בניית אתרים בחינם


3d text banner creator

הוסף את האתר למועדפים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    ISRAEL FORUM ETHIOPIA-facebook
   דף הבית
 


 שלום רב,. אתר זה נמצא כעת בשדרוג עדכון חומרים. נא בקרו אותנו בקרוב
 
 
שירי R&B

 
 
 
 
 
 
 
סרטי דרמה/מוסיקלי לצפייה ישירה
 
 סרטי דרמה לצפייה ישירה
 
 
 
 
 
 
 
טופאק תחיית המתים - TuPac Resurrection סרט דרמה/ביוגרפיה/מוסיקלי/דוקומנטרי: ופאק שאקור, אליל ההיפ-הופ, חוזר לחיים בסרט הדוקומנטרי הזה, הפרוייקט הראשון שאושר ע"י משפחתו, ואף נעשה ברובו, בשיתוף עם אמו ואחיו. הסרט מכיל כמה שירים בלעדיים שמעולם לא שוחררו, סרטים ביתיים של טופאק, תמונות וחומר שנכתב ע"י הראפר המצליח שנרצח. הסרט נותן ממש דיוקן עצמי של האיש הצעיר שהפך לאייקון ראפ, ושיריו נגעו לליבם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. הסרט לוקח אותנו אל תוך חייו של טופאק, מלווה בראיונות, וסרטים ביתיים מלווים בסאונד, שנעשו ע"י טופאק עצמו. הסרט, שנכתב כולו ממילותיו, מתחיל בילדותו הקשה של הראפר, דרך התבגרותו, העליות והירידות בקריירה שלו, הרומנים ואהבות שלו, והטעויות שלו. הסרט מראה מבט דרך עיניו של הראפר המצליח, על בעיותיו וההתלבטויות במהלך הקריירה שלו. הסרט הוצג לראשונה בפסטיבל "סאונדאנס" בארה"ב בחודש ינואר 2003.
 
 
מחנה אימונים - Boot Camp סרט דרמה/מתח: קבוצה של נערים עם בעיות משמעת נשלחת לתוכנית שיקום במחנה מרוחק באיי פיג'י. הורי הילדים מאמינים כי הנוף המרהיב והתנאים המצויינים ישפיעו לטובה על הנערים, אך הם אינם יודעים כי ילדיהם יוחזקו בתנאים קשים הכוללים התעללות חמורה ושטיפות מוח, אירועים שישנו לנצח את חייהם. מבוסס על אירועים אמיתיים.
 
 
 ==>  http://www.megavideo.com/?v=Z05XDF98  קישור נוסף לצפייה לחץ כאן
סטריטדאנס - street dance 3d סרט דרמה/מוזיקלי: עבור קרלי (ניקולה ברלי) הדברים לא יכולים היו להסתדר טוב יותר. היא מאוהבת בחבר הכריזמטי שלה ג'יי (אוקוולי רוץ') וצוות הרקדנים שלהם בדיוק הגיע לגמר אליפות ריקוד הרחוב בבריטניה. אבל הכל משתנה כשג'יי נוטש את קרלי והקבוצה, שובר את לבה ומותיר את חלומם של רקדני הרחוב בסכנה. למרות מצבה, קרלי נאבקת כדי להוכיח לחבריה ולעצמה שהיא יכולה להוביל אותם לניצחון. אבל אחרי כמה עיכובים כולל אובדן חלל החזרות שלהם - גם היא מתחילה לפקפק בכישורי המנהיגות שלה.
 
 
שתיים עשרה - Twelve סרט דרמה/מתח: מייק (צ'ייס קרופורד, "אחת שיודעת"), בן 17, מעולם לא שתה אלכוהול ולא השתמש בסמים. אבל הוא מוכר מריחואנה לילדי שמנת אחרים כדי להתפרנס. אימו נפטרה ואביו נוכח – לא נוכח, ומה שיש לעולם להציע עבורו זה מסיבות, בחורות יפות (אסתי גינזבורג), סמים ואלימות.
 
 
קפואים - Frozen סרט דרמה/מתח: שלושה חברים אשר תקועים על רכבל באתר סקי נאלצים לקבוע החלטות של חיים ומוות מאשר לשבת ולמות מקור.
 
 
עפיפונים - Kites  סרט דרמה/פשע:  חלק ב' ==> http://www.megavideo.com/?d=0WB2L2ZE   ללא תרגום
על פני השטח הקשים של המדבר המקסיקני, גבר נפצע אנושות הוא יצא מת בלהט השמש המדברית. זהו ג 'יי פעם ברחוב חכם, בחור צעיר חסר דאגות. כעת, מבוקש. כמו מוות נולים, הדבר היחיד שמחזיק אותו בחיים היא השאיפה למצוא את אהבת חייו, נטשה. אישה מאורסת לגבר אחר, אלא נועד לבטח עבור אישה ג 'שנכנס חייו כמו ברק ושינויים זה לנצח.
 
 
 ==>  http://www.megavideo.com/?v=TCRH12P0 לצפייה ללא תרגום לחץ כאן
הניסוי - The Experiment סרט דרמה/מתח: עשרים ושישה גברים נבחרים כדי לקחת חלק במחקר פסיכולוגי ולמלא תפקידים של סוהרים ואסירים. ניסוי שבמהרה ייצא מכלל שליטה...
 
 
וונדל בייקר סרט דרמה/קומדיה/רומנטיקה: וונדל בייקר (לוק וילסון) הוא נוכל-שעבר, בעל לב זהב ויכולת שכנוע מרשימה, שמצליחה להקסים אפילו את הרשויות ומסדרת לו שחרור מוקדם מהכלא. בייקר יוצא מהכלא נחוש למצות את הפוטנציאל מהיכולת שלו להקסים, להצליח באמצעותה ולהחזיר אליו את החברה שלו לשעבר. כשהוא מביע עניין בעסקי המלונאות, הוא נשלח לעבוד בבית דירות לקשישים, המנוהל על ידי אם ובן מושחתים. הוא מסייע לשלישיית קשישים ללחום בשחיתות - ומוצא בהם מקור מידע ועצות מפתיע.
 
 
סיפור יפני סרט דרמה/רומנטיקה: סרטה של סו ברוקס עם טוני קולט (החוש השישי, רווק פלוס ילד). מערב ומזרח בהתנגשות בנוסח ''אבודים בטוקיו''. סנדי אדוארדס היא גיאולוגית אוסטרלית. יחד עם שותפה ואהובה לשעבר, ביל ביירד, היא מנהלת חברה שמתמחה ביצירת תוכנת עיצוב עבור חברות כרייה. את רוב זמנה היא מבלה בבדידות איומה כשהיא מוצאת את עצמה בין ערימות מאכלי הג'אנק פוד וקיטור ענני הסיגריות, שביחד מעפילים על מערכת היחסים הנואשת והכואבת שהיא מנהלת עם אימה, בין התקפי העצבים שמלווים אותה. חייה של סנדי משתנים כשהיא מתבקשת להחליף את ביל בפגישה עם איש עסקים יפני בשם הירומיטסו. יחד, במערבולת זרה ומעט לא מציאותית, הם יוצאים למסע כמעט קסום במדבר האוסטרלי, שבסיומו לא נשאר דבר כשהיה.
 
 
חיים גנובים סרט דרמה/מתח/פשע: 10 שנים לאחר היעלמותו המסתורית של בנו בן ה10, הבלש טום מגלה מקרה חטיפה דומה לשל בנו. ילד צעיר, חוטף לא ידוע ועקבות זהות - אבל המקרה הזה קרה ב1958. טום מוצא רמזים מבעיתים, ראיות בנות עשרות שנים ושרידי נער בתיבה במטרה למצוא תשובות ולסיים את הכאב.
 
 
אונדין סרט דרמה: חייו של סיראקוס, דייג פשוט, משתנים כאשר הוא מציל בחורה יפה ומסתורית מטביעה. בתו של סיראקוס מאמינה שהבחורה היא יצור מיתולוגי שמביא מזל לקרובים לו. סיראקוס אינו מאמין במעשיות שכאלו, אך אם זאת, מאז שפגש בבחורה חייו השתפרו פלאים...
 
 
סופר הצללים סרט דרמה/מתח: אדם לאנג (פירס בוסנן), ראש ממשלת בריטניה לשעבר, עמל על האוטוביוגרפיה שלו בעודו שוכן על אי בחוף המזרחי של ארה"ב. כאשר סופר הצללים טובע באופן מסתורי, נשכר סופר צללים חדש (יואן מקרגור) מקצועי לסייע לסיים את הספר. במהרה סופר הצללים נחשף לעולם של אינטריגות פוליטיות ומיניות הקשורות ישירות לאשתו של לאנג וסופר הצללים המת. אך בסקנדלים אלו לא מסתיימים צרותיו של לאנג. מעבר להיותו מואשם ע"י הציבור בפשעי מלחמה, גם סוד אפל מעברו מאיים להיחשף ולסכן את חייו.
 
 
הסוד שבעיניים סרט דרמה/רומנטיקה: אספוזיטו (ריקארדו דארין) שעבד כחוקר במשרד המשפטים, יוצא לגמלאות ומחליט לכתוב ספר על מקרה אונס ורצח שהתרחש לפני שלושים שנים. המקרה אירע בשלהי תקופת הגנרלים בארגנטינה והתיק נסגר בלחץ של גורמים בשלטון. כעת, שלושה עשורים אחרי, הוא מנסה לשחזר מזיכרונו את פרטי האירוע כדי לכתוב את הספר, ונעזר בידידתו השופטת להשלים את הפערים. הוא חוזר לרדיפת הצדק ולניסיונות שלו ושל חברו לפענח את מקרה הרצח, ניסיונות שנתקלו בחומה ביורוקרטית ואטומה. החקירה שלו מובילה אותו למסקנה שגם כיום יש כאלה שמנסים להסתיר את האמת. לאורך כתיבת הספר הוא יוצא לחשוף את הסוד שבתעלומה, לגלות את הצדק שמעולם לא נעשה, ואולי להשיב לעצמו אהבה אבודה. זוכה האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר של שנת 2010.
 
 
 ==> http://megavideo.com/?v=RDIKMFQ1  קישור נוסף לצפייה לחץ כאן
הנשים סרט דרמה/קומדיה: מרי היינס (מג ראיין) היא מעצבת אופנה במנהטן, שלכאורה יש לה הכל: עסק מצליח, בעל אוהב, בית בפרברים וילדה מקסימה, אבל חברות שלה מגלות מידע על חייה שירעידו את עולמה המושלם. הסרט מציג את הבעיות והניצחונות של אותה חבורת נשים המתגוררות במנהטן של שנות ה-2000, האם החברות שלהן תישאר בכל מחיר או שהן יבגדו אחת בשנייה בעבור גבר... ובעבור קידום והצלחה בקריירה.
 
 
אי ודאות סרט דרמה: זוג אוהבים צעיר, בובי וקייט, יושבים חסרי מעש ומתווכחים על גשר ברוקלין ב-4 ביולי בשאלה האם הם רואים תינוק בעתידם או שמא לא. הם מטילים מטבע ואז מגששים דרכם באפלה דרך שתי פנטזיות מקבילות המציגות את הדילמה בה הם מצויים.
 
 
הנרקוד סרט דרמה: גרסה אמריקאית לקומדיה יפאנית מצליחה שהיתה מועמדת לאוסקר. שילוב של דרמה, רומנטיקה, מוסיקה וריקוד. רואה חשבון שעובד בלי הפסקה ומשועמם משיגרה השוחקת של חייו, מבחין יום אחד במורה לריקוד דרך חלון הסטודיו שבו היא עובדת. המראה היפיפה של המורה מכניס עניין לחייו והוא מחליט לקחת שיעורי ריקוד כדי להתקרב אליה. ההנאה שבריקוד חודרת אל תוך חייו, הוא מבין שאולי הריקוד הוא הסוד שיכול להציל את הנישואים שלו שנקלעו למשבר. ככול שכישוריו כרקדן הולכים ומשתפרים, גם הביטחון העצמי שלו הולך ומתחזק, עד כדי כך שהוא מחליט להירשם לתחרות ריקודים.
 
 
בליבו סרט דרמה/מתח: הסרט לוקח בשנת 1975 אשר מבוסס על מקרה אמיתי שבו כתב המלחמה רוג'ר איסט( אנת'וני לפגליה) וג'וס ראמוס-הורטה(אוסקר אייזק) יוצאים לחקור בטימור המערבית את הירצחם של חמישיית בליבו.
 
 
לא ייאמן סרט דרמה/מתח: מותחן פסיכולוגי המתמקד סביב חוקר מבצעים מיוחדים "סמואל ל. ג'קסון" וסוכנת אף-בי-איי "קרי אן מוס" המנסים לשבור טרוריסט שיגלה להם את מיקומן של שלוש פצצות גרעיניות שכוונו להתפוצץ בארה"ב.
 
 
הנמלטות סרט דרמה/מוזיקלי: אפילו המנהל שלהן חשב שרוקנרול הוא ספורט של גברים, אבל חמש חברות ההרכב "הנמלטות", שפעל בשנות ה-70, התעקשו שאפשר גם אחרת. סרט עלילתי חדש מציג את סיפורה של הלהקה שבעטה במקום הכי רגיש של עולם הרוק.
 
 
זכרי אותי לנצח סרט דרמה/רומנטיקה: טיילור (רוברט פטינסון) הוא צעיר מרדן מניו יורק. הוא גר בבית עם אביו (פירס ברוסנן), אבל הקשר בין השניים רחוק מלהיות כזה של אב ובן. טיילור הוא טיפש עשרה קלאסי, שבטוח שאף אחד לא יצליח להבין מה עובר עליו. עד שפגישה מקרית עם אלי (אמילי דה רווין) גורמת לו לחשוב אחרת.מהר מאוד, טיילור מוצא את עצמו נופל תחת קסמה של אלי. הוא מתחיל לראות דברים אחרת, מוצא משמעות בחיים ובאופן כללי הופך לבן אדם יותר נעים. עד שהעבר של שניהם חוזר לרדוף אותם, ואותם הדברים שאיחדו בינהם כעת מאיימם על גורל הקשר שלהם.
 
 
גבר אחר סרט דרמה: סיפור על בעל החושד שאישתו בוגדת בו ומחליט למצוא את הגבר האחר בחייה.
 
 
זמר קהיר סרט דרמה/רומנטיקה: השחקנית פטרישיה קלרקסון (דוגוויל, לארס והבחורה האמיתית) מככבת בסרטה של הקולנוענית והסופרת ממוצא סורי, רובה נאדה (Sabah), שזכה בפרס הפיצ’ר הקנדי הטוב ביותר בפסטיבל טורונטו. קלרקסון היא ג’ולייט, אשתו של איש או”ם שמגיע למזרח התיכון לצרכי עבודה ברצועת עזה. ג’ולייט, נטושה בקהיר, מוצאת חברה אצל אחד מחבריו של בעלה – שוטר שפרש בשם טארק, שעכשיו מנהל בית קפה, שמציע ללוות אותה בסיורים בעיר. בין השניים נוצר קשר אינטימי בלתי צפוי, שחושף את אי שביעות רוצנה של האישה מנישואיה. העוצמה בסרטה של נאדה נובעת מהשתיקות ומכל החשמל שעובר דרכן.
 
 
פרק 27 סרט דרמה/פשע: ניו-יורק סיטי. שנת 1980. מארק צ’אפמן מגיע לניו-יורק שכוונתו להרוג את ג’ון לנון. נשמה מדוכאת ולא יציבה, צ’אפמן נקרע בין אהבתו ויראת כבודו לאישיותו של ג’ון לנון, ורצונו הוא להרוג את ג’ון לנון כדי לזכות במוניטין לעצמו. הסיפור מציג את קריסתו המנטלית של צ’אפמן שמוצגת באמצעות האובססיה שלו לספרו של ג’י. די. סאלינגר, התפסן בשדה השיפון, כששדיו של צ’אפמן משתלטים עליו ומשכנעים אותו לירות בג’ון לנון, על מדרגות ביתו של לנון, ה’דקוטה’.
 
 
ג'יה סרט דרמה/רומנטיקה/ביוגרפיה: כשגי'ה קרנג'י (אנג'לינה ג'ולי) מגיעה לראשונה לניו-יורק היא היפיפייה מפילדלפיה שמתפרצת בלי בושה דרך הדלתות הסגורות של סוכנת הדוגמנות המובילה וילהלמינה קופר (פיי דאנווי). האישיות המחשמלת והמיניות המתפרצת של ג'יה מוצאים את דרכם לעטיפות המגזינים הנמכרים ביותר באמריקה. אבל אהבת העולם כולו אינה זהה לאהבת האחד - תשוקה לא ממוצה שיכולה להוביל את ג'יה למקומות מסוכנים. ועבור אישה יפיפייה שנמצאת בצמרת, מעידה אחת יכולה להוביל לטרגדיה נוראית. אלו הן שנות ה-70' המאוחרות בניו-יורק - סטודיו 54, ג'ינס של מעצבים, סמים ודיסקו. נערה אחת חיה את החיים במסלול המהיר. היא יכולה להשיג כל גבר שהיא רוצה - או כל אישה. סקס, כסף, זוהר, תהילה... הכל נמצא בהישג ידה.
 
 
נערות החלומות  סרט דרמה/מוזיקלי: ביל קונדון הוא אחד האנשים המוכשרים ביותר בהוליווד. הוא ביים את "קינסי", כתב את התסריט של "שיקגו" וזכה בפרס האוסקר על התסריט של "אלים ומפלצות". עכשיו הוא מגיש את "נערת החלומות" לפי המחזמר המצליח מברודווי. אפי וויט, דינה ג'ונס ולורל רובינסון הן שלוש חברות משיקגו. הן שרות ביחד וקוראות לעצמו "דרים מייט".הן נודדות לניו-יורק כדי להשתתף בתחרות כישרונות. הן מפסידות בתחרות אבל מוצאות לעצמן אמרגן שמסדר להן עבודה כזמרות ליווי. ייקח מעט זמן עד שהן יעמדו בקדמת הבמה ויהפכו לכוכבות בפני עצמן, אך עם הזוהר יגיעו גם התככים והצרות.
 
 
דמדומים 2 - ירח חדש  סרט דרמה/אימה/מתח/פנטזיה/רומנטיקה: הסרט השני במותג המצליח של חברת Summit, סרט המשך ללהיט ההיסטרי "דמדומים" ("Twilight") שמבוסס גם הוא על ספרה השני של סטפני מאיירס. בסרט החדש בלה (קירסטין סטיוארט חוזרת לתפקידה) אבודה מהפרידה הפתאומית של אהבתה, אדוארד הערפד (גם כאן חוזר השחקן רוברט פטינסון) אך המרץ שבה גדל על ידי החברות שלה עם ג'ייקוב בלאק. פתאום היא מוצאת את עצמה נמשכת לעולם הזאבים, האויבים המושבעים של הערפדים ומוצאת את הנאמנות שלה במבחן.
 
 
דמדומים 1  סרט דרמה/מתח/פנטזיה/רומנטיקה: נערה, בלה (קריסטן סטיוארט), עוברת לגור בפורקס וושינגטון עם אביה כאשר אמה מתחתנת בשנית. כשמגיעה לפורקס, בלה מגלה משפחה מסתורית של אנשים יפים במיוחד. כשהיא פוגשת את הצעיר מחמשת ילדיהם, אדוארד (רוברט פאטינסון), היא מוצאת עצמה מסובכת בסיפור מרתיע על אחת האהבות העמוקות ומפחידות ביותר. אפילו כשהיא מגלה מי אדוארד באמת, היא בכל זאת לוקחת סיכון אחר סיכון על מנת להשאר עם אהובה הערפד.
 
 
שאטר איילנד  סרט דרמה/מיסתורין/מתח: 1954. טדי דניאלס (ליאונרדו די'קפריו) הוא מרשל החוקר את היעלמותה של רוצחת שנמלטה מבית החולים בו אושפזה על אי שפיות פלילית. הוא מאמין שהיא מסתתרת על האי המרוחק "שאטר" ויוצא בעקבותיה.
 
 
מורה לחים  סרט דרמה/ביוגרפיה:   או ==> http://www.megavideo.com/?v=CZIT07OA
"הסיפור של רון קלארק" עוקב אחר מורה צעיר, אנרגטי, יצירתי ואידיאליסט אשר עוזב את עיירת הולדתו שבצפון קרוליינה, והולך ללמד בבי"ס ציבורי בעיר הגדולה - ניו יורק. במהלך שהותו, הוא משתמש בשיטות למידה חדשניות, ומקדיש את כל זמנו בניסיון בפתירת הבעיות הלימודיות שיש לתלמידים המתקשים. קלארק גורם לשינוי מופלא לטבה בחיי התלמידים. מקרה אחד, נערה המנסה להתקבל לבית הספר, אך מתקשה לאזן בין הלמידה ובין הטיפול באחיה. קלארק מצליח להביא אותה לאיזון, וגורם לה להפוך לאחד התלמידים המצטיינים. מקרה שני, נער בעל דחפ לציורי גרפיטי המתקשה לשלוט ביצריו. קלארק שוב עושה פלאים, ומוצא פתרון יצירתי (תרתי משמע). קלארק מסור עד כדי כך, שאפילו סכנת דלקת ריאות לא מנעה ממנו מלבוא וללמד. מטרתו העילאית של קלארק, היא לשפר את הציונים של התלמידים לרמה מתקבלת ואף יותר.
 
 
 חוקי ברוקלין סרט דרמה/פשע/מתח: ברוקלין, שנת 1985, שלושה חברים מהשכונה מתבגרים ברחובות בהם שולטת האלימות. כאשר אחד מהחברים מסונוור על ידי אורח החיים של המאפיה, כל השלושה מוצאים את עצמם תחת סכנה. שלושת החברים - מייקל, קרמיין ובובי, מייצגים דמויות שונות עם אופי שונה וגישה שונה לחיים. הם מסתבכים באהבה ובחיי הפשע וכעת הם נגררים לעולם בו לא רצו להיות מעורבים מלכתחילה.
 
 
 פרויקט לזרוס  בן ניומן הוא אסיר לשעבר שעובד קשה כדי לבנות חיים חדשים יחד עם אשתו ובתו. יש לו עבודה טובה, קידום באופק, אישה אוהבת שהוא מעריך ובת אהובה. יום אחד מגיע אחיו ריקי, גם הוא אסיר לשעבר, ומנסה לגייס אותו לפשע משותף הוא מבקש לא להיות חלק מזה. בינתיים לקראת הקידום בעבודה, נבדק הרקע האישי שלו, וכשמגלים שישב בכלא הוא מפוטר. החיים שבנה בעבודה קשה מתחילים להתפורר. בן חש מיואש ומסכים לסייע לאחיו. לרוע המזל, השוד משתבש לחלוטין – ריקי והמאבטח נהרגים בחילופי הירי עם השוטרים ובתור האדם האחראי לכך מוציאים אותו להורג באמצעות זריקה קטלנית. אולם אחרי ההוצאה להורג אנחנו פוגשים את בן תועה ברחוב גשום. הוא מבולבל ואין לו שמץ של מושג היכן הוא ואיך הגיע לשם. האם הוא מת או חי? בן מגלה שלמעשה הוא קיבל הזדמנות שנייה בחיים ושהוא חלק ממשהו הרבה יותר גדול ממה שהוא מסוגל להבין.

 
 בכוח הלב מבוסס על ספרה של מריאן פרל אלמנתו של עיתונאי הוול-סטריט ג'ורנל, דניאל פרל שהוצא להורג בפקיסטן. הזוג הגיע לארץ המסוכנת בעקבות כתבת תחקיר של העיתונאי על המחבל ריצ'רד ריד. מריאן נשארה לבדה בחודש השישי להריונה בעיר זרה ועוינת כאשר עקבות בעלה נעלמו עד שהתפרסמה הקלטת המפורסמת ששינתה את חייה.
 
 
  16 מתוק סרטו האחרון והנוגע ללב של הבמאי קן לואץ' המספר על נער סקוטי שגדל בסביבה קשה והנחוש לחיות חיי משפחה נורמליים אחרי שאמו תצא מהכלא.הוא מנסה לגייס כספים לקנית בית ומסתבך עם המאפיה.
 
 
  חטיפת הרכבת התחתית 123  סרט דרמה/מתח/פשע: עיבוד מחודש לסרט הפעולה הקלאסי משנת 1974. החיים הסדירים של תושבי ניו יורק מופרים כאשר רכבת תחתית נחטפת על ידי עבריין צמרת בשם ריידר (ג'ון טרבולטה). ריידר מאיים להוציא את הנוסעים להורג אם דרישותיו לא יענו תוך שעה.
      
  
 מעל החישוק  סרט דרמה/פשע/ספורט: דרמה זאת מסתובבת סביב טומי "שפ" שפרד (ליאון), כוכב כדורסל של התיכון לשעבר ועכשיו רודפת אותו התאונה של חברו הטוב וסביב קייל ווטסון שהוא שחקן כדורסל שנמצא בסכנת התדרדרות לפשע. בזמן ששפ מתחמק ממחויבויות בחיים בעבודה כשומר, המשיכה לאמא של קייל מוציאה אותו מחוץ לקונכיה שמגנה עליו, אבל קייל יותר מעוניין בחברות עם חברו הגנגסטר בירדי (טופאק שאקור).
 
 
 אוויר לנשימה  דרמה המבוססת על פתגם סיני עתיק, הטוען שהחיים מפורקים לארבע אבני יסוד: אושר, עונג, עצב ואהבה. איש עסקים מהמר על חייו במרוץ סוסים. גנגסטר רואה את עתידו, זמרת פופ נופלת קורבן לאיש מאפיה ורופא חייב להציל את חייה של אהובת ליבו.
        
 
 ילדים מתבגרים 2  סרט ההמשך ללהיט "ילדים מתבגרים" משנת 2006. הסרט מתאר את חייהם של בני העשרה במאה העשרים ואחת שבה הסקס הוא סוג של סחר, הסמים נגישים והאלימות היא דרך חיים. שש שנים לאחר שריצה את עונשו בכלא יוצא סם פיל לחופשי ובחוץ הוא מגלה שהחיים השתנו מקצה לקצה. כעת הוא חייב להתמודד עם השלכות מעשיו ועם אותם אנשים שבהם הוא פגע. חלקם המשיכו את חייהם, חלקם עדיין תקועים באותו היום של הרצח וחלקם מחפשים נקמה…
 
 
  ילדים מתבגרים  דרמה חזקה ומזעזעת על פי תסריט של נואל קלארק, שגם מככב בסרט. הסרט מתאר את חייהם של בני נעורים בשוליים של לונדון במאה ה-21, כשבמרכזו קבוצת נערים ממערב לונדון. סאם הוא נער חסון, בן 15, שחצר בית הספר משמשת אותו כאחוזתו הפרטית. שלטון הטרור שהוא מנהיג מגיע לקיצו כשאחת התלמידות מתאבדת. חבריה לכתה מקבלים שחרור מבית הספר פושטים על רחובות העיר וגורמים מהומה ואי סדר.
 
 
 היי סקול מיוזיקל 3  הלהיט המוזיקלי חוזר בפעם השלישית ולראשונה על המסך הגדול, עם שירים, ריקודים והמון אהבה. הפעם הגיבורים מסיימים את התיכון. 
 
 
 היי סקול מיוזיקל 2                 חלק ב' ==> http://www.megavideo.com/?v=MA83B5T1  
סרט ההמשך, ללהיט ההיסטרי "הייסקול מיוזיקל". טרוי גבריאלה ושאר תלמידי תיכון איסט  יוצאים לחופשת הקיץ, ורוצים להרוויח בה קצת כסף. שארפיי מחליטה שהיא רוצה את טרוי לעצמה, וגורמת להעסקתו כמלצר בקאנטרי קלאב של הוריה.היא נחרדת לגלות שטרוי סידר עבודה גם לשאר תלמידי התיכון, ובינהם גבריאלה,  חברתו, אשר מתקבלת כמצילה.שארפיי תעשה ה-כ-ל כדי להשיג את טרוי. האם היא תצליח? או שאהבה תנצח?
 
 
היי סקול מיוזיקל 1  טרוי וגבריאלה מגלים לילה אחד שלשניהם יש אהבה גדולה לשירה ולמחול. למרות שהוא הקפטן הפופולארי של קבוצת הכדורסל והיא החנונית מהמועדון האקדמי, הם מתאהבים אחד בשניה ונבחנים לתפקידים במחזמר של בית-הספר. יהיו כאלה שזה ממש לא ימצא חן בעיניהם, אבל כמו שאומרים - "האהבה מנצחת".
 
 
 אובססיבית                       חלק ב' ==> http://www.megavideo.com/?v=C73F9PFY
 סרט דרמה /מתח/פשע:  מנהל מצליח, שבדיוק קיבל קידום ענק, חיי באושר עם הקריירה שלו ונישואיו. אך כאשר עובדת זמנית מתחילה לעקוב אחריו, כל בדברים שעבד כל כך קשה בשבילם בסכנה. עם  ביונסה נולס.
 
 
 ריקוד צמוד 2  בהמשך לסרט הראשון, שרה (איזבלה מיקו) הולכת בעקבות חלומה ומתחילה ללמוד בביה"ס ג'וליארד. כאשר היא מצטיינת והופכת לכוכבת מצליחה, שרה נקרעת בין אהבתה לבלט, לבין תשוקתה לריקודי הרחובות וההיפ הופ, בהשפעת אהבתה החדשה, מוסיקאי היפ הופ, מיילס (קולומבוס שורט). כאשר היא נדרשת לבחור, האם ללכת בדרך הישרה שבה התחילה, או לקחת סיכון ולרקוד במקומות הלא מוכרים.
 
 
 ריקוד צמוד 1  מספר את סיפורה של שרה, צעירה החיה עם אימה, מוקפת חברים וחברות טובים. החלום שלה – ללמוד בג'וליארד. שרה ניגשת למבחני הקבלה וחייה משתנים מקצה לקצה. "ריקוד צמוד", סרט צעיר בקצב וברוח מועדוני ההיפ הופ בשיקגו. מתובל באהבה גדולה שלחברה קשה לקבל. חברות, משחקי כוחות, ריקודים בלי הפסקה ומלחמות רחוב. מה עושה צעירה המגיעה בעל כורחה לעיר זרה? איך משתלבים? על מנת להשתלב חייבת שרה לשנות הרגלים: להלחם על מקומה, לדבר אחרת, להתלבש אחרת, לרקוד אחרת, להשתחרר!
 
 
 לרקוד מהלב  די ג'יי משתחרר מהכלא לאחר קטטה שבה אחיו נהרג, ונשלח על ידי אמו ללמוד בקולג' יוקרתי של שחורים בג'ורג'יה. בבית הספר החדש הוא נשמר לעצמו עד שמציעים לו לקחת חלק בתחרות ה"סטפינג" המקומית (עוד סוג של ריקוד היפ-הופ וכו'). המוטיבציה העיקרית היא העובדה שה"סטפר" המתחרה הוא החבר של הצעירה שבה הוא מאוהב עד כלות נשמתו.
 
 
 אדיסון   סרט דרמה/מתח: מורגן פרימן ("חומות של תקווה"), קווין ספייסי ("אמריקן ביוטי") והזמר ג'סטין  טימברלייק מככבים במותחן פשע על שחיתות עירונית ועל האיש שמחליט לחשפה. עיתונאי צעיר עולה על שיחה  מחשידה שפותחת צוהר למערכת שלמה של מעשים אסורים בסגנון מעילה בכספי ציבור על ידי המשטרה וחלוקתם לאישי מפתח בעיר. כמובן שמרגע זה הוא וחברתו חשופים לפגיעות קטלניות.
 
 
  מבצע ואלקירי  מותחן המבוסס על אירועים אשר התרחשו במציאות. בשיאה של מלחמת העולם השניה, חבורה של קצינים גרמניים רמי-דרג מתכננים מזימה להתנקש בחייו של אדולף היטלר, ולהשתלט על הפיקוד הצבאי בכדי לסיים את המלחמה. למבצע ניתן שם הקוד "ואלקירי", על שם תכנית החירום שנועדה לשימוש במקרה של מרד כנגד השלטון הנאצי. תכנית זו הותאמה ע"י המבצעים בכדי לוודא את הצלחתם, אך מסיבות שונות התכנית שהוצאה לפועל ב-20 ביולי, 1944, נכשלה.
 
 
 תתעשר או תמות בדרך  בהופעתו הקולנועית הראשונה, כוכב ההיפ הופ קרטיס "50 סנט" ג'קסון מצית את המסך בדרמה אורבנית חזקה ומרגשת של הבמאי המהולל ג'ים שרידן ("באמריקה"). בהמשך לקרב יריות כמעט קטלני, מרקוס ("50 סנט") נזכר במסעו מהיותו ילד יתום ברחובות הברונקס, דרך ניסיונותיו להטביע את חותמו כסוחר סמים ובהמשך ביחד עם עבריין לשעבר (טרנס האוורד) לנסות להפוך לאומן ראפ מצליח. סיפור מרתק זה, המבוסס על חייו האמיתיים של "50 סנט", הוא "סרט בעל מרקם ומשכנע, דרמה עם כוח ורעב".-רוג'ר אברט.
 
 
 המאמן קרטר                              חלק ב'  ==>  http://www.megavideo.com/?d=66VKDYE4
מבוסס על סיפור אמיתי. סמואל ג`קסון (ספרות זולה) מגלם את דמותו של קן קארטר, מאמן כדורסל בשכונה קשה בלוס אנג`לס, שמתחיל להנהיג משמעת קצת שונה בקרב שחקניו התיכוניסטים (הכוללת הצלחה אקדמית כתנאי להמשך) ומשנה את עולמם. דרמה על חונכות, תחרות, התבגרות ואחווה קבוצתית.
 
 
  סטפ אפ 2   סרט המשך ללהיט שובר הקופות. רקדנית רחוב מתחילה ללמוד בבית הספר לאמנות של מרילנד. בניסיון  לשלב בין שני העולמות השונים של הריקוד הקלאסי שמלמדים אותה, וסגנון ריקודי הרחוב שהיא אוהבת, היא מחליטה לגייס קבוצת רקדנים בבית הספר ולהתחרות בתחרות ריקוד מחתרתית.
 
 
   חלק א'  ==>  http://www.megavideo.com/?v=ZKG2KG5H
  סטם אפ 1                                   חלק ב'  ==>  http://www.megavideo.com/?v=FCK4YH4T
 טיילר גאג הוא נער המורד במוסכמות הגדל בשכונות המצוקה הקשות ביותר בבולטימור. נורה היא נערה בת טובים, רקדנית בלט מחוננת הלומדת בבית ספר לאומנות אליטיסטי. המטרה היחידה שעומדת לנגד עיניה היא מציאת בן הזוג הנכון להופעת הבוגרים. טיילר מוצא את עצמו עושה עבודות שרות בבית ספר ואילו נורה מוצאת בו אנרגיות מדהימות וכשרון ריקוד טבעי. נורה מציעה לטיילר הזדמנות לצעוד קדימה אל עתיד שהוא לעולם לא דמיין שיוכל להגשים.
 
 
 רוקדים ברחובות  העולם התחרותי של ריקודי הרחוב שבו מתחרים צוותים שונים למטרת כסף וכבוד. אלג'ין ודייויד הם חברים טובים ומנהיגים של צוות הריקוד הטוב ביותר באיזור. כשצוות נוסף שגם הוא הטוב ביותר באיזורו מציב להם אתגר לתחרות (קרב) דייויד ואלג'ין יחד עם חבריהם מוכרחים ליצור את התנועות החדשניות ביותר על מנת לשמור על מעמדם כטובים ביותר. הקשיים לא מאחרים לבוא ודייויד ואלג'ין צריכים לשים בצד את חילוקי הדעות ביניהם.
 
 
 אמא בת 16  כשבנות משפחת ג'פריס, מייסי בת ה-13 וג'יסי בת ה-16 עוברות לבית ספר חדש באמצע שנת הלימודים, הן נתקלות בהרבה גבות מורמות על המעבר המוזר והחריג. ובפרט כשאימם המגיעה איתם ביום הראשון, עם תינוק שכביכול נולד לה מתוך שגעון שלקראת גיל המעבר. יועצת בית הספר, דונה קופר, המתקשה להסביר לבני הנעורים את הסיכון והאחריות בקיום יחסי מין, מגלה להפתעתה שהאם האמיתית של התינוק במשפחת ג'פריס, הינה ג'ייסי, דונה, אשר בעצמה מתקשה להרות, מגלה עניין ומעורבות אישית בנעשה. הסרט "אימא בת שש עשרה" מגיש באופן ישיר את מבט הנוער האמריקאי על יחסי מין ואחריות הורית, תוך הצגת סיפור אנושי ומרתק שירגש את הצופה עם דמויות הזוכות להזדהות מוחלטת.
 
 
  היומן   דרמה רומנטית תקופתית ויחסית מצליחה זו עוקבת אחר קורותיהם של זוג אמריקאיים צעירים שנפגשים בקרנבל בארצות הברית של שנות ה-40' של המאה הקודמת, ומתאהבים באופן נואש האחד בשנייה. רוצה הגורל, ודרכם נפרדת עם פרוץ מלחמת העולם השנייה, כשהגבר, נוח קלהון (ריאן גוסלינג, 'נוסחה לרצח', 'לזכור את הטיטאנים') מגויס למלחמה לצד בעלות הברית. הם שבים ופוגשים זה בזו רק כעבור שבע שנים, כשהנוח חוזר מהמלחמה, ומגלה להפתעתו הרבה שאהובתו, אלי נלסון (רייצ'ל מק'אדמס, 'ילדות רעות') כבר מאורסת לגבר אחר. הגם שברור מאליו שלאלי יש עדיין  רגשות רבים וחזקים כלפי נוח, לא ברור אם היא תבצע את הקפיצה המתבקשת חזרה לזרועות האהבה הגדולה של החיים  שלה...
 
 
  8 מייל  הסרט שמונה מייל לא משנה מי אנחנו, לא משנה איפה אנחנו חיים, לכולנו יש גבולות,…חלקם אמיתיים וחלקם דמיוניים. חלק מאתנו מרוצים בתוך הגבולות שלנו, לאחרים אין ברירה. אבל חלקנו צריך לפרוץ את הגבולות, לצאת לחופשי, למרות שלפעמים מה שמחכה בצד השני הוא מפחיד ולא מוכר. 8 מייל הוא סיפור על הגבולות שמגדירים  את חיינו, ומאבקו של אדם אחד למצוא את הכוח והאומץ להתעלות עליהם. דטרויט של שנת 1995, עיר הבוכנות, עיר הרצח. שכונות שופעות התדרדרו במהירות בזמן שהאופטימיות של עיר משגשגת בעבר התאדתה. ההבטחה הנוצצת שראו בעבר במפעלי התעשייה התמוטטה והפכה לקטבים של מעמד כלכלי וגזע שהביאו לאחת מהמהומות הקשות ביותר בהיסטוריה של ארה"ב. כביש 8 המייל המקיף את העיר הפך לקו הפרדה, בין עירוני לפרברי ובין שחור ולבן. 
 
 
  נער החידות ממומביי  סיפורו של יתום בן 18 משכונות העוני של מומביי שנמצא במרחק שאלה אחת מהפרס הגדול של 20 מיליון רופי בשעשועון הטלווזיה "מי רוצה להיות מיליונר". אבל רגע לפני השאלה הגדולה המשטרה עוצרת אותו בחדש לרמאות. הרי איך ילד שגדל בביבים יכול לדעת כל כך הרבה תשובות? הסרט מגולל את סיפור חייו המדהים כשכל פרק בסיפור מסופר במקביל לשאלה ב"שעשועון" ומסביר כיצד ידע את התשובה...
 
 
 נוטוריוס B.I.G   סיפורו של הראפר ביגי סמולס (כריסטופר וואלס), שהיה רק בן 24 במותו, וואלאס היה אחד מאנשי הראפ של החוף המזרחי, ומהחוף המערבי היה ראפר טופאק, בין שניהם הייתה יריבות וסכסוך מכוער בין מערב למזרח. הסרט מבוסס על וואלאס שהיה עוד מילדותו בברוקלין ועד למותו.
 
 
  טיטאניק  סיפור אהבה בין מעמדי בין צעירה אריסטוקרטית לצייר נווד על סיפונה של אוניית הפאר טיטניק. שיחזור מדויק ועתיר אפקטים של המפגש הטראגי עם הקרחון, שהוביל למותם של 1500 בני אדם וניפוץ האשליות בדבר יכולתם של בני האדם לייצר אונייה חסינה בפני טביעה. ברקע לסיפור האהבה הרומנטי בוחר קמרון להדגיש את המימד החברתי של האסון, כאשר הוא מתאר את ההצלה של העשירים וההפקרה של הנוסעים העניים במחלקות הזולות למותם ע"י צוות האונייה.
 
 
 נקמה על רקע עולם הדמדומים של וינה ואזורי הכפר של אוסטריה נפרש סיפור דרמטי על אשמה ונקמה.אלכס עובד כנהג עבור קונשני, איש עולם תחתון שמנהל בית זונות. הוא גם מנהל רומן סודי עם אחת הזונות  - תמרה מאוקראינה. לא רק האהבה מחברת בין השניים. שניהם גם  נחושים  לעזוב את החיים האומללים האלה. הזמן להמלט מגיע כאשר קונשני מרשה לאחד החברים המפוקפקים שלו להתעלל בתמרה. אבל מכיוון שצריך כסף כדי לברוח, אלכס מחליט לשדוד בנק בעיר כפרית קטנה. הוא מכיר את האזור היטב. תמרה מרגישה שזה מסוכן מדי ומתחננת לפניו לוותר על התכנית.