בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

גל אוהב את סביוןןן הכי הכי בעולם

 
 
    דף הבית
    סרטונים וכתבות בהם
    היכרות וסיפור חיי
    משפטי אהבה לסביון אהובתי
    פורום לכולם
    רק לסביון
    זה לאנשים נשואים שרוצים שמותל לבנים ובנות שלהם
    צור קשר
    סוכות שמח
    לסביוןןןןןןןןןןן
    מילים של אהבה ומשפטים להזמנת חתונה לבת או לב ן
    סמיילים
    הורדת אנטי וירוס
    כינויים לאייסיקיו
    דפי צביעה לבנות
    תעתועי ראיה
    תמונות מצחיקות
    חתיכים
    שמות לאתרים
    לוגואים לאתרים יותר מאתים לבנות
    תוכנות להורדה
    גבעי המדינה
    רגשונים של טיפו
    יש לכם בעיות ?אתם מרגישים מוזר?
    בדיחות על בלונדיניות
    השמיניה
    משפטי אהבה ושלטים זזים
    שלטי אזהרה
    בנים הם כמו
    טיפים לאתרכם
    תמונות
    מגניב
    משפטים על בנים ועל בנות
    סמיילים
    מה הפוזה שלי?
    אנימצית אינו
    כפתורים
    משחקים להורדה
    להורדת כל הgta
    חידות
    %סקריפטים%
    הורדת סרטים לכל הגילאים
    פיות חחח
    סקינים מדליקים
    החתימות של טיפו
    אורגאמי מגן דוד
    מגרד לכם?
    עיוותים
    כרטיסי ברכה
    קליפים מכבי ת"א בכדורסל
    עיצובים לאתרים
    מכוניות פצצות
    מזו אהבה?
    מתנות לבן-או בת זוג
    מחשבון אהבה
    מפלוצנים חמודים
    בצפר
    בן+בת=עברית
    מה השם שלכם?
    קליפים מבדרים
    משחק בנסיעה בל מקום
    מפחדים?
    דיסני
    משפטים מעליבים!!!1
    אופנה איכסססססס
    לענות למורה
    ירידות (אוו)
    פרקים של המובילים בלוגי
    תן שם לדף
    תן שם לדף
 
 

היי!

מה קורה נדירים שלי?

כאן יש את כל המידע הדרוש על הפיות!

*מי שלא מאמין בפיות שיעוף מיד מהדף הזה כי כתובים כאן הסודות הגדולים ביותר של ממלכת הפיות!*

קבלו:

פיות הן יצורים אינטילגנטיים שיש בידם כוחות קסם. הן בדרך כלל בנות (אך יש גם בנים) והן חיות בעולם אחר רחוק מכאן שיש כאלה האומרים שהוא נמצא בשמים. הוא עולם קסום שחיים בו עוד יצורים עתיקים ומוזרים ויש בעולם הזה נופים מדהימים, שונים ומגוונים. בעולם הזה הן חיות ומשיחות על הטבע במיוחד ועל האנשים. (במיוחד על ילדים.) יש כאלה המאמינים שאם רואים מעבר לעין ניצנוץ קטן וצבעוני זה אומר שראית פיה ורק אנשים מיוחדים זכו לראות פיה בהתגלמותה. עם אומרים: "אני לא מאמין בפיות" פיה אחת מתה. (יש מ-ל-א סיפורים על פיות.)

אחרי כל ההסברים הארוכים אני רוצה לעבור לסוגים של פיות ואחר כך לתמונות!

סוגי הפיות:

מלכות הפיות:
בקצה היער הקסום, בין ארץ הפיות ועולם המציאות, מתנשאים מעל צמרות העצים ארמונות ומהם גרות מלכות הפיות. הן מספרות לבני אדם על ארץ הפיות והן מספרות לפיות על כל מה שקורה מחוץ ליער הקסום. אלה הן פיות חשובות מאוד, ומטות הקסם וכנפי הקסם שלהן הן הטובים והיעלים ביותר.

נסיכות הפיות:
פיות יכולות להפוף לנסיכות אם הן בעלות אישיות וקישורים מיוחדים במינם. בדרך כלל מתיחסים אליהן כאל כוכבות מפרסמות, והן אוהבות להתפנק ולבזבז כסף על עצמן. הן גנדרניות, בעלות בטחון עצמי ואוהבות לקנות בגדים ופרחים ולהתקשט בהם.

פיות הפרחים:
בתוך כל פרח שוכנת פיה בילתי נראית ולה אישיות מיוחדת משלה. למשל, פיות פעמוני השלג בישניות מאוד, פיות החמנית חיכניות ושמחות תמיד, פיות פרחי האצבעונית מסתוריות, ופיות צפורני החתול תוקפניות ופראיות-זו הסיבה שבני אדם שותלים צפרני חתול בגינות הירק, כדי להרחיק משם מזיקים.

פיות לב הזהב:
בכל פעם שבני אדם כועסים או שמתעוררים בינהם חילוקי דעות, מיד מופיעות הפיות הטובות האלה כדי להשכין אהבה ושלום. הן משקיטות גאוה פגועה, מגרשות כעס וטינה וגורמות לכולם להרגיש הרבה יותר טוב. הן גם חברות פעילות באירגוני הצדקה של הפיה הסנדקית.

המלאכיות:
המלאכיות הן כל כך חשאיות ומסתוריות, שאיש מעולם לא ראה אותן, לפעמים ממלא ניחוח מתוק את היער. לפעמים עולה מנגינה יפהפה מאי-שם, ואז מפסיקות הפיות לרגע את עבודתן ופשוט מאזינות לה. ברגעים כאלה אנחנו יודעים שהמלאכיות ממש קרובות אלינו.

פיות החלומות:
מעל היער הקסום מרחפים להם עננים לבנים רכים ובהם שוכנות פיות החלומות. במשך שעות הלילה הן לוכדות את חלומותיהן של הפיות הישנות על פני הארץ, מעיפות אותם מעלה אל הכוכבים המנצנצים בשמים, מביעות משאלה, והחלומות מתגשמים.

פיות קלות כנפיים:
אלה הן פיות חופשיות והרפתקניות, שאינן נחות לרגע. הן אוהבות להשתעשע, להשתולל ולעולל תעלולים. קולות הצחוק, השירה וצהלות המשחק שלהן מהדהדים בין עצי היער הקסום.

צלצוליות:
הפיות האלה נדירות מאוד. ואולי טוב שכך, כי הן נחשבות לילדות רעות ויש להן חלק כמעט בכל מעשה קונדס. הן מעריצות ממש את שדוני היער, וכשהשובבים האלה פוגשים את הצלצוליות-ברור שצפויות רק צרות!

פיות הקשת בענן:
פיות הקשת בענן הן פיות שקופות למחצה ומנצנצות, כל אחת בצבע אחר, וכנפיהן צבועות בשני גונים של כחול. כל אחת מהפיות האלה מביאה תקווה ואושר למי שהתמזל מזלו לראות אותן, והן משתפות פעילות בכל מסיבות הפיות.

פיות משק הבית:
אם יש צורך לצחצח פטרית יער או לנקות אבק פיות או להסיר קורי עכביש מהחלונות-פיות משק הבית מוכנות תמיד לעזור. הן מעופפות הנה והנה בקלילות, בלי רעש ומהומה, וכל מקום שהן היו בו מבהיק מניקיון ומדיף ריח רענן.

פיות אבני החן:
פיות אבני החן באו לעולם בצבעי ספיר, אודם, אזמרגד, שוהם ושאר אבנים טובות. הן נוצצות כיהלומים באור השמש וזוהרות כאבני ברקת באור הירח. משימתן היא להפוך אבנים יקרות לאבק פיות, נצנצי קסם וכו'.

פיות סנדקיות:
פיות נבונות וחכמות ניבחרות לפעמים להיות פיות סנדקיות. הן חיבות לעבור הכשרה מיוחדת משום שהן חיות קרוב מאוד לבני האדם. כשהן חוזרות אל היער הקסום הן מלמדות את הפיות הצעירות את חוקי ארץ הפיות וכיצד לגלוש מטה על קרני הירח אל ארץ החלומות.

פיות הצמחים:
אלה הן פיות המרפא: הן חיות בין ובתוך צמחים ועשבים ומכירות היטב את סגולות הריפוי שלהם. פיות הצמחים ירוקות וזהובות ואפשר לזהות אותן תמיד לפי הניחוח שלהן. אם אתם נמצאים בקרבת פית צמחים, בודאי תרגישו נהדר, ואם אתם חולים, הן ירחקו לכם תערובות מיוחדות ושמנים ריחנים שיבריאו אתכם מיד.

פיות התה:
יש החושבים שאלה הן הפיות הטובות מכולן. אין כמו ספל תה חם ומרגיע המוגש בזמן הנכון, ופיות התה יודעות זו. הן אולי לא הפיות הכי יפות בעולם ולא עושות הלהיטים הכי מדהימות בעולם-אבל העולם היה בודאי מקום אפרורי למדי בלעדיהן.

פיות סבתות:
פיות סבתות אינן חוששות להזדקן, כי הן יודעות שכל שנות עבודתן ביער הקסום מספקות להן חוכמה ויופי. הפיות הקטנות אוהבות את הפיות הסבתות והן פונות אליהן כשהן זקוקות לעזרה, לחיבוקים ולתוספת אבקת פיות. הן לא רואות כלל את הקמטים ואת שיער השיבה של הפיות הסבתות, אלא רק מרגישות באהבתן.

פיות שיני החלב:
למרות שאף אחד אינו יכול לראות את פיות שיני החלב, ילדים מכירים אותן היטב: אם תסתירו בלילה, מתחת לכרית, שן חלב שנשרה, היא תעלם בבקר ובמקומה תחכה לכם הפתעה. פיות שיני החלב עפטת עם השיניים שנשרו בחזרה אל ארץ הפיות ושם הן טוחנות אותן והופכות אותן לאבקת פיות.

פיות קורי העכביש:
כאשר נולדות תינוקות פיות ביער הקסום מנענעים אותן בעריסת קורי עכביש, התלויה בין ענפי עץ צפצפה. לפיות קורי העכביש אצבעות עדינות ומרפרפות כאבק אור הירח וקולות ערבים וענוגים כפלגי בדולח, ובעזרתם הן מטפלות בפיות התינוקות ומגדלות אותן. צבען כצבע הפנינה ושיערן ארורך וכסוף.

פיות המסיבות:
לפיות יש בדרך כלל הרבה סיבות למסיבות, שידיהן של פיות המסיבות תמיד מלאות עבודה-לכתוב הזמנות על עלי כותרת, לסדר את פטריות היער במעגל, להטיל משימות על פיות משק הבית, פיות הקשת בענן ופיות והתה, להכין כיבוד, סידורי פרחים וכל מה שקשור למסיבה.

פיות מתחזות:
בקצה היער הקסום גרים יצורים קטנים ומרושעים שהיו רוצים מאוד להיות פיות, אך מי שהוא יצור רע לב, קטנוני או רגזן אינו יכול להיות פיה. נצנצי אבק הפיות נושרים רק על מי שראוי לכך...

תמונות של פיות:

050218234423835hummingfairy6fb.jpg

0501181702181145434rt.jpg

2603121707578028079u63iv.jpg

0501181658591137393ye.jpg

35004012005276846fr.jpg

35030122004635707aw.jpg

35010102004506709zf.jpg

גליטרים ואנימציות:

 

 

מקוום שנהנתם!
*כל הדברים האלו סודיים מאוד וכולם הובאו אלי בחשאיות ממלכת הפיות האגדית ולכן אין להעתיקן!

תהנו!!

  אני אוהב את סביון דברי האתר בשבילךךךךךךךך את אפילו יותר יפה מאברילללללללל לבין חולה עלייך
חולה עלללל סביון המאמי שלי באהבה גל
גללל