בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

דברים מגניבים בטירוף!!!

 
 
    דף הבית
    צור קשר
    הורדות
    משחקים
    דברים מפחידים
    קונטר סטרייק
    לא להיכנס
    משהוא יפה
    גם אני
    איך אני
    מחשבון
    משחק הכי קול ומגניב שראיתם כנסו
    איזו חיה אתה
    סירטונים
    פוקימון
    כינוים לאיסיקיו
    תוכנות
    gunz
    אבא שלך נראה כך
    זיקוקים
    קופים דומים לך
    ריימן כל הגירסאות
    כל הסימס 2
    ליטל פייטר
    אבטחה
    מלך הפאלפאל
    עוד משחקים
    משחקי אונליין
    קודים
    עוד מלא משחקים!
    סתם משהוא
    פריצת מחשב
    שומרי מסך
    קילטו דברים לאיול
    פינת אייסי!
    משחקים הכי טובים להורדה!
    אקשן!
    סרטים להורדה!
    קורא מחשבות
    כל מיני דברים
    עוד הורדות!
    מעתיק!!!
    תקשיבו! משחקי בובספוג!!!
    games
    משהו גדול!
    gunz המשחק הכי טוב
    לא להיכנס אין כלום
    דף צחוקים
    הפורום של האתר
    משחקי נארוטו
    מראות קריסטל
    לקונטר פקודות לאדמין
    קונטר להורדה
    לקונטר פקודת לייזר אין בכל סרבר
    נשקים לקוטר
    סרברים
    הפורום של האתר המשודרג!
    פקודת הוק לקונטר
    מדריך לקונטר
    נארוטו כנסו***
    שליטה על חרקים
    הורדות
    אנימציות
    טיפים למתחילים בקונטר
    מפות להורדה בקונטר
    הדברים שצריחים לאשות בקונטר
    תן שם לפורום
    זימון חיות
    פוקמונים אגדיאים
    סירטי פוקימון
    חותמות ידיים
    איך ליצר אנימה
    אימולטור ds
    בדיחות
    אנימצייות
    תמונות של אינוישה
    תירוצים למורה
    משעמם לכם כנסו
    גם אני של בוב ספוג
    עכברים
    יער הכסם
    גם אני האחרון
    המקלל האוטומטי
    gta san andreas להורדה
    בניית משחק
    פריצת מכונות
    רמת הכוח שלך בקרב
    פריצת סיסמאות
    תוכנות להורדה
    ראה את ביתיך!
    רמת הכוח שלך
    לא להכנס אין כלום
    משהו גדול
    מיגיל 18 וועלה
    צ'טים או קודים
    צ'טים להורדה לקונטר סטרייק 1.6

חוץ מהעולם בו חיים נארוטו ושאר הדמויות בסדרה, ישנו מימד קיום אחר, בו חיים חיות וכל מני יצורים, אותם ניתן לזמן באמצעות ג'וטסו מיוחד. שם הנינג'וטסו הוא קוצ'יוסה נו ג'וטסו (Kuchiyose no Jutsu), ופירושו - טכניקת זימון.
ע"י חתימת הסכם על מגילה עם דם המשתמש, אותו הם "מקריבים" על מנת לזמן את החיה (הרי חוק מספר אחד בפיזיקה - שום חומר לא נוצר מכלום, אתה מקריב את הדם ומקבל את הזימון).
לאחר שביצעת את סימני הידיים הנחוצים לזימון החיה בה בחרת, בדקת שאכן יש לך על האצבע דם והצמדת את הידיים למקום בו ברצונך לזמן את החיה, יושלם הזימון.
סוגי החיות הניתנים לזימון נעים בין צפרדעים, נחשים, חלזונות, כלבים, עכבישים, צבים, קופים וכנראה עוד הרבה.
בנוסף, לכל גזע של חיה יש "מלך" הניתן לזימון, והוא הזימון החזק ביותר בגזע זה. על מנת להצליח לבצע את זימונו, נדרש כמות אדירה של צ'אקרה ובנוסף גם רשות מהחיה עצמה לשיתוף פעולה עמה.
יש לציין שהחלק הגדול יותר של החיות שניתן לזמן גם יודעים לדבר בשפת האדם, דבר שמקל על העבודה לשלוט עליהם.

להלן סוגי החיות שנראו מזומנים באנימה עד כה:
גזע הצפרדעים:
לאחר שחתמת על מגילת הצפרדעים, מגילה שעוברת מדור לדור ועכשיו היא ברשות ג'יריה (אחד משלושת הסאנינים), ויצרת קשר עמם, ניתנת לך האפשרות לזמן כל אחד מהם. 
גאמה בונאטה - "מלך הצפרדעים", זהו זימון הצפרדעים החזק ביותר. הנינג'ות היחידים שידוע שהצליחו לזמן אותו הם: ג'יריה, ההוקאגה הרביעי ונארוטו. 
גודלו עצום וכך גם כוחו. ניתן להפוך אותו למשרתך הקרבי רק לאחר שהוכחת לו שאכן אתה ראוי לכך, ולאחר ששתית איתו סאקה (אלכוהול), משמע שאתה צריך להיות לפחות בן 20 כדי לגרום לו להלחם עבורך (מבלי שיפגעו בבנו *אהמ* נארוטו *אהמ*).
כוחו של גאמה בונאטה הוא אדיר ובקפיצה אחת הוא מסוגל לחסל, מעוצמת הפגיעה בקרקע, שדות ויערות שלמים. הוא נושא עמו תמיד חרב ענקית עם להב חדה מאוד, בה הוא אוהב להשתמש בקרבותיו. המתקפה בה הוא משתמש לרוב היא סויטון טפודאמה (Suiton Teppoudama) - "אלמנט מים, כדור אקדח", מתקפה בה הוא יורה מפיו כדורים ענקיים של מים בעוצמה אדירה. 
בנוסף, גאמה בונאטה מסוגל ליצור מתקפות משולבות יחד עם המאסטר שלו שרוכב על ראשו. מתקפה ראשונה כזאת היא האנגה נו ג'וטסו (Henge no Jutsu) - "שינוי צורה", מתקפה בה גאמה בונאטה והמאסטר שעל ראשו משנים צורה יחד. מכיוון שבתור צפרדע הוא לא מסוגל לעשות את חותמות הידיים הדרושים לשינוי הצורה, המאסטר עושה אותם וכך יש מתקפה משולבת.
מתקפה שניה כזאת היא קאטון גאמאיו אנדאן (Katon Gamayu Endan) - "אלמנט אש, כדור אש מנפט צפרדע", מתקפה בה גאמה בונאטה מוציא מפיו זרם אדיר של נפט, והמאסטר שעל ראשו יורה מפיו מתקפת אש חזקה, ויחד יוצאת כמות אדירה של להביור אש, מתקפה קטלנית ביותר שהסיכוי לצאת ממנה חי ללא איזשהי מתקפת הגנה היא קלושה ביותר.

גאמה קיצי וגאמה טאטסו - בניו של גאמה בונאטה, אין להם כוח מיוחד והם ממש לא שימושיים במיוחד בקרב. ידוע רק על נארוטו וג'יריה המסוגלים לזמן אותם, אך כנראה שגם רבים אחרים מסוגלים עקב כמות הצ'אקרה הקטנה שצריך כדי לזמנם. הם בדרך כלל מזומנים בטעות, כאשר נארוטו טועה בחישוב הצ'אקרה שלו ומזמן אותם במקום את גאמה בונאטה. בכל זאת, חייבים להודות שהשתים הם צמד חמוד ומוסיפים קומדיה לסדרה :)

גאמה (צפרדע) בעלת המגילה - צפרדע זאת מחזיקה אצלה את מגילת הצפרדעים, ועל מנת ללמד מישהו אחר כיצד ליצור קשר עם הצפרדעים, עליך לזמן אותה כדי שתתן לו את המגילה, בה יוצרים קשר דם. ידוע רק על ג'יריה המסוגל לזמן אותה.

גאמה (צפרדע) הרסנית (Stand Destroyer) - צפרדע זאת היא צפרדע שגודלה אדיר ואף קרוב לזה של גאמה בונאטה. היא מחזיקה על גבה שתי להבי חרבות ענקיים, אך היא לא צריכה כמעט להשתמש בהם עקב גודלה העצום בו היא משתמשת כדי להטיח את אוייביה על הרצפה. ידוע רק על ג'יריה המסוגל לזמנה. הוא בדר"כ מזמן אותה ישר על האוייב כדי להשתמש במשקלה הענקי ישר להתקפה.

 גזע הנחשים:
לאחר שיצרת קשר עם גזע זה, ניתנת לך היכולת לזמן נחשים בכל הגדלים, לפי כמות הצ'אקרה שיש לך. לנחשים אין ג'וטסוס מיוחדים אבל יש להם כוח פיזי הרסני ומהירות אדירה, ולכן הם יעילים במיוחד.
מאנדה - "מלך הנחשים", זהו זימון הנחשים החזק ביותר. הנינג'ה היחיד עליו ידוע שמסוגל לזמן אותו הוא אורוצ'ימארו.
גודלו עצום, אך זה לא מפריע לו להראות מהירות אדירה. הוא לרוב משתמש במתקפותיו בחניקה - הוא מתפתל סביב המטרה שלו ולוחץ עליה בכל הכוח. לאחר שהמטרה שלו לא מסוגל לזוז מהחניקה, הוא הורג אותו עם שיניו החדות. 
למאנדה יש מזג עצבני ביותר, ולא כדאי להרגיז אותו. גם לאורוצ'ימארו, שהוא המאסטר שלו, יש בעיות לפקד עליו כאשר הוא מזמן אותו. בנוסף, מאנדה דורש בתמורה למאמציו הקרביים שהמאסטר שלו יביא לו קורבנות, והרבה, לאכילה. 
הוא לא משתמש בג'וטסוס כלשהם כשהוא נלחם, אבל בתור אמצעי הגנה הוא משתמש במתקפת "דאפי נו האדה" (Dappi no hada) - השלת עור, מתקפה בה כאשר הוא נפגע ממתקפה חזקה כלשהי, ונגרם נזק רב לגופו, הוא משיל את עורו ויוצר מין כפיל כדי לבלבל את האוייב. לאחר מכן הוא מפתיע את האוייב דרך האדמה ויוצא להתקפה חזיתית.

הבי (נחש) - במשך הסדרה זומנו מספר נחשים לא מיוחדים, שגודלם היה שונה מפעם לפעם, וכך גם כוחם. הנינג'ות היחידים עליהם ידוע שהם יכולים לזמן אותם הם אורוצ'ימרו, קאבוטו ואנקו.

גזע החלזונות:
במשך הסדרה הראו רק זימון חלזונות אחד, אך לא סתם חלזון, אלא החלזון החזק ביותר (או חזקה? לא ברור אם זה נקבה או זכר).
קאטסויו - "מלך החלזונות", זהו זימון החלזונות החזק ביותר. הנינג'ה היחידה שידוע שיכולה לזמן אותו היא טסונאדה.
גודלו עצום וכך גם כוחו. מכל "מלכי הזימונים" הוא הנחמד ביותר והצייתן ביותר. הוא מציית לכל הוראה שטסונאדה, המאסטרית שלו, נותנת לו. 
היכולת החזקה ביותר שלו היא היכולת להפריש מגופו חלזונות "קטנים" (ביחס לגופו) נפרדים, עם חיים משלהם - בונשין. בנוסף, כאשר נמצא במצב חסר מוצא, כמו חניקה בלתי ניתנת לעצירה של מאנדה, הוא מסוגל "להתפוצץ" למיליוני חלזונות קטנים, וכך לברוח מכל מתקפה עם נזק רציני, ולאחר מכן להתחבר מחדש לחלזון אחד גדול.
המתקפה בה הוא משתמש הכי הרבה היא "זסשי ננסאן" (Zesshi Nensan) - "חומצת פה דביקה", מתקפה בה קאטסויו יורק מפיו כמות אדירה של חומצה קטלנית. פגיעה מחומצה זו יכולה להיות סופנית, ולכן היא חזקה מאוד. 

גזע כלבים:
גזע הכלבים הוא גזע מיוחד מאוד. אין להם כוח מתקפה חזק באופן מיוחד, אך משתמשים בהם הרבה לצורכי חיפוש בגלל חוש הריח המפותח ביותר שלהם.
פאקון - כלב קטן ביותר עם אישיות מאוד "שמחה". ידוע רק על קאקאשי שמסוגל לזמן אותו.
יש לו חוש ריח מפותח ביותר והוא מסוגל לזהות כל יצור ואובייקט כלשהו רק לפי הריח. בנוסף, יש לפאקון את היכולות המנהיגיות שיש לנינג'ה בדרגת ג'ונין. הוא יודע כל דבר בקשר לטקטיקה צבאית וכיצד לבצע משימה בצורה הטובה ביותר. הוא החיה הטובה ביותר כדי להנהיג צוות לא מנוסה שיש לו משימה לחפש מישהו אך לא להכנס לצרות מיותרות.

כלבי צייד - כלבים המסוגלים לזוז מבתוך האדמה, ולהפתיע את האוייב דרכה כשהוא לא מוכן. ידוע רק על קאקאשי שמסוגל לזמן אותם.
כדי לזמנם, יש צורך בטכניקת זימון מיוחדת שלא כמו שאר החיות. יש צורך להשתמש במגילה מיוחדת, ולמרוח עליה דם, וזה גם לאחר שחתמת על הסכם עם זימון כלבים, כמו כל שאר הזימונים הרגילים. לאחר שעשית זאת, ביצעת את חותמות הידיים, והצמדת את המגילה לקרקת אדמה, תושלם מתקפת הזימון, ששמה נינפו קוצ'יוסה דוטון טסיוגה נו ג'וטסו (Ninpo Kuchiyose Doton Tsuiga no jutsu) - "מתקפת זימון, אלמנט אדמה, כלפי כלב". 
מתקפה זימון זו היא מהלך טוב כאשר האויב שלך מסתתר במקום כלשהו ואינך יכול לראות אותו. כך, הכלבים שאתה מזמן, שזזים מתחת לאדמה, מוצאים אותו ומפתיעים אותו. אך יש דבר הכרחי לביצוע טוב של המתקפה - יש צורך שיהיה על האוייב שלך דם שלך. הכלבים מוצאים את המטרה מכיוון שהם הכלבים בעלי חוש הריח המפותח ביותר. 
זימון כלבים אלו היא מתקפה מצויינת לאיתור אובייקט כלשהו שעליו יש את הריח שלך.

קורומארו, אקאמרו ושאר הכלבים/זאבים של שבט האינוזוקה - המאפיין הגדול ביותר של שבט האינוזוקה, הוא העובדה שכל נינג'ה משבט זה מסתובב עם כלב בתור חבר לחיים וחבר לקרב. כלבים אלו אינם מגיעים בזימון, אלא חיים כל חייהם עם הנינג'ה שהוא בעלם. לא ידוע האם הם הגיעו תחילה ממימד החיות או מהתחלה נולדו בעולם הבני אדם, אבל הם חלק חשוב ממתקפותיהם של חברי שבט זה. מה שכן ידוע, זה שככל שכלבים אלו גודלים הם מסוגלים לדבר יותר בשפת בני האדם.גזע הצבים:
רק פעם אחת בסדרה הופיע זימון מגזע זה, וגם זה היה לזמן קצר.
קאמה (צב) סנסאי - צב זה הוא צב שידוע שרק מאיטו גאי יודע לזמן. צב זה עוזר לגאי סנסאי באימון רוק לי, וכאשר לי מבצע משהו לא כשורה הצב מגיע למקום כדי להעניש אותו - לקרוא לגאי סנסאי בעצמו והוא כבר יטפל בו :) 
לא ידוע יותר מכך על צב זה ובכלל על גזע הצבים, אבל אפשר לקוות שגאי סנסאי יראה לנו עוד כמה זימונים כאלה.

גזע העכבישים:
רק פעם אחת בסדרה הופיע זימון מגזע זה.
קומו (עכביש) - עכביש גדול, עליו ידוע שרק קידומרו מסוגל לזמן. הכוח ההתקפי שלו לא חזק במיוחד, אבל היכולת המיוחדת שלו היא שהוא מסוגל להפריש מגופו עשרות עכבישים קטנים, שכשהם מתקיפים יחד הם יוצרים כוח התקפי גדול, שלאוייב קשה לחסל. כל עכביש כזה מסוגל להפריש בעצמו חוטי עכביש דביקים במיוחד העשויים מצ'אקרה, וכך לאוייב יש קושי להתחמק או לברוח, מכיוון חוטים אליו קושרים אותך ללא יכולת לזוז. דבר זה הוא מסוגל לבצע ללא הפסקה, דבר שמסמל את כמות הצ'אקרה הגדולה שיש לו.

גזע הסמורים:
רק פעם אחת בסדרה הופיע זימון מגזע זה.
קיריקירי מאי - איטאצ'י (סמור) - ע"י יצירת המתקפה, קוצ'יוסה קיריקירי מאי (Kuchiyose Kirikiri Mai) - "מתקפת זימון, ריקוד המערבולת", ניתן לזמן את הסמור הזה. גודלו הוא כגודל בן אדם בוגר, אך אין לזלזל בו כלל. מהירותו אדירה וחוזקו גדול בצורה שלא ניתנת לתיאור. ידוע רק על טמארי המסוגלת לזמנו. בעזרת מניפת הצ'אקרה שלה, היא מזמנת את הסמור הזה לאחר מריחתה בדם והנפתה בחוזקה. משב רוח אדיר יצא החוצה ואיתו גם הסמור שרוכב על מגל גדול (חרב עם להב מעוגלת). בעזרת מגל זה, הסמור חותך כל מה שעומד בדרכו ויוצר הרס וחורבן. הוא התקפה טובה כאשר אוייבך מסתרר מרחוק וברצונך לנצחו במהירות.

זימונים מיוחדים ושאר חיות המופיעות בסדרה:
זימונים אלו לא מגיעים מגזע חיות, אלא הם ישות בפני עצמם ולכן נדרש גם זימון מיוחד בשבילם.
אליל מלך הקופים: אנמה - אחד מהזימונים החזקים ביותר שקיימים, זהו מלך הקופים - אנמה. ידוע רק על סארוטובי (ההוקאגה השלישי) שמסוגל לזמן אותו. 
יש לו כוח חזק במיוחד למרות גודלו הקטן יחסית לזימונים אחרים. האינטלגנציה שלו גבוהה מאוד, ויש דימיון גדול בינו לנינג'ה בן-אדם רגיל.
היכולת החזקה ביותר שלו היא הפיכתו בעזרת האנגה נו ג'וטסו ("שינוי צורה") לקונגו ניו (Kongou Nyoi) - "מוט יהלום". ברגע שהוא הופך למוט זה, העשוי מיהלום, החומר הקשה ביותר בטבע, הוא הופך לנשק של המאסטר שלו. נשק זה הוא נשק חזק ביותר, שמסוגל לשבור כל דבר, וכאשר המאסטר יודע לשלוט בו היטב הוא יכול להיות קטלני.
לאנמה יש כוח טאיג'וטסו (פיזי) אדיר והרסני, ואין לזלזל בו למרות המראה המוזר. 

טונטון - החזיר של שיזונה, עוזרתה של טסונאדה. טונטון מסתובב כל הזמן עם שיזונה והוא לא מגיע בזימון. לא ידוע האם הוא הגיע ממימד החיות או נולד מהתחלה בעולם הבני אדם, אך הוא משמש בתור חבר (או חברה O.o) לשיזונה, ועוזר לה בשעת צרה. יש לו חוש ריח מצויין והוא אמצעי מעקב יעיל.

שוקאקו - כאשר גאארה מתעצבן לחלוטין, הצורה האולטמטבית שלו יוצאת החוצה - שוקאקו, מפלצת ענקית שצורתה דומה לחית הראקון ועשוי כולו מחול.
אחד מהסימנים לבני אדם שרדופים ע"י שוקאקו הוא עיגולים שחורים מסביב לעיניים המצביעים על חוסר שינה. כאשר המדיום (הבן האדם המקולל ע"י שוקאקו) נרדם, שוקאקו יאכל באיטיות את אישיות הפונדקאי, שעם הזמן לא יהיה עצמו יותר. כאשר המדיום עדיין ער, כוחו של שוקאקו עדיין חלש, אך כשהמדיום נרדם שוקאקו מתעורר לחיים ולוקח לגמרי את גוף המדיום.
כך, בעזרת ג'וטסו מיוחד (Tanuki Nieri no jutsu), גאארה מכריח את עצמו להרדם, ונותן לשוקאקו לקחת פיקוד, דבר שמעלה את כוחו בהרבה. 
המתקפה בה שוקאקו משתמש הכי הרבה היא פוטון ראנקודאן (Fuuton Renkuudan) - "אלמנט רוח, כדור אוויר מודחס", מתקפה בה שוקאקו יורה מפיו כדורים אדירים של אוויר. פגיעה מכדור זה מספר פעמים יכולה להיות קטלנית ביותר.

ראשאומון - זימון זה אינו זימון של יצור חי, אלא שער מתכתי בגודל אדיר. הוא עשוי ממתכת קשה ביותר הכמעט בלתי אפשרית לשבירה. ידוע רק על סאקון ואוקון המסוגלים לזמנו. שער זה, נוצר מלכתחילה כדי לתת לאורוצ'ימארו את ההגנה האולטימטיבית. על מנת לזמן את שער ההגנה הזה, יש צורך בזימון משולב גם של סאקון וגם של אוקון, כאשר כל טיפת דם כזו היא רק מרכיב אחד בזימון.

מאוהוגושה - שלוש נינג'ות אלו הם שלוש שומרים עיוורים בגודל של שלושה בני אדם בוגרים. לא ברור כיצד הם נוצרו, אך הם כלי מלחמה אדיר. ע"י מתקפת זימון רגילה, ניתן לזמנם, אך דרך השליטה בהם היא דרך שונה - הם פועלים ע"י שמיעת קטעי נגינה, כאשר כל קטע כזה גורם לכל אחד מהם לעשות פעולה כלשהי. מתקפה זו מזמנת שומר או מספר שומרים עוורים, עם תחבושות מסביב לעיניהם ופניהם, שיגנו על המזמן כל עוד הוא מנחה אותם. והדרך אותם הוא מנחה מיוחדת. הנינג'ה מנגן מלודיה על חליל כדי ליצור קשר עם השומרים העוורים, בגלל שהם לא רואים בעצמם. ידוע רק על טאיויה המסוגלת לזמנם, וכנראה גם היחידה המסוגלת לשלוט בהם. ע"י ניגון בחליל שלה, היא מסוגלת בעזרת כל מלודה לגרום לאחד מהנינג'ות הענקיות הללו לזוז בדרך שונה, וכך גם לתקוף את האוייב. על מנת לעזור להם בתקיפה, הם מצויידים בנשקים כמו נבוט ולהב מחודדת.
בנוסף, טאיויה מסוגלת להוציא החוצה את הנשק החבוי של נינג'ות מפלצת אלו. ע"י ניגון בקטע נגינה שונה, ששמו - 'מאקיו נו ראן' - נינג'ות אלו מסוגלים להוציא מפיהם רוחות מיוחדות שצורתן דומה לנחשים. רוחות אלו, העשויות מצ'אקרה של אנרגיה רוחנית, אוהבות לאכול את האנרגיה הפיזית של מטרתן - הצ'אקרה, בעזרת הפה המשונן שלהן. כאשר הן 'נוגסות' באיבר כלשהו של מטרתן, הן אומנם לא פיזית פוגעים באיבר זה, אך גורמים לצ'אקרה שבו להשאב.

קיובי - היצור החזק והמאיים ביותר שקיים עלי האדמות (בסדרה נארוטו, כן? לא להתחיל לפחד =) ). צורתו היא כשועל בעל 9 זנבות בעל גודל עצום. יש לו כמות צ'אקרה אדירה שגוברת על כל בן אדם/חיה/מפלצת שקיימת. 
12 שנים לפני תחילת הסדרה נארוטו, קיובי זומן לעולם הבני-אדם וגרם הרס וחורבן בכפר העלה. בתור יצור שלא ניתן לגבור עליו, ההוקאגה באותו זמן, ההוקאגה הרביעי, היה חייב להשתמש בג'וטסו אסור וקטלני בו הוא בעצם מקריב את חייו כדי לזמן את מלאך המוות בכבודו ובעצמו כדי שיקח את נשמת קיובי ויטמין אותה בגוף אחר. גוף אחר זה היה של תינוק שרק נולד באותו זמן - נארוטו.
לא ידוע מי מסוגל והצליח לזמן את קיובי לעולם הבני אדם או האם קיובי הצליח בעצמו להגיע לשם עקב כוחו העצום, אבל כן ידוע שבתוך גופו של נארוטו קיובי שמור היטב. יותר מכך, קיובי מדי פעם מלווה לנארוטו את הצ'אקרה שלו, ועם הזמן צ'אקרה זו גם מתערבבת עם של נארוטו והם נעשים אותו בן אדם. כשזה קורה, נארוטו נעשה בלתי ניתן לעצירה וחסר שליטה.

  מגניב