בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 האתר של לידור טווינה!!!!  
בספיישל שרה!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
@הזכויות שמורות לי וללוצ'יה @
 
 
 
 
 
   על האתר ועליי!!!!!    פורום לוצ'יה מה אתן אוהבות בלוצ'יה????    פהה.. תגידו מה אתן אומרות על האתר נסיכות!!!!!    הפורום שלי ושלכם    שאלות בנות הים!!    שירים וסרטונים (בשיפוץ..)
   ימי הולדת !!!    דחוף...!    נואל תעזור לך לבחור ספר מהמם    השמות ביפנית כנסו !!! בשיפוץ..
    על האתר ועליי!!!!!
    לוציה !!!!!
    תמונות בנות הים חח...
    האנון!!!!
    רינה !!!!!
    קארן!!!!
    נואל!!!!!
    קוקו!!!!!!!!!!
    שרה!!!!!
    סיירה !!!!!
    פורום לוצ'יה מה אתן אוהבות בלוצ'יה????
    פהה.. תגידו מה אתן אומרות על האתר נסיכות!!!!!
    הפורום שלי ושלכם
    הציורים וכו' של חברתי ירדן גבאי שיש לה אתר מהמם!!!!!!!!!!
    תמונות משולבות!!!!!
    מה אתן אומרות על תמונות משולבות ?
    הדמויות...
    על עצמי ועל אחותי !!!!
    ~רקעים~
    הדף של כמעט מלאכים !!!
    הדף של אחותי ליחן
    תקציר פרקים
    שלום אני עשיתי פהה.. סמיילי הבעה
    דפי צביעה
    בנות הים שחור ולבן!!!!!!
    פהה.. תציעו לי מה אפשר לעשות בדף הזה
    החברה הכי טובה
    אינמציות
    נסיכות גמאני
    שאלות בנות הים!!
    שירים וסרטונים (בשיפוץ..)
    ימי הולדת !!!
    הזוגות (יפה...)
    המון דברים של בנות הים
    תמונות נדירות !!!
    תחפושות בנות הים
    בנות ים מהממות(בשיפוץ..)
    איך מציירים בנות ים (כולן כולל כולן)....
    פורום שרוצים עונה 3 (תחתמו...)
    השירים של בנות הים (עונה 1)
    השירים של בנות הים 2 בשיפוץ..)
    כוכבים של בנות הים
    חג המולד עם בנות הים
    מועדון מעריצים
    פנינים ומיקרופונים
    לוחות שנה
    מדובבים
    הסיפור שהכנתי על בנות הים
    שלוש חברות עודכן (יפה..)
    זיופים(עודכן)
    דיסני בנות ים בשיפוץ..
    קריוקי בנות הים (שווה.)
    הסיפור של אחותי (ליחן) בשיפוץ..
    ממלכות
    אריאל בת הים הקטנה עודכן...
    קלפים ובועות
    סימניות עודכן..
    בנות הים תמונות מצחיקות חח.. בשיפוץ..
    תמונות נוצצות
    תמנות נדירות בשיפוץץ
    נסיכות דיסני עושות פרצופים (שווה)..
    עיוותים שווה..בשיפוץ..
    מילון יפני
    משחק בנות הים רק משחק 1
    סקרים לאתר !!
    2 תמונות של בת ים
    עלילות
    בנות הים שהיו קטנות
    תמונות מהטלווזיה עונה 2 בשיפוץ..
    פיקסלים (חדש..)
    מסגרות יפות בשיפוץ..
    דחוף...!
    נואל תעזור לך לבחור ספר מהמם
    השמות ביפנית כנסו !!! בשיפוץ..
תקציר פרקים של עונה ראשונה:
 
 
 
נסיכת בת הים לוצ'יה יוצאת אל העולם האנושי בחיפוש אחר פנינת הכוח שלה ואחר הילד שאותו הצילה לפני שנים. מאדאם טאקי וניקולה היפו עוזרים בחיפושים. ביומה הראשון היא פוגשת את קאיטו, ואת האנון.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 2 - הדברים שאסור לי לגלות
לוצ'יה כועסת על האנון שלא סיפרה לה שגם היא נסיכת בת ים. קאיטו מזמין את לוצ'יה ללכת איתו לפסטיבל האביב והיפו והאנון חוששים שלוצ'יה תתוודה שם על אהבתה לקאיטו ותהפוך לקצף. אריל מנסה לחטוף את לוצ'יה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 3 - הלב שמהסס
תלמידה חדשה מגיעה לכיתה, ולוצ'יה חושדת שקאיטו בוגד בה איתה ומפחדת להתעמת איתו. לאכסניה מגיעה אורחת מסתורית המתגלה כזמרת מפורסמת. על צווארה של הזמרת יש שרשרת עם פנינה ירוקה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 4 - הנסיכה הבודדה
האנון מציעה ללוצ'יה כרטיסים לקונצרט של טארו כדי שתוכל להזמין את קאיטו ולהתעמת איתו לגבי רינה. יורי משתמשת בקונצרט בתור תוכנית לחטיפת הנסיכות. היא מנגנת מוסיקה שמהפנטת את הקהל לתפוס אותן בשבילה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 5 - הנשיקה הקרה
לוצ'יה והאנון שומעות בחדשות על דולפין עזובה שנלקחה לפארק המים. הדולפין מספרת להן שהיא ואמא שלה נפרדו בגלל פיית מים רעה. הבנות נחושות לאחד בין אם הדלופין ובתה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 6 - הבהוב של אהבה
ניקולה מספרת ללוצ'יה והאנון על אגדת בת הים שהתאהבה בבן אנוש וסיכנה את עצמה בכך שעזרה לו. הן מחליטות ללכת למערה של בת הים ולהדליק נר על מנת להגשים את אהבתן. מריה מגיעה למערה כדי לתפוס אותן.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 7 - קנאת בת הים
לוצ'יה חוששת שקאיטו יוצא עם מישהי אחרת ומחליטה לעקוב אחריו. אבן חן הנקראת "אישון בת הים" מוצגת בעיר ואריל מקווה שהאבן תמשוך אליה את בנות הים כדי שתוכל לתפוס אותן.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 8 - רגשות קפואים
לוצ'יה רוצה להכין לקאיטו ארוחת צהרים מיוחדת לכבוד תחרות הגלישה השנתית. היא מתייעצת עם אחד המתחרים שלו לגבי מה להכין, והוא חושב שהארוחה בשבילו. מריה מחבלת בתחרות בניסיון לגרום לנסיכות להראות את עצמן.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 9 - סונטה גנובה
בגלל ההצלחה של הארוחה של לוצ'יה, האנון מחליטה להכין ארוחה מיוחדת לטארו שחולה בבית. כשהיא, לוצ'יה ורינה מגיעות לביתו הן מגלות שיורי גנבה את היצירה האחרונה שכתב ומשתמשת בה כדי לנסות לתפוס אותן.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 10 - צללים מהעבר
רינה מוזמנת לדגמן עבור אמן איפור בתחרות גדולה. כאשר מתברר שהיא מזכירה לו מישהי מהעבר שהוא לא מצליח לשכוח, היא מחליטה לפרוש. אריל מחכה לנסיכות בנות הים בתחרות עם תחבולה נוספת לתפוס אותן.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 11 - טבעת הקסם
מאדאם טאקי מספרת לבנות על אוצר חבוי הנמצא במערה באי שטליו הן נוסעות לטיול כיתתי. לוצ'יה יוצאת יחד עם היפו לחפש אחר האוצר, אך הולכת לאיבור במערה. במקביל, מופיעות אריל ויורי שבאו גם כן בעקבות האוצר.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 12 - לבבות חולפים
האנון משכנעת את קאיטו לערוך ללוצ'יה מסיבת יום הולדת. ללוצ'יה נודע שבארמון שלה באוקינוס השקט מתכננים את טקס פולחן הגיל שלה. כיוון שאי אפשר לדחות את הטקס, היא נאלצת לבטל את המסיבה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 13 - טקס פולחן הגיל
לוצ'יה מגיעה לארמון שלה עדיין עצובה בגלל הריב עם קאיטו. בנות הים דואגות שאין לה מספיק אנרגיה בשביל הטקס. המדריך פורץ לארמון יחד עם 4 הפיות הרעות כדי לתפוס בנות ים. מומו מביאה את קאיטו לארמון.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 14 - זכרונות ליל הכוכבים
לוצ'יה מחליטה להזמין את קאיטו לפסטיבל כדי לחגוג איתו את יום השנה לפגישתם הראשונה. היא לא מצליחה למצוא אותו בחוף ומתחקה אחריו עד לקייפ טוסטסוג'י, שם היא מאבדת את הפנינה שלה, וקאיטו מותקף ע"י מריה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 15 - הבטחת חוף הים
מבחני סוף השנה מגיעים ולוצ'יה מתקשה בחשבון. כל תיכונני פעילויות הקיץ שלה עם קאיטו עלולות להתבטל אם תצטרך ללמוד בקיץ. בתור תמריץ, האנון מארגנת לה יום לימודים עם קאיטו.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 16 - תשוקה סודית
לוצ'יה, האנון, רינה וקאיטו מתנדבים לעזור במסעדה בתמורה למיקום בלעדי לצפייה במופע הזיקוקים. רינה חולה ולא נותנת לאף אחד לטפל בה. יזור גורמת ללוצ'יה לחשוב שרינה בידה, ותופסת אותה כשהיא מנסה להציל אותה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 17 - נשיקה זמנית
לוצ'יה, האנון ורינה מתגנבות לאחוזה ישנה האמורה להיות רדופת רוחות. לאחר שהן שומעות את הסיפור האמיתי מאחורי אגדת הרוח, הן מגלות שיורי היא שבעצם הפחידה את באי האחוזה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 18 - המבקרת הצעירה
מירו, בת ים צעירה מהממלכה של האנון מופיעה באכסנייה. מירו מוסרת להאנון תיבת נגינה שאמה נתנה לה לפני שנעלמה. היא מבקשת מהאנון שתעזור לה לאתר את אמא שלה, שנעלמה כשהן ברחו מהארמון.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 19 - פיתוי קיץ
אחרי שיצאו מהופעה בעיר אחרת, לוצ'יה הולכת לאיבוד. האנון ורינה דואגות שאולי אריל תפסה אותה וקאיטו עוקב אחרי רמזים כדי למצוא אותה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 20 - מכתב אהבה מהים
לוצ'יה, האנון ורינה מוצאות בין הגלים בקבוק ובו מכתב אהבה. בניסיון לגלות ממי המכתב ולמי הוא מיועד הן תולות כרזות ברחבי העיר בתקווה שמישהו יזהה את המכתב.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 21 - אהבה קטנה
מר מאקי מתכנן תחרות יופי הנקראת "תחרות בנות הים". אריל שומעת על התחרות ומגייסת את כל הפיות להירשם במטרה למצוא את בנות הים. בן דודו של קאיטו, מאקוטו, מגיע לבקר וגם הוא נחוש למצוא בנות ים אמיתיות.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 22 - אשת רוח הרפאים
טארו הופך להיות המחנך החדש של לוצ'יה, האנון ורינה. האנון מחליטה לערוך לו מסיבת קבלה לכיתה. במהלך המסיבה טארו רואה אישה שמזכירה לו את בת הים שראה לפני שנים.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 23 - חלום כלולות
בבית המלון המקומי נערך אירוע פירסום של טקסי חתונה מדומים. מירו חוזרת ומציעה לקאיטו להתחתן איתה. קאיטו מסכים וגורם ללוצ'יה לקנא. יזור ואריל נמצאות בבית המלון בחופשה ומנסות לתפוס את נסיכות בנות הים.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 24 - נעורי אור הירח
האנון ולוצ'יה פוגשות בחוף בנער מסתורי. בחיפושיהן אחריו הן מגלות שזה בעצם היפו. כשהוא נמצא בצורתו האנושית, פוגש היפו ביורי והשניים מתאהבים.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 25 - השיר של קארן
לוצ'יה האנון ורינה זוכות בטיול לאי הדרומי שבו נערכת תחרות הגלישה שקאיטו משתתף בה. שם הן פוגשות גם בסאקיאה שלא מוכן לוותר על לוצ'יה. רינה רואה על האי את הבחורה שנצחה בתחרות בנות הים.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 26 - לבבות מאמינים
קארן, נסיכת בת הים הסגולה, מסרבת לשתף פעולה עם לוצ'יה והאנון, וקוראת לרינה בוגדת. רינה מסרבת לספר מה קרה ביניהן. שתי פיות רעות חדשות אשר שירת הנסיכות אינה משפיעה עליהן מופיעות ותופסות את קארן.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 27 - קשרי אהבה
לוצ'יה, האנון ורינה מחליטות ללכת לארמונו של המדריך כדי להציל את קארן. לוצ'יה והאנון נתפסות, וכשרינה עומדת ליפול בשבי גם כן, מופיעה אקווה רג'ינה ומעניקה לבנות הים שיר חדש העוזר להן להשתחרר.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 28 - וידוי בתחפושת
בית הספר מעלה את מחזה "נסיכת בת הים" בפסטיבל. האנון אחראית על המחזה ומלהקת את לוצ'יה לתפקיד הנסיכה ואת דאייצ'י לתפקיד הנסיך. התוכניות משתבשות כאשר דאייצ'י שובר את רגלו ולא יכול להשתתף.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 29 - עיני קרח
לוצ'יה וקאיטו צריכים להישאר אחרי בית הספר כדי לנהל יומן כיתתי. כשהם מסיימים, קאיטו מבקש מלוצ'יה שתחכה לו בכניסה לבית הספר בזמן שהוא ימצא עבורה מטריה. למחרת מסתבר שהבחור שליווה אותה הביתה לא היה קאיטו.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 30 - מלכודות מסוכנות
שלושת הבנות מנסות להניח מלכודת לפיות הרעות כדי למצוא את הארמון של המדריך. התוכנית מסתבכת כאשר קארן מצילה את רינה והאנון נלקחת במקומה וקאיטו מצטרף אל לוצ'יה, מה שמונע ממנה להפוך לבת ים.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 31 - חלומות הם בצבע האהבה
לוצ'יה מוצאת אבן חלומות על החוף המגשימה את החלומות של בעליה. היא חולמת חלום ובו קאיטו כועס עליה. מריה חוברת לאחיות היופי השחור בניסיון לתפוס את בנות הים ולהחזיר את כבודה האבוד.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 32 - פניקה בפארק השעשועים
האנון ולוצ'יה מתרגשות ללכת לפארק מים חדש שנפתח בעיר ומזמינות את קאיטו ואת מר מיטצוקי לבוא איתן. רינה מודאגת שפארק המים הוא בעצם מלכודת של הפיות הרעות, ומצטרפת אליהן כדי לוודא שלא יתגלו ויתפסו.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 33 - היום של אורי
אורי מגיעה לאכסניה כדי להתלמד אצל מאדאם טאקי. לוצ'יה והיפו מודאגים כיון שבפעם האחרונה שהיא באה היא כמעט פוצצה את הארמון. הבנות עוקבות אחריה ומגלות שהיא משתמשת בשיטות לא מקובלות כדי לחזות את העתיד.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 34 - מנגינה עצובה
האנון מחליטה למצוא את קארן ולהתעמת איתה על רגשותיה לטארו, ומגלה שהיא לא בת הים שטארו מאוהב בה. האנון מחליטה לדבר עם טארו ולנסות להוציא ממנו רמזים לגבי זהותה האמיתית של בת הים שפגש באוקינוס ההודי.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 35 - אהבת תינוקות
לוצ'יה, האנון ורינה מוצאות תינוקת אבודה. כיון שלהאנון ורינה יש עיסוקים משלהן, לוצ'יה מטפלת בתינוקת עד שניקולה ומאדאם טאקי יחזרו. בינתיים, התינוקת בורחת וארבע הפיות הרעות תופסות אותה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 36 - שמועת אהבה
שמועה מסתובבת בבית הספר על צמיד העשוי מ"חרוזי בנות הים". לפי השמועה, הצמיד בעל כוחות מיוחדים המעניק לבעליו רומן אהבה מדהים. לוצ'יה מנסה למצוא את הצמיד כדי להבטיח את אהבת קאיטו כלפיה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 37 - מתנת חג המולד
אישה זרה ומסתורית מופיעה במסעדה של מר מאקי, ונראה שהיא מכירה את קאיטו. לוצ'יה מתחילה לקנא. הקנאה שלה מכעיסה ומרחיקה ממנה את קאיטו. האם הם יספיקו להשלים בזמן לחג המולד?
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 38 - פניקה באכסנית הפנינה
אכסניית הפנינה עמוסה במבקרים לקראת השנה החדשה. לוצ'יה, האנון ורינה עובדות קשה כדי לעזור לניקולה להתמודד עם הלחץ. במהלך הערב הבנות רבות ולא מוכנות לשיר ביחד בהופעה מיוחדת שאמורה להיערך לקראת השנה החדשה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 39 - מבצע החלום הראשון בשנה החדשה
לפי האמונה האנושית, החלום הראשון שאדם חולם בשנה החדשה אמור להתגשם במהלך השנה. לוצ'יה, האנון ורינה מתכננות לחלום על הדבר שכל אחת מהן רוצה יותר מכל, אבל מסתבר שהמציאות עולה על כל דמיון.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 40 - אהבה בוגרת
במהלך טיול בעיר, לוצ'יה והיפו מגלים שניקולה ומר מאקי נפגשים בסתר. הם מפחדים שניקולה ומר מאקי יתחתנו ושניקולה תספר לו בטעות שהיא והבנות בעצם בנות ים ואז הן כולן יהפכו לקצף.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 41 - גורל מלא דמעות
לוצ'יה האנון ורינה תופסות את היפו ויורי באחת מפגישות הסתר שלהם. ניקולה ומאדאם טאקי מחליטות לקרקע את היפו כדי שלא יוכל לפגוש שוב את יורי ולסכן את בנות הים. לוצ'יה מחליטה לעזור לו וליורי לברוח.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 42 - שיר של חשד
שישי ומימי, אחיות היופי השחור, מגייסות את האחים טאצ'יאו לעזרה בתפיסת נסיכות בנות הים. משימת האחים היא לגרום לבנות להתאהב בהם ואז להביא אותן אל המדריך.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 43 - נס ליל חורף
לוצ'יה נהית רצינית מאוד בקשר למציאת הארמון של המדריך, עד כדי כך שהיא מוותרת על טיול סקי עם קאיטו. היא הולכת להיפרד ממנו בתחנת האוטובוס, בדרך לתחנה פורצת סופה נוראית והיא הולכת לאיבוד בשלג.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 44 - רגשות חצויים
קאיטו לוקח את לוצ'יה לאקווריום שבו היא נישקה אותו בתור בת ים. לאכסניה מגיע צלם בשם מר קאשיוואגי, המנסה להחזיר אליו את אהובתו אך נתפס ע"י הפיות הרעות.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 45 - להתראות
יום האהבה מגיע והאנון עסוקה בהכנת שוקולדים למר מיטצוקי. לוצ'יה מתכננת לתת שוקולדים לקאיטו, אבל כשהיא שומעת שהוא מתכנן לעבור לגור בהוואי, היא מתחרטת כיוון שהיא חושבת שהוא מאוהב בבת הים ולא בה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 46 - ההזמנה השחורה
שרה מזמינה את טארו לבוא אחריה לקרקעית הים, בידיעה שאולי לא יוכל לחזור לעולם שלו. לוצ'יה, האנון ורינה שומעות בבית הספר שטארו עוזב. בעזרת המפתח שקיבל משרה, טארו יורד לקרקעית הים לארמון של המדריך.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 47 - הסיוט של קאיטו
המדריך ממשיך לרדוף את חלומותיו של קאיטו בניסיון לשכנע אותו להצטרף אליו, וכך להגיע למלוא כוחו. האנון עדיין מוטרדת מכליאתו של טארו, ומרגישה שלוצ'יה ורינה לא מספיק דואגות לו ומנסות לשחרר אותו.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 48 - פעימת לב
המדריך מסתגר בחדרו כדי לטפל בקאיטו, שהגיע לארמון, ולשכנע אותו להצטרף אליו. הדבר מכעיס את אחיות היופי השחור שמחליטות לגנוב מהמדריך את שתי הפנינים שברשותו ולצאת לגנוב את שאר הפנינים בעצמן.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 49 - לב שהוחשך
לוצ'יה, האנון ורינה בעזרתם של קארן והיפו מחליטים ללכת אל הארמון של המדריך שהופיע ולהציל את השבויים בו. הן מוצאות ומצילות את נואל, אחותה של קארן, ואת בת הים עם הפנינה הצהובה קוקו.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 50 - האמת החדשה
כוחו של המדריך וכוחן של הפיות הרעות שלו מתחזק ולבנות הים אין השפעה עליהם. המדריך עדיין לא השתלט לחלוטין על נשמתו של קאיטו, וקאיטו מצליח לעזור ללוצ'יה. שרה מופיעה כשהיא עדיין מושפעת מכוח השנאה.
Image Hosted by ImageShack.us
פרק 51 - הנשיקה האחרונה
ליבה הקפוא של שרה הופשר והיא מצטרפת לשאר בנות הים בניסיון לעצור את המדריך ולזמן את אקווה רג'ינה. קאיטו סופסוף מבין שלוצ'יה היא בת הים אותה חיפש במשך כל חייו. הפיות הרעות מעניקות למדריך את כוח חייהן.
 
 תודה ולא להעתיק  חח.. ביוש
 
מה דעתכן על הדרן??
 
@הזכויות שמורות לי וללוצ'יה
 
מה דעתכן על הדרן??~אוהבות לוצ'יה ולידור~