הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 


תיקון מחשבים עד בית הלקוח - 054-4509979 אור
   אור 054-4509979    פורום מחשבים    מיקום העסק    צור קשר    אודות    המלצות לקוחות    מחירון טכנאי
 
    טכנאי מחשבים תל אביב
    תיקון מחשבים ניידים
    תיקון מרחוק
    התקנת ווינדוס 10
    Windows 10
    התקנת מכונה וירטואלית
    מחשב נייד או נייח
    אנטיוירוס חינם מומלץ
    העברת שירים לאייפון
    טיפול במחשב איטי
    פקודות למחשב
    טכנאי מחשבים
    בניית מחשב
    אתרים מומלצים
    בניה ואחסון
    רשת אלחוטית
    קידום אתרים
    עתיד מחשב פיסי
    חלונות 7
    אנטיוירוס
    משחקים
    טכנאי pc
    קניית מסך מחשב
    תוכנות חינם
    סריקת וירוסים
    חיבור לאינטרנט
    קניית מחשב
    התקנת מדפסת
    חלונות ויסטה
    רשתות תקשורת מחשבים
    התקנת נתב
    אבטחת רשתות אלחוטיות
    מפרטי מחשב
    הורדת דרייברים
    תחזוקת מחשבים
    קופירייטינג
    компьютерный мастер
    Computer Repair
    חלונות 8
    זיכרון למחשב
    פירמוט מחשב
    הדיסק הקשיח
    ספק כוח למחשב
    מעבד וזיכרון למחשב
    מסך כחול במחשב
    מדריך שימוש ב- CCleaner
    שמירת קבצים ותיקיות
    מחשב לא נדלק
    לימוד טכנאי מחשבים
    מכירת מחשבים
    היכן לרכוש ציוד מחשבים
    אבטחת מידע
    תחזוקת סוללה למחשב נייד
    שדרוג מחשבים
    התקנת Winsows 8
    מערכת הפעלה
    שיתוף קבצים בין מחשבים
    הדרכות מחשבים
    תיקון מחשבים
    התקנת והגדרת נתב
    הגדרת דואר אלקטרוני
    התקנת ווינדוס 7
    מדריכי וידאו
    מחשב איטי,מחשב נתקע

טכנאי מחשבים, תיקון מחשבים עד הבית
שמי אור ואני טכנאי מחשבים ורשתות, מתקן מערכות מחשב מעל 14 שנים, עוסק מורשה, תיקון מחשבים ללקוחות פרטיים\עסקיים בבית הלקוח או במעבדת מחשבים.
אזור הפעילות במרכז הארץ - תל אביב, רמת גן, רמת אביב,גבעתיים.
ניתן ליצור קשר דרך האתר - מענה במערכת  מיידית מרגע הפניה.
הצגת שאלות טכניות באתר גם דרך ה פורום  בקטגורית המלצות ל תיקון מחשבים.
קו הטלפון זמין בשעות 08:00 עד 20:00 בלבד. 


לאבחון התקלה התקשרו:  0544509979 אור

קראו המלצות של לקוחות מרוצים ומכתבי תודה   >>>

מה באתר 

  • מדריכי טכנאי מחשבים, מאמרים והסברים כפורטל לעולם המחשבים, תיקון מחשבים, הגנת מידע ועוד.
  • סרטוני הדרכה קצרים וידידותיים להעשרת הידע בנושאי מחשבים שונים.
  • הדרכה לתוכנות תפעול בסיסיות כגון אנטיוירוס, כיווץ, מוזיקה, הגדרת דואר אלקטרוני,ועוד.
  • תיקון מחשבים מרחוק, מענה לתקלות במחשב מרחוק ללא הגעה לבית הלקוח.
  • דרכי התקשרות עם טכנאי מחשבים תל אביב .
  • הכוון עסקים ולקוחות פרטיים לפתרון תקלות מחשוב.
מדריכי וידאו

 

מאמרי טכנאי מחשבים

מכונה וירטואלית
מכונה וירטואלית היא תוכנה מאפשרת להתקין מערכת הפעלה אחרת בלי צורך למחשב אחר. מכונה וירטואלית נותנת ליצור סביבה מדומה מחשב ועליו להתקין ולהריץ כמה מערכות הפעלה שונות כמו מיקרוסופט ווינדוס, לינוקס, יוניקס ושרתים. מכונה כזה מאפשר לימוד ולנסות תוכניות בלי צורך למחשב נוסף, למחוק ולהגדיר בקלות מכונות חדשות. ישנם להוריד בחינם כמה תוכניות: Microsoft VirtualPC, Virtual Box, VMWARE Player. ניתן לקרוא מדריך שעשיתי לפני כמה ימים, מראה התקנת ווינדוס 10  בטה על גבי מכונת VM Ware. 
פרמוט מחשב
המחשב, ידידו הטוב של האדם, אשר בו חבויים סודותיו, עסקיו, מכתביו, קבציו ושעות הפנאי הרבות שהוא בילה עם המחשב. המחשב זהו אחד ההמצאות הטכנולוגיות המופלאות ביותר, אשר כיום הוא הכרחי לכל אדם ולכל חברה. לעיתים, קורה, שהמחשב מגיב בקצרים, תקלות ובבעיות בשימוש. לעיתים אלו תקלות זמניות ולעיתים התקלות ממושכות, כמו למשל- מחשב איטי ולא זז, לא מצליח להעלות תכניות מסוימות, לא מגיב או נתקע. כאשר המחשב מראה סימנים כאלו של תקלה, אנו ניגשים לטכנאי המחשבים,והוא מציע לתקנו. לעיתים, כאשר התקלה לא פשוטה ולא ניתן לפתור אותה בדרכים פשוטות יותר, הטכנאי מחשבים מבצע פירמוט מחשב. לאמשך המאמר לחץ כאן  .
פקודות למחשב
מטרת מדריך זה להכיר לך את אופן העבודה משורת הפקודה. פקודות נותנות הוראה למחשב לבצע פעולה שאנחנו רוצים.  נתחיל בהיכרות ונציין כיצד מגיעים לממשק, נכיר פקודות נפוצות לשימוש קל ומהיר יותר. מיקרוסופט מציעה יותר ויותר פקודות וכלים לביצוע פעולות תחזוקה למחשב ולרשת שמופעלים משורת הפקודה. לדוגמא פקודות נפוצות וחשובות כמו IPCONFIG או MSCONFIG, קיצורי דרך למקלדת במקום  להשתמש בלוח המקשים. לאמשך המאמר לחץ כאן
מחשב לא נדלק
מדריך מחשבים כיצד להתמודד אם תקלה שהמחשב לא נדלק בכלל. לכל אחד קרה פעם שכאשר ניסה להדליק את המחשב גילה שהמחשב לא נדלק. בפועל מה שקורה כשאתם לוחצים על כפתור ההדלקה, המחשב לא מגיב. רוב האנשים מעדיפים להתקשר לטכנאי מחשבים ואפילו לרכוש מחשב חדש. רגע לפני שמחליפים את המחשב האהוב עם חדש תעקבו אחרי הצעדים הבאים לאבחנת התקלה ותיקון עצמאי. לאמשך המאמר לחץ כאן .
שיתוף קבצים בין מחשבים
שיתוף משאבים מאפשר למשתמש שמחובר לקבוצת ביתית או קבוצת עבודה, להעתיק, לכתוב ולהוריד קבצים הנמצאים על מחשבים אחרים באותה קבוצה ברשת. ניתן להעביר ולשנות מסמכים, תמונות, סרטי ווידאו ומוסיקה בין כל המחשבים בבית, לשתף מדפסת ופקס. מדריך טכנאי מחשבים כיצד לשתף  קבצים ותיקיות .
מערכות ההפעלה חלונות 8
לפי מיקרוסופט ב- 26 לאוקטובר תשוחרר לחנויות  מערכת ההפעלה חדשה ווינדוס 8 . מי שרכש מחשב החל מ-2 ביוני השנה ועד ה-28 בפברואר 2013 (עם ווינדוס 7), זכאי לשדרג למערכת ההפעלה החדשה בעלות של 15 דולר בלבד. חלונות 8 ניתנת להורדה  מאתר של מיקרוסופט בחינם לצורך התנסות. חלונות 8 בעברית להורדה
מערכות הפעלה
מאמר מערכות הפעלה דן בהיסטוריה של מערכות הפעלה מבוססות מחשבי pc, המאמר עוקב אחר התקדמות מערכות הפעלה מבית היוצר מיקרוסופט, החל מגרסת הדוס הפופלרית וכניסתה במקביל של מערכת הפעלה חלונות, התפתחות גרסאות לאורך השנים, עד המערכת הנוכחית חלונות 7 ומערכת הפעלה האבה של מיקרוסופט - חלונות 8 .
מפרטי מחשב
רוצים לקנות מחשב חדש אך אתם לא בטוחים על מה ללכת.ראשית יש להגדיר לעצמנו את המטרות השימוש במחשב שרוצים לרכוש ויש להקציב סכום כסף מסויים לקניית המחשב.קראו את המדריך מפרטי מחשב .
עבודה עם קבצים ותיקיות
 בעבודה עם תוכנות כמו, למשל, וורד או אקסל נשמר המסמך בצורת קובץ. ניתן לשמור קבצים על הדיסק הקשיח של המחשב או על התקני אחסון ניידים כמו התקני פלאש עם ממשק USB. אפשר היום גם לשמור ולגבות קבצים בענן של גוגל, מיקרוסופט או בדרופבוקס.  במאמר שמירת קבצים ויצירת תיקיות נלמד כיצד לפתוח תיקיות חדשות ודרך הנכון לשמירת קבציפ מסודרים לפי נושא.
חלקי מחשב
המחשב מורכב מכול מינ רכיבים וציוד היקפי כמו מדפסות , סורקים. בכול מחשב מורכב לוח אם עם מעבד, זיכרונות, כונני אחסון, ספק כוח , כרטיס מסך ומארז.
זיכרון למחשב
לא פעם אני שואל אנשים: "כמה זיכרון מותכן לכם במחשב?" והתשובה היא: "250 ג'יגה". המשתמש החליף בטעות בין זיכרון המחשב לבין נפח הדיסק הקשיח. זיכרון המחשב נמדד ב GB ג'יגה-בית וכיום רוכשים מחשבים עם 2GB, 4 או 8GB.
למה משמש זיכרון המחשב - קראו את המאמר זיכרון למחשב .
הדיסק הקשיח
הדיסק מורכב ממספר דיסקות או פלטות עשויות אלומיניום, שכל אחת מהן מצופה בחומר פרו-מגנטי. עבור כל דיסק יש שני ראשים. משני צדי כל דיסק יש ראש קריאה וכתיבה, עליון ותחתון. כל הראשים מחוברים ביניהם, ולכן תנועתם בדיסקים גדולים מבחינה פיסית משתמשים לעיתים בשני ראשים לכל צד. ראש אחד מגיע עד אמצע הדיסק, ואילו השני חולש על השטח שמאמצע הדיסק עד למסילה האחרונה.
להמשך קריאה המאמר על הדיסק הקשיח .
חיבור לאינטרנט
חברות שמספקות שירות חיבור לאינטרנט בארץ הן: קווי זהב , נטויז'ן , בזק בין לאומי , בזק נט ו עוד. לצורך חיבור לאינטרנט ניתן לבחור בין חיבור באמצעות כבלים או ADSL. חברת בזק הציגה רשת אינטרנט המהירה NGN, מאפשר לגלוש עד 15 Mb ומסוגלת להגיה עד 50 מגע.רשת  המהירה של HOT, רשת ה- Ultra Fast Internet) UFI), מסוגלת לספק חיבור לאינטרנט עד 100 מגע.
לפירוט נוסף קראו את המאמר חיבור לאינטרנט באתר טכנאי מחשבים.
רשתות תקשורת מחשבים
לפני שנים רבות, כאשר מחשבים היו עדיין מכשירים גדולים ומגושמים אך ורק בחדרי מחשבים עם קירות זכוכית, ידידנו איש החזון רב ההשראה טען כי מחשבים עוד יהיו בכל מקום,והם יהיו קטנים וזולים שיינתנו כפרסים בהגרלות.למשפחות רבות יש כיום יותר ממחשב אחד - אולי אחד בחדר העבודה, אחד בחדר האורחים ואחד בחדרו של ילדכם המתבגר.
למרבה המזל, אינכם זקוקים לחיבור נפרד לאינטרנט לכל מחשב.אתם יכולים לחבר את המחשבים לרשת באמצעות כבלים או באוויר על יד רשת אלחוטית -  ואז להגדיר אותם לשימוש משותף ב חיבור לאינטרנט אחד.
לפירוט נוסף קראו את המאמר רשתות תקשורת מחשבים באתר טכנאי מחשבים.
התקנת נתב
נתבים דואגים ברוב המקרים לעצמם.אך אם יש לכם חיבור די-אס-אל המצריך שם משתמש וסיסמה, עליכם להזינם לתוך הנתב. הוראות ההתקנה של נתבים זהות בתיאוריה הבסיסית שלהן, אך שונות בפרטים הקטנים מנתב אחד למשנהו, לכן ייתכן שתיאלצו להציץ בהוראות המצורפות לנתב.ניתן להסתדר בלי להזמין טכנאי מחשבים, קראו את המדריך התקנת נתב .
אבטחת רשתות אלחוטיות של מחשבים
ציוד וואי-פאי (WIFI) חדיש יותר עושה שימוש בסיסמה מאובטחת יותר: Wireless Privacy Access או WPA. אם כל ציוד ה-WIFI שלכם יכול לעמוד בכך, השתמשו ב-WPA במקום ב-WEP.
מאמר זה מסביר מספר טכנולוגיות ל אבטחת רשתות אלחוטיות .
שדרוג המחשב
ירידה מתמשכת בעלויות מחשבי פיסי משאירה סימן שאלה לעניין שדרוג המחשב. השיקול הרלוונטי לעניין שדרוג המחשב חייב להתבסס על עלות מקורית של המחשב וטיב הרכיבים שנרכשו. הווה אמר, רכישת מחשב משרדי בעלויות נמוכות לא משאירה מקום רב לשדרוג המחשב. אורך חיים קצר של 3 שנים, ולאחר מכן החלפת המערכת. רכישה מקורית בכמה אלפים משאירה מקום לשדרוג שכן יחס העלות של השדרוג מתאים לעלות המקור וכן טיב הרכיבים מאפשר מקום לשדרוג הולם.קראו את המאמר שדרוג המחשב באתר טכנאי מחשבים.
התקנת מדפסת
מדפסות מאפשרות לכם ליצור מהקבצים שלכם עותקים מודפסים על נייר, שקפים או כל סוג של משטח שאיתו יודעת המדפסת שלכם לעבוד.לשם שימוש במדפסת, יש להתקין תוכנה - מנהל התקן למדפסות - ולהשתמש במערכת הגדרות מסוימת כדי להורות למחשב כיצד למצוא את המדפסת ומה להדפיס.
לפירוט נוסף קראו את המאמר התקנת מדפסת באתר טכנאי מחשבים.
לימוד טכנאי מחשבים, קורס טכנאי מחשבים
ענף המחשבים נמצא בעלייה בשנים האחרונות בארץ ובעולם. למעוניינים לרכוש ידע והכשרה מקצועית כ טכנאי מחשבים ורשתות יש מגוון רב של קורסים המעניקים לסטודנטים ידע ומיומנות רבה בתחזוקה ובתיקון תקלות מחשב האישי. בסיום הלימודים תלמידי הקורס עוברים בחינות גמר ומבחני הסמכה מטעם מיקרוסופט או משרד התעשייה, מסחר ותעסוקה. פירוט נוסף במאמרי האתר טכנאי מחשבים לימוד טכנאי מחשבים .
סריקת וירוסים
יש לך חששות שיום אחד בעת הדלקת המחשב הוא לא יעבוד יותר בגלל יותר מדי וירוסים או תוכנות ריגול? זה יהיה נורא אם המחשב שלך יקרוס בעוד שאתה מסוגל עכשיו למנוע דברים כאלה לקרות.למעשה ישנם פיתרונות להגנת המחשב שלך מפני וירוסים או תוכנות ריגול. כאן באתר טכנאי מחשבים תמצאו כמה עצות כיצד לאבטח את המחשב מכל הדברים המזיקים שיגרמו לבעיות ורשימת אתרים ל סריקת וירוסים אונליין.
תחזוקת מחשבים, תיקון מחשבים
תחזוקת מחשבים על ידי טכנאי מחשבים  מסייע לכם לשמור על סדר במחשב ובמערכת ההפעלה.כדי לעשות זאת, ניתן לבצע פעולת איחוי דיסק וניקוי פסולת שהצטברה במחשב כמו קוקיז וקבצים זמנים. פירוט נוסף במאמרי האתר טכנאי מחשבים תחזוקת מחשבים

קניית מחשב חדש
מאמר זה שופך אור לצרכן מה האפשרויות בעת קניית מחשב חדש , בחירת טכנולוגיה מתאימה, קנייה צרכנית חכמה וחסכונית, קבלת החלטות בהתאם לצרכי עבודה בבחירת סוג המחשב, מחשב נייח או מנגד מחשב נייד. בחירת החומרה המתאימה, סך החלטות אשר יביאו את הצרכן לקנייה חכמה ואקונומית.ניתן לקבל ייעוץ על ידי טכנאי מחשבים בקניית מחשב חדש.
קניית מסך מחשב
מאמר זה נותן כמה טיפים בעת קניית מסך מחשב .  יש מאפיינים רבים כמו רזולוציה, מהירות תגובה, ניגודיות וחשוב להכיר כל המושגים למיניהם לפני קניית מסך חדש.
אבטחת מידע
מאמר זה מציג ומסביר מהו סיכון החשיפה של המידע ברשת האינטרנט. מטרת המאמר לעזור למשתמשי הקצה להתגונן מפני תכנים שליליים, תוכנות זדוניות כגון וירוסים, וסוסים טרויינים. אבטחת מידע הינה חיונית וחשובה בכל מערכת מחשב בין אם אנו מחזיקים מידע רגיש, או בין אם אנו משתמשי קצה אשר רוצים לשמור על מערכת תקינה ולהימנע מחשיפת מידע.
תיקון מחשבים - אחזקה שוטפת של מערכות המחשב
אחזקת מערכת מחשב דורשת תחזוקה שוטפת, בכדי להימנע מתיקונים מיותרים ניתן לבצע מספר פעולות רלוונטיות אשר יעזרו לנו לשמור על מערכת המחשב. ע"י תחזוקה של מערכת המחשב ניתן להגדיל את הטווחים והצורך בהזמנת טכנאי מחשבים לביתך. קראו את המאמר תחת קטגוריה של תיקון מחשבים , ונסו ליישם כמה שיותר הנחיות רלוונטיות.
רשתות אלחוטיות הולכות ומרחבות, מה שהחל כפתרון בייתי והתרחב למקומות בילוי, בתי קפה, קניונים, הפך לפתרון גלובלי מלא. כיום ניתן להתחבר לרשת אלחוטית בכל מקום שנרצה בין אם יש נקודת תקשורת אלחוטית כגון ראוטר, או בין אם דרך מתאם אלחוטי סלולרי. רשתות אלחוטיות מגיעות גם בדרך של שן כחולה, אינפרא, ועוד. מאמר זה מפרט ומסביר כיצד ולאן מתקדמת רשת אלחוטית .
חלונות 7
שדרוג מערכת הפעלה הינה התקדמות טבעית של משתמשי המחשב. התקדמות החומרה במחשבי pc מאפשרת לספק מערכות הפעלה חדשות בעלות ביצועי גראפיקה טובים יותר, ואפשרויות משתמש מתקדמות. מערכת הפעלה חלונות7 היא התקווה הבאה של משתמשי מחשבי pc שכן המחליפה הטבעית האחרונה חלונות ויסטה לא השתלבה היטב בשוק וכתוצאה מכך משתמשים רבים רוכשים עדיין את המערכת המיושנת חלונות xp. שימוש במערכת xp איננה תואמת את החומרה הנוכחית אשר יכולה לספק יותר ביצועי גראפיקה וכוח עיבוד איכותי. מאמר חלונות 7 סוקר את התפתחות המערכת החדשה, אפשרויות המערכת, ציפיות משתמשים, ותאריכי שחרור אפשריים. פירוט נוסף במאמרי האתר טכנאי מחשבים.ליצירת קשר עם טכנאי מחשבים וליעוץ תיקון מחשבים התקשרו: 0544509979

 

טכנאי מחשבים

האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים