בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
  
            ד"ר רוני חשמונאי

     רפואה אסתטית

    טיפול בהזעת יתר                                                                  
 
   אינני מקבל יותר מטופלים. אני ממליץ לפנות לד"ר צחי וידר במרפאתו בהרצליה 1-700-700-723
 
   דף הבית    בוטוקס    מילוי קמטים ושקעים    רולר מחטים    עיבוי ועיצוב שפתיים
   סימני מתיחה    הזעת יתר    יונטופורזיס - דריוניק    בוטוקס לטיפול בכאבים / מיגרנה    צור קשר
 
    דף הבית
    בוטוקס
    מילוי קמטים ושקעים
    רולר מחטים
    עיבוי ועיצוב שפתיים
    סימני מתיחה
    הזעת יתר
    יונטופורזיס - דריוניק
    בוטוקס לטיפול בכאבים / מיגרנה
    צור קשר
טיפול ברולר מחטים – מזו רולר/ דרמה רולר 
טיפול טבעי ויעיל לסימני מתיחה, צלקות וצלקות אקנה, קמטים וקמטוטים בכל חלקי הגוף
ד"ר רוני חשמונאי
רולר המחטים (מכונה גם דרמה רולר או מזו רולר) הינו מכשיר חדש יחסית אשר מעורר את העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין, החומרים העיקריים שבונים את הנפח ברקמת העור והתת עור. גלילת הרולר על פני העור מייצרת נקבים זעירים בעומק העור, ומעוררת את העור להתחדשות. המחטים בהן נעשה שימוש דקות מאוד וברוב האיזורים אינן מורגשות כלל בזמן הטיפול. הטיפול בדרמה רולר נבחן לאורך מספר שנים במחקרים מדעיים בהם הוכחה יעילותו הרבה בטשטוש קמטים וקימטוטים, טשטוש צלקות וסימני מתיחה, וביצירת מראה כללי של עור מלא, וזוהר.
בשל כך הוא נותן פתרון לנשים שמעוניינות לטפל בסימני גיל ראשונים שמופיעים בפניהן, אך הן לא זקוקות עדיין לניתוח פלסטי או לטיפול דרסטי אחר ולנשים עם סימני מתיחה על העור באזרים שונים בגוף (בטן ירכיים חזה). רולר המחטים מציע טיפול יעיל, שאינו פולשני, ואשר תוצאותיו נשמרות לאורך זמן ובכך הוא דוחה את סכין המנתחים. הדרמה רולר מגיע בדרגות חדירה שונות (אורך המחט): בדרגה גבוהה לטיפול במרפאה ע"י רופא ובדרגה נמוכה לשימוש ביתי בשגרת הטיפוח היומיומית. הדרמה רולר מיועד לפנים, צוואר, בטן, ירכיים, ידיים וחזה ומתאים לכל סוגי העור. הטיפול משפר מראה של צלקות, קמטים, סימני מתיחה (סטריאה), סימני אקנה, פיגמנטציה, וכמובן שהוא טוב באופן כללי לתחזוקה ושיפור מראה העור, גם במקרה שאין בעיות מיוחדות. הרולר יכול לטפל גם בצלוליט.  רצוי לשלב את הטיפול עם מריחה של קרם המכיל רטין A בריכוזים תרפואטיים.

הטיפול הנעשה במרפאה ע"י רופא לוקח כ 20 דקות. ברוב המקרים יש למרוח משחה מאלחשת (אמלה) כ 40 דקות לפני הטיפול. בטיפול באזור הפה והשפתיים מומלץ להרדים את האזור בהזרקה, בדומה להרדמה של רופא שיניים. לאחר הטיפול, העור אדום וחם למשך 12-24 שעות. כאמור, הדקירות המרובות בעור מעוררות אותו לריפוי והתחדשות. המנגנונים הטבעיים של גופינו מייצרים שרשרת מורכבת של פעולות ריפוי שבסופן העור מייצר תאים חדשים בכל משטח הטיפול והקולגן מתעבה. תוצאות מירביות ניתן לראות כ 8 שבועות לאחר הטיפול למרות שחלק מהמטופלות מדווחות על שיפור במראה העור כבר לאחר מספר ימים. הטיפול ברולר המחטים מתמשך. מומלץ לבצע לפחות שלושה טיפולים כל 8-4 שבועות. באזורים בהם יש קמטים או צלקות מרובות ניתן לעשות גם 6 עד 8 טיפולים על מנת להגיע לתוצאה מרבית.

לסיכום, הדרמה-רולר (מזו-רולר) מביא איתו הבטחה גדולה לתחום האסתטיקה הרפואית והוא מציע שיטה חדשה שמלהיבה את הרופאים העוסקים בתחום האסתטיקה בכל העולם בטיפול בתופעות הזדקנות העור לסוגיהן (קמטוטים, נפילת העור, פיגמנטציה, צלקות, קרעי סטריאה בזרועות ובבטן וכו.). זאת מאחר ושיטה זו מאפשרת לקבל תוצאות ניכרות בטיפול יחסית פשוט, שהוא כמעט ללא כאבים, תופעות לוואי קלות וחולפות ושאין בו צורך בחדרי ניתוח או בהחלמה ארוכה ומיגעת. נראה כי בשנים הקרובות יהפוך רולר המחטים למוצר צריכה הכרחי בכל קליניקה ובכל בית.
 
  ד"ר חשמונאי - קודם כל רפואה