בניית אתרים בחינם

הבורר עונה 4 דמויות חדשות

 שנות ה-80 פרק 4 לצפייה ישירה

שנות ה-80 פרק 4 לצפייה ישירה מביא לכם את שלום אסייג בשיא תפארתו ואתם הולכים ליפול מהכיסא. כבר בפרק בראשון הצלחנו לראות כי מדובר בסדרה מעלפת מצחוק שמחזירה אותנו חמישה שנה אחורה לתקופה אחרת במדינת ישראל. כל האירועים וכל הדמויות מובאות לכם בצורה הכי מצחיקה שיכולה להיות ואין ספק ששלום אסייג עושה את רוב העבודה. הבן של שלום, דניאל אסייג מביא גם הוא את הזווית שלו לדמות ובהחלט ניתן לראות כי הושקעה המון מחשבה מאחורי התסריט והעלילה ואין ספק כי אתם לא רוצים לפספס שנייה של הסדרה המהימה הזו.

 

שנות ה-80 פרק 4 לצפייה ישירה דניאל אסייג

דניאל אסייג הוא הבן של שלום והוא הכוח בעולה בעולם הצחוק והבידור הישראלי. אין ספק כי דניאל ממשיך את דרכו של אביו והוא צפוי להיות אחד האנשים הכי מצחיקים בישראל. דניאל מגלם בסדרה את שלום בכילד בילדותו בטירת הכרמל והוא עושה זאת בצורה מצוינת. במהלך הפרק הראשון דניאל וחבר שלו מסתבכים עם הבריון הערס של השכונה שלוקח את הבגדים שלהם ומכריח אותם לקפוץ בתוך שק.

 

שנות ה-80 פרק 4 לצפייה ישירה המרוקאים

הסדרה מביאה את כל הסטריאוטיפים על המרוקאים ואתם לא רוצים לפספס את זה. המרוקאים בסדרה מגיעים אליכם כמו שאתם מכירים אותם: חמים ואוהבים, אבל גם עצבניים ומצחיקים. שלום אסייג אוהב לדבר המון על העניין של העדות ובסדרה הזו זה בא לידי ביטוי בצורה הכי מצחיקה שיכולה להיות. הסדרה תביא את כל הסממנים של משפחה מרוקאית ואתם חייבים לראות את זה ולהתפקע מצחוק כל שבוע. באחד הקטעים מנסה בן המשפחה לסדר את הטלוויזיה ואם המשפחה מנסה לשכנע אותו לזרוק אותה וזהו. הוא לא מוותר ומתפתח ביניהם שיח מצחיק מאוד שלמעשה מסמל את כל הסדרה המצחיקה הזו. שלום אסייג ודניאל אסייג ועופר שכטר מגיעים לחמם לכם את החורף ואתם לא רוצים לפספס שנייה.

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!לחצו לעריכה
  שם העסק | כתובת | טלפון | אימייל (לחצו "עריכה" כדי לשנות)  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים