעט) את כל העבודה. מומלץ במיוחד למי שמסתובב עם רשימת אנשי קשר ארוכה במיוחד. האפליקציה מסוגלת לבצע חיפוש מהיר בין אנשי הקשר, מיועדת במיוחד לאנשים עסוקים שנאלצים לרוץ בין השיחות ומעוצבת לתמיכה מקסימלית בניווט עם הג'ויסטיק (כדי שיתר האצבעות יתפנו לטפל בניירת, מחשב ועיסוקים אחרים...). החיסרון המובן מאליו ליושבים בציון: אין תמיכה בעברית - אבל אם רשימת אנשי הקשר שלכם בנויה בשפה האנגלית, זה כמובן לא צריך לעניין אתכם.
אתר הבית להורדת גירסת דמו או רכישה:
http://vitotechnology.com/en/product..._series60.html


KVMobile Jiangmin Anti Virus SymbianOS9.1 v1.00beta

אנטי וירוס חדש למכשירי OS9.1, פרי פיתוח סיני. החברה שהשיקה את האפליקציה מתמחה בפיתוח פתרונות נגד וירוסים למחשבי PC. האנטי וירוס שמסופק בממשק בשפה האנגלית, פשוט וקל להבנה, הוא חינמי מעצם היות בגירסת בטא, אך מוגבל ולא בר עדכון מהאינטרנט. סקירה מפורטת יותר כאן.
לינק להורדת גירסת הבטא:
http://www.ipmart-forum.com/attachme...2&d=1163567644


Security Genius S60 3rd v1.0


אפליקציה ראשונה מסוגה לסימביאן 9.1 המיועדת להגנה מפני גניבות. אם אבד לכם המכשיר או נגנב, חס וחלילה, לפחות תוכלו להיות רגועים - אותו אדם שינסה להשתמש במכשיר עם כרטיס סים אחר, ישלח מיד עם פתיחת המכשיר וללא ידיעתו, הודעת SMS למכשיר נייד אחר - שאת מספרו קבעתם בהגדרות היישום. מיד עם קבלת ההודעה, ניתן יהיה לזהות את מספרו של גנב המכשיר. מסיבות מובנות, האפליקציה חייבת לפעול תמיד עם פתיחת המכשיר. עם התקנת האפליקציה, המשתמש לא יוכל למצוא אותה בשום תיקיה נראית וזאת מסיבה מובנת - כך לא יוכל גנב המכשיר להסיר את האפליקציה. כדי להיכנס לתוכנה יש להקליד סיסמה מוגדרת מראש ולאחריה סולמית. סיסמת ברירת המחדל היא 123456 כך שכדי להיכנס לישום יש להקליד את הסיסמה: 123456# בעת מצב המתנה (בדומה להקלדת קוד הגישה לגילוי מספר ה IMEI). ניתן כמובן לשנות את הסיסמה בכל עת, ובלבד שתורכב מספרות בלבד ותהיה בין 6 ל-10 תווים.
אתר הבית והורדת גירסת הדגמה:
http://www.symbianon.com/page/Security3rd.html


Screenshot v2.45 Symbian OS 9.1

אפליקציה חינמית המבצעת צילומי מסך של מכשיר הסימביאן. את הצילומים הנשמרים במכשיר, ניתן להעביר למחשב או לשלוח לחבר באמצעות בלוטות'. האפליקציה מאפשרת גם צילום מתמשך, כלומר רצף תמונות בהפרש של מספר שניות.
אתר הבית והורדה בחינם של האפליקציה:
http://www.antonypranata.com/screenshot/


BTWebCamera v1.0.0 S60 3rd SymbianOS 9.1

ישום שיהפוך את המצלמפון שלכם למצלמת אינטרנט באמצעות חיבור בלוטות' אל המחשב. תומך ב- MSN, NetMeeting ותוכנות וידיאו סטרימינג אחרות. היישום שאמור לפעול בכל מכשירי OS9.1מסופק בשני קבצים נפרדים - האחד לסימביאן, השני למחשב.
לא נמצא אתר בית


Bemused 1.73 S60 3rd

גירסה המתאימה למכשירי OS9.1 . היישום מאפשר שליטה בתוכנת הנגן WinAMP במחשב (תמיכה בגירסאות 2 ו-5) לבעלי דונגל בלוטות' המותקן במחשב האישי. האפליקציה מאתרת באופן אוטומטי עם פתיחתה את התקני הבלוטות' הקרובים ולאחר חיבורה למחשב היא "משתלטת" על ה-WinAMP ומאפשרת להפעיל את הנגן באמצעות מכשיר הסימביאן, להשמיע שירים, להריץ קדימה ולאחור, להעלות רשימות השמעה ועוד. Bemused תומכת בהחלפת סקינים. אופציה מובנית נוספת לחיבור האפליקציה למחשב, היא באמצעות האינטרנט.
הורדת גירסה חופשית:
http://bemused.sourceforge.net/downloads


Softtrends Software LivePVR v2.62 S60v3

אפליקציית הקלטת קול המשלבת שלוש אפשרויות בתוכנה אחת שהמפתחים מציינים כי אינה משמיעה ביפים בעת ההקלטה. האפליקציה כוללת מקליט שיחות טלפון הניתן לתכנות מראש, אוטומטית או ידנית, מאפשרת ביצוע הקלטה של כל השיחות או את השיחה הבאה בלבד.עוד באפליקציה הקלטה קולית המיועדת להקלטת הערות ואזכורים שונים בעת פגישות או שיחות וכן הקלטה קולית ממושכת המתאימה להקלטה של ראיונות, הרצאות וכדומה, שאינה מוגבלת בזמן אלא בנפח כרטיס הזכרון בלבד.אתר הבית:
http://www.softtrends.com/products/livepvr/livep


HandyClock Symbian v4.05 OS.9.1 3rd

גירסה מעודכנת. יומן/לוח שנה/שעון מעורר/שעון עולמי. האפליקציה מאפשרת למשתמש יד חופשית מאוד בכיוון ההגדרות הרצויות. שימושי לכל אחד שמחפש דרך נוחה לקבוע את לוח הזמנים שלו, או פשוט כדי להתעורר בשעה הרצויה בבוקר, מדי יום, בלי לכוון בכל פעם את השעון מחדש. האפליקציה כוללת גם שעון עצר (סטופר).
דף הבית:
http://nokia-n71-software.epocware.com/Handy_Clock.html


SmartMovie 3.31


גירסה חדשה. האפליקציה האולטימטיבית לקידוד וצפיה בסרטים על גבי מסך הטלפון, הכוללת נגן מתקדם למכשיר הסימביאן ותוכנת קידוד למחשב. הנגן נחשב לטוב מסוגו ולו יתרון חשוב על פני נגנים דומים בכך שהוא מאפשר סנכרון מושלם בין האודיו לווידיאו. לנוחיותכם, ניתן להגדיר את שפת התפריט לעברית.
הורדת גירסת דמו (מוגבלת לשעה אחת בלבד):
http://www.lonelycatgames.com/index....ter=smartmovie


SmartPhoneWare Best Full Screen Caller
v2.0 S60 3rd

(תודה ל- ynal שפירסם על השקת הגירסה החדשה) אפליקציה המציגה את תמונתו של בן שיחכם, הן בשיחות נכנסות והן בשיחות יוצאות, על גבי מסך מלא וכן מידע נוסף עליו, בהתאם למאגר הנתונים של אנשי הקשר. האפליקציה כוללת אפשרויות רבות ומגוונות, החל מגודל התמונה המוצגת ובחירת סוג המידע שיוצג על האדם בעת השיחה. חידוש בגירסה המעודכנת: האפליקציה תומכת בשמות אנשי קשר בעברית.
הורדת ה trial מדף הבית:
http://www.smartphoneware.com/produc...n=fscaller60_3


Resco Photo Viewer For S60 3rd Edition v4.43


גירסה מעודכנת. היפכו את ה N73 שלכם לאלבום תמונות דיגיטלי-נייד. הפורמטים הנתמכים: jpg,gif,bmp,png,wbmp,ota,mbm,tiff/fax . ממשק קל לשימוש, מאפשר צפיה מהירה בתמונות המאוחסנות על כרטיס הזכרון או זכרון הסלולרי, על פי חלוקה לתיקיות. חידושים בגירסה המעודכנת: אפשרות לקבוע כאפליקציית ברירת המחדל לםתיחת תמונות, קביעת תמונות כטפטים בשולחן העבודה, שליחת קבצים מהירה ועוד.
לינק לדף הבית של האפליקציה ולהורדת גירסת דמו ל-14 יום:
http://www.resco.net/symbian/photovi.../downloads.asp


Handy Zip for S60 3rd Edition v1.02


גירסה מעודכנת. אפליקציה שימושית לכיווץ ופתיחת קבצים מכוונים. התוכנה מאפשרת קבלת ושליחת מיילים עם קבצים שעברו כיווץ, ובכך לחסוך בזמן ובנפח המידע הנשלח באינטרנט וכן לפנות שטח אחסון יקר על גבי כרטיס הזכרון או זכרון הטלפון. ניתן לכווץ את כל סוגי הקבצים: טקסט, קבצי גרפיקה ועוד.
אתר הבית:
http://nokia-n71-software.epocware.com/Handy_Zip.html


Y-Browse 0.77 s60 3rd


גירסה מעודכנת ומתקדמת יותר של מנהל הקבצים החינמי. האפליקציה כוללת מגוון אפשרויות סטנדרטי לחיטוט בקרבי המכשיר, כמו העתקה, הדבקה, העברה של קבצים, וכן יצירת והסרת תיקיות. חדש בגירסה המעודכנת: תמיכה בקבצי zip, תיקיית מייל, קורא קבצי טקסט, הקיצורים עובדים באמצעות שימוש במקש העיפרון כshift, מהירות משופרת בעת כניסה לתיקיות, אופציית חיפוש קובץ משופרת.
לינק להורדה חינם מאתר הבית:
http://www.pushl.com/y_browser/


PocketTorch AquaCalendar v5.05 S60v3 Symbian OS9.1

אפליקציית ניהול מידע הנחשבת לאחת הטובות מסוגה לסמארטפונים מושקת סוף סוף בגירסת ה S60 3rd. האפליקציה כוללת יומן מתקדם שבו אפשרויות מגוונות לניהול סדר היום ואפשרות תצוגה יומית, שבועית או חודשית וניהול מטלות מתקדם. התצוגה ניתנת לשינוי הן אופקית והן אנכית, תלוי בטעמכם. המטלות והתזכורות מוצגות אוטומטית על שולחן העבודה. את הבשורה הטובה ביותר השארנו לסוף: ישנה תמיכה מלאה בעברית. אומנם התווים עשויים להשתבש מעט (בעיקר סימני פיסוק וסוגריים) אבל עדיין ניתן לכתוב, לערוך ולקרוא בעברית.
אתר הבית:
http://www.pockettorch.net/soft/aqua...-%20s60v3.html


קרדיט ל- SpaZamm שהאיר את עינינו לגבי האפליקציה. זהו נגן סרטים חינמי שמציע תמיכה בקבצי Divx וכן Avi במצב לנדסקייפ. תחליף הולם לא רק ל-RealPlayer המסופק עם N73 אלא אף לSmartMovie האגדי, שאגב דומה לו מאוד באופן מסתורי...
אתר הבית:
http://mobile.divx.com/


NoRedClose by Luca Barbieri

מסוג האפליקציות הקטנות שיודעות לעשות רק דבר אחד, אבל ביעילות רבה. היישום הזה למשל, ימנע מכם סגירה של אפליקציות באמצעות לחיצה מקרית על מקש ה END האדום. כמה פעמים קרה לכם שבאמצע משחק או שימוש באפליקציה מסויימת, דווקא ברגע הכי הלא נכון, זזה האצבע ולוחצת על המקש האדום - ובכך גורמת לסגירה מיידית של האפליקציה, ללא אפשרות לשמור את המידע. מתסכל. במקביל, האפליקציה הזו אינה פוגעת בתפקודו המקורי של מקש ה-END להביא לסיום שיחות.
לינק למידע ורכישת האפליקציה:
http://www.my-symbian.com/s60/softwa...uto=1772&faq=2


Smartphoneware Best Message Storer v1.0

ישום המאפשר לשמור את הודעות ה SMS, MMS, אימיילים בתבניות טקסט או בקבצי CSV . בשביל מה זה טוב? ובכן, קבצים בקובץ טקסט ניתנים לפתיחה במחשב PC (באמצעות תוכנת הכתבן) והודעות הנשמרות בקובץ CSV ניתנות לייבוא על-ידי אקסל, או כל תוכנה אחרת המזהה קבצים בפורמט זה. ניתן לקבל הודעת SMS או MMS או אימייל בטלפון ולאחר מכן לשמור את המידע ולעבד אותו במחשב. אתר הבית, בו ניתן למצוא מדריך שימושי ולינק לגירסה נסיונית:
http://www.smartphoneware.com/produc...sagestorer60_3


Best Birthday v1.0

אפליקציה קטנה שתסייע לשכחנים שבינינו לזכור אחת ולתמיד את ימי ההולדת של האנשים החשובים בחיינו, כלומר יקירינו/חברינו/מנהלינו וכו'.
אתר הבית והורדת גירסה נסיונית:
http://www.smartphoneware.com/produc...n=birthday60_3


TriPrince Technology Minuet Browser S60v3 J2ME OS 9.1

דפדפן HTML מלא לסלולר המתגאה בשיטת כיווץ חדשה המפחיתה את נפח הדאטה בעת הגלישה. ניתן להגדיר מראש את גודל הפונטים, ערכת הנושא ואף את ההגדרות להורדת קבצים מהרשת. מינואט מציע גלישה בטאבים המקלה על הגלישה במספר דפים במקביל ותמיכה מתקדמת בתצוגת קבצים גרפיים גדולים על גבי המסך.
אתר הבית והורדת גירסה נסיונית ל-10 ימים:
http://www.triprince.com/


SkyeCaller

אפליקציה המציגה את תמונת המתקשר על גבי מסך מלא, גם בשיחות נכנסות וגם בשיחות יוצאות וכן בהודעות SMS (נשלחות ונכנסות).
אתר הבית, שבו ניתן להוריד גירסת trial
http://www.skyestream.com/Skyecaller_3rdEdition.htm


Symella S60 3rd v1.3


(תודה רבה לTal24 על פרסום ראשוני של האפליקציה)
כזה דבר עוד לא היה - תוכנת שיתוף קבצים לסימביאן החדש שלכם, המבוססת על רשת ה P2P הפופולרית של גנוטלה. זו תוכנת קוד פתוח חופשית, בעלת יכולת הורדה של קובץ מסויים ממספר מקורות בו זמנית. בשלב זה לא ברור כיצד החברות המפעילות עשויות לחייב בגין נפח ההורדות ומומלץ לברר נושא זה לפני הפעלת התוכנה. יצוין כי איננו תומכים בהורדת תכנים המוגנים בזכויות יוצרים. לדף הבית ולהורדת הגירסה המלאה:
http://www.aut.bme.hu/portal/Symella...7-524c53bfa543


Best Blacklist v1.0 S60 3rd

דוחה שיחות אוטומטי, פתרון מצויין נגד מטרידים, מציקים, גורמים לא רצויים וגם לרגעים שבהם כל מה שאתם רוצים הוא שקט ושלווה בלי צלצולים ובלי רטט מעצבן. האפליקציה מזהה את המספרים הנכנסים ומסוגלת לסנן שיחות באופן מיידי, המתקשרים אליכם לא יבינו למה הטלפון שלכם כל הזמן "תפוס"... ניתן להגדיר קבוצות משתמשים שרק להן מותר להתקשר, למשל בני משפחה בשעות היום והלילה (או רק חלק מהזמן), חברים לעבודה בזמן המשמרת או החברים הטובים בסופי השבוע...
אתר הבית והורדת גירסה נסיונית:
http://www.smartphoneware.com/produc...=blacklist60_3


S60SpotOn s60v3

(גירסה מעודכנת) אפליקציה חינמית ההופכת את הN73 לפנס של ממש, באמצעות הדלקת תאורת המצלמה האחורית לזמן בלתי מוקצב, עד שתגידו לה סטופ...
לינק להורדה חינם:
http://www.outbank.de/index.php?id=29


AutoHang Up v1.1

כלי המסייע בהפחתת חשבון השיחות של הסימביאן שלכם. האפליקציה מנתק שיחות נכנסות או יוצאות באופן אוטומטי בהתאם להגדרות שנקבעו מראש על -ידי המשתמש. בכך עוזר היישום לעקוף את החיובים לדקה של החברות הסלולריות ומונע חריגות מהזמן המוקצב.
לינק לאתר הבית ממנו ניתן להוריד גירסת דמו ל-15 יום:
http://smartbian.com/s60v3/ah/


Igor Dontsov Alarm Manager v1.0 S60v3 Symbian OS9.1

אפליקציה קטנה שמשמשת רק לדבר אחד - אבל עושה אותו טוב: שעון מעורר. האפליקציה קלה מאוד ונוחה לשימוש, מיועדת למי שמחפש רק שעון מעורר שיעיר אותו בבוקר באופן קבוע. ניתן להגדיר את ההתראות באופן חד פעמי או על בסיס יומי, שבועי וכן בימים מוגדרים מראש. הגדרות אופן הצגת השעון ניתנות לשינוי, בפורמט של 12 שעות (AM\PM) . מכשירים נתמכים:
Nokia 3250, N71, N73, N80, N91, E50, E60, E61, E62, E70
אתר הבית ממנו ניתן להוריד גירסאות בטא ודמו:
http://smartbian.com/s60v3/am/


Corporis The World Factbook 2006 v1.3

הגירסה החדשה של מאגר המידע הבינלאומי על 275 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם. הנתונים מתבססים על המידע המעודכן המצוי בידי ארגון ה CIA. הגירסה החדשה מותאמת למכשירי נוקיה סדרה 60. היא כוללת מידע טקסטואלי רב על כל מדינה, מפה ודגלים, וכל זאת ברזולוציה גבוהה. קיימת גם אופציית חיפוש מהיר.
לינק לאתר הבית ולהורדת גירסת דמו:
http://www.corpris.de/en/factbook.php


Mobi Reader

אפליקציה קלה וידידותית המיועדת לקריאת eBook. מובי רידר תומכת באפשרויות מגוונות לעיצוב טקסט, צבע הרקע, ארגון הקבצים ברשימת ספרים מסודרת ועוד.
לינק לאתר הבית של האפליקציה:
http://www.mobipocket.com/en/downloa...sp?View=Device


A.V.G MobiWipe SymbianOS 8.x-9.1


כמו במחשב PC רגיל, כמעט כל המידע שנמחק מזכרון הטלפון במערכת הסימביאן שלנו, ניתן לשחזור כמעט שלם. זה יכול להיות בעייתי כשגורמים לא רצויים רוצים לבדוק מידע מסויים שמחקתם בעבר ויש ביכולתם לשחזרו. האפליקציה הזו תמחק גם את שרידי המידע האחרונים ממערכת ההפעלה ותמנע כל נסיון שחזור. לפרנואידים וסוכני המוסד שבינינו...
לינק למידע נוסף ורכישה בלבד:
http://www.allaboutsymbian.com/softw...m/MobiWipe.php


Mobile Gmaps Java - Freeware

אפליקציה חינמית המציגה את Google Maps, Yahoo! Maps ותמונות לווין בפורמט ג'אווה המתאים לטלפונים סלולריים. האפליקציה יכולה להתחבר ל GPS המובנה שלכם או באמצעות בלוטות' ולהציג את מיקומכם על המפה באופן מדוייק, לאתר נקודות חמות הקרובות אליכם, ועוד.
לפרטים נוספים:
http://www.mgmaps.com


Salling Clicker

אפליקציית שלט-רחוק המציעה שליטה באמצעות הסימביאן במגוון ישומים. הממשק הידידותי ויחסית קל להפעלה. שילטו בנגן המוסיקה שבמחשב שלכם, אם זה מדיה פלייר, איי-טיונס ועוד. האפליקציה תומכת ביותר מ-100 דגמי סלולרי, עדיין לא תמיכה מלאה במכשירי סימביאן 9.1 אך יש דרך "עוקפת" באמצעות קובץ jar שניתן להוריד כאן
לינק לאתר הבית ולגירסת הדגמה:
http://www.salling.com/Clicker/windows/devices.php


scanR v1.0 Uploader for SymbianOS 9.1 v1.0היפכו את מצלמת הסימביאן שלכם ל...סורק מתקדם, מכונת צילום ופקס. האפליקציה מאפשרת סריקה של מסמכים שונים, כרטיסי ביקור, הודעות כתובות, חשבונות ומכתבים. דרישת המינימום היחידה היא מצלמפון בעל רזולוציה של 1.2 מגה פיקסל לפחות וחיבור GPRS. בצילומים המצורפים אפשר להתרשם מאיכות הסריקה...
לינק לאתר הבית:
http://www.scanr.com/


Mobile Search OS9.1

(תודה ל ynal שגילה לנו על קיומה של האפליקציה)
אפליקציה חינמית מנוקיה, שככל הנראה מותקנת בצורה מובנית ב E50 ונבדקה בהצלחה על N73 (ועד כמה שהבנתי גם על N80) ואני מניח שתפעל היטב על כל מכשירי S60 OS9.1. הייחודיות באפליקציה זו, שביכולתה לבצע חיפוש של מספר מסויים ברשימת אנשי הקשר למשל, או מילה מסויימת בהודעות, באימיילים ובאירועי לוח השנה.
לינק להורדה ישירה:
http://rapidshare.de/files/37236777/....os9.1_589.rar


ImageExpo v3.2

כלי ניהולי (ובידורי) אידיאלי למצגות והדגמות המותאם למכשירים סימביאנים. האפליקציה מאפשרת להציג את מסך הטלפון על גבי צג מחשב או מקרן וידאו, בזמן אמת באמצעות בלוטות', כבל USB או בחיבור אינטרנט. התוכנה כוללת שני חלקים - האפליקציה המותקנת במכשיר הסימביאן עצמו ותוכנה המותקנת במחשב. החיבור בין השניים מאפשר להקרין את הנעשה על מסך הטלפון, על גבי צג המחשב המחובר בלי לפגום באיכות התמונה ובצבעים המקוריים. כמו כן מאפשרת האפליקציה לשלוט באמצעות מקלדת המחשב בטלפון עצמו.
אתר הבית:
http://www.sysopendigia.com/C2256FEF...C1/0/405000121


ProfiMail v2.6

מבית Lonely Cat Games שהביאה לנו את SmartMovie, קבלו אפליקציית אימייל, שמאפשרת לקרוא מיילים בסלולרי ולשלוח מיילים מצורפי קבצים, בהם קבצי תמונות, קבצי קול או טקסט. תמיכה בהודעות HTML הכוללות תמונות, תמיכה ב- POP3, IMAP, SMTP, פתיחת קבצי zip, התראות קוליות, שליחה מתוזמנת של מיילים ועוד.
לינק להורדת גירסת דמו מאתר הבית:
http://www.lonelycatgames.com/index....n_lcg_2_60.zip


ALON MP3 Dictaphone v1.1 S60 v3 Edition


(גירסה מעודכנת) שלוש תוכנות באפליקציה אחת: טייפ מנהלים, מקליט שיחות וגם נגן MP3... האפליקציה מאפשרת להפוך את ה-N73 שלכם לטייפ מנהלים לכל דבר, שימושי במיוחד להקלטת הרצאות, כנסים, ראיונות וגם הקלטת שיחות טלפון בזמן אמת. מאידך, האפליקציה כוללת אופציה בידורית - נגן מוסיקה מתקדם התומך בפורמטים: AMR, WAV ,MP3, ogg AAC, MP4. בגירסה האחרונה שופרה איכות ההקלטה, נוספה אפשרות לרענון רשימת השירים ונוספה תיקיית שיחות מוקלטות המציגה רישום של כל השיחות שהוקלטו.
לינק לאתר הבית, ממנו ניתן להוריד גירסת trial לשבועיים:
http://www.alonsoftware.com/products/product11.htm


NTorch Lite for S60 3rd Edition v1.0


לאור ההצלחה הגדולה של האפליקציה במכשירי N70, משיקה החברה המפתחת OTStudio גירסה חדשה למכשירי S60 3rd. הגירסה מותאמת בעיקר למכשירי N73, N80, N93 ומאפשרת הפעלת תאורת המצלמה לזמן ממושך - שימושי לחיפוש דבר מה בחשכה או סתם אם נבהלתם בדרך חזרה הביתה מבילוי... בנוסף ניתן להפעיל אות מצוקה (SOS) במקרי חירום - לא עלינו, טפו, טפו טפו...
לינק לאתר הבית:
http://www.otstudio.com/ntorchlite/features.html


eBook Mobile V2 for Nokia S60 3rd Edition

קורא eBook לסימביאן 9.1 שתומך בפורמטים: PDB,PRC or TXT. שפות נתמכות: אנגלית, סינית לסוגיה ויוניקוד. ניתן לערוך חיפוש אחר קבצים בפורמטים המזוהים ע"י האפליקציה ופתיחתם בשלושה מצבים שונים: סטנדרטי, פורטרט וצידי (לכל רוחב המסך). בין האפשרויות הקיימות: שינוי גודל הפונט, חיפוש טקסט, תאורת רקע ושינוי צבע הרקע.
לינק לדף הבית והורדת trial
http://m-internet.com/products/ebookmobile3rd/main.asp


Tasky v1.3 S60 3rd

מתחרה נוספת בזירה הצפופה של אפליקציות ניהול לסימביאן. האפליקציה מנטרת את השימוש בזכרון וביצועי המכשיר והיישומים השונים. קהל היעד בשלב הזה, הוא בעיקר בוחנים ומפתחי תוכנה לסימביאן, נתון שיש לו משמעות אחת: האפליקציה חינמית, ללא תשלום.
לינק ישיר להורדה מאתר הבית:
http://www.telesoftas.com/binaries/T...FP3_signed.sis


Total Wireless Solutions mWallet V2.0


אפלקיציית אחסון מידע נוספת, מהסוג שהמפתחים כל כך אוהבים להשיק לפלטפורמת הסימביאן. האפליקציה הזו יחודית בקטגוריות מסויימות שלא קיימות באפליקציות אחרות מסוגה, כמו (בין היתר) מדור לשמירת מידע על ביטוחים קיימים והצגת תזכורת לגבי תאריך תפוגתם.
לינק לאתר הבית:
http://www.twistsoft.com/products/mwallet.html


Private Call&Sms Guard S60 3rd

אפליקציית מתקדמת לניהול שיחות והודעות SMS. האפליקציה מסוגלת להצפין בסיסמה ולהסתיר שיחות נכנסות ושלא נענו וכן רישומים ביומן השיחות והודעות SMS מאנשי קשר מסויימים על-פי רשימה מיוחדת שהוגדרה מראש ע"י המשתמש.
האפליקציה מבצעת גם דחיית שיחות נכנסות מגורמים לא רצויים ומצויינת נגד הטרדות עקביות. ניתן להגדיר דחייה של כל השיחות הנכנסות, דחייה של שיחות ממספרים לא מזוהים ולא מוכרים (שלא כלולים ברשימת אנשי הקשר), דחיית שיחות ממספרים הנכללים ברשימה "השחורה", קבלת שיחות רק ממספרים הנכללים ברשימה "הלבנה", או דחיית שיחות על-פי הגדרה אינדיבידואלית לכל מספר ברשימת אנשי הקשר. עוד מציעה האפליקציה אפשרות להקלטת שיחות עם אפשרויות מתקדמות ואפילו נעילה אוטומטית של לוח המקשים.
אתר הבית של החברה המפתחת:
http://www.symbianon.com/page/PCG3RD.html


NSysInfo


אפליקציה חינמית שמציגה מידע על מכשיר הטלפון שבידכם, החל מנתונים אלמנטריים כמו דגם המכשיר, מספר ה IMEI, גירסת הfirmware, מד הסוללה המעודכן (באחוזים מ-1 עד 100) והזכרון הפנוי ועד לאינפורמציה על השפות הנתמכות בטלפון ונתונים רבים אחרים. יש לציין כי שימוש ביישום מצד גולשים בקהילה גרר תגובות מעורבות באשר לרמת הדיוק של הנתונים המוצגים.
לינק להורדה:
http://symbian91.euro.ru/en/


ShoppingList 2.0

השם אומר הכל. אפליקציה שמהווה תחליף לפתק הנצחי, התוכנה שתסדר לכם את הקניות לבית בלי לשכוח שום מוצר, אפילו לא את ממרח החציל בטעם כבד... בין האפשרויות: חלוקת המוצרים לקטגוריות שונות - חנות ספציפית או סוג המוצר, אופציות עריכה ומחיקה, ועוד.
לינק למידע בדף הבית:
http://www.explorepda.com/productdetail.php?pid=1267


Bluetooth Remote Control 2.0 RC6

(קרדיט למשתמש עמית - PuMbA על פרסומה הראשון של האפליקציה בקהילה זו)
אפליקציית בלוטות' מהסוג שאנחנו אוהבים, המאפשרת לשלוט בשלט רחוק על ישומים שונים במחשב האישי שלנו, כמו PowerPoint, Media Player, Winamp ועוד.
לינק לאתר הבית (להקליק בלשונית Software לקבלת אינפורמציה נוספת):
http://www.nikafx.com/


Psiloc Extended Recorder 1.0 S60 3rd OS.9.1

כלי שימושי המשלב הקלטה קולית והקלטת שיחות נכנסות ויוצאות בחבילה אחת. האפליקציה מציגה את זמן ההקלטה הנותר, המותנה אך ורק בנפח הזכרון הפנוי.
לינק לאתר הבית:
http://shop.psiloc.com/en/Download,2...der_S603rd.sis


Handy Expense S60 3rd


חוה אלברשטיין שרה: "הייאוש נעשה יותר נוח"... אז אולי הייאוש לא ייפתר לכם עם האפליקציה הזו, אבל היא בהחלט יכולה להקל מעט. האפליקציה הזו מסייעת לשמור על האיזון הכספי, ולהיות עם היד על הדופק לגבי כל ההוצאות, כשבשורה התחתונה - אתם מקבלים את "הבשורות הרעות" לגבי הסכום שבזבזתם מדי יום.
לינק להורדת trial מדף הבית:
http://software.brighthand.com/product.asp?id=6057


WorldMate 2006 Professional Edition

אפליקציה לנוסעים המתמידים לחו"ל, לתיירים המתכננים ולחובבי הגיאוגרפיה. WorldMate מספק מידע חשוב ובזמן אמת לגבי השעה במקומות שונים בעולם, תחזית מזג האוויר בכל נקודה שתבחרו (אין צורך בחיבור דור שלישי - עובד גם בחיבור GPRS), ממיר שערי מטבע חוץ, מידות, נפח ומשקל ואפילו מידע על טיסות.
לינק להורדת גירסת trial מאתר הבית:
http://www.mobimate.com/downloads/wo...rldMateS60.zip


Hier 3rd Beta

מתחרה ממוצא סיני (כמו שאומרים, מיליארד לא יכולים לטעות) לAgile בנישת אפליקציות המסנג'ר לסלולריים. האפליקציה בחינם, עם תפריט בסיסי (באנגלית, תרגעו) וידידותי למשתמש. אתם מוזמנים לנסות:
http://www.pdatopsoft.com/Symbian/HIER--S60-3rd-edition


Advanced Device Locks v1.0 S60 3rd Edition

האם אתם זקוקים לאפליקציה שתדע להגן על מידע חשוב או אישי המאוחסנים על מכשירכם, האם אתם רוצים להגביל את הגישה של גורמים חיצוניים ליישומים מסויימים בטלפון, האם אתם רוצים להיות בטוחים שמידע רגיש המאוחסן במכשיר לא יתגלה - אפילו לא בעת שהמכשיר נלקח מכם או אפילו נגנב? יש לנו את התןכנה שאתם צריכים...
Advanced Device Locks היא אפליקציה הנועלת את הטלפון כולו, או חוסמת גישה ליישומים שאתם בוחרים, כגון הודעות, תמונות, צילומי וידיאו, אנשי קשר ועוד. כל זאת ניתן לאבטח באמצעות סיסמה הכוללת עד 7 תווים.
ניתן להגדיר נעילה ידנית או אוטומטית של המכשיר או חסימת גישה לחלקים ממערכת ההפעלה, כל עוד הוא פועל, או לאחר זמן המתנה מסויים מוגדר מראש, וכן בעת החלפת כרטיס סים. ניתן להגדיר את נעילת המכשיר גם בעת נסיון של גורם חיצוני לחדור לאחד היישומים המוגנים.
לינק להורדת trial ל-7 ימים:
http://webgate.bg/index.html?content...ts&rmenu=2#adl


Handy Taskman S60 3rd Edition

קחו את השליטה על מכשיר הסימביאן 9.1 שלכם. האפליקציה מנדבת מידע מלא על משאבי המערכת - זכרון RAM פנוי, סכרון אחסון על המכשיר ובכרטיס הזכרון וכן רשימת של ישומים הפועלים ברקע. האפליקציה תומכת באיתור ישומים המאוחסנים במכשיר ובכרטיס הזכרון על פי הקלדת האות הראשונה, או על-פי מועד הפעלתם, פתיחת ישומים מתוך האפליקציה בלי להיכנס לתתי-תפריטים, וכן מעבר מהיר בין ישומים וסגירתם. לאחר ההתקנה, התוכנה מבצעת "השתלטות" ידידותית על הדרך שבה מוצג המידע על המכשיר באמצעות לחיצה ממושכת על מקש התפריט.
לינק להורדת trial מאתר הבית:
http://software.brighthand.com/product.asp?id=8334


Mobile Secretary

אפליקציית ג'אווה המאחסנת מידע בסביבה מאובטחת ומוגנת בסיסמה. האפליקציה הזו שימושית במיוחד לאחסון נתונים כגון: פרטי חשבון הבנק, כרטיס האשראי, סיסמאות לאתרי אינטרנט וחשבונות אימייל, קודים של PIN, וכל מידע שימושי אחר. ניתן להוסיף קטגוריות חדשות לאלה הקיימות, על פי הצורך. יש גירסה חינמית לאפליקציה, אם כי היא מוגבלת.
לינק לדף ההורדה מאתר הבית:
http://www.mbsecretary.com/download.php


Infodev Technologies Simple CheckList v1.00 S60

אפליקציה קטנה וכל-בויניקית שמיועדת לשמש למגוון רחב של פעולות, כמו אחסון מידע, יומן מטלות ופגישות, יצירת רשימת קניות או רשימת פריטים לחופשה הבאה, רשימת מלאי, או למעשה כל דבר אחר.
לינק למידע באתר החברה (אין גירסת trial להורדה)
http://www.explorepda.com/productdetail.php?pid=1333


Slide Screen Saver symbian 9.1

האפליקציה מאפשרת לצרף קבצי תמונות שונים למצגת אחת ש"תרוץ" על המסך בעת שהמכשיר אינו פעיל. לא בדיוק שומר מסך עם אנימציה, אבל יותר טוב מכלום.
(אין לינק רשמי למידע נוסף או הורדה)


exoVirusStop 1.0


אנטי וירוס חדש התומך ב-S60 3rd. מספק הגנה נגד וירוסים וטרויאנים, וייחודי בכך שהמפתחים מבטיחים לספק לרוכשי התוכנה עדכונים חינם ללא הגבלת זמן וללא כל עלות נוספת.
לינק לאתר הבית הכולל מידע נוסף ופרטים:
http://www.exosyphen.com/page_exovirusstop.html


Muzee 1.5


חיזוק נוסף לאוסף נגני המוסיקה ההולך וגדל של S603rd. הנגן של muzee תומך בפורמטים הרגילים: mp3, ogg, aac, mp4, m4a ובטאגים השונים, בחלוקה לאומנים, אלבומים, סגנון מוסיקה וכו'. כמו כן תומכת האפליקציה בשידורי אינטרנט-רדיו (רשימת תחנות מומלצות מסופקת יחד עם האפליקציה). בצד הגרפי ניתן לשנות תמונות רקע וצבעים. אין תמיכה בעברית, שמות השירים יופיעו כרווח ריק, אפילו לא כג'יבריש.
לינק להורדת trial
http://www.loadware.net/download_fre...26&variantId=1


ES Torus Knot 1.0

מצגת דמו תלת מימדית שעושה שימוש ביכולת ה-Open GL של המכשיר וכוללת כמה אפקטים נחמדים. משהו להעביר איתו את הזמן כמה דקות, או סתם להרשים חברים ביכולות הגרפיות של המכשיר.
לינק להורדה:
http://www.martin.st/software/knot-1.02.sisx


3D Arts EGG TIMER v1.2


אפליקציה קטנה וממזרה (חינמית). האם אתם מאלה ששוכחים את האוכל בתנור ונזכרים רק כשריח שרוף עולה באפכם? או שאתם מאלה שקובעים להיפגש עם מישהו תוך עשרים דקות אבל שוכחים מזה לגמרי? זו התוכנה שתמנה עבורכם את הזמן לאחור. מקישים את המספר הרצוי של הדקות ומפעילים - השעון מתחיל לרוץ אחורה עד לצלצול הגואל...
למידע ופרטים נוספים: (אין גירסת דמו)
http://www.3darts.fi/mobile/app_egg_timer.htm


EasyJack v2

אפליקציית ג'אווה חביבה, המיועדת לאיתור סלולריים אחרים בעלי בלוטות' הנמצאים בסביבתכם ויצירת קשר עימם באמצעות הודעות או סמיילים. התוכנה היא חינמית ובאתר הרשמי של החברה אף מפרסמים את הקוד לרישום המוצר.
לינק להורדת הדמו:
http://www.easy-jack.co.uk/wap/ej2/EasyJackv2.jar
לינק לדף הבית שבו מתפרסם הקוד לרישום האפליקציה:
http://www.easy-jack.co.uk/


Image Converter v2.0

ממיר קבצים גרפיים הנמצאים בסלולרי שלכם לפורמטים שונים. תמיכה מלאה, בין היתר בקבצי jpg, bmp, png, gif ועוד.
לינק להורדה מאתר נוקיה:
http://sw.nokia.com/id/e79aecf5-8fef...le_v2_0_en.zip


AutoPilot 1.0

אפליקציה אחת שעושה עבודה של כמה אפליקציות. "הטייס האוטומטי" משלב משיבון, מענה אוטומטי להודעות SMS ומסנן שיחות. אתם יכולים להשאיר הודעות שונות במשיבון לכל מתקשר, אחד לבוס, אחד לחברה ואחד לחברה של החברה... כמו כן ניתן לשגר הודעות SMS אישיות בתגובה לשיחה או לחסום שיחות ממתקשרים לא רצויים. את הכל ניתן להגדיר מראש על מנת שהאפליקציה תדע אוטומטית למי לענות, למי לא לענות ישירות אלא לשלוח הודעות ואת מי לסנן.
לינק לאתר הבית ולהורדת גירסת דמו ל-14 יום:
http://killermobile.com/autopilot.html


Total Recall 1.0

הקלטת שיחות בפורמטים WAV & AMR ללא מגבלת זמן (מותנה בכמות הזכרון הפנויה במכשיר, כמובן). היישום מאפשר האזנה לשיחות מוקלטות בכל עת לאחר סיום השיחה. הפעלת האפליקציה נותרת במצב מוסתר גם לאחר השיחה.
לינק להורדת גירסת דמו ל-14 יום:
http://killermobile.com/TR3.SIS


SysExplorer

עוד סייר קבצים חינמי למערכת הסימביאן 9.1. בהתחשב בכך שכבר קיימות בשוק אלטרנטיבות אחרות בנישה הזו, נשאלת השאלה מדוע עוד אפליקציה מסוג זה, אבל מאידך, תמיד טוב שיש היצע מגוון לבחור מתוכו. יתרונות הסייר: שימוש במקשים ובקיצורי דרך לפי סדר הא"ב למעבר מהיר בין הקבצים, וכן ניתן להוסיף לטענת המפתחים פקודות חדשות באופן עצמאי.
אתר הבית:
http://sysexplorer.newlc.com/project


Mobile Search v2.1

אפליקציה חינמית שתקל על חייכם, ומסייעת בחיפוש אחר אתרים, תמונות, תכנים בתוך המכשיר ועוד, על פי מילות מפתח המוזנות לתוך תיבת החיפוש.
לינק לדף ההורדה:
http://mobilesearch.nokia.com/A4160041


OggPlay S60v3 MMF 1.7


נגן חינמי התומך בפורמטים שונים, כגון: ogg, MP3, AAC, MP4, M4A , עם ממשק המאפשר לשנות את הגדרות קיצורי הדרך לפעולות השונות. כמו כן ישנה תמיכה בהחלפת סקינים, מיון קבצים על-פי רצועות, רשימות השמעה, אלבומים, יוצרים ועוד. האפליקציה משמשת גם כשעון מעורר. אין תמיכה בעברית - התווים מוצגים הפוך.
להורדה בחינם:
http://prdownloads.sourceforge.net/s...0.ZIP?download


Ascendo Fitness 2.7

מעקב אחרי תזונה, תדירות אימוני כושר גופני, הצבת מטרות, גרפים להצגת קצב התקדמות, מחשבון קלוריות ועוד - באפליקציה אחת שמיועדת לשמור עליכם בריאים וחזקים.
לינק להורדת trial
http://www.pdatopsoft.com/download/4...6t_Symbian.zip


Best TaskMan v1.0 s60v3

אחת האפליקציות החשובות ביותר לבעלי מכשיר סימביאני. תוכנת ניהול קבצים ויישומים, המציגה מידע מלא על זכרון הRAM הפנוי של המכשיר, הזכרון הפנוי בטלפון ועל גבי כרטיס ה MiniSD, אינפורמציה על יישומים רצים, פעילויות המכשיר בזמן אמת, קבצים פתוחים ואפליקציות פתוחות. האפליקציה מאפשרת לשלוט בכמות הזכרון הפנוי ואפשרויות מתקדמות נוספות.
לינק להורדת הtrial מאתר החברה:
http://www.smartphoneware.com/downlo...kman_s60_3.sis


AutoLock v1.0 for S60 3rd ed

אפליקציה קטנה שעושה רק דבר אחד, אבל חשוב - נועלת אוטומטית את המקשים במכשיר, פונקציה חשובה במיוחד לסניליים שבינינו . ניתן להגדיר את זמן הנעילה החל מ-10 שניות ועד 4 דקות. התוכנה היא חינמית (freeware).
לינק להורדה חינם:
http://fuse.stc.cx/autolock/AutoLock...60_3rd_ed.SISX


Mobile Weather S60v3 1.0

אפליקצייה חינמית למידע וחיזוי מזג אוויר בכל נקודה בעולם, במאות ערים מרכזיות על פני הגלובוס. המידע כולל טמפרטורה נוכחית, עוצמת הרוח, שעות זריחה ושקיעה ותחזית מזג האוויר לימים הקרובים. האפליקציה מתעדכנת כל העת, כך אינה מיועדת לבעלי סים דור שני במכשיר, שחבילת הגלישה שלהם קטנה יחסית .
לינק להורדה חינם מאתר הבית:
http://www.ubahnstation.net/mweather...60_30_1_0.SISX


ScreenSnap S60v3

אפליקציה ללכידת תמונת מסך, המאפשרת ללכוד תמונות מסך במגוון אפשרויות (תמונה בודדת, רצף תמונות וסדרת תמונות) ושמירתן בפורמטים שונים (JPEG, BMP, PNG, MBM) ובאיכות שונה בהתאם לבחירת המשתמש. ניתן לקבוע מועד לכידת מסך מראש (נניח מחר בשעה 8 בערב) ועוד.
לינק:
http://newlc.com/ScreenSnapS60-freeware-snapshot.html


Handy Alarm 1.0

אפליקציית שעון מעורר מתקדמת שמציעה מעט יותר מאפליקצית השעון הסטנדרטית של N73. התוכנה מאפשרת קביעת שעת יקיצה באופן חד פעמי או באופן רב פעמי למשך 24 השעות הבאות, וכן על בסיס יומי, שבועי, או בימים ספציפיים על פי בחירת המשתמש. ניתן לבחור את סוג הצלצול ועוצמתו, גם כשמכשיר נמצא במצב שקט.
לינק להורדת trial
http://www.handango.com/PlatformProd...oductId=193926


Handy Safe v1.0 OS9.1

הנה משהו שימושי מאוד. ניהול מידע אישי הוא תמיד עניין עדין וחשאי, לא כולנו מסוגלים לזכור את מספר חשבון הבנק/המספר הסודי של כרטיסי הכספומט/הקודים באתרי הקניות/סיסמאות האתרים והאימיילים השונים וכו'. מדוע לא לשמור את כל האינפורמציה החשובה הזו במקום אחד ולשאת אותה עימנו בכיס, המקום הכי בטוח מפני גורמים חיצוניים?
האפליקציה מאפשרת לזכור את כל הקודים והמספרים החשובים בחיינו, והדבר היחיד שנותר לנו באמת לזכור, הוא הקוד שבו אבטחנו את המידע באפליקציה הזו... אם תשכחו אותה באמת תהיו בצרות.
לינק להורדת הtrial
http://nokia-n71-software.epocware.c...andy_Safe.html


SlovoED Hebrew-English & English-Hebrew dictionary for S60 3rd Edition 1.7

מילון עברי-אנגלי, אנגלי-עברי עם קרוב ל40,000 ערכים בכל שפה וממשק קל וידידותי.
לינק להורדת trial
http://www.penreader.com/download/32...pTech_S603.zip

Russian-Hebrew-Russian dictionary
זה המקום לציין מילון נוסף בעברית מתוצרת חברת פראגון, בשפות עברית-רוסית, רוסית-עברית.
לינק להורדת trial
http://www.penreader.com/download/32...pTech_S603.zip


Zenesis PhotoRite SP for S60 3rd 6.1

אפליקציה לעיבוד ו"שיפוץ" תמונות מיד לאחר הצילום. אופציות עריכה שונות כמו שינוי רזולוציה ותאורה ומסגרות משעשעות לתמונות שצילמתם, לעיבוד באופן מיידי לאחר הצילום.
לינק להורדת trial לשבעה ימים:
http://download.zensis.com/download/...1_1_signed.sis


SplashPhoto s60 3rd edition v4.2

אפליקציה שמארגנת את הצילומים במכשיר לאלבום תמונות מסודר ומקוטלג במספר אינסופי של קטגוריות, כרצונכם. האפליקציה מאפשרת לצפות בתמונות במהירות ובאיכות גבוהה, גם במצב slideshowe וכן לשלוח צילומים למכשירים אחרים באמצעות אינפרה אדום, בלוטות', SMS ואימייל.
אתר הבית


ScreenCamS60

אפליקציה המאפשרת למכשיר סימביאן אחד להשתמש באמצעות חיבור בלוטות' במכשיר שני ומרוחק יותר כמצלמת וידאו (ללא צורך לבצע שיחת וידאו). האפליקציה תומכת במצבי זום, שינוי רזולוציה ואיכות התמונה ומצב לילה, כולם ניתנים להגדרה מהמכשיר השולט. למעשה, ניתן להשתמש באפליקציה זו ליצירת מצלמת אבטחה.
לינק להורדת trial מאתר הבית של החברה:
http://www.terramobilis.com/ScreenCa...enCamS60_3.sis


