בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
כאן אני יסביר על כל העיירות במשחק מגדולות לקטנות וההפך..
 
נתחיל עם העיירה Lorencia:
 
זו העיר לורנסיה שהיא עיר התחלתם של 4 דמויות של ה Dark kinght ,Dark wizerd,Dark lord,Magic gladiator ,(אם אתם לא זוכרים מה זה מה תיכנסו לדף הדמויות שבאתר)...
 
Noria:נוריה היא עיר התחלתה של ה Elf (לילית)... לעיר השראה עתיקה של פרחים ונשיות (איכס פאקאצות)...:
 
 
Arena: לארנה יש כפל משמעות: "ארנה"שהוא איצטדיון ענק הנימצא בעיר המבורג שבגרמניה,ושמה השני של ארנה Stadum (איצטדיון). ארנה היא עיר ענקית ובה מיפלצות מכל העיירות אשר מחולקות לריבועים וחלקות.:
 
 
 
 
ועכשיו נדבר על העיר Lost tower (המיגדל האבוד) שידוע כהעיירה הגדולה באמיו מישום שיש לו 8 עיירות משנה. במגדל התבוסה קיימות סוגי מיפלצות נגועות (נגועות בחומר ירוק כל שהוא). הכוחות הייחודיות למיפלצות המיגדל האבוד הם אש וחשמל.:
 
 
Devias (דאויס)היא עיר הקרח,עיר מושלגת,ועיר בה בגרסא הקודמת של אמיו היו דרקונים ששכבו על הריצפה(עכשיו יש בארנה).
דויס היא גם עיר בה ניתן להתחתן.:
 
 
ועכשיו  העיר Crywolf (הזאב הבוכה), היא העיר בה על פי הסיפור של יבשת מו כבשה המיפלצת הידועה ה קאנדן וצבא הזאבים שלה את היבשת.
הזאב הבוכה היא עיר שמשמשת בעיקר למשימות (ראו דוגמא משימה של עבודה שלישית ברמה 380 עד רמה 400).:
 
 
 
 
והינה העיר הידועה בתור העיר שגם השתתפה במערכה שבה נעלמה היבשה,לעיר קוראים Barrkas (כאן בתמונה כתוב Barrkars) ברקס היא עיר שמשמשת למשימה של עבודה 3 כי צריך להרוג שם 30 מיפלצות (מיכול מין ויש 3 מינים... צריך להרוג 10 מיפלצות).:
 
 
 
 במפת היבשה ממוקמת לה סמוך לנוריה עיר ששמה אידה Aida אידה גם סמוכה לעיר Crywolf ו barrkas והיא מאין מעבר מיוחד בין שני העיירות. בAida לאחר הריגת מיפלצת נופל ליפעמים מאין תכשיט ששמו תכשיט קריסטל. שניתן לימצוא רק באידה.באידה כוחות המיפלצות הם חוכות אדמה,וכוחות רוח ואופל.:
 
 
 
 
העיר הבאה היא Atlans (אטלנס) או בשם אחר Atlantis (אטלנטיס) "העיירה הטבועה". אטלנס כיביכול מחוברת לעיירה נוריה Noria ולעיירה טארקאן (שעלייה נדבר בהמשך). אטלנס היא עיר שמתחת למים וניתן לינשום בה כי היא קסומה. המיפלצות בה הם בעיקר  דגי באמוטים ,סוסי ים, דגים בעלי כמה ראשים מוזרים,וגם בתולות ים.הכוחות בעיר אטלנס הם מים אופל,וריקבון (כוח ירוק כל שהוא שנוגע בך ואתה נחשב נגוע לזמן מה).:
 
 
 
 
ועכשיו נדבר על העיירה Dungeun (דנאגאון)העיירה עם השם הארוך....
דנאגאון מחברת את העיירה לורנסיה Lorencia ,והעיירה דאויס Devias .
דנאגאון היא העיר האפלה ביותר במשחק והיא עיירה יחסית גדולה...
הדמויות המאפיינות את דנאגאון הם בעיקר שלדים,תולעים,עכברים שמיתרוצצים על הרצפה,מיפלצות נגועות,קוסמים נגועים(באפלה)קוראים להם בשם אחר לייצים..).
הכוחות שמאפיינים את דנאגאון הם בעיקר כוחות אופל,כוחות חשמל ועם,כוחות ריקבון,כוחות רוח,וכוחות אדמה.:
 
 
 
 
ועכשיו הגענו לעיירה Tarcan (טארקאן). טארקאן היא עיירה שמחוברת לעיירה אטלנס. טארקאן היא עיירה יבשה מכל טיפת מים,ומלאה אש.המיפלצות המאפיינות את טארקאן הם:עקרבים קטנטנים שמתרוצצים על הריצפה,שלדים מכל עבר,עצים שנושרים מכל עבר,מיפלצות אש ענקיות בעלות כנפיים,ומיפלצות שלדים.הכוחות המאפיינים את טארקאן הם כוחות אופל וכוחות אדמה ואש.:
 
 
 
 
 
נישארו לנו כשני עיירות לפרט עלייהם לחוד,אבל מכייון שיש לי הזדמנות לפרט עלייהם ביחד..אז הינה:
 
הראשונה היא Icarus (איקרוס)איקרוס היא העיר הגבוה ביותר ביבשה ובקצת פחות מגובה נמצאת העיירה "מיגדל התבוסה"8 והעיירה הגדולה ביותר במשחק "קלימה" (קלימה לא נמצאת בחלון השיגור אלא רק בחפץ ששמו "מפה אבודה").
לעיירה איקרוס ניתן לעלות רק למי שיש כנפיים ולובש אותם עליו.(במקרה של לורד אפל לובשים גלימה שהיא כנפיים).באירוס דרקונים ומיפלצות עם כנפיים. מיתחת ליאקרוס נימצאת העיר קלימה ומתחתיה העיר דאויס.
הכוחות שמאפיינים את איקרוס הם:כוחות אש,מים,רוח,אדמה,אופל,וחשמל.:
 
 
 
 
 
ואחרונה היא  kantru  (קאנטרו).קאנטרו היא עיירת החשמל והרובוטים היחידה במשחק,והיא העיר העתיקה הממוחשבת והמתקדמת ביותר מבחינה טיכנולוגית. קאנטרו היא העיר הנמוכה ביותר ביבשה ופעם קראו לא אנדרוורד(מיתחת לעולם).קאנטרו היא העיר האחרונה שניכבשה כי היא לא מחוברת לאף עיירה ורחוקה מכל העיירות וקשה מאוד להגיע אלייה.:
 
 
 
 
 
מקווה שעזרתי:) מדריך מושקע ומובן של העיירות ותפרסמו... תגיבו...
 
להגיב לא עולה כסף:( אם אתם רוצים שאני אפרסם קצת על עיירות המשנה תגיבו ותאמרו בפורום ומייד אני אכתוב עוד מדריך...
 
 
  יש לנו דברים חדשים !