בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

 
 
    דף-ראשי ישן
    דף ראשי
    ספיישל בנים-בנות
    חוקי מרפי
    פתגמים סיניים עתיקים
    מכתב הפוך
    משפטים ליומן
    חידות
    תשובות לחידות
    מילים לשירי דיסני
    כלב גדול או כלב קטן?
    צור קשר איתי :]
    פורום
    עונות השנה
    מילון האימה
    העולם מטורלל
    ק-פ-ה
    חלומות
    מילון ספרדית
    ש-מ-ו-ת
    מילון פינית
    תסרוקות ופירושיהן
    להרוס אתרים
    איזה חיה אתם?
    מבחן אישיות
    צחקוק
    המקום שבו היופי עוטה פרווה
    שאלון הבלונדיניות
    שאלון חיות
    טיגיליה
    חדשות
    גילוי עתידות
    מצגת מעניינת
    משחקים
    העמוד החמוד
    שירה פלנר
    תמונות משעשעות
    מלאכי גיהנום
    צמרמורת
    מערכוני ארץ נהדרת
    בתולת ים
    שיאי גינס
    חיות מצחיקות+
    מכתב אינטליגנטי
    דשי''ם
    מזל קשת
    משפטים לחיים
    שאלון אישיות2
    פירות
    מדריך קצר לטואול
    נפלאות החיזור-מצחיק
    אימת ה-11
    ציורי טקסט
    חיות טוטם
    בניית סיפור
    מה הטיפוס שלך?
    אימוץ וירטואל
    איך לצייר נאופטס?
    נאופטס-אנימציות
    מסתורין העיניים-כתבה מעניינת
    העין המופלאה
    טירת הרוחות
    מבחן מהירות הקליטה
    מצרים העתיקה
    מפעל הזמנות
    חידה יפנית (כנראה)
    כישרון דמעות
    פואמה של שקספיר אפריקאי
    שער לים
    העמוד המזרזר
    חצי-חצי
    עיצוב כלב קולי
    המחוננים בעולם הבידור
    אופנה (בעקבות בקשות הגולשים)
    איזה_______אתה?
    ההנחה המטורפת שכבשה את ישראל
    מעלים פשוטים-לורדים
   
    הפרדון
   
    מבוכים ודרקונים
    שמות לפי גזעים
    איזה דמות מבוכים ודרקונים אתה?
    דרקונים
    קלפי מג'יק
   
    הפרדון
   
    250 הסרטים הטובים בעולם
    שודדי הקאריביים 1
    2
    3
    הדמויות
    סוד האומגה
    ציטוטים
    סטפ-אפ
    the sound off silence
    מצפן הזהב
    הסיוט שלפני חג המולד
    להקת קרפד
    דברים מגניבים-שודדי הקאריביים
    שירי הקאריביים
    הקראקן
    שאלוני סרטים
    ילדי קולנוע
    וולט דיסני
    וולט דיסני2
    פוקהונטס
    סקופ
    מילה יובוביץ'-מגניב!
    פרקים מלאים של דניהוליווד
    סרטים לצפייה ישירה
    השחקניות הטובות בעולם
    החמישיה הקאמרית-אמיתי ושלנו
   
    הפרדון
   
    חי-דשות
    דובי קוטב
    לחופש נולדה
    אי כלבי ההסקי
    התאבדות בעולם החי
    הזאב הרע
    חלומות של זאבים
 
העלילה:

הסרט מגולל את סיפורו של ג'ק סקלינגטון החי בעיר "האלווין" (ליל כל הקדושים), עיר דמיונית בה יוצרים במשך כל השנה את החג עבור בני האדם. ג'ק, מלך הדלעת, מרגיש ריקנות ותסכול לאור מה שהוא רואה כחדגוניות החג, החוזר על עצמו שנה אחר שנה. משתוקק לרענון, הוא נשאב בטעות לעולם אחר, עיר "הכריסמס", שבדומה לעיר ההאלווין אחראית על ארגון חג המולד במשך השנה. נדהם ומתרגש מהעולם החדש והאלטרנטיבי שנפתח לפניו, מחליט ג'ק לאמץ את חג המולד בעיר האלווין, וחוטף את סנטה קלאוס.

הסרט כולו בנוי משירים בהלחנת המוזיקאי דני אלפמן, שאף לקח על עצמו את התפקיד הראשי בשירה בדמותו של ג'ק. הסרט נחשב עד היום לאחד מסרטי הפולחן בקרב מעריצי טים ברטון וכן בקרב אנימטורים היודעים להעריך את המלאכה הרבה שהושקעה בסרט זה. הסרט מתחיל ב"האלווין טאון", עולם חלופי שבו חג ליל כל הקדושים נבנה. שם ליל כל הקדושים באנגלית הוא Halloween, כמו שם העיר, האלווין. את התפקיד הראשי בסרט מגלם ג'ק סקלינגטון, שמו באנגלית (Jack Skellington), דומה מאוד ל-Jack Skeleton אשר משמעותו היא ג'ק שלד. ג'ק סקלינגטון הוא האדם הידוע ביותר בעיר, המתגאה בתואר מלך הדלעת. אף על פי שג'ק אהוב על כל בני העיר, הוא משתעמם מההישנות של חג ליל כל הקדושים, וחש שמשהו חסר בחייו. לילה אחד לאחר ליל כל הקדושים הוא מסתובב ביער עם כלב הרפאים שלו, זירו. ביער הוא מגלה קבוצת עצים שמעולם לא ראה, המקשרים לכמה עולמות בעלי מוטיב מרכזי של חגים שונים. לכל עץ יש דלת ועליו סמלילים שונים של החגים. ג'ק נמשך אל הדלת בצורת עץ חג המולד. כאשר ג'ק פותח את הדלת הוא נשאב לתוך עיירה מלאה בשלג, אורות ושמחה. הוא מהופנט על ידי כל הצבעים והשמחה שבעיר ומבין שאולי זה מה שחיפש.

לאחר שג'ק חוזר לעיר ההאלווין הוא קובע פגישה של כל תושבי העיר. ג'ק מראה לתושבי העיר כמה מהחפצים שהוא הביא עימו מעיר חג המולד, אך התושבים אינם מבינים את הצעצועים הללו, וחושבים עליהם במושגים של האלווין. בתסכולו, ג'ק מתאר את השליט של עיר חג המולד בדרך היחידה שבה חברי העיר יכולים להבין: כיצור אדום כלובסטר עם קול עמוק הרוכב על מזחלתו "כמו נשר בשמים", ושמו "סאנדי קלוז". באנגלית השם הוא Sandy Claws, אשר פירושו המילולי בעברית הוא טפרים מלאים בחול. שם זה מהווה עיוות של השם סנטה קלאוס.

מתוסכל מחוסר היכולת של חבריו להבין את חג המולד, נועל ג'ק את עצמו בביתו ומבצע מספר ניסויים על מנת לנסות ולהבין את משמעות חג המולד. לבסוף הוא מגיע להבנה שאמונה בחג המולד היא כל מה שצריך ומודיע לעיירה על כוונתו להשתלט על חג המולד של אותה השנה. לאחר מכן מקצה ג'ק משימות לכל אחד מאנשי העיירה על מנת להפוך את חג המולד לשלהם.

בובת הסמרטוטים, סאלי, מתבקשת לתפור לג'ק תלבושת סנטה קלאוס. דוקטור פינקלשטיין מתבקש להחזיר שלדי איילים בחזרה לחיים. ג'ק מגייס שלישייה העוסקת בבקשת ממתק או תעלול (באנגלית Trick or Treaters) שוק (באנגלית: Shock, ובתרגום לעברית, הלם), לוק (באנגלית: Lock, בתרגום לעברית המשמעות היא מנעול) ובארל (באנגלית: Barrel, בתרגום לעברית, חבית) על מנת שאלה יחטפו את הסנדי קלוז. לאחר שהשלושה חוטפים בטעות את ארנב הפסחא, מביאים השלושה את סנטה קלאוס לג'ק. ג'ק אומר להם לא להביא את סנטה קלאוס לאדונם, מהמר כפייתי בשם אוגי בוגי, אך למרות בקשתו של ג'ק הם עושים זאת.

למרות ניסיונותיו של ג'ק להפוך את חג המולד של עיר האלווין לשמח, אנשי העיר מערבבים את הרעיונות של חג המולד וליל כל הקדושים ובכך יוצרים צעצועים וקישוטים מעוותים.

לסאלי, אשר מאוהבת בג'ק, יש הרגשה רעה בנוגע למאורעות הבאים, והיא מנסה להזהיר את ג'ק מפני התוצאות של השתלטות על משהו שהוא אינו מבין בו. ג'ק שקוע מדי בפנטזיות שלו מלהקשיב לה, אז היא מנסה לעצור בעדו מלעזוב על ידי יצירת ערפל, אך האף של זירו (Jack-O-Lantern Nose) מאפשר לג'ק לראות.

בערב חג המולד, יוצא ג'ק למסע מעיר האלווין על מנת לחלק את צעצועיה של העיירה ברחבי העולם. לרוע מזלו, אזרחי העולם האמיתי לא כל כך פתוחים לצעצועים מבוססי ליל כל הקדושים שהוא מביא ומתחילים להתקשר למשטרה ולדווח על התקפות מצד צעצועים ו"שלד מעופף". במהרה, הצבא נקרא לטפל במתחזה לסנטה קלאוס, ובסופו של דבר יורה בג'ק מן השמים.

באותו הזמן, סאלי יוצאת להציל את סנטה קלאוס מאוגי בוגי על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. בזמן נסיון ההצלה שלה היא נלכדת על ידי אוגי בוגי אשר מהמר על חיי שניהם מעל קדירה גדולה מלאה בלבה. שאר האזרחים של עיירת האלווין עדים לירוטו של ג'ק מן השמיים וחוששים כי הוא מת.

בינתיים, אזרחי העולם מודעים לעובדה שמכיוון שלא ניתן למצוא את סנטה קלאוס האמיתי, חג המולד צריך להתבטל. לאחר ששבה אל ג'ק הכרתו בבית קברות בין שרידי חג המולד הכושל שלו, שומע ג'ק את החדשות הללו ומבין את איוולתו. הוא מבין שתפקידו בחיים הוא להיות מלך הדלעות ונודר להפוך את ליל כל הקדושים הבא לטוב ביותר אי פעם. תוך כדי ניסיון להציל את חג המולד הזה, חוזר ג'ק לעיר האלווין על מנת להציל את סנטה קלאוס. הוא ממהר למאורתו של אוגי להציל את סאלי וסנטה קלאוס ובהביסו את אוגי הוא חושף אותו כלא יותר משק מלא חרקים. לאחר שניצח את אוגי בוגי מודיע סנטה קלאוס לג'ק שהוא יכול להציל בקלות את חג המולד.

מיד לאחר מכן עף סנטה החוצה דרך הארובה ומחזיר את השלום לעולם האמיתי על ידי החלפת כל מתנותיו של ג'ק. ג'ק חוזר לעיר האלווין לשמחתם הרבה של אזרחי העיירה. סנטה עף מעל עיר האלווין, ומביא עימו שלג, שמאפשר לאנשי עיר האלווין להבין סוף סוף את רוח חג המולד. לבסוף, מגלה סאלי לג'ק את רגשותיה כלפיו. הסרט נגמר בעת שרואים את ג'ק וסאלי מתחבקים ומתנשקים. זירו עף אל השמים והופך לכוכב.
 
 
ההפקה:

הסיוט שלפני חג המולד היווה את הניסיון הראשון להפיק סרט "סטופ-מואושן" בסדר גודל שכזה. בשל כך, להפקת הסרט נדרשו כמויות גדולות של יצירתיות ויכולת המצאה. על מנת להפיק את הסרט, כינס טים ברטון קבוצה של אנימטורים, אמנים ואנשי צוות שהוא בחר בעצמו וייסד חברת הפקות שנקראה "סקלינגטון סטודיוס". ברטון שלט בכל פרטי המראה של הסרט, ואף הגביל את הצוות לשימוש בצעים כתום, שחור ולבן בתור הצבעים העיקריים של עיר האלווין. משאושרו השרטוטים הם מומשו כדגמי קרטון במחצית הגודל האמיתי, ובאחרונים נעשה שימוש להכנת הדמויות האמיתיות. הבובות נבנו תחילה כשלדי מתכת מפורטים, ואחר כך הוכנסו לגלופות שנמזג לתוכן לטקס. משם נשלחו הם למחלקת ההרכבה לגימור וציור הפרטים עליהם. לרוב הדמויות נוצקו מספר דגמים כדי שאנשי הצוות השונים יוכלו לקשטם ולצובעם על פי צורך.

פעמים רבות נאלצו אנשי הצוות לאלתר פתרונות לבעיות השונות בהן הם נתקלו במהלך ההפקה. אחת הבעיות הייתה הצורך לתת מבעי פנים לבובות ותנועות שפתיים בזמן הדיבוב. לבעיה זו נמצאו מספר פתרונות שונים. לחלק מהבובות נבנו פיות שהונעו ידנית, בעוד שלחלק מהבובות העיקריות, כמו ג'ק, נוצרו מאות ראשים מתחלפים שיכלו לבטא מספר רב של הבעות פנים. הבובה של סאלי זכתה למסכות מתחלפות שהועטו תחת שערותיה משום שהן היו ארוכות מכדי שאפשר יהיה לגלף בעבורן את מאות המסיכות שנדרשו. בעיה נוספת שהצוות נתקל בה הייתה תפעול הבובות על ידי האנימטורים בזמן הצילומים. משום שכמה מהרקעים היו גדולים מאוד, האנימטורים חששו שהם לא יוכלו להגיע לכל קצוותיהם. הפתרון שנמצא לכך היה חלוקת הרקעים למספר קטעים מתחברים הניתנים להפרדה, כך שניתן יהיה לצלם סצינה באחד מהרקעים בנפרד, אך גם לצלם אחר כך את הרקע במלואו, כשחוברו החלקים.

הצילומים עצמם היו ארוכים ומפרכים במיוחד, וארכו קרוב ל-3 שנים. האנימטורים עבדו בכמה אולפנים במקביל כדי להגביר את קצב הצילומים אולם בשבוע עבודה אחד צולמה רק דקה אחת מהסרט האמיתי. האנימטורים היו צריכים להיות זהירים מאוד במהלך הצילומים שכן טעות קטנה (חבטה קלה באחת הבובות, למשל) הייתה יכולה להרוס את הסצינה ולאלץ אותם להתחיל את צילומה מחדש.

בתום הצילומים, גורלות שונים נזדמנו לרקעים ולבובות. הנרי זליק שמר על מגוון רב של אביזרים מאתר הצילומים, וחלק מהאנימטורים לקחו אף הם כמה מהבובות. רבים מהרקעים פשוט הושלכו לפח משום שמספרם היה עצום והם תפסו מקום רב. כמה מהבובות דמויות האדם נקרעו ושלד המתכת הוצא מהם, בשל שוויו. היכל העיר מוצג כיום באתר דיסני בפלורידה, ליד גרם המדרגות המוביל מקומת הקרקע אל הקומה הראשונה בפלנט הוליווד.
 
הרעיון:
הרעיונות המקוריים לסרט נהגו על ידי טים ברטון כשעבד כאנימטור עבור "דיסני". ברטון הצהיר כי ההשראה לסרט הגיע מכך שבביקורו בחנות ראה את העובדים מורידים את צעצועי ליל כל הקדושים ומחליפים אותם בתצוגת ראווה של חג המולד; הסמיכות של שדים וגובלינים עם סנטה ואייליו הציתו את דמיונו. בנוסף, אהב ברטון סרטי חגים כמו הגרינץ' ורודולף האיל בעל האף האדום. בראיון הוא אף תיאר את "הסיוט שלפני חג המולד" ככמעט ההפך מה"גרינץ'", מכיוון שבניגוד ל"גרינץ'" המעוניין בהרס חג המולד, ג'ק רוצה לחגוג אותו אך בטעות הורס אותו.
 
 
 
 
השירים:
[SHADOW]
Boys and girls of every age
Wouldn't you like to see something strange?

[SIAMESE SHADOW]
Come with us and you will see
This, our town of Halloween

[PUMPKIN PATCH CHORUS]
This is Halloween, this is Halloween
Pumpkins scream in the dead of night

[GHOSTS]
This is Halloween, everybody make a scene
Trick or treat till the neighbors gonna die of fright
It's our town, everybody screm
In this town of Halloween

[CREATURE UNDER THE BED]
I am the one hiding under your bed
Teeth ground sharp and eyes glowing red

[MAN UNDER THE STAIRS]
I am the one hiding under yours stairs
Fingers like snakes and spiders in my hair

[CORPSE CHORUS]
This is Halloween, this is Halloween

[VAMPIRES]
Halloween! Halloween! Halloween! Halloween!
In this town we call home
Everyone hail to the pumpkin song

[MAYOR]
In this town, don't we love it now?
Everybody's waiting for the next surprise

[CORPSE CHORUS]
Round that corner, man hiding in the trash can
Something's waitingto pounce, and how you'll...

[HARLEQUIN DEMON, WEREWOLF & MELTING MAN]
Scream! This is Halloween
Red 'n' black, slimy green

[WEREWOLF]
Aren't you scared?

[WITCHES]
Well, that's just fine
Say it once, say it twice
Take a chance and roll the dice
Ride with the moon in the dead of night

[HANGING TREE]
Everybody scream, everybody scream!!!!

[HANGED MEN]
In our town of Halloween!

[CLOWN]
I am the clown with the tear-away face
Here in a flash and gone without a trace!

[SECOND GHOUL]
I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

[OOGIE BOOGIE SHADOW]
I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright

[CORPSE CHORUS]
This is Halloween, this is Halloween
Halloween! Halloween! Halloween! Halloween!
Halloween! Halloween!

[CHILD CORPSE TRIO]
Tender lumplings everywhere
Life's no fun without a good scare

[PARENT CORPSES]
That's our job, but we're not mean
In our town of Halloween

[CORPSE CHORUS]
In this town

[MAYOR]
Don't we love it now?

[CORPSE CHORUS]
Skelleton Jack might catch you in the back
And scream like a banshee
Make you jump out of your skin
This is Halloween, everyone scream
Wont' ya please make way for a very special guy

Our man Jack is King of the Pumpkin patch
Everyone hail to the Pumpkin King!

[EVERYONE]
This is Halloween, this is Halloween
Halloween! Halloween! Halloween! Halloween!

[CORPSE CHILD TRIO]
In this town we call home
Everyone hail to the pumpkin song

[EVERYONE]
La la-la la, Halloween! Halloween! [Repeat Again]
 
 
 

 
 
Jack:
My dearest friend,
if you don't mind
I'd like to join you by your side

Jack and Sally:
Where we could gaze into the stars
and sit together, now and forever
for it is plain, as anyone can see,
We're simply meant to be

 
There are few who deny, at what I do I am the best
For my talents are renowned far and wide
When it comes to surprises in the moonlit night
I excel without ever even trying
With the slightest little effort of my ghostlike charms
I have see grown men give out a shriek
With a wave of my hand and a well-placed moan
I have swept the very bravest off their feet

Yet year after year, it's the same routine
And I grow so weary of the sound of screams
And I, Jack, the Pumpkin King
Have grown so tired of the same old thing

Oh, somewhere deep inside of these bones
An emptiness began to grow
There's something out there, far from my home
A longing that I've never known

I'm a master of fright and a demon of light
And I'll scare you right out of your pants
To a guy in Kentucky, I am Mister Unlucky
And I'm known throughout England and France

And since I am dead, I can take off my head
To recite Shakespearean quotations
No animal nor man can scream like I can
With the fury of my recitations

But who here would ever understand
That the Pumpkin King with the skeleton grin
Would tire of his crown, if they only understood
He'd give it all up if he only could

Oh, there's an empty place in my bones
That calls out for something unknown
The fame and praise come year after year
Does nothing for these empty tears
 
CITIZENS OF HALLOWEEN
Something's up with Jack
Something's up with Jack
Don't know if we're ever going to get him back

He's all alone up there
Locked away inside
Never says a word
Hope he hasn't died

Something's up with Jack
Something's up with Jack

JACK
Christmas time is buzzing in my skull
Will it let me be? I cannot tell
There are so many things I cannot grasp
When I think I've got it, and then at last
Through my bony fingers it does slip
Like a snowflake in a fiery grip

Something's here I'm not quite getting
Though I try, I keep forgetting
Like a memory long since past
Here in an instant, gone in a flash
What does it mean?
What does it mean?

In these little bric-a-brac
A secret's waiting to be cracked
These dolls and toys confuse me so
Confound it all, I love it though

Simple objects, nothing more
But something's hidden through a door
Though I do not have the key
Something's there I cannot see
What does it mean?
What does it mean?
What does it mean?
Hmm...

I've read these Christmas books so many times
I know the stories and I know the rhymes
I know the Christmas carols all by heart
My skull's so full, it's tearing me apart
As often as I've read them, something's wrong
So hard to put my bony finger on

Or perhaps it's really not as deep
As I've been led to think
Am I trying much too hard?
Of course! I've been too close to see
The answer's right in front of me
Right in front of me

It's simple really, very clear
Like music drifting in the air
Invisible, but everywhere
Just because I cannot see it
Doesn't mean I can't believe it

You know, I think this Christmas thing
It's not as tricky as it seems
And why should they have all the fun?
It should belong to anyone

Not anyone, in fact, but me
Why, I could make a Christmas tree
And there's no reason I can find
I couldn't handle Christmas time

I bet I could improve it too
And that's exactly what I'll do
Hee,hee,hee
Eureka! I've got it
 

 
 
 
[LOCK, SHOCK & BARREL]
Kidnap Mr. Sandy Claws...

[LOCK]
I wanna do it!

[BARREL]
Let's draw straws!

[SHOCK]
Jack said we should work together
Three of a kind

[LOCK, SHOCK & BARREL]
Birds of a feather
Now and forever
Wheeee
La, la, la, la, la

Kidnap the Sandy Claws, lock him up real tight
Throw away the key and then
Turn off all the lights

[SHOCK]
First, we're going to set some bait
Inside a nasty trap and wait
When he comes a-sniffing we will
Snap the trap and close the gate

[LOCK]
Wait! I've got a better plan
To catch this big red lobster man
Let's pop him in a boiling pot
And when he's done we'll butter him up

[LOCK, SHOCK & BARREL]
Kidnap the Sandy Claws
Throw him in a box
Bury him for ninety years
Then see if he talks

[SHOCK]
Then Mr. Oogie Boogie man
Can take the whole thing over then
He'll be so pleased, I do declare
That he will cook him rare

[LOCK, SHOCK & BARREL]
Wheeee!
[OOGIE BOOGIE] Oooooohooo! Yum,yum,yum,yum

[LOCK]
I say that we take a cannon
Aim it at his door and then
Knock three times and when he answers
Sandy Claws will be no more

[SHOCK]
You're so stupid, think now
If we blow him up into smithereens
We may lose some pieces
And the Jack will beat us black and green

[LOCK, SHOCK & BARREL]
Kidnap the Sandy Claws
Tie him in a bag
Throw him in the ocean
Then see if he is sad

[LOCK & SHOCK]
Because Mr. Oogie Boogie is the meanest guy around
If I were on his Boogie list, I'd get out of town

[BARREL]
He'll be so pleased by our success
That he'll reward us too, I'll bet

[LOCK, SHOCK & BARREL]
Perhaps he'll make his special brew
Of snake and spider stew
Mmmmmm!

We're his little henchmen
And we take our job with pride
We do our best to please him
And stay on his good side

[SHOCK]
I wish my cohorts weren't so dumb

[BARREL]
I'm not the dumb one

[LOCK]
You're no fun

[SHOCK]
Shut up!

[LOCK
Make me

[SHOCK]
I've got something, listen now
This one is real good, you'll see
We'll send a present to his door
Upon there'll be a note to read
Now, in the box we'll wait and hide

[LOCK, SHOCK & BARREL]
Until his curiousity
Entices him to look inside
And then we'll have him
One, two, three

[LOCK, SHOCK & BARREL]
Kidnap the Sandy Claws, beat him with a stick
Lock him up for ninety years, see what makes him tick

Kidnap the Sandy Claws, chop him into bits
Mr. Oogie Boogie is sure to get his kicks
Kidnap the Sandy Claws, see what we will see
Lock him in a cage and then throw away the key!!!
Ha,ha,ha,ha!

 
Clown: This time, this time

Group: Making Christmas

Clown: Making Christmas

Mayor: Making Christmas, making Christmas is so fine

Group: It's our this time and won't the children be surprised? It's ours this time

Child Corpse: Making Christmas

Mummy: Making Christmas

Witches: Time to give them something fun

Withces and Creature Lady: They'll talk about fir yeas to come

Group: Let's have a cheer from everyone. It's time to party

Duck Toy: Making Christmas, making Christmas

Vampires: Snakes and spiders get wrapped up so nicewith spider legs and pretty bows

Vampires and Winged Demon: It's ours this time

Corpse Father: all together, that and this

Corpse Father, Wolfman: With all our tricks we're

Corpse Father, Wolfman, Devil: Making Christmas

Wolf Man: Here comes Jack

Jack: I don't believe what's happening to me
My hopes, my dreams, my fantasies
Hee hee hee

Harlequin: won't they be impressed? I am a genius
See how i transformed this old rat
Into a most delightful hat?

Jack: Hmm, my compliments from me to you
On your most intriguing hat
Consider though this substitute
A bat in the place of this old rat
Huh! No, no, no, now that's all wrong.
This thing will never make a present
It's been dead now for much too long
Try something fresher, something pleasant.
Try again, don't give up

Three Mr. Hydes: All together, this and that
with all our tricks we're making Christmastime

(instrumental)

Group: This time this time
Making Christmas making Christmas
La la la
It's almost here

Group and Wolf Man: And we can't wait

Group: 'Cause when the full moon starts to climb
we'll all sing out

Jack: It's Christmastime
Hee hee hee
 

I sense there's something in the wind
That feels like tragedy's at hand
And though I'd like to stand by him
Can't shake this feeling that I have
The worst is just around the bend

And does he notice my feelings for him?
And will he see how much he means to me?
I think it's not to be

What will become of my dear friend?
Where will his actions lead us then?
Although I'd like to join the crowd
In their enthusiastic cloud
Try as I may, it doesn't last

And will we ever end up together?
no, I think not, it's never to become
For I am not the one
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה