בניית אתרים בחינם
 

70 מיליון סיבות לעושר פרק 5

אחת הסדרות הקומיות הטובות בישראל מגיעה למסך שלכם ואתם רוצים להיות רהאשונים שצופים בה. נתי קלוגר, אריה מוסקונה, שמוליק לוי, דב נבון ועוד רבים וטבוים הולכים להצחיק אתכם עד דמעות שסדרה מצחיקה וקלילה שמביאה את סיפורו של אלי קונפורטי שמאי ביטוח פשוט שלא מצליח להפיק הנאה מרובה מחייו. חלק גדול מהבעיה בחייו היא אשתו שעושה לו חיים קשים ביותר. אלי מרגיש שהוא רוצה לברוח מאשתו אבל הוא לא מצליח לאזור מספיק אומץ וחייהם נשארים רגילים ומשעממים. 70 מיליון סיבות לעושר פרק 5 עד שאלי זוכה בלוטו בסכום עצום של 70 מיליון שקל ואז הוא מחליט לשנות לעצמו את החיים. 70 מיליון סיבות לעושר פרק 5 מביא לכם ת הסיפור המצחיק של אלי קונפורטי ואתם ממש לא רוצים להחמיץ את זה.

 


70 מיליון סיבות לעושר פרק 5 הזכייה

לכל אחד מאיתנו יש חלום גדול לזכות בלוטו לשנות לעצמינו את החיים. לאלי קונפורטי החלום הזה מתגשם אבל יש לו בעיה מאוד גדולה וזו אישתו. אלי לא יכול ליהנות מהכסף כי הוא חייב להעביר מחצית מהסכום לאשתו. למעשה מכל הסכום המטורף הזה אלי נשאר ביד עם סכום צנוע הרבה יותר של 26 מיליון שקלים, שגם זה סכום לא רע בכלל אך סכום פחות ביותר מ-70 מיליון שלקים. אלי מחליט להסתיר משרי אשתו את העובדה שהוא זכה בלוטו וזה הופך לקומדיה של טעויותש אתם לא רוצים להחמיץ. 70 מיליון סיבות לעושר פרק 5 עכשיו על המסך שלכם לפני כולם וללא פרסומות. 70 מיליון סיבות לעושר פרק 5 אסור לכם להחמיץ את הסדרה הזו.


 

 

70 מיליון סיבות לעושר פרק 5 הזוג המדובר

כמו רוב הזוגות הנשואים בישראל, גם היחסים של אלי ואשתו שרי הם לא היחסים הכי טובים בעולם. אלי מרגיש שמגיע לו משהו יותר טוב אבל הוא לא הצליח לאזור אומץ ולעזוב את אשתו עד עכשיו. אבל אחרי הזכייה בלוטו אלי מרגיש מוכן והוא רוצה לעשות את הצעד הזה. הבעיה שהוא יצטרך להתחלק בכסף והוא לא ממש רוצה לעשות זאת. 70 מיליון סיבות לעושר פרק 5 עכשיו על המסך שלכם עפ הפרקים הראשונים ואין מצב שאתם מחמיצים את זה. 70 מיליון סיבות לעושר פרק 5 אל תפספסו.רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן


 
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים