בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
ליגת השומרון!!!
 
 
 
 
 
 
    דף הבית
    טבלת דירוג
    תוצאות
    לוח משחקים
    פורום שחקנים
    צור קשר
 
 

שלום חברים!                             19/1/10

 

לאחר לחצים ומאמצים רבים וכמובן, כמה שעות עבודה, הגעתי למוצר כמעט סופי: תוכנית הליגה שלנו!

אבקשכם לבדוק היטב, שקבוצתכם משובצת למשחקים מול כל קבוצות הליגה. אבקש לקבל אישורכם על בדיקת התוכנית וקבלתה – במייל בלבד!

בקשות לשינוי תאריך משחק, אם לאחר מאמצים גיליתם שיש בעיה להופיע, תוגשנה במייל בלבד עד שבועיים לפני התאריך המצוין בתוכנית.

הצטרפות עוד שתי קבוצות :  מחזקת את גאוותנו, אך דרשה מאיתנו שינויים מעטים ותוספת 22 משחקים! לכן, חשוב מאד שתבדקו היטב כל תאריך ותיצמדו לתוכנית החדשה!

 

 

להלן התוכנית :

מחזור שלישי : המשחקים שנותרו:

חוות יאיר – קדומים : יום שלישי, 19/1/10, בשעה 20:00

עינב – ברוכין : יום שלישי, 19/1/10, בשעה 21:15

תפוח – אבני חפץ : יום רביעי , 20/1/10 , בשעה 21:00

צופים – הר ברכה : יום חמישי, 21/1/10 , בשעה 20:00

גינות שומרון – קרני שומרון : יום ראשון, 24/1/10 , בשעה 21:00 38-37 לגינות

מעל"ש – יקיר : יום שני, 25/1/10 , בשעה 20:00

 

 

 

מחזור רביע י:

הר ברכה – אבני חפץ : יום שני, 25/1/10 , בשעה 21:15

חוות יאיר – ברוכין : יום שלישי , 26/1/10 , בשעה 20:00

תפוח – קדומים : יום שלישי , 26/1/10 , בשעה 21:15

צופים – גינו"ש : יום חמישי, 28/1/10 , בשעה 20:00 46-24 לגינות

ענב – יקיר : יום שלישי , 2/2/10 , בשעה 20:00

קרנ"ש – מעל"ש : יום שלישי , 2/2/10 , בשעה 21:15

 

מחזור חמישי( והשלמות משחקי הקבוצות החדשות) :

 

צופים – אבני חפץ : יום רביעי , 3/2/10 , בשעה 21:00

גינו"ש – קדומים : יום חמישי , 4/2/10 , בשעה 20:00

הר ברכה – תפוח : יום חמישי , 4/2/10 , בשעה 21:15

גינו"ש – יקיר : יום שני , 8/2/10 , בשעה 20:00  46-24 לגינות

צופים – קרנ"ש : יום שני , 8/2/10 , בשעה 21:15

חוות יאיר – מעל"ש : יום רביעי , 10/2/10 , בשעה 21:00

גינו"ש – הר ברכה : יום שני , 15/2/10 , בשעה 20:00

תפוח – צופים :  יום שני , 15/2/10 , בשעה 21:15

ברוכין – אבני חפץ : יום רביעי , 17/2/10 , בשעה 21:00

ענב – קרנ"ש : יום חמישי , 18/2/10 , בשעה 20:00

קדומים – יקיר : יום חמישי , 18/2/10 , בשעה 21:15

 

 

מחזור שישי : (+ השלמות)

צופים – קדומים : יום שני , 22/2/10 , בשעה 20:00

גינו"ש – מעל"ש : יום שני ,  22/2/10 , בשעה 21:15

הר ברכה – חוות יאיר : יום שלישי , 23/2/10 , בשעה 20:00

יקיר – קרנ"ש : יום שלישי , 23/2/10 , בשעה 21:15

תפוח – ענב : יום רביעי , 24/2/10 , בשעה 21:00

ברוכין – מעל"ש : יום שלישי , 2/3/10 , בשעה 20:00

צופים – יקיר : יום שלישי , 2/3/10 , בשעה  21:15

קדומים – אבני חפץ : יום רביעי , 3/3/10 , בשעה 21:00

גינו"ש – ענב : יום חמישי , 4/3/10 , בשעה 20:00

 

מחזור שביעי : ( + השלמות )

 

ברוכין – תפוח : יום שני , 8/3/10 , בשעה 20:00

צופים – מעל"ש : יום שני , 8/3/10 , בשעה 21:15

הר ברכה – ענב : יום שלישי , 9/3/10 , בשעה 20:00

חוות יאיר – יקיר : יום שלישי , 9/3/10 , בשעה 21:15

גינו"ש – אבני חפץ : יום רביעי , 10/3/10 , בשעה 21:00

אבני חפץ – מעל"ש : יום שני , 15/3/10 , בשעה 20:00

גינו"ש – ברוכין : יום שני , 15/3/10 , בשעה 21:15

קדומים – קרנ"ש : יום שלישי , 16/3/10 , בשעה 20:00

צופים – חוות יאיר : יום שלישי , 16/3/10, בשעה 21:15

 

 

מחזור שמיני :

הר ברכה – ברוכין : יום שני , 22/3/10 בשעה 20:00

תפוח – יקיר : יום שני , 22/3/10 , בשעה 21:15

חוות יאיר – ענב  : יום שלישי , 23/3/10 , בשעה 20:00

קדומים מעל"ש : יום שלישי , 23/3/10 , בשעה 21:15

אבני חפץ -  קרנ"ש : יום רביעי , 24/3/10 , בשעה 21:00

 

מחזור תשיעי :

 

צופים – עינב : יום שלישי , 6/4/10 , בשעה 20:00

גינו"ש – חוות יאיר  : יום שלישי , 6/4/10 , בשעה 21:15

הר ברכה – קדומים :  יום שלישי , 13/4/10 , בשעה 20:00

חוות יאיר – תפוח : יום שלישי , 13/4/10 , בשעה 21:15

ענב – מעל"ש : יום רביעי , 14/4/10 , בשעה 21:00

ברוכין – קרנ"ש : יום רביעי , 21/4/10 , בשעה 21:00

צופים – ברוכין : יום שלישי , 27/4/10 , בשעה 20:00

גינו"ש – תפוח : יום שלישי , 27/4/10 , בשעה 21:15

אבני חפץ – יקיר :  יום רביעי , 28/4/10 , בשעה 21:00

מפגש ארבע הגדולות מתוכנן לימים חמישי – שישי,

 20-21/05/10 !!

לו"ז מדויק יפורסם בהמשך!!

בברכה, אמיר מנחם – 0544816168, רק לחירום!!

Amir1964@orange.net.il