Molad

אפליקציה המציגה מידע בנושא לוח השנה העברי והלועזי.
התוכנה מציגה את היום, התאריך, פרשת השבוע, מועד הדלקת נרות, תאריכי חגים וימי זיכרון ועוד.
מאחר שמדובר באפליקצית ג'אווה היא פועלת על מגוון מכשירים תומכים ולא רק סימביאן.
להורדה בשפה העברית
להורדה בשפה האנגלית
לאתר הבית

Y-Browser
נחשב לאחד מסיירי הקבצים הטובים ביותר, מסופק במבחר גירסאות המתאימות למכשירי S60

SExplorer
סייר קבצים פשוט ויעיל

SysExplorer
סייר מגוון שמותאם בגירסאות שונות למערכות ההפעלה השונות של הסימביאן

Tasky
אפליקציות ניהול לסימביאן עם יכולת ניטור של הזכרון הנמצא בשימוש

NSysInfo
מציגה מידע רב על המכשיר שבידיכם

Mobile Search
אפליקציה המבצעת חיפוש של תכנים שונים בנבכי המכשירמדיה

Divx Player
נגן סרטים בפורמט DivX

Bemused
מנהל קבצי מוסיקה המסוגל לשלוט על ספריית ה MP3 במחשבכם באמצעות חיבור בלוטות'

OggPlay
נגן שירים בפורמט ogg הנחשב לאיכותי במיוחדאינטרנט
(חשוב: כי אף היישומים כאן חופשיים להורדה, ההתחברות עימם לאינטרנט עשויה לשאת בעלויות כספיות. אנא בררו עם החברה המפעילה לגבי המחיר)

Hier
אפליקציית מסרים מיידיים

mIRGGI
אפקליציית IRC בגירסת בטא למכשירי S60 3rd

Coogee
אפליקציית צ'אט והורדת תכנים מהרשת

Symella
תוכנת שיתוף קבצים הפועלת על מערכת גנוטלה

Internet Radio
מאפשרת לקלוט שידורי סטרימינג של תחנות רדיו ברשת

Mobile Weather
אפליקציית מידע וחיזוי מזג האוויר המתעדכנת באופן קבוע באמצעות האינטרנטשימושי

AutoLock
נועלת את לוח המקשים באופן אוטומטי

cCalc
מחשבון מתמטי

HourPower
שעון מעורר המקריא בקול רם את השעה המדוייקת

Egg Timer
טיימר המונה את הזמן לאחור

S60SpotOn
הופכת את המכשיר לפנס

MobilRAR
קורא ופותח קבצי RAR שנשלחו למכשיר או שהועברו מהמחשב

Nokia Wallpaper Composer
משנה את תמונת המסך (טפט) באופן מתוזמן

ClockScreensaver
שומר מסך חלופי למכשירי OS9.1

Clothing Size Converter
יישום מבצע המרה בין המידות הבינלאומיות השונות בתחומי ההלבשה וההנעלה

Screenshot
לוכדת צילומי מסך


האמא של כל התוכנות.. התוכנה שציפו לה יותר מכל.. שהכעיסה כל פורום ברחבי העולם, סוף סוף
יצא לאוויר העולם.. בעזרת התוכנה ניתן להשתמש בסלולרי בתור שלט אוניברסלי.

__________________________________________________ ______
Random Ring Tones

תוכנה קטנה אשר מפעילה רינגטונים שלנו בצורה אקראית.. בכל פעם צלצול אחר!!

__________________________________________________ _________
SkyeStream YoYap v3.00 S60v3

תוכנה המאפשרת להקליט הודעה קולית ושליחתה בליווי דמויות אנימציה, אשר יזיזו את השפתיים לפי הקול.. מעבר לכך, ניתן להפעיל את התוכנה גם לפי שיחה נכנסת. קיימים מבחר דמויות
לבחירה, כאשר לקול דמות 3 מצבים - שמחה, עצובה וכועסת.
__________________________________________________ __
Nokia Conversation

התוכנה מוסיפה טאב שימושי לאנשי הקשר שמראה כמה הודעות
התקבלו מאותו אדם, ומאפשרת גישה מהירה להודעות.
(קרדיט למשתמש - Essix)
__________________________________________________ __________
TeaShark

תוכנת גלישה באינטרנט. תחליף לתוכנת האופרה..

__________________________________________________ ____
AnimSprite v1.00 (Insect on your screen)

חרק על הסלולרי (פועל ברקע)
__________________________________________________ _________
Psiloc MiniGPS

התוכנה מאפשר לך לקבוע לפי מיקום (לפי הרשת הסלולארית)
להחליף לך צילצול, לשלוח אס אמ אס, לסגור ולפתוח את הבלוטוס ועוד..
דוגמא:
אתם תמיד שוכחים לשים את המכשיר שלכם על שקט כשאתם מגיעים לבית הספר?
עכשיו כשתגיעו לבית הספר המכשיר יחליף לכם לפרופיל שקט אוטומטי!!
התוכנה פועלת גם 9.1
וגם על המערכת הישנה כמו 6680
(קרדיט למשתמש GuyK1994)
__________________________________________________ _______
TunIn FM Digital Radio v1.20.1 S60v3 SymbianOS 9.1

רדיו FM לסלולרי. פועל גם בעזרת WIFI
__________________________________________________ _____
hottest clock for s60v3

שומר מסך

__________________________________________________ ____
TTmusic v1.16.10 MUSIC PLAYER WID MULTIPLE FORMATS OS9.1/9.2
נגן מוסיקה (להשלמת מראה הWINDOWS)
אמור לפתור את בעיית הג'יבריש
_______________________________________________
hot Rock Your Mobile VideoRingtones v1.00


תוכנת ווידאו-רינגטון לסלולרי

__________________________________________________ ______
8 סקינים לתוכנת ה- Splus V-THEME 3rd

__________________________________________________ _________
MSCRAPBOOK V. 1.0 By Mogic Series 60 v.3 Symbian OS 9.1

מאות התמונות שצלמת נמצאות אי שם באיזו ספרייה נידחת בסלולרי?
עכשיו באפשרותך לבחור את התמונות שאהבת ולהפוך אותן לקובץ ווידאו, בשילוב קובץ שמע (MP3)


__________________________________________________ ______
KAV Mobile 6.0.77

תוכנת אנטי וירוס לסימביאן

__________________________________________________ _____
SafeGuard PrivateCrypto

התוכנה מאפשרת לא רק להצפין קבצים, אלא גם לקבץ אותם במידת הצורך, ולשלוח.

__________________________________________________ ________
Splus Fire Screen Saver s60v3 gkataria

שומר מסך (להבות)

__________________________________________________ ____
KeypadLockS603rd_v_1_0_signed

התוכנה מאפשרת נעילת מקשים
אך בתוכנה זו יש אפשרות לבחור לנעול מקשים רק במצב ההמתנה
כמובן שאפשר לבחור כמה זמן יקח עד לנעילה
וגם אם רוצה יש צליל המתווסף לנעילה שאפשר לבטלו
התוכנה קיימת גם לS60 2RD
(נוסתה על N73)
(קרדיט למשתמש GuyK1994)
__________________________________________________ ______
Tektronic SRL Stopwatch Plus V1.02

תוכנת טיימר עם אפשרות בחירת סוג הצלצול

__________________________________________________ _______
CPUMonitor 1.10 For S60v3 SymbianOS9.1 Freeware

תוכנה לצפייה בRAM המכשיר.

__________________________________________________ _____
Fring 3.20 for S60v3 SymbianOS9.1/9.2

גרסה חדשה לתוכנה המדוברת..

__________________________________________________ __________
Psiloc BeinRange s60v3

__________________________________________________ __________
Palringo ~~ Free PTT, Chat, and Photo Sharing


תוכנת הPTT שהבטחתי... עכשיו לסימביאן 9.1 !
למכשיר שלך יש אפשרות לביצוע שיחות PUSH TO TALK (וו'קי טוקי) אבל המפעילה שלך לא
מספקת את השירות? עכשיו ניתן!! בעזרת WIFI / GPRS / 3G.
__________________________________________________ ________
PhotoNova 1.2 & PhotoWings 2.2

התמונות מדברות בעד עצמן....

__________________________________________________ ______
Symot Technologies SYMBTChat v1.5

תוכנת צ'אטים באמצעות הB.T
ניתן לצ'וטט ברדיוס 10 מטר דרך קירות בחינם! דרך מעולה להעביר הרצאה/שיעור משעמם.
__________________________________________________ ____
MobiStudio MemoryUp Mobile RAM Booster v1.50 S60 Java

מאיץ את מערכת ההפעלה לביצועים מקסימליים
__________________________________________________ ___
Soonrclinet V 1.3.0.279תוכנה מדהימה אשר יוצרת מעיין "רשת ביתית" בין המחשב לסלולרי באמצעות... -WAP!!!
ניתן לגלוש מכל מקום.. ולהשתמש בקבצי המחשב.. תמונות, קבצי מוסיקה. להיכנס לOUTLOOK ובקיצור - להשתמש במחשב!!
יש לך שיר MP3 במחשב שאתה חייב לשמוע עכשיו, אבל אתה בדרכים עם הסלולרי?
בעזרת התוכנה ניתן להיכנס למחשב, לפתוח את ספריית המוסיקה שלך ולהוריד את השיר לסלולרי.
כל זאת בטכנולוגיית WAP רגילה ללא צורך בחבילת DATA.
(נבדק ופועל על נוקיה N80 , N73)
__________________________________________________ _______
Yeigo v2 free instant messaging

תוכנה לשיחות והודעות חינם דרך האינטרנט.. חסכון בעלויות!
(מתחרה של התכונה פרינג הישראלית)
______________________________________________
The Final Home Designer iScreen

עוד טפט/שומר מסך לסלולרי
__________________________________________________ _______
AutoProfiles 1.0 for Series 60 v3

תוכנה שמשנה את הפרופילים לפי לוח זמנים שקובעים מראש
(קרדיט למשתמש IDODO1)
__________________________________________________ _______
Wireless Labs Sms Forwarder v2.00 S60v3 SymbianOS9.1

לחלקנו יש יותר מסלולרי אחד. כאשר אנו רוצים ששיחה שמתקבלת באחד תועבר לסלולרי השני, אנו משתמשים בשירות עקוב אחריי. אך המפעילות הסלולריות לא נותנות לנו את האופציה הזו לגביי הודעת SMS. בעזרת תוכנה זו יהיה ניתן לקבל הודעה, התוכנה תכנס לפעולה, ותשגר את ההודעה לסלולרי הרצוי.

__________________________________________________ ___________
TimeBar 1.2 For S60 V3התוכנה מאפשרת לשים שעון קטן בצד המסך.
(קרדיט למשתמש NADAV_F)
__________________________________________________ _______
Splus iTheme v1.4 S60v3 UPDATE
setImgWidth();
עוד ממשק להצגת אפליקציות בפלאפון... מומלץ!
__________________________________________________ _______
Hutch.Musicplayer.V2.51.S60.SymbianOS

נגן שירים. מאפשר הורדה של שירים מלאים דרך האינטרנט. ניתן לשמוע את פתיח השיר
לפני ההורדה.
_____________________________________________
Wireless Labs Technologies : UniMessaging Lite s60v3

תוכנת המרה של הודעות. מSMS לMMS /E-MAIL וההיפך..
_______________________________________________
The Final Home Digital Designer Clock

שומר מסך אשר מציג את השעה באנימציה איכותית
__________________________________________
Nokia N-Series DJ Mixer J2ME

תוכנה ליצירת מיקסים מהשירים של הסלולרי.. פש.... איפה הגבול.....?!
_________________________________________
TunIn.FM Digital Radio v1.20.1.S60v3.SymbianOS
תוכנה לשמיעת תחנות רדיו בסלולרי
__________________________________________________ ______
MobiSystems office suit v4.0

תוכנת OFFICE לסלולרי
__________________________________________________ ________
Aims.Migital.Technovations.Smart.Hider.v2.00
תוכנה אשר דואגת להסתיר קבצים / מידע אישי. כביכול היא "מעבירה" את התוכן הנבחר לתיקייה שלא נראת.
__________________________________________________ ________

mShell v2.0 release for S603rd Edition

תוכנת סקריפט שאמורה להחליף את PYTHON
__________________________________________________ ________

Haptic Clock Java
setImgWidth();
תוכנת שעון. לחיצה על המקש 5 תתן את השעה באמצעות רטט המכשיר, ובכך לא צריך להוציא את המכשיר מהכיס כדי לדעת מה השעה.

__________________________________________________ _______
Gnu Box S60v3
התוכנה משתמשת באינטרנט של המחשב/לפטופ, ובעזרת בB.T ניתן לגלוש בסלולרי חינם.
__________________________________________________ _______

SPlus Best XP Theme v1.0 S60v3


התוכנה הופכת את הממשק של הסלולרי להראות ממש כמו ווינדוס XP
__________________________________________________ ____________
PullFace

תוכנה לעיוות תמונות!
__________________________________________________ ____________

FaceMatch.V1.0

רוצה להגן על פרטים מסויימים במכשיר. תכונה לזיהוי פנים תגן עליהם!
צלם את עצמך וכעת, בכדי לערוך/להשתמש בפרטים החסויים שלך, יש להפעיל את המצלמה ולצלם את עצמך. לאלו שמפחדים ש"יחטטו" להם במכשיר.
__________________________________________________ ________

Python

תוכנת פיתוח. קיימים יישומים שלא יפעלו ללא התכונה הזו.. חובה בכל מכשיר!
__________________________________________________ ________

iSilo v4.33

דפדפן אינטרנט לסלולרי
__________________________________________________ _______

NetQin

תוכנת אנטי ווירוס לסלולרי
__________________________________________________ ________

Nokia Maps

ניתן להוריד מפות של מגוון ארצות
__________________________________________________ _______

Crop Circle Screensaver FlashLite App

שומר מסך לסלולרי. ניתן להשתמש בחצים כדי להעביר בין אחד לשני
__________________________________________________ ______

SymSMB 2.00

סייר קבצים לסלולרי
__________________________________________________ ______

iSkoot for S60 9.1 3rd officially Skype certified

תוכנת סקייפ לסלולרי (נבדק על N95)
__________________________________________________ _______

Turn Off v1.0.00

קבע זמן, והמכשיר יכבה מעצמו.
__________________________________________________ _______

Skycore LLC Mobile Assist v3.0 S60 SymbianOS
תוכנה ליצירת פתיח לכל שיחה/הודעה נכנסת
כל חבר שיתקשר אלייך, ולא תענה לשיחתו, ישמע הודעה קולית אחרת..
__________________________________________________ _______

Flurry v1.01.97 J2ME

תוכנה להצגת אי-מיילים וקבצים מצורפים.
תומכת בGMAIL Yahoo!, Hotmail, AOL וכל POP3 אחר...
__________________________________________________ _______

M3DCAM For 3rd 9.1

צור תמונות תלת מימדיות בסלולרי!

 מצאתם הורדה שבורה???לא מצאתם הורדה????לדווח פרטים אלא לחצו כאן


עדיין צריכים עזרה???? לפורום עזרה למתקשים לחצו כאן


קרדיט ענק לקהילת הפורומים של FXP אשר הביאה את ההורדות.

קישורים:


וואללה


נענע


יאנט


קפה


יו-יו


גוגל-ישראל


אתר ישן שבניתי בטיפו-כנסו


משחקי רשת עם הקים בנויים בתוכם

 

 

©כל הזכויות שמורות ליאן  ואמילי אבו ערב
2009-2010
האתר נבנה במערכת 2all
דרך אגב קרדיט ענק לקהילת הפורומים של FXP שממנה לקחתי את ההורדות
 
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים