בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
   סרטי סקס
 
    דף הבית
    אל תכנסו לבנים
    אל תכנסו לבנות
    מקום ליצירת קשר
    הפורום שלי
    קלפים של דרגון בול
    משחקים
    צור קשר
    הקרב נגד סופר 17
    דרגון בול V
    קופיקו העונה הראשונה
    קופיקו העונה החדשה
    הישרדות האים הקריבים
    הישרדות איי הפנינה
    הישרדות הפיליפינים
    פרקים של דרגון בול לצפיה ישירה
    דרגון בול Z לצפיה ישירה
    סרטים של דרגון בול
    דרגון בול GT לצפייה ישירה
    איך לצייר את גוקו ואת מקיטה ועוד מלא דמוית מהסדרה
    שמש לצפייה ישירה
    זאק וקודי
    עידן הקרח
    עידן הקרח 2
    עידן הקרח 3
    דוקטור הו
    מלך האריות כל הסרטים
    איי קרלי נוסעים ליפן
    סרטים של ילדים
    הארי פוטר כל הסרטים עם תרגום
    סרטים
    שמש לצפייה ישירה
    בוב ספוג צפיה ישירה
    רטטוי
    ציד הדרקונים
    טרמפ לירח
    תפוס את הגלים
    משפחת סמסון
    מכוניות הסרט
    באטמן הסרט
    בית קברות לחיות
    ארתור
    קופים בחלל
    שרק 1
    שרק 2
    שרק 3
    סרטים והי סקול מוזיקול ביניהם
    גארפילד 1
    גארפילד 2
    גארפילד וכח החיות
    גיבור של כולם
    מפלצות נגד חיזרים
    מדגסקר
    מדגסקר 2
    בולט הסרט
    הנוסע השמיני כל הסרטים
    אווטר כל העונות
    טורצווד כל העונות
    קליפים של מכבי תל אביב
    חדשות האתר
    גוקו
    אנימציות של דרגון בול
    פיפא 2009 אפרבולשן להורדה עם קודים
    משחקי דמו להורדה
    בנה לך אתר
    קורא מחשבות
    בקוגן
    אוריגמי חיות
    אוריגמי מטוסים
    איך לבנות נפצים
    משחקי סקס
    משחקי סקס
    סרטי סקס

 

סרטי דרגון בול צפיה ישירה

סאגת כדורי הכוכבים השחורים:

פרק 1- משאלה נהרסת (הפרק הראשון בעונת דרגון בול GT מתחיל 10 שנים לאחר שגוקו התחיל לאמן את אוב במקדש השמיימי. גוקו ואוב סיימו את האימונים ועכשיו אוב סופסוף שולט בכוחות שלו בצורה מושלמת. הקיסר פילאף הרשע מעונת דרגון בול מגיע למקדש השמיימי יחד עם 2 העוזרים שלו שו ומאי כדי למצוא את הדרגון בולס עם הכדורים השחורים שהם הדרגון בולס המקוריים שקאמי יצר לפני שהוא ופיקולו התפצלו. הם מוצאים את הכדורים ומזמנים את הדרקון שנרון המקורי שהוא הרבה יותר ענק משנרון שהכרנו עד עכשיו. אוב נפרד מגוקו וחוזר הביתה וגוקו גם עומד לחזור אבל אז הוא פוגש את פילאף. פילאף נזכר שגוקו תמיד הייה מביס אותו כשהייה ילד ומתקיף אותו באמצעות הרובוט שלו אבל גוקו עוצר את המתקפות בקלות. פילאף מתרגז ואומר "הלוואי שהיית שוב ילד קטן ואז הייתי יכול להתנקם בך". שנרון חושב שזאת המשאלה של פילאף והופך את גוקו לילד. שנרון נעלם והדרגון בולס מתפזרים בחלל החיצון. פילאף מתרגז והוא והעוזרים שלו בורחים משם. גוקו יורד לכדור הארץ ופוגש את מאסטר רושי ופאן והם מופתעים לראות שהוא חזר להיות ילד. גם צ'יצ'י, גוהאן, גוטן וכל החברים מופתעים. המלך קאי מדבר לגוקו ואומר לו שכדור הארץ בסכנת השמדה כי כדור הארץ קיים בזכות הדרגון בולס עם הכדורים השחורים ועכשיו כשהם יתפזרו ביקום הוא חייב לצאת לחלל ולמצוא אותם תוך שנה אחרת כדור הארץ יתפוצץ.) 

http://www.megavideo.com/?v=MIUNQHRO

פרק 2- פאן מתגנבת לחללית (טראנקס וגוטן מחליטים להצטרף למסע של גוקו לחלל החיצון. גוקו הולך ללונה פארק ו2 אנשים חוטפים אותו. הם חושבים שהוא ילד קטן ואין לו כוח אבל הוא בורח מהם ועף משם. בולמה מכינה חללית מהירה במיוחד. פאן נכדתו של גוקו רוצה להצטרף למסע ומצליחה להתגנב לחללית שניה לפני שהיא ממריאה ולעומת זאת גוטן מפספס את ההמראה וגוקו, טראנקס ופאן יוצאים לחפש את הדרגון בולס בחלל.) 

http://www.megavideo.com/?v=2D3FLTC2

פרק 3- טרור בכוכב אימקה (תקלה שנגרמת בחללית גורמת לגוקו, טראנקס ופאן לנחות נחיתת אונס בכוכב סוחרים בשם אימקה. הם מחפשים חלקי חילוף לחללית אבל לא מוצאים אף סוחר שיש לו חלקים מתאימים. הם מחליטים להישאר שם עד שימצאו רעיון מה לעשות וישנים במלון ועד מהרה הם מגלים שמשהו בכוכב הזה ממש מוזר.) 

http://www.megavideo.com/?v=0K3R77P0

פרק 4- רשימת המבוקשים באימקה (גוקו, טראנקס ופאן מגלים שבכוכב אימקה כל פעולה שמבצעים כרוכה בתשלום ובגלל זה כל תושבי הכוכב עניים ואביונים. הם הופכים למבוקשים כשמסרבים לשלם על שירותי המלון ובורחים מהחיילים של מנהיג הכוכב דון קיר. גוקו מנסה להשתמש בטכניקת השיגור המהיר אבל מגלה שבגלל שהוא חזר להיות ילד הוא איבד את היכולת הזאת. רובוט מקולקל בשם ג'יל בולע את הסקאוטר שלהם ומחדש את האנרגיה שלו באמצעותו. פאן מתרגזת ורודפת אחריו.)  

http://www.megavideo.com/?v=4K5G7P67

פרק 5- גוקו נגד לדזיק (גוקו, טראנקס ופאן פורצים לארמון של דון קיר ומביסים את כל החיילים שלו. הם מגיעים לחדר שבו הוא נמצא ואז הם מותקפים על ידי הלוחם הראשי שלו לזדיק. גוקו נלחם בו ובמהלך הקרב הוא הופך לסופר סאייאן. לדזיק מובס ודון קיר מתחנן אליו שימשיך להלחם ואומר לו שיתן לו את כל הכסף שלו. לדזיק מבין שדון קיר הוא פחדן אנוכי ועוזב אותו. גוקו מכריח את דון קיר להחזיר לתושבי כוכב אימקה את כל הכסף שהם שילמו לו ולא לגבות מהם יותר מיסים מיותרים. גוקו, טראנקס ופאן מתקנים את החללית אבל בגלל שהסקאוטר של הדרגון בולס הפך להיות חלק מג'יל הרובוט הם מתיידדים איתו והוא מצטרף אליהם למסע.) 

http://www.megavideo.com/?v=BGO2U1I0

פרק 6- עקירת שיניים (גוקו, טראנקס ופאן מגיעים לכוכב שבו נמצא הדרגון בולס הראשון ומגלים שבכוכב חיים יצורים ענקיים. הם מותקפים על ידי ענק ומגלים שהדרגון בול נמצא בתוך הפה שלו. גוקו משתמש בגל הקאמהמהא ועוקר לו שן. הם לוקחים את הכדור וממשיכים במסע.) 

http://www.megavideo.com/?v=XIJVZ2SH

פרק 7- טראנקס, הכלה (גוקו, טראנקס, פאן וג'יל הרובוט מגיעים לכוכב בו נמצא הדרגון בול השני. הם מגלים שתושבים שגרים בכפר בכוכב מאויימים על ידי ענק בשם זונאמה שמסוגל ליצור רעידות אדמה באמצעות השפם שלו. זונאמה מגיע לכפר ואומר להם שהם חייבים לתת לו כלה עד הערב אחרת הוא יצור רעידת אדמה וישמיד את הכפר. גוקו ופאן מחפשים את טראנקס לכלה כדי שהוא יסדר אותו ויגרום לו להפסיק לאיים עליהם.)  

http://www.megavideo.com/?v=6WKOJAGB

פרק 8- כוח השפם (טראנקס נותן לזונאמה הענק לשתות והוא משתכר. גוקו ופאן גוזרים לו את השפם וכשהוא מתעורר הוא מתרגז ומשתולל. ואז מתחוללת רעידת אדמה נוספת והם מגלים שזונאמה כל הזמן עבד עליהם והוא לא באמת יצר רעידות אדמה עם השפם שלו הרעידות הגיעו מעצמם. בקיצור בסוף הפרק זונאמה הופך לטוב והם לוקחים את הדרגון בול ועומדים לצאת מהכוכב אבל אז 3 יצורים מסתוריים חוטפים מהם את הכדור ומסתלקים משם.) 

http://www.megavideo.com/?v=GFQ2GJPD

פרק 9- לורד לוד (גוקו, טראנקס ופאן רודפים אחרי היצורים שחטפו מהם את הדרגון בול. הם מובילים אותם לתוך מטאור מלא בחורים ומלכודות והם נלחמים בתולעים ענקיים.)   

http://www.megavideo.com/?v=G41XW2VU

פרק 10- ריקוד ומתקפה (שלושת הלוחמים שנקראים האחים פרה שגנבו את הדרגון בול מוצאים את גוקו, פאן וטראנקס בתוך המטאור. הם משתמשים בטכניקה מיוחדת שנקראת מתקפת ריקוד שגורמת להם לרקוד נגד רצונם וכשהם לא יכולים להתקיף אותם הם מנצלים את ההזדמנות ובורחים משם. גוקו, טראנקס ופאן נלחמים ביצורים מפחידים ומצליחים לברוח מהמטאור. פאן מצליחה להגיע לחללית שלהם אבל היא נלכדת בתוכה.) 

http://www.megavideo.com/?v=OBS03XMM

פרק 11- הקללה של לורד לוד (האחים פרה מגיעים לכוכב לוד עם הדרגון בול. פאן וג'יל יוצאים מהחללית בלי שאף אחד ירגיש. האחים נותנים את הכדור לנביא אבל הוא אומר להם שלגוקו, טראנקס ופאן הייה עוד דרגון בול והם יכלו לקחת גם אותו. הוא מתרגז והופך אותם לבובות באמצעות השוט שלו ומוסיף אותם למאגר האנרגיה של לוד. פאן מנסה לגנוב את הכדור מהנביא אבל הוא הופך גם אותה לבובה. גוקו וטראנקס מגיעים לשם ומנסים להציל את פאן. הם מתקיפים את הנביא אבל אז הוא הופך לנחש ושולח עליהם אריה ענק ומפחיד.) 

http://www.megavideo.com/?v=E1ZWCXDX

פרק 12- הכוח שמפעיל את לוד (גוקו מחסל את האריה בקלות ונלחם בנביא. דול טאקי שהוא זה שנמצא בתוך לוד ושולט בו לוקח את פאן הבובה ומחליט לא להוסיף אותה למאגר כי הוא התאהב בה. ג'יל מנסה להציל אותה אבל לא מצליח. גוקו וטראנקס מחסלים את הנביא אבל אז דול טאקי הופך את כל המאמינים לבובות ולוד קם לתחייה למרות שהוא עדיין לא הגיע למלוא עוצמתו.) 

http://www.megavideo.com/?v=XI2S929H

פרק 13- לוד מגיע למלוא עוצמתו (גוקו וטראנקס הופכים לסופר סאייאנים ונלחמים בלוד הענק. הם מתגברים עליו ועומדים לנצח בקרב. דוקטור מיו המדען המרושע שעומד מאחורי המזימה הזאת אומר לדול טאקי להוסיף את פאן למאגר האנרגיה כדי לחזק את לוד אבל הוא לא מסכים. ואז דוקטור מיו הופך גם את דול טאקי לבובה ומוסיף אותו ואת פאן למאגר. לוד מגיע למלוא עוצמתו ועולה ליתרון בקרב.) 

http://www.megavideo.com/?v=ALV6K3J2

פרק 14- הקרב בתוך לוד (גוקו הופך לסופר סאייאן 2 אבל גם אז הוא לא מצליח להביס את לוד הענק. פאן מדברת לגוקו בתלפטיה ואומרת לו שהדרך היחידה להביס את לוד היא שהם יתקיפו אותו ביחד. גוקו משתמש בגל הקאמהמהא ובמקביל גם פאן משתמשת במתקפת אנרגיה. הם מפרקים את לוד ומנצחים בקרב וכל מי שהפך לבובה חוזר למצב הרגיל. גוקו, טראנקס ופאן לוקחים את הדרגון בולס ועוזבים את הכוכב.) 

http://www.megavideo.com/?v=6BKTBLMD

פרק 15- ההתחלה של הסוף (גוקו, טראנקס, פאן וג'יל מגיעים לכוכב שבו נמצא הדרגון בול השלישי ומגלים שהכוכב הזה לוהט במיוחד כי מסביבו זורחות 4 שמשות באותו זמן. הם מתפצלים ומחפשים את הדרגון בול. פאן מוצאת את הכדור אבל אז היא מותקפת על ידי נמלה ענקית. גוקו וטראנקס מצילים אותה.) 

http://www.megavideo.com/?v=H3K5555Z

פרק 16- העבר המגוון של ג'יל (ג'יל אומר לגוקו, טראנקס ופאן שהם מתקרבים לכוכב שממנו הוא הגיע ומבקש מהם לעצור שם כדי שהוא יגיד שלום לכל החברים הרובוטים שלו. הם נוחתים שם אבל אז הם מותקפים ומגלים שהוא בגד בהם ותיכנן את זה ובעצם הוא עובד בשביל דוקטור מיו הרשע. הרובוטים חוטפים את גוקו וטראנקס ומרדימים אותם אבל פאן מצליחה לברוח מהם.) 

http://www.megavideo.com/?v=TOXSH6I9

פרק 17- הגמביט של פאן (פאן מנסה לפרוץ למעבדה של דוקטור מיו ולשחרר את גוקו וטראנקס אבל היא נלכדת שם. גוקו מתעורר ומנסה לברוח אבל 3 רובוטים חזקים שנקראים צוות מגה סיגמא מתקיפים אותו. הוא נלחם בהם אבל הוא מגלה שבזמן שהוא ישן דוקטור מיו סרק את המוח שלו והעתיק את כל טכניקות הלחימה שלו למאגר שלהם.) 

http://www.megavideo.com/?v=KJEU0NAR

פרק 18- כוח בלתי צפוי (רובוטי מגה סיגמא מתאחדים לרובוט אחד והקרב נהיה יותר קשה עבור גוקו. בסוף הוא מצליח להביס אותם וטראנקס גם מתעורר אבל אז מופיע רילדו שהוא הלוחם הכי חזק בכוכב והופך את טראנקס ללוח מתכת. ג'יל לוקח את טראנקס למעבדה של דוקטור מיו וגוקו ורילדו מתחילים להלחם.)  

http://www.megavideo.com/?v=2XFT0W62

פרק 19- גנרל רילדו העוצמתי (גוקו ורילדו נלחמים. בהתחלה רמות האנרגיה נמוכות אבל אז גוקו הופך לסופר סאייאן. רילדו משנה צורה והופך למגה רילדו והקרב מתחמם. רובוט המגה סיגמא חוזר ומנסה לעזור לרילדו בקרב אבל גוקו מפרק אותו ומחסל אותו סופית.) 

http://www.megavideo.com/?v=NNAQ5O8L

פרק 20- מקור הכוח של רילדו (הקרב בין גוקו לרילדו נמשך. פאן מנסה להציל את טראנקס אבל כל פעם שהיא מגיעה לחדר של דוקטור מיו המעבדה משנה צורה והיא חוזרת לנקודת ההתחלה. גוקו מעלה את רמת האנרגיה עוד יותר והופך לסופר סאייאן 2 אבל אז רילדו שוב משנה צורה והופך להיפר מגה רילדו.) 

http://www.megavideo.com/?v=LSP87MDV

 

סאגת בייבי:

פרק 21- הסוד המפחיד מתגלה (גוקו מגלה שרילדו מסוגל להתמזג עם כוכב המתכת ולהפוך לחלק ממנו. הוא לא מצליח להבחין במתקפות שלו ורילדו מביס אותו והופך אותו ללוח מתכת. פאן מגיעה לחדר של דוקטור מיו ומנסה להציל את גוקו וטראנקס שהפכו ללוחות מתכת אבל כשהיא מנסה לתפוס את הלוח של טראנקס הוא נשבר. ואז טראנקס וג'יל מופיעים ומצילים את גוקו. הם אומרים לפאן שטראנקס לא באמת נהפך ללוח מתכת וכל זה הייה תכנית משותפת שלהם וג'יל לא באמת בגד בהם הוא עשה את זה בכוונה http://www.megavideo.com/?v=POZOT410

פרק 22- הסוד של דוקטור מיו, בייבי (טראנקס משמיד את המבחנה והם חושבים שבייבי התינוק מת אבל הוא מתעורר לחיים ומתקיף אותו ואת גוקו ופאן. הם נלחמים בו ומביסים אותו אבל אז הוא חוזר בלי שהם ידעו, מחסל את דוקטור מיו ומסתלק מהכוכב.) 

 http://www.megavideo.com/?v=QKVPSL76

פרק 23- סכנה מסתורית (גוקו, טראנקס ופאן חושבים שהם חיסלו את בייבי התינוק. הם עומדים להסתלק מהכוכב אבל רילדו חוזר ומתקיף אותם. הם מחסלים אותו ועוזבים את הכוכב. הם מגיעים לכוכב שבו נמצא הדרגון בול הרביעי ומגלים שפורצת שריפה בכוכב ויש ילד שלכוד. פאן מצילה את הילד וגוקו וטראנקס מוצאים את הדרגון בול. הם לוקחים את הילד הפצוע לכוכב של רופאים בשם כוכב וידאל והם מרפאים אותו אבל אז הילד מתקיף את האחות.) 

http://www.megavideo.com/?v=5W85KTO6

פרק 24- האמת מתגלה (בייבי עוזב את הגוף של הילד ומשתלט על הגוף של אחד הרופאים וגוקו, טראנקס ופאן לא יודעים מזה. בסוף הם מגלים את זה ובייבי יוצא מהגוף שלו והם נלחמים בו. בייבי פוצע את טראנקס ונכנס לתוך הגוף שלו דרך הפצע אבל טראנקס הופך לסופר סאייאן ובייבי לא עומד בעוצמה האדירה ויוצא מתוכו. בייבי מסתלק משם והם חושבים שהוא לא יחזור יותר אבל הוא נכנס לתוך גוף של אישה שעולה על חללית לכדור הארץ.) 

http://www.megavideo.com/?v=0DH5MWI3

פרק 25- בייבי מגיע (גוקו, טראנקס ופאן מוצאים את הדרגון בול החמישי. בייבי מגיע לכדור הארץ ועוזב את הגוף של האישה. הוא מתקיף אנשים, נכנס לתוכם ומטיל בתוכם ביצים והם הופכים לרשעים כמוהו. גוטן מגלה אותו ועומד להלחם בו.)

http://www.megavideo.com/?v=0HT08CHL

פרק 26- צייד הסאייאנים (גוטן נלחם בבייבי אבל בייבי שאב אנרגיות מכל האנשים שהוא נכנס לתוכם והתחזק. הוא מביס את גוטן ונכנס לתוך הגוף שלו. גוהאן מגלה את זה מהר מאוד ועומד להלחם באחיו. בנתיים בחלל גוקו, טראנקס ופאן מוצאים את הדרגון בול השישי.)  

http://www.megavideo.com/?v=QC6OZDJU

פרק 27- המתקפה על וג'יטה (בייבי מביס גם את גוהאן. הוא מטיל ביצה בתוך הגוף של גוטן, עוזב אותו ונכנס לתוך גוהאן. פיקולו מופיע ונלחם בו אבל הוא מביס אותו בקלות. בייבי מוצא את וג'יטה ומחליט להיכנס לתוך הגוף שלו ולהישאר בו. בייבי מספר לוג'יטה שהוא צאצא אחרון של גזע הטסאפלס שהם הגזע ששלט בכוכב וג'יטה עד שהסאייאנים התמרדו נגדם, הרגו אותם וכבשו את הכוכב והוא רוצה לנקום בכל הסאייאנים שנותרו בחיים ולהפוך את כל תושבי כדור הארץ לטסאפלס החדשים. וג'יטה הופך לסופר סאייאן 2 ונלחם בבייבי אבל אחרי שהוא שאב אנרגיות גם מגוטן הוא חזק מאוד והוא מביס את וג'יטה, מטיל ביצה בתוך גוהאן ועובר לגוף של וג'יטה. גוקו, טראנקס ופאן מוצאים את הדרגון בול האחרון וחוזרים לכדור הארץ עם כל הכדורים.) 

http://www.megavideo.com/?v=ZW80R3FJ

פרק 28- בעיה עולמית (גוקו טראנקס ופאן מגיעים לכדור הארץ עם הדרגון בולס ונותנים אותם לפופו ודנדה. הם חוזרים הביתה ושמים לב שמשהו לא בסדר כי כולם מתנהגים אליהם מוזר. עד מהרה הם מגלים שבייבי הגיע לכדור הארץ והפך את כל תושבי הכוכב לטסאפלס. ואז גם טראנקס חושף את עצמו והם מגלים שכשבייבי הייה בתוך הגוף שלו הוא הספיק להטיל בתוכו ביצה ועכשיו גם טראנקס הפך לטסאפל. גוהאן, טראנקס וגוטן מתקיפים את גוקו.) 

http://www.megavideo.com/?v=LFVV12XW

פרק 29- נפילתם של הסאייאנים (גוקו נלחם בגוהאן, טראנקס וגוטן. באמצע הקרב בייבי שנמצא בתוך הגוף של וג'יטה מופיע ומתקיף את גוקו. גוקו הופך לסופר סאייאן 2 ונלחם בו אבל עכשיו הוא יותר מדי חזק. הוא מעלה את רמת האנרגיה למקסימום והופך לסופר סאייאן 3 אבל בייבי הופך לסופר סאייאן 2 ומביס אותו. ואז בייבי שואב אנרגיות מגוהאן, טראנקס, גוטן ובולה (אחותו הקטנה של טראנקס) ויוצר ספיריט בומב שחור. הוא זורק אותו על גוקו והאנרגיה שלו נעלמת ועכשיו כולם חושבים שהוא מת.)  

http://www.megavideo.com/?v=IMZS0Q4P

פרק 30- המשחק לחיים (סופרים קיביטו משתגר לכדור הארץ ברגע האחרון ומציל את גוקו אבל ההדף של הספיריט בומב השחור כל כך חזק שהוא מעיף את גוקו למימד משונה בשם סוגורוקו. יצור מסתורי מדבר לגוקו ואומר לו שאם הוא רוצה לצאת משם הוא חייב לנצח אותו במשחק מונופול שהוא החייל והוא הולך לפי הקובייה. גוקו משחק נגד היצור המסתורי אבל היצור מוביל ולא ניראה שהוא הולך לצאת משם בקרוב. בנתיים בכדור הארץ פופו ודנדה שגם הפכו לטסאפלס נותנים לבייבי את הדרגון בולס עם הכוכבים השחורים. בייבי מזמן את שנרון ומבקש ממנו לשקם את כוכב טסאפל (וג'יטה) ולמקם אותו ליד כדור הארץ. המשאלה מתגשמת והדרגון בולס שוב מתפזרים בחלל. בולמה מכינה את החלליות בתאגיד קפסולה להמראה וכל תושבי כדור הארץ שהפכו לטסאפלס עולים לחלליות. מר שטן ופאן שהם היחידים שהצליחו להישמר מבייבי מתחבאים בתוך הגוף של מאג'ין בו ומתגנבים לאחת החלליות.) 

http://www.megavideo.com/?v=5CQSK8B8

פרק 31- התמוטטות פנימית (המשחק נמשך. הקובייה תמיד נופלת לזכותו של היצור המסתורי וגוקו נופל למלכודות וסובל. בסוף גוקו מגלה שהקובייה היא בעצם יצור בשם סוגורו שהוא הבן של היצור המסתורי והוא זה ששלט בה. הוא מכריח את היצור לשחרר אותו ממימד סוגורוקו והם יוצאים משם ביחד ומגיעים לכוכב אלי הקאי שם הם פוגשים את סופרים קיביטו וקאי הזקן. בייבי וכל תושבי כדור הארץ מגיעים לכוכב טסאפל החדש. גוהאן ווידאל מגלים את פאן ומתקיפים אותה. ואז אוב מופיע ומציל אותה.) 

http://www.megavideo.com/?v=TQA16ZHW

פרק 32- שובו של אוב (קאי הזקן אומר לגוקו שהם חייבים למשוך את הזנב שלו החוצה כדי שהכוחות שלו יגדלו והוא יהפוך לסופר סאייאן 4 ואז הוא יוכל להביס את בייבי. אוב שהצליח להישמר מבייבי הרשע נלחם בגוהאן, טראנקס וגוטן והוא חזק מספיק להתמודד נגד שלושתם. בייבי מתקיף אותו ומקשה עליו בקרב. מאג'ין בו מבין שיש לאוב רק סיכוי אחד לנצח את בייבי. הוא נפרד ממר שטן ונכנס לתוך הגוף של אוב. אוב מתחזק פי 4 והכוח המקורי שלו בתור קיד בו כשהוא רק נוצר חוזר אליו.) 

http://www.megavideo.com/?v=O1EIZ4S6

פרק 33- הזנב של גוקו צומח מחדש (אוב שהתאחד מחדש עם מאג'ין בו והפך למאג'וב נלחם בבייבי בכל הכוח אבל גם עכשיו בייבי עדיין יותר חזק ממנו. בייבי מביס את מאג'וב ושואב אותו לתוך הגוף שלו ומתחזק. סופרים קיביטו וקאי הזקן מצליחים למשוך את הזנב של גוקו. קאי הזקן אומר לגוקו להישאר ולהתאמן כדי שיוכל לשלוט בכוחות החדשים שלו בצורה מלאה אבל הוא חושב שעכשיו הוא מספיק חזק ומשתגר לכוכב טסאפל. גוקו הופך שוב לסופר סאייאן 3 ונלחם בבייבי וג'יטה בכל הכוח אבל בייבי שוב מביס אותו. כשגוקו נופל על הגב הוא מסתכל על כדור הארץ שנמצא מול כוכב טסאפל והאור שלו חזק מספיק וגוקו משתנה והופך לקוף.) 

http://www.megavideo.com/?v=53VDLDI5

פרק 34- בחזרה למשחק (גוקו מתחזק והופך לקוף מוזהב אבל הוא לא שולט בכוחות שלו ומתחיל להתפרע ומתקיף את כולם. בייבי מנצל את ההזדמנות ובורח משם. פאן מזכירה לגוקו שהוא סבא שלה והאויב שלו זה בייבי. ואז גוקו שוב משתנה ומגיע לרמה הסופית של סופר סאייאן שנקראת סופר סאייאן 4. העוצמה כל כך אדירה שהוא חוזר להיות מבוגר והשיער שלו שחור ולא מוזהב בניגוד לרמות הסופר סאייאן הקודמות, הגבות שלו עבות יותר ויש לו שיערות אדומות על החזה וגם הזנב שלו הופך להיות אדום.) 

http://www.megavideo.com/?v=CVBZWQDS

פרק 35- גוקו עולה שלב נוסף (גוקו הפך לסופר סאייאן 4 ועכשיו הוא הרבה יותר חזק. הוא נלחם בבייבי והפעם הוא ביתרון בקרב. בולמה יוצרת מכשיר מיוחד עם אנרגיה סולארית אולטרה עוצמתית. היא מפעילה את המכשיר על בייבי והאנרגיה שיוצאת מתוכו כל כך חזקה שבייבי הופך לקוף מוזהב למרות שלוג'יטה אין זנב והוא גם מצליח לשלוט בעוצמה שלו.) 

http://www.megavideo.com/?v=8J5CNJM1

פרק 36- מתקפת שיני השום של הקוף המוזהב (גוקו הסופר סאייאן 4 ובייבי הקוף המוזהב נלחמים. גוקו משתמש במלוא העוצמה שלו ויורה על בייבי את גל הקאמהמהא בעוצמה גדולה פי 10. בייבי משתמש במתקפה שנקראת שיני שום עוצמתיות ויורה אותה על כדור הארץ וגוקו מגן על כדור הארץ בגופו. הוא מבין שאם הוא ימשיך להלחם בבייבי בכל הכוח הוא יסכן את כדור הארץ.) 

http://www.megavideo.com/?v=QERMADEF

פרק 37- הרעיון האחרון של קאי הזקן (הקרב נמשך. גוקו משתמש בגל הקאמהמהא פי 10 ובייבי משתמש במתקפת פלאש. הם פוגעים אחד בשני ונפצעים ועכשיו שניהם מותשים. בולמה מפעילה את המכשיר הסולארי על בייבי שוב והעוצמה שלו מתחדשת אבל עכשיו גוקו חלש ויכול להשתמש בגל הקאמהמהא אבל רק בעוצמה רגילה. בנתיים קאי הזקן אומר לסופרים קיביטו שהדרך היחידה להחזיר את תושבי כדור הארץ למצב הרגיל היא המים הקדושים. סופרים קיביטו משתגר לכדור הארץ וגונב את המים מהמקדש השמיימי. פופו ודנדה מגלים אותו ורודפים אחריו אבל הוא משתגר לכוכב טסאפל ומפזר את המים.) 

http://www.megavideo.com/?v=JBTKBDBK

פרק 38- קשר משפחתי (גוקו נחלש מרגע לרגע וניראה שבייבי עומד לנצח בקרב. המים הקדושים מחזירים את כל מי שהפך לטסאפל למצב הרגיל. גוקו כבר מותש ובייבי עומד לחסל אותו. ואז גוהאן, טראנקס, גוטן, בולה ופאן נותנים את הכוחות שלהם לגוקו. בייבי מנסה לעצור אותם אבל מאג'וב שנמצא בתוך הגוף שלו מפריע לו ומשגע אותו. בייבי יורק את מאג'וב מתוכו ומתקיף אותם אבל הם בדיוק מסיימים להעביר לגוקו את האנרגיה והוא הופך לאולטרה סופר סאייאן 4. ואז מתחיל הקרב הסופי.) 

http://www.megavideo.com/?v=HQDL376P

פרק 39- תבוסתו של בייבי (גוקו ובייבי נלחמים אחד בשני בכל הכוח ובסוף גוקו מנצח בקרב. הוא חותך לבייבי את הזנב והגוף של וג'יטה חוזר למצב הרגיל. ואז גוקו פוצע את הגוף של וג'יטה ובייבי בורח מהגוף דרך הפצע. הוא מנסה לברוח מכוכב טסאפל אבל גוקו נותן לו את המכה הסופית ומחסל אותו. כולם חוזרים לכדור הארץ וניראה שהסכנה חלפה אבל אז מתחילה רעידת אדמה והם מגלים שבגלל שעברה שנה והדרגון בולס לא נמצאים בכדור הארץ הוא עומד להתפוצץ.)  

http://www.megavideo.com/?v=GUVF9DA0

פרק 40- ההחלטה של פיקולו (גוקו הופך לסופר סאייאן 4, משתגר ומעביר את כל תושבי כדור הארץ לכוכב טסאפל. הם מגלים שפיקולו נשאר בכדור הארץ וגוקו שואל אותו למה הוא לא בא איתם. פיקולו אומר להם שהוא החליט למות כי הדרגון בולס השחורים מסכנים את כל היקום וכל עוד הם יהיו קיימים תמיד יהיו כוחות רשע שינסו להשיג אותם למטרות זדוניות. כדור הארץ מתפוצץ ופיקולו מת והכוח של הדרגון בולס השחורים נעלם לתמיד. גוהאן בוכה ולא מאמין שפיקולו מת. הנאמקים בכוכב נאמק מזמנים את הדרקון פורונגה והוא משקם את כדור הארץ. כולם חוזרים לכדור הארץ ותקופת השקט חוזרת לתקופה קצרה.)  

http://www.megavideo.com/?v=YFAJJ8JX

פרק 41- הפרישה (טורניר אומנויות הלחימה העולמי של מר שטן נערך ושטן מודיע שהוא פרש ולא ישתתף יותר בטורניר. כולם מתבאסים אבל גוקו ופאן מצליחים לשכנע אותו להשתתף בפעם האחרונה.) 

http://www.megavideo.com/?v=17X159R3

פרק 42- איחוד מסוכן (חצי שנה לאחר ההרפתקה בחלל החיצון והקרב נגד בייבי הרשע מגיעה סכנה חדשה ומפחידה ביותר. דוקטור ג'ירו ודוקטור מיו המתים שנמצאים בגהינום מחליטים לנסות בפעם האחרונה להתנקם בגוקו ביחד. דוקטור ג'ירו יוצר שיבוט של אנדרואיד 17 והוא ואנדרואיד 17 המקורי שנמצא בכדור הארץ מאחדים את האנרגיות שלהם ופותחים שער בין הגהינום לכדור הארץ. כל הרעים המתים חוזרים לכדור הארץ ומתקיפים את תושבי הכוכב. וג'יטה, גוהאן, גוטן, טראנקס, פאן ומאג'וב נלחמים בהם ובנתיים דוקטור ג'ירו ודוקטור מיו אומרים לגוקו שאם הוא רוצה להציל את העולם הוא חייב לעבור דרך השער שנמצא בשמיים. הוא עובר דרך השער אבל אז השער נסגר וגוקו נלחם בגהינום וכאילו שזה לא מספיק מחכה לו שם הפתעה. פריזה וסל מופיעים ועומדים להלחם בו ולסגור איתו חשבון סופית.)    

http://www.megavideo.com/?v=1RVO4XUO

פרק 43- שובם של סל ופריזה (גוקו נלחם בפריזה וסל ומתגבר על המתקפות שלהם בקלות אבל בגלל שהם כבר מתים הוא לא יכול להיפטר מהם וכל פעם שהוא חותך להם את הגופות הם מתחברים מחדש. סל מנסה לשאוב לתוכו את גוקו אבל הוא חזק מדי ומשתחרר מהגוף שלו. ואז פריזה וסל משתמשים בטכניקה חדשה שלמדו בגהינום, הם יוצרים מערבולת אנרגיה וגוקו נשאב לתוכה ומגיע ליסודות הגהינום. בנתיים בכדור הארץ הכאוס נמשך. המתים משתוללים ומחסלים אנשים. וג'יטה, גוהאן, טראנקס, גוטן, פאן ומאג'וב מביסים אותם אבל אז אנדרואיד 17 השיבוט מתקיף אותם. אנדרואיד 17 המקורי מוצא את 18 ואומר לה שדוקטור ג'ירו רוצה שהם יתאחדו.) 

http://www.megavideo.com/?v=1TVXDCNY

 

סאגת סופר 17:

פרק 44- אנדרואיד 17 כפול 2 (18 מסרבת להתאחד עם אנדרואיד 17. 17 מנסה לחסל אותה אבל קרילין מגן עליה ומת. גוהאן, וג'יטה, טראנקס, פאן ומאג'וב כמעט מצליחים להביס את אנדרואיד 17 השיבוט אבל אז 17 המקורי מגיע לשם ומתאחד איתו והם הופכים לאנדרואיד האולטימטיבי סופר 17. הלוחמים מתקיפים אותו ביחד אבל הוא כל כך חזק שהמתקפות שלהם אפילו לא מדגדגות אותו. בנתיים גוקו שהגיע ליסודות הגהינום עובר עינויים קשים ביותר של שריפה וקיפאון אבל בסוף הוא מצליח להשתחרר משם, מביס את פריזה וסל ושומרי הגהינום לוכדים אותם בתוך כלובים מיוחדים. פיקולו שנמצא בגן עדן מבקש מהמלך יאמה להעביר אותו לגהינום כדי שהוא יעזור לגוקו לחזור לכדור הארץ אבל הוא אומר לו שזה בלתי אפשרי. פיקולו משתולל ומתחיל להרוס את גן העדן ויאמה מתרגז ומעביר אותו לגהינום ואומר לו שהוא ישאר שם לנצח.)  

http://www.megavideo.com/?v=ZI5OBK8T

פרק 45- הרעיון של פיקולו (בולמה, צ'יצ'י ווידאל אוספות את הדרגון בולס כדי להחזיר לחיים את כל מי שהרעים המתים הרגו. פאן תופסת את דוקטור ג'ירו ואומרת לו שהיא תחסל אותו אם הוא לא יגיד לסופר 17 להפסיק להלחם. דוקטור ג'ירו אומר לסופר 17 להפסיק אבל הוא לא מקשיב לו ומשמיד את הגוף שלו. פיקולו מדבר לדנדה ואומר לו שאם הם יאחדו את האנרגיות שלהם השער שנפתח בשמיים יפתח שוב וגוקו יוכל לצאת מהגהינום. פיקולו יורה מתקפה לשמיים ודנדה יורה בדיוק באותו הזמן. השער נפתח וגוקו מודה לפיקולו וחוזר לכדור הארץ. כולם כבר מותשים מהקרב וניראה שהכל אבוד ואז גוקו מגיע, הופך לסופר סאייאן ומתחיל להלחם בסופר 17.) 

http://www.megavideo.com/?v=3J8G4F1A

פרק 46- הסיכוי לנצח מתמעט (גוקו וסופר 17 נלחמים אחד בשני וסופר 17 ביתרון. גוקו הופך לסופר סאייאן 4 ומשתמש בגל הקאמהמהא בעוצמה חזקה פי 10 אבל סופר 17 מצליח להתגבר גם על המתקפה הזאת. סופר 17 יכול לחסל את גוקו אבל הוא מעדיף להרוג אותו לאט. דוקטור מיו אומר לו לחסל אותו עכשיו אבל סופר 17 מתקיף גם אותו ומשמיד את הגוף שלו ועכשיו אין מי שישלוט בו.) 

http://www.megavideo.com/?v=T1SZ53RS

פרק 47- הפתעה גדולה (גוקו יורד מרמת הסופר סאייאן וניראה שגם לו אין סיכוי להביס את סופר 17. כשהכל כבר ניראה אבוד 18 מופיעה ומצטרפת לקרב. היא אומרת לגוקו שיש לה חשבון לסגור עם סופר 17 שרצח את קרילין. גוקו ו18 נלחמים בסופר 17 ביחד ובגלל ש18 מכירה את טכניקות הלחימה של אנדרואיד 17 היא מתגברת על המתקפות שלו. גוקו משתמש במתקפת אגרוף דרקון ומחסל אותו. הקרב נגמר סופסוף ובולמה, צ'יצ'י ווידאל מוצאות את כל הדרגון בולס. גוקו מזמן את שנרון אבל מסיבה לא ברורה הוא לא מופיע ובמקומו מופיע דרקון אפל ומפחיד.) 

http://www.megavideo.com/?v=GN6AV81B

 

סאגת הדרקונים האפלים:

פרק 48- הדרקונים האפלים (קאי הזקן אומר לחבורה שבגלל שכל פעם שהם השתמשו בדרגון בולס וביקשו משאלה הכוח הטוב של הדרגון בולס נחלש והכוח האפל שלהם גדל ובגלל זה הופיע הדרקון האפל. הדרקון מתפצל ל7 דרקונים אפלים וכל אחד מהם משתלט על חלק אחר בכדור הארץ ויוצר כאוס בעולם. קאי הזקן אומר להם שהדרך היחידה להחזיר את המצב לקדמותו היא להביס את כל הדרקונים וגוקו נפרד מכולם ויוצא להלחם בהם. פאן מחליטה להצטרף אליו ויוצאת בעקבותיו.) 

http://www.megavideo.com/?v=SAHFVRUJ

פרק 49- דרקון המים (גוקו ופאן מוצאים את דרקון המים ונלחמים בו. גוקו מגלה שבגלל שהם נמצאים ליד אגם הדרקון חזק מאוד והוא שולט בקרב. הדרקון זורק אותם למים המזוהמים אבל כשהם מגיעים לקרקעית יוצא מתוכה חומר מיוחד שמסנן את המים ומחזיר להם את האנרגיה. הם חוזרים ליבשה וגוקו נותן לדרקון מכה סופית ומביס אותו. הדרגון בול חוזר לצורתו הרגילה והם יוצאים לחפש את שאר הדרקונים.) 

http://www.megavideo.com/?v=O47SKM33

פרק 50- דרקון הברק (גוקו ופאן מוצאים את דרקון הברק ונלחמים בו. בהתחלה הם ביתרון כי הדרקון קטן מאוד אבל הוא שואב חשמל מכל מקורות החשמל בעיר וגדל ועכשיו הוא הרבה יותר חזק. גוקו הופך לסופר סאייאן 4 ומביס אותו. הם לוקחים את הדרגון בול ויוצאים לחפש את הדרקון השלישי.) 

http://www.megavideo.com/?v=GEJ6XF8C

פרק 51- דרקון הרוח (גוקו ופאן מגיעים לעיירה ליד הים ומגלים שהשחפים חולים במחלה נוראית והם גוססים. הם מוצאים את דרקון הרוח שמתגלה אליהם בהתחלה בתור שדה ירוקה ומגלים שהוא אחראי על המגפה. הדרקון חושף בפניהם את צורתו האמיתית ומתקיף אותם. גוקו נלחם בו ומביס אותו. המגפה נעצרת וגוקו ופאן לוקחים את הדרגון בול ויוצאים לחפש את הדרקון הרביעי.)  

http://www.megavideo.com/?v=ZG09S5GZ

פרק 52- דרקון האדמה (גוקו ופאן מותקפים על ידי דרקון האדמה שיוצר רעידות אדמה חזקות במיוחד ומסכן את כל תושבי כדור הארץ. הם נלחמים בו אבל מתחבא מתחת לאדמה ומצליח להתחמק מהמתקפות שלהם. גוקו הופך לסופר סאייאן 4 ומביס את הדרקון אבל אז הוא חוזר, שואב לתוכו את פאן ומשנה צורה. גוקו מתרגז ומתקיף אותו.) 

http://www.megavideo.com/?v=P1QV0YWV

פרק 53- תגיד ביי ביי (גוקו יכול להביס את דרקון האדמה בקלות אבל הוא פוחד לפגוע בפאן. הדרקון מתקיף אותו והוא חסר אונים. בסוף הוא מצליח לסדר את הדרקון ומשחרר מתוכו את פאן. הדרקון מאבד את צורתו החדשה וחוזר לצורה המקורית ומתגלה כיצור קטן וחלש מאוד. הוא מנסה לברוח אבל גוקו משתמש בגל הקאמהמהא ומביס אותו. גוקו ופאן לוקחים את הדרגון בולס ויוצאים לחפש את הדרקון החמישי.) 

http://www.megavideo.com/?v=E18X4B81

פרק 54- דרקון האש (גוקו ופאן פוגשים את דרקון האש. גוקו נלחם בו ומגלה שהוא דרקון מסוכן מאוד כי הגוף שלו לוהט יותר מהשמש. הדרקון רודף אחרי גוקו והוא יכול רק לברוח ממנו. גוקו הופך לסופר סאייאן 4 אבל גם הדרקון משנה צורה ומתחזק והקרב מתחמם.) 

http://www.megavideo.com/?v=E7ALDS1U

פרק 55- ליבו של הנסיך (הקרב בין גוקו לדרקון האש נמשך. במהלך הקרב דרקון הקרח שהוא האח התאום של דרקון האש מתקיף את פאן וג'יל. בנתיים בולמה יוצרת מחדש את המכשיר הסופר סולארי הפעם בעוצמה הרבה יותר גדולה כדי שוג'יטה יוכל להפוך לסופר סאייאן 4 ולעזור לגוקו בקרב נגד הדרקונים. וג'יטה נזכר בקרבות שלו נגד גוקו ובכל הפעמים שהוא התגבר עליו.) 

http://www.megavideo.com/?v=45Q2REKO

פרק 56- דרקון הקרח (דרקון הקרח מצטרף לדרקון האש בקרב נגד גוקו ועכשיו כשזה 2 נגד אחד הדרקונים עולים ליתרון בקרב. דרקון הקרח מקפיא את גוקו ואומר לדרקון האש לחסל אותו.) 

http://www.megavideo.com/?v=15O1CHAW

פרק 57- הדרקון האחרון (דרקון האש אומר לדרקון הקרח שזה לא הוגן לחסל את גוקו כשהוא לא יכול להלחם ומפשיר אותו באמצעות מתקפת להב יור. גוקו מתקיף את דרקון הקרח והוא עומד להפסיד בקרב אבל הוא מתחנן אליו שירחם עליו. ואז כשגוקו לא שם לב הדרקון מנצל את ההזדמנות וזורק רסיסי קרח לעיניים של גוקו. גוקו לא מצליח לפתוח את העיניים והדרקון מתקיף אותו אבל דרקון האש מציל אותו. גוקו ודרקון האש נלחמים בדרקון הקרח ביחד ומביסים אותו. דרקון האש אומר לגוקו שהוא יחכה שהעיניים שלו יתאוששו מהמתקפה ואז הם ילחמו שוב כי הוא רוצה לנצח אותו בצורה הוגנת. ואז הדרקון האחרון שהוא הדרקון החזק מכולם מופיע ומביס את דרקון האש. הוא מנצל את זה שגוקו לא יכול לראות ומתקיף אותו וגוקו יורד מרמת הסופר סאייאן.) 

http://www.megavideo.com/?v=DGHE7RKW

פרק 58- איחוד הדרקונים האפלים (גוקו נחלש בקרב נגד הדרקון ועומד להפסיד. ואז מופיעים כל החבורה (חוץ מבולמה ווג'יטה) וגוהאן, טראנקס, גוטן ומאג'וב מצטרפים לקרב אבל הדרקון יותר מדי חזק. פאן מתאוששת מהמתקפה של דרקון הקרח ורואה את סבא שלה הפצוע. גוהאן, טראנקס, גוטן, בולה ופאן נותנים את העוצמות שלהם לגוקו והוא מתחזק והופך לאולטרה סופר סאייאן 4. הוא משתמש בגל הקאמהמהא פי 10 ומביס את הדרקון אבל אחרי כמה שניות הדרקון חוזר, שואב את כל הדרגון בולס והופך לדרקון האולטימטיבי אומגה שנרון ועכשיו הוא חזק פי אלף.) 

http://www.megavideo.com/?v=QRA79CUX

פרק 59- וג'יטה, סופר סאייאן 4 (גוקו מתאושש מהמתקפה של דרקון הקרח והראייה שלו חוזרת בצורה מושלמת. הוא נלחם בדרקון אומגה שנרון בכל הכוח אבל לא מצליח להביס אותו. הוא מחליט להקריב את עצמו ולשחרר את כל האנרגיה כדי להביס את הדרקון אבל אז בולמה ווג'יטה מופיעים ווג'יטה אומר לגוקו שהוא לא צריך להקריב את עצמו כי עכשיו הם יכולים להביס אותו ביחד. בולמה משתמשת במכשיר הסופר סולארי ווג'יטה הופך לקוף. בהתחלה הוא לא מצליח לשלוט בעוצמה שלו ומתקיף את כולם אבל אז הוא נזכר מי הוא ושהדרקון הוא האויב. וג'יטה הופך לקוף מוזהב ואז הוא משתנה והופך לסופר סאייאן 4. הוא אומר לגוקו שגם עכשיו עדיין אין להם מספיק כוח להביס את אומגה שנרון והדרך היחידה לנצח היא פיוז'ן.)  

http://www.megavideo.com/?v=1VHNPZI6

פרק 60- מיזוג בין לוחמי סופר סאייאן 4 (אומגה שנרון מנסה לעצור את הפיוז'ן אבל גוהאן, טראנקס, גוטן ומאג'וב מעכבים אותו. גוקו ווג'יטה מתמזגים והופכים לגוג'יטה שהוא הרבה יותר חזק ברמת סופר סאייאן 4 ממה שהייה בסרט. אומגה שנרון נלחם בגוג'יטה בכל הכוח אבל הוא מתגבר על כל המתקפות שלו בקלות. גוג'יטה משתמש במתקפת בינג בנג קאמהמהא פי 100 ומביס את הדרקון. הדרגון בולס חוזרים לקדמותם והדרקון נחלש. גוג'יטה עומד לחסל אותו אבל הזמן של הפיוז'ן נגמר והוא מתפצל שוב. הדרקון שוב שואב את הדרגון בולס אבל גוקו תופס את הכדור עם ארבעת הכוכבים.) 

http://www.megavideo.com/?v=KOL1UKTK

פרק 61- גבולות הכוח (גוקו בולע את הדרגון בול עם ארבעת הכוכבים כדי שאומגה שנרון לא יוכל לגעת בו. גוקו ווג'יטה מנסים להתמזג שוב אבל אומגה שנרון עוצר אותם. גוהאן, גוטן, טראנקס ומאג'וב נלחמים בו ומעכבים אותו. גוקו ווג'יטה מנסים להתמזג אבל בדיוק אז העוצמה של גוקו נגמרת והוא יורד מרמת הסופר סאייאן. ואז הכדור עם ארבעת הכוכבים מופיע על המצח של גוקו.) 

http://www.megavideo.com/?v=C6XKP41N

פרק 62- להגן על גוקו (עכשיו כשגוקו כבר לא סופר סאייאן 4 הסיכויים לנצח בקרב הולכים ומתמעטים. אומגה שנרון עומד לחסל את גוקו ווג'יטה אבל אז הדרגון בול עם ארבעת הכוכבים משתחרר מהגוף של גוקו ודרקון האש חוזר. דרקון האש נלחם באומגה שנרון בכל הכוח אבל אומגה שנרון מביס אותו ובולע את הכדור שוב ועכשיו הוא אפילו יותר חזק ממקודם. המלך קאי אומר לגוקו שהוא חייב להביס את הדרקון בכל מחיר אחרת הכאוס ישלוט בכל היקום ויגיע אפילו לעולם המתים וזה הדבר הכי נורא שיכול לקרות. כשניראה שגרוע מזה לא יכול להיות גם העוצמה של וג'יטה נגמרת והוא יורד מרמת הסופר סאייאן) 

http://www.megavideo.com/?v=RECLK4NT

פרק 63- האיחוד של כל תושבי היקום (גוקו מבין שהסיכוי היחיד לנצח בקרב הוא הספיריט בומב אבל אפילו האנרגיות של כל תושבי כדור הארץ לא מספיקות. הוא מדבר לכל תושבי היקום ומבקש מהם לתת לו את האנרגיות שלהם כדי שהוא יציל את היקום. אומגה שנרון מנסה לעצור אותו אבל וג'יטה, גוהאן, טראנקס, גוטן, מאג'וב ופאן נלחמים בו בכוחות האחרונים שלהם ומעכבים אותו. כל האנרגיות מגיעות וגוקו יוצר סופר ספיריט בומב ענקי. הוא זורק את הכדור על אומגה שנרון ומביס אותו סופית והיקום ניצל. הדרגון בולס חוזרים למצב המקורי ואז שנרון מופיע.) 

http://www.megavideo.com/?v=5IP0XUSF

פרק 64 ואחרון- עד שניפגש שוב (שנרון אומר לחברים שהם יכולים לבקש משאלה אחרונה אבל אחרי זה הדרגון בולס יעלמו למאה שנים וגוקו יהיה חייב לחזור איתו לעולם המתים. גוקו מבקש להחזיר לחיים את כל מי שהרעים הרגו וכולם חוזרים אפילו אלה שמתו יותר מפעם אחת (קרילין לדוגמא). גוקו נפרד מכולם ואומר להם שהם יפגשו בעולם הבא. כולם נפרדים ממנו ובוכים ונזכרים איך הם הכירו אותו ובכל מה שהם עברו איתו. גוקו מת והדרגון בולס נעלמים למשך מאה שנים. מאה שנים לאחר מכן רואים את פאן שהיא היחידה שעדיין נשארה בחיים והיא זקנה מאוד ואת הנכד שלה גוקו ג'וניור שדומה מאוד לגוקו. הוא משתתף בטורניר הלחימה העולמי ופוגש את וג'יטה ג'וניור שהוא הנכד של הבן של טראנקס וגם הוא דומה מאוד לוג'יטה. בסוף רואים את שניהם הופכים לסופר סאייאנים ונלחמים אחד בשני וככה נגמרת עונת דרגון בול GT.) 

http://www.megavideo.com/?v=O1X29B4B

 

 
 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה