בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

נשמות תאומות

 

    פתרון בעיות באהבה     הפתעה    להתחיל עם בנים!    איך זה כשאתה מאוהב?    מילון בנים בנות    מהמקלדת לפגישה ראשונה (בנים)
   אתן אוהבות מישהו (בנות)    מערכת יחסים/התקרבות    להצליח עם בנות -אומנות הפיתוי
    דף הבית
    אומנות הפיתוי
    מהי חברות?
    צור קשר
    אהבה
    מה בנות רוצות?
    מה בנים רוצים?
    משפטים לאהבה
    מדריךלהתחיל עם בנות?
    פתרון בעיות באהבה
    מבחני אהבה
    הפתעה
    סגולות מיוחדות
    שאלות לבנות!
    להתחיל עם בנים!
    103 דברים על בנות
    102 דברים על בנים
    מערכת יחסים/התקרבות
 
 
להתחיל עם בנות
עצות
קוראים יקרים ובעיקר אם אתם בנים, איזה תורה קשה ומעמיקה הנושא הזה של להתחיל עם בחורות, תמיד כשחבר שואל מה הוא צריך לעשות כשהוא רואה מישהי שמוצאת חן בעיניו יש לנו את כל התשובות שבעולם לתת לו, אבל ברגע שזה מגיע אלינו אנחנו קופאים במקום ונותנים לעצמנו תירוצים לא לגשת אליה בסגנון "אבל מה אני אגיד לה", "בפעם הבאה", "אבל מה אם יש לה חבר" ועוד רבים וטובים שדואגים להשאיר אותנו עומדים במקום ומפספסים עוד הזדמנות להכיר מישהי שיכולה להעניק הרבה אור לחיינו.

הדבר היותר מדאיג הוא כשאנחנו כן מעיזים וניגשים לאותה בחורה, אנחנו מדברים שטויות, עושים מאיתנו צחוק והגרוע מכל שאם הבחורה אומרת שהיא לא מעוניינת אנחנו לוקחים את זה אישית מתבאסים ונפגעים מזה ממש כאילו שכבר היינו חברים של אותה בחורה והיא נפרדת מאיתנו.


זה היה הכלל הראשון, לא להתייאש, לא להתייחס ברצינות לסירוב, לחייך ולהמשיך הלאה, לא קרה כלום, הפסד שלה ושלכם באותה מידה. ועכשיו לעניין אחר, התוכן והצורה שאנחנו מציגים את עצמנו היא אחת הבעיות הקשות שבגלל חוסר ביטחון עצמי שלנו(לפעמים בהרבה מקרים באופן לא מודע) אנחנו מנסים להשוויץ ומתנהגים בצורה מאוד מוזרה, אז קחו רגע ותחשבו על העתיד, הרