בניית אתרים בחינם

מזל טוב. הגעתם לרגע שבו אתם חוגגים אירוע וההתרגשות גדולה!
מוזיקה היא חלק מאד חשוב בתכנון האירוע שלכם
אנחנו מדברים על כך שבהם באופן טבעי המוזיקה היא האמצעי שיוצר את האווירה במקום. המוזיקה תוחמת את הרגעים השונים באירוע.
מוזיקה בחתונה בר מצווה או כל אירוע אחר היא זהה כשמדובר בריקודים כמובן לכל קהל יש את ההעדפות שלו.
אין יותר מרגש מאשר לראות בתחילת הערב את האורחים מגיעים מרוגשים ורציני סבר ובסופו של הערב חלקם יחזיקו את הנעליים ביד וחלקם יחזיקו את הז'קט על הכתף וכולם כאחד יחייכו ויצעדו הביתה הלומי שמחה ולא ישכחו את האירוע עוד זמן רב.
מה שעושה את ההבדל בין האירועים הוא הסיבה לאירוע.
בחתונה יש את החופה ואת רגע הריקוד הראשון כזוג נשוי וכך לכל אירוע יש את הרגעים המיוחדים שלו. בר מצווה, בת מצווה ברית וכו....
ומי שבסופו של דבר עורך עבורכם את המוזיקה לכל אותם רגעים אלה הוא הדיג'יי
וכאן נדרשים נסיון, ידע מוזיקלי ואהבה למקצוע שברור שאינו ככל המקצועות הרגילים כי להיות דיג'יי זאת אומנות.
המון שיקולים עומדים בפני החוגגים אירוע וכמובן שאסור להתעלם מהשיקול הכספי. מאחר וההוצאות הן עצומות, אנו באים ומציעים אלטרנטיבה הוגנת לתמחור האירוע.
כידוע הוא שהלקוח נדרש לשלם עבור ההגברה והתאורה באולמות והגנים. ולכן אנו מציעים לכם את האפשרות לקבל שרות מעולה ומקצועי של חברה וותיקה לשרותי מוזיקה (מאז 1989) במחיר מופחת שבא במחשבה על העלות המוקדמת של ההגברה והתאורה.
אנו מציעים את המוזיקה וההנחייה כולל תכנון מוקדם איתכם במחיר שווה לכל נפש של 1500 ש"ח . כמובן כמו שנכתב קודם, מחיר זה אינו כולל את ההגברה והתאורה שאתם משלמים עליה באולם כחלק מההסכם במקום עצמו.
1500 ש"ח זהו לכל הדעות מחיר הוגן שמשלים את ההוצאה על ההגברה והתאורה באולם או בגן ומשאיר לכם טעם טוב ועוד קצת כסף בכיס בידיעה שגם קיבלתם דיל טוב וגם קיבלתם מוזיקה שתתאים לאירוע שלכם אשר מנוהלת על ידי אנשים שיודעם מה הם עושים, ראו כבר די הרבה אירועים בקריירה וישמחו לתת לכם להנות מכך.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת לייעוץ וסגירה כמובן.
השאירו את פרטיכם "צור קשר לאירוע" ונשמח לחזור אליכם להמשך.כל הזכויות שמורות.
 

סטים של  dj שלום ימין  להורדה חינם.

 


האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים