בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
cool site for allllll
 
 
המדריכים המופיעים באתר זה לא נלקחו או הועותקו משום אתר אחר אפילו אם הם דומים. את כל המדריכים הללו רשמתי בכבודי ובעצמי ללא כל העתק מיותרת.
המדריכים שניתנו להם קישורים אני אומר מראש שהם לא מדריכם שלי אני רק הוספתי קישור שמוביל אליהם ואני בהחלק נותן להם קרדיט ענק!!!! והמון תודות.
 

אולי תגיבו אנשים !!! מונה הכניסות שלי עבר את ה-30 אלף! זה טוב ויפה אבל אתם לא מגיבים! תמריצו קצת את הפורום תביאו תגובות, תעודדו, משהו! אני משקיע שעות בכתיבת המדריכים אז תשקיעו כמה דקות בכתיבת "תודה" או משהו כזה ( לא לרשום רק "תודה" בלי שום דבר נוסף כי זה נחשב ספאם).

אני מבקש בכל לשון של בקשה אל תעתיקו את המדריכים שלי ובתנאי שאתם רוצים להעזר במדריכים שלי אל תעתיקו, פשוט שימו קישור לאתר שלי.

 
    צ'יטים לקונטר סטרייק 1.6
    משחק רשת Runscape
    משחק רשת Maple story
    משחק לוח מחשבתי אסטרטגי "גו"
    איך למצוא ולהפעיל תרגומים לסרטים
    הדבקת כתוביות ללא תוכנה!! כך שיפעלו אוטומטית כולל מדה פלייר ומכשירי DVD
    אתר שבו תוכלו למצוא טקסט לכל השירים הקימים
    מדריך למניעת לאגים ווירוסים ( שופר ) + הפיכת וינדוס למקורי
    המדריך המלא ל-AVG 7.5
    מדריכים שווים!! ומומלצים לכל אחד חובה!!!!!!
    בבילון 7 עם קראק 100%
    התחברות ממחשב למחשב על אותה רשת
    סקין מגניב למחשב
    NOD32
    בבילון 7 נייד ללא התקנה!!!!
    שליטה בתוכן האינטרנט בעזרת סיסמא
    המדריך הטוב ביותר לתוכנה GHOST מה שיאפשר לכם לעשות שיחזור כמו פירמוט ב-3 דקות!!! כולל דריברים והכול! מומלץ מאוד!! שווה קריאה!!
    איך להרוויח כסף והרבה 2000$ עם הוכחות!!!
    תגיבו אנשים!!!!!!
    המייל שלי + מדריך לצילום המסך
כאן אני אסביר לכם כיצד להדביק את התרגום לסרט ללא כל תוכנה בצורה כזאת שהוא יפעל אוטומטי  גם במדיה פלייר וגם במכשירי DVD MPEG4 לאחר הצריבה.
 
קודם כל צריך שיהיה לכם את הסרט ואת התרגום באותה תיקייה ( אתר לתרגומים נמצא בדף הקודם באתר שלי).
 
לאחר מכן תעשו לקובץ של התרגם "שנה שם" אך אל תשנו אותו פשוט תעתיקו אותו CTRL-C ותדביקו CTRR-V אותו בתור השם החדש של הסרט שלכם.
 
לאחר העתקה תשנו את הסיומת של הסרט ל-"AVI" ואת הסיומת של התרגום ל-"SRT" לאחר מכן תפעילו את הסרט באזה נגן שתרצו ותראו איך התרגום פועל.
 
אם תרצו לראות את הסרט ב-DVD פשוט מאוד תצרבו את התיקיה בעלת התרגום והסרט ביחד על אותו דיסק והתרגום אמור לפעול אוטומטית לבד.
 
(הערה): בתוכנת ה-"BS" שבעמוד הקודם תוכלו לשלוט על מאפייני התרגום: גופן התרגום, מיקומו, גודלו וכ"ו על ידי קליק ימיני על מסך התצוגה של ה-"BS" - כתוביות-מאפייני כתוביות.
 
(הערה): במיקרה והתרגום לא יפעל במדיה פלייר אז הוא אמור לפעול בתוכנת ה-"BS" שבדף הקודם באתר שלי. אך התרגום עדיין אמור לפעול במכשירי DVD לאחר הצריבה.
 
(הערה): ניסיתי מספר סיומות אחרות כגון "STR" או "SUB" הן לא יתקבלו לי במדייה פלייר כך שתזהרו לא להתבלבל.
 
הערה): בתוכנת ה-"BS" פעלו לי כל שלושת הסיומות "SRT" "STR" "SUB" אך במדייה פלייר פעלה רק הסיומת "SRT". במיקרה שהתרגום לא פעל מייד תכבו תמדייה ותפעילו שוב.
 
(הערה): לפעמים לתרגום לוקח מספר שניוות 1-3 עד שהוא מופיע בעיניים (בעיה שקרתה לי ב-"BS") אז אל תמהרו.
 
(הערה) במכשירי DVD MPEG4 איכות התרגום תיהיה פחות טובה בשיטה הזאת מאשר כתוביות מודבקות בעזרת תוכנה. ולכן אל תשתמשו בשיטה הזאת אם אתם יודעים כיצד להדביק כתוביות בעזרת תוכנה כי האיכות שם יותר טובה. אך זה לוקח הרבה הרבה  יותר זמן. אבל עדיין האיכות של הכתוביות סבירה לחלוטלין. 
 
הנה תמונות
 
 
 
 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה