בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
penguinclubclub.tipo.co.il-האתר המדהים על קלאב פינגווין!!!!!!!!!!!!!!!!! ImageShack.us
 
 
        http://www.2all.co.il/Web/Sites/wwwclubpenguini 
  
 
כמה גולשים באתר?
 
page counter
 
 
                                                                                                                                                                                    
 
 
 
 
 
 
 
   בית ספר    תחרות האתרים    אתר ההדרכה שלי
 
    דף הבית
    פורום ראשי
    בית ספר
    צור קשר
    תחרות האתרים
    אתר ההדרכה שלי
    המדריך השני
    קלאב פינגווין ויקיפדיה
    צ'אט האתר
    פורום צחוקים
    פורום רעיונות לאתר
    פורום הנהלה
    להיות מדריך באתר שלי!!!
    לא להעתיק
    שלטים
    משחקים

קלאב פינגווין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

קלאב פינגוויןאנגלית: Club Penguin) הוא משחק רשת לילדים שבבסיסו עולם וירטואלי בו ניתנת לילדים היכולת ליצור אוואטר (דמות המייצגת את המשתמשים) של פינגווין לפי טעמם האישי והאפשרויות המגוונות במשחק. לפינגווינים השונים יכולת לתקשר אלו עם אלו, לשחק במשחקים יחד או לחוד, לפתוח את האיגלו שלהם לשחקנים אחרים ואף לקנות מוצרים שונים כמו בגדים וחיות מחמד (puffles).

קלאב פינגווין פותח על ידי חברת ניו הוריזון אינטראקטיב (New Horizon Interactive). החברה, שבסיסה בקנדה, נוסדה ב-2005 וב-1 באוגוסט 2007 הפכה לחברה-בת של דיסני. [1]

קלאב פינגווין הוא אחד מהאתרים הפופולרים לילדים ונכון לאפריל 2007 יש לו מעל ל-4 מיליון מבקרים מדי חודש. לדברי מנכ"ל קלאב פינגווין, ליין מריפילד, לאתר מסנן חזק כדי שהילדים לא יוכלו למסור מספרי טלפון או מיקום ולא יוכלו להקליד מילים גסות.[2]

העולם הווירטואלי של קלאב פינגווין, נטול פרסומות והכניסה וההרשמה אליו הם חינם. עם זאת, קיימת אופציה של חברות בתשלום. כל שחקני קלאב פינגווין יכולים לקנות צבעים שונים לפינגווינים שלהם, רקע לכרטיסי השחקנים שלהם, לשחק במשחקי הקלאב פינגווין ולהשתתף בפעילויות המוצעות בו, למעט מסיבות המיועדות לחברים בתשלום. חברות בתשלום מעניקה לשחקנים הטבות שונות ככניסה מוקדמת יותר לחלקים חדשים במשחק, רכישת בגדים, כובעים, תסרוקות ואף רהיטים עבור האיגלו שלהם, המיועדים אך ורק לחברים וניתנים לבחירה מתוך קטלוגים המיועדים עבורם. בנוסף, חברים יכולים לפתוח את האיגלו שלהם לשחקנים אחרים ומספר חיות המחמד, ה-puffles, אותם הם יכולים לרכוש, הוא גדול ומגוון יותר. שחקנים שאינם חברים מוגבלים לקניית puffles אדומים וכחולים בלבד. נכון ל-2008, התשלום יכול להיות על בסיס חודשי, חצי שנתי ושנתי. [3]

קלאב פינגווין מחולק לאזורים שונים וחדרים רבים ויש לו אף שבועון בשם Club Penguin Times. לכל אחד ואחת מהשחקנים יש איגלו המשמש כבית של הפינגווין המייצג אותם. חברים בתשלום יכולים לקנות מגוון רחב של רהיטים ואביזרים לאיגלו, ואף לשנות את צורתו וגודלו. חברים בתשלום אף יכולים לפתוח את האיגלו לפינגווינים אחרים שיכולים להיכנס לבית דרך המפה המוצגת קבע בתחתית המסך. אזורים רבים מיוצגים על גבי המפה המשמשת כמדריך בסיסי להתמצאות בקלאב פינגווין. חלק מהאזורים אינם נצפים במפה, ויש לתור אותם על ידי הקלקה עם העכבר על האזורים הקרובים להם.

ההתנהלות בקלאב פינגווין היא על בסיס של מטבעות אותם צוברים השחקנים במשחקים השונים. כאשר שחקנים רוצים לקנות אביזרים לפינגווינים או לאיגלו, להאכיל את חיות המחמד, לשלוח כרטיסים לשחקנים אחרים וכדומה, התשלום נעשה באותם מטבעות.

לפי חברת ניו-הוריזון המפתחת את המשחק, כדי להגביר את הבטיחות בקלאב פינגווין, ישנן אופציות שונות של שיחה בין השחקנים. אופציה אחת היא שיחה פתוחה, בה השחקנים מקלידים את המסרים שלהם. עם זאת, החברה מפעילה מסננים שונים כדי למזער הכנסת תוכן לא הולם ובנוסף יש אייקון - M שלחיצה עליו מובילה להתערבות של מפקחי האתר. [4] קיימת גם אופציה לדווח על שחקנים המתנהגים באופן לא הולם דרך הכרטיס שלהם.

אופציה אחרת היא שימוש במסרים מוגדרים מראש וברגשונים. השחקנים בקלאב פינגווין יכולים להביע את רגשותיהם על ידי שימוש במסרים ורגשונים מובנים. חלק מהמסרים מכילים מילים בסיסיות ומשפטים פשוטים כמו כן, לא, להתראות, תודה, אין בעיה, ואף בדיחות שונות. בין הרגשונים ניתן למצוא פרצוף שמח, פרצוף עצוב, לב, פרח, נורה וגלידה ועוד. בתחתית המסך של השחקנים, בנוסף לאופציה של המסרים והרגשונים יש אופציה של זריקת כדורי שלג ואופציה נוספת של פעולות אותן הפינגווינים יכולים לעשות. פעולות אלו כוללות ריקוד, ניפנוף ופניה של הפינגווין לארבעה כיוונים. אופציה נוספת הקיימת בתחתית המסך עבור השחקנים היא, היכולת לראות רשימת חברים ואל אלו הנמצאים בקלאב פינגווין באותה העת.

בכניסה לקלאב פינגווין, ניתן לבחור ב-Ultimate Safe Chat, וביצוע של שיחות פתוחות בין השחקנים השונים בקלאב פינגווין אינו אפרי, אלא רק שימוש במסרים המובנים.

תוכן עניינים

[הסתרה]

[עריכה] רוקהופר והמיגרטור

חוף הים, כפי שנראה במסיבת הגעתו של רוקהופר
חוף הים, כפי שנראה במסיבת הגעתו של רוקהופר

אחת הדמויות בקלאב פינגווין הוא רוקהופר, פיראט המגיח אחת לתקופה לקלאב פינגווין. לרוקהופר יש חיית מחמד בשם יאר וספינה הנקראת "מיגרטור". במגדלור של קלאב פינגווין ישנו טלסקופ שדרכו ניתן לראות את הים מרחוק. מדי חודשיים ניתן לצפות בספינה של רוקהופר באופק וכך לדעת שהוא מתקרב לקלאב פינגווין. כאשר רוקהופר מגיע לקלאב פינגווין, הספינה שלו חונה בחוף הים.

במהלך ינואר 2008, ניתן היה לצפות דרך הטלסקופ בקלאב פינגווין בספינה של רוקהופר מתקרבת, אך קרחון קטן התנגש בה והיא נשברה. מספר ימים לאחר מכן, ניתן היה לראות בטלסקופ את הספינה טובעת ואת רוקהופר ויאר מתחילים לשוט בסירת משוטים קטנה אל עבר קלאב פינגווין.

ימים אחדים לאחר מכן, רוקהופר הגיע ונשאר מספר ימים בקלאב פינגווין ואז שב ועוזב בעזרת סירתו הקטנה. מאחר שהמייגרטור כבר לא הייתה תקינה לשימושו של רוקהופר, החל פרויקט "הצל את המייגרטור" שנמשך מאמצע חודש ינואר עד 24 באפריל 2008.

שלבי הפרויקט :

 • לסמן במפה את האזור בים שבו הספינה טבעה.
 • לבנות צוללת שתצלול לאזור בה טבעה הספינה ולאסוף את כל חלקי הספינה השבורים.
 • בחירת שם לצוללת - כדי לבחור שם לצוללת נערך סקר שבסופו נבחר השם Aqua Grabber.
 • לצלול עם ה-Aqua Grabber בים כדי למצוא את כל חלקי הספינה.
 • לבנות את המייגרטור.
 • למצוא דרך לאותת לרוקהופר - הוחלט לשים בחוף הים את Flare Flinger 3000, מכונה המשגרת זיקוקים לשמיים כך שרוקהופר יראה את הזיקוקים וישוט לעבר קלאב פינגווין.
 • למצוא שימוש ל-Aqua Grabber - הצוות של קלאב פינגווין הפך את ה-Aqua Grabber למשחק קבוע.

ב-24 באפריל רוקהופר הגיע בסירת המשוטים שלו לקלאב פינגווין. יום לאחר מכן, התקיימה מסיבה לכבוד הגעתו ולכבוד סיום הפרויקט הגדול.

[עריכה] סוכן חשאי

אחת האפשרויות במשחק היא, להפוך לסוכן חשאי, מי שתפקידו הוא לעזור לשמור על המשחק בטוח ולדווח על משתמשים המתנהגים שלא כראוי. כדי להפוך לסוכן חשאי ישנם מספר תנאים, שהראשון בהם הוא לענות על שאלון מיוחד.

לאחר שמתקבלים והופכים לסוכנים חשאיים, נפתח חדר נוסף במשחק, המפקדה. במפקדה ישנם מסכי טלוויזיה מחוברים, כאשר כל אחד מהם מייצג חדר אחר במשחק. כאשר לוחצים על אחד מן המסכים, מגיעים לחדר אותו הוא מייצג. למפקדה ניתן להגיע דרך הטלפון שהסוכנים החשאיים מקבלים לכרטיסם האישי או על ידי כניסה לתא האחרון שבחנות הספורט הנמצאת בתחתית הר הסקי.

לסוכן החשאי יש גם מספר משימות לבצע, אותן ניתן למצוא במפקדה. לכל סוכן חשאי יש טלפון כחול בכרטיסו האישי בו כמה אפשרויות:

 • לחיצה על הנורית האדומה בקצה העליון של הטלפון תפתח כל פעם כלי אחר: מספריים, מסרק או מפתח שבדי.
 • ניתן לעבור לכל חדר במשחק כאשר מדפדפים בחצים שבצד הטלפון ולוחצים על הכפתור הראשון.
 • לחיצה על הכפתור השני שבטלפון מעבירה ישירות למפקדה.

[עריכה] מדריך טיולים

בקלאב פינגווין, קיימת אפשרות לשחקנים להפוך למדריכי טיולים. תפקידם של מדריכי הטיולים הוא להסביר לפינגווינים על האזורים השונים ברחבי קלאב פינגווין וללוות אותם לטיולים בחדרים השונים של המשחק. כדי להפוך למדריך טיולים על הפינגווין של השחקנים להיות לפחות בן 45 ימים. בנוסף, יש ללכת לדוכן מדריך הטיולים הנמצא בכפר הסקי ולענות על שאלון.

אם השחקנים מצליחים לענות על כל התשובות נכון, ניתן להתקבל כמדריכי טיולים במשחק. לאחר ששחקנים מתקבלים והופכים מדריכי טיולים, הם מקבלים כובע של מדריכי טיולים, כובע לבן שעליו סימן שאלה. אם אין על הפינגווין פריטים נוספים אלא רק הכובע של מדריכי הטיולים והפינגווין מנופף בידו, שלט מיוחד מורם והוא מסמן שברצונכם לערוך טיול.

אם פינגווינים רוצים לערוך סיור, הם מתקרבים למדריך או מדריכת הטיולים אשר יכולים לבחור מבין ההודעות המובנות את "give a tour". אופציה זו מובילה לכך שבכל חדר אליו יובילו מדריכי הטיולים, החייבים לעטות את הכובע המיוחד שלהם בעת הסיור, יהיה הסבר מיוחד על אותו החדר.

[עריכה] CPIP - Club Penguin Improvement Project

פרויקט הפיתוח של קלאב פינגווין (באנגלית Club Penguin Improvement Project או CPIP), היה פרויקט זמני שנמשך מאמצע מרץ 2008 ובו פתיחת שרתי הניסיון, סגירת השרתים ב-1 באפריל 2008, ביום המרכזי של מסיבת "אחד באפריל 2008" שהוביל לפתיחת האתר החדש של קלאב פינגווין, והפרויקט נסגר סופית ב23 ביולי 2008, כאשר עודכנה תוכנת קלאב פינגווין. הפרויקט עזר לפיתוח קלאב פינגווין אחרי שיתוף הפעולה עם דיסני. כל אלה שהשתתפו בפרויקט קיבלו את כובע העבודה האדום, עם המכונה JACKHAMMER שהמציא המדען הראשי של קלאב פינגווין, G.

[עריכה] הערות שוליים

 1. ^ New Horizon Interactive Limited
 2. ^ מאט ריצ'טל ובראד סטון, מייספייס עם גלגלי עזר, הארץ, 13.6.07.
 3. ^ Club Penguin Membership
 4. ^ Club Penguin Q & A

[עריכה] קישורים חיצוניים

היי זה האתר החדש שלי תירשמו לבית הספר ותענו!!!