בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

האתר של מייקל לואיס

 
 
    דף הבית
    תעודת זהות
    טורים אישים מוואלה
    תמונות
    פורום
    כתבות
    סימניות ומדבקות לביה"ס של מייקל לואיס

שם:מייקל לואיס

גובה:1.93 מטר

משקל:85

מזל:קשת

לימודים:תיכוניסט(עדיין מרגיש ככה)

צבע עיניים:ירוק-חום

עגילים:1 באוזן ימין ו2 בשמאל

סטייה:אוהב להסתכן

מטרה:שתמיד תהיה לו שאיפה להשיג משהו,ושלא יגמרו לו השאיפות לעולם

סרט אהוב:ארמגדון

שיר אהוב:3 Doors Down-be llike that
 
 
מייקל לואיס מהיר ועצבני
תפסנו את מייקל לואיס לשיחה צפופה על נהיגה במהירות מופרזת, שלילת רישיון ואסתי גינזבורג. הוא מצידו לא כל כך אהב את השאלות. צפו בראיון עם איש הקוביות ותראו את מה כל זה מעניין לו...
סימנים של סערת קוביות מתקרבת. לואיס (יח"צ)
  

לא ברור אם זה בגללנו, אבל כשתפסנו את מייקל לואיס במהלך צילומי "שיחה צפופה" של ערוץ ניקלודיאון, לשיחה על שלילת הרישיון, המשפט המתקרב והביקורות בדבר חוסר הכימיה בינו לבין אסתי גינזבורג, הוא הראה סימנים של עצבנות יתר. 

הסיפור של מייקל עם משרד התחבורה התחיל לפני כמה שבועות כשהוא ארז את הקוביות, את הבגד ים ושני חברים ויצא לחופשה באילת, התכניות קצת השתבשו לו כשהוא נתפס ע"י המשטרה נוהג במהירות מופרזת (133 קמ"ש ליתר דיוק).

מייקל נלקח לתחנת המשטרה וקיבל שלילת רישיון במקום ל-30 יום, בנוסף הוא גם קיבל זימון לבית משפט בשל עבירות תנועה קודמות. כששאלנו אותו על שלילת הרישיון מייקל לא נראה ממש מרוצה והשיב "עשו מזה יותר מידי! המשטרה תפסה עלי תחת והשתמשה בי, השוטר ראה אותי והוא מעריץ של רן דנקר אז הוא החליט לדפוק אותי, מה כבר עשיתי?"

מייקל אמור להתייצב בבית המשפט עוד שבועיים לקבלת הדין "אני מקווה שלא יבקשו ממני לעשות תיאוריה וטסט חדשים, עברתי רק בתיאוריה רביעית". אם עד כאן מצב העניינים היה מעונן חלקית כששאלנו אותו על אסתי גינזבורג, סימני סערה הגיחו מכל עבר. צפו כאן בראיון מתוח במיוחד עם מייקל

אם אחרי זה אתם מרגישים צורך להתנחם בתמונות של קוביות היכנסו לכאן

 
  Myspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.com