בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

בננות!

 
   פורום האתר    מ.מ
 
    דף הבית
    שימי בתיק
    פצעונים
    עיצוב החדר(:
    להיות מקובלת!
    דיאטה
    אנורקסיה
    אכילה נכונה
    תפריט דיאטה

שלום בננות !


פצעונים זה עם אכזר ,ולכן צריך להתמודד איתו כמו גבר!

ואיך ?

הכללים :
1. בלילה לפני השינה כדאי לשים טלק על הפנים.

לא רק שזה עושה עור ממש טוב ביום שאחרי, זה גם סופח שומן ולכן עוזר לריפוי הפצעים . דבר חשוב שאני חייבת לציין: בבוקר יש לשטוף את העור מהטלק עם מי פנים או סבון פנים!


2. אמא שלי שאלה בשבילי רופא עור טוב שעובד בבי"ח והוא הציע לי בחום  שלא לקחת כדורים וכו ' אלא רק למרוח משחה אנטיביוטית על הפנים.

למשחה שאני שמה קוראים "תריאולון" והיא ממש עוזרת!
אפילו יום אחרי השימוש כבר רואים תוצאות
.


3. בנוסף כדאי לשים משחות שרופאי עור מציעים לכן, רק שאני רוצה להזהיר אתכן מהמשחה שקוראים לה "לוקסיד". השתמשתי בה,  הרופא אמר שבהתחלה תהיה לי רק אדמומיות באיזור. אז אדמומיות הייתה, אבל שיפור לא!

זה בכלל לא תרם להחלמת הפצעים, ואפילו גרם להתפשטות מקומית קטנה, ולצלקת אחת שבזכות התריאולון עברה לי למזלי.

4. כדאי ללכת לקוסמטיקאית.


5. אם אתן שמות מלפפונים במים חמים על העיניים כדי להרגיע ולהעלים סימנים שחורים, מרחו את המלפפון בתנועות סיבוביות על הפנים, זה מטהר את העור.

 

6. מסכות טבעיות תמיד עוזרות [במיוחד פילינג, שעוזר להגיע לעור חלק לגמרי].

7. נסו כמה שפחות לשים חלב פנים, אני ממליצה יותר על מי פנים.
כשמשתמשים רק בחלב פנים זה מוסיף שומן לפנים, דבר שגורם
להגברת פצעונים בעור.

 

יש לכם חצ"קונים זה הזמן להוריד אותם בעזרת השיטה הכי טובה ביקוווווווום ! אז ככה .. קחו טלק של תינוק שאמא שמה לכם כשהייתם קטנים ושימו קצת בתוך כוס או קערה .. שימו קצת מים ותערבבו עד שיצא עיסה של משחה סמיכה .. שימו את המשחה הזאתי על עור הפנים איפה שיש לכם חצ"קונים לפני שהולכים לישון.. עשו את זה כל יום במשך שבוע . ותוך שבוע החצ"קונים נעלמים לגמריייייייי ! אני עשיתי את זה וזה מה זה עבד לי .. וזה הכי עוזר שבעולם תאמינו לי אתם חייבים לעשות . תמיד הייתי גולשת באינטרנט ומחפשת דרך להוריד את כל החצ"קונים שהיו לי והתייאשתי .. ואז לבסוף לקחתי את השיטה הזאתי והנה זה הצליח .. וואי אתם מה זה חייבים לנסות את זה זה הכי טוב שבעולם .. אהה ו..בטח אחרי כמה זמן שתשימו את המשחה הזאתי יהיו לכם פירורים כאלה .. זה הטלק שיתפורר לאט מלאט ואז תשטפו במיים .. ואיי זה הכי טוב שבעולם.. אחרי שנתיייים שאני מחפשת איך להוריד פצעים הדבר הזה עזר לי !!

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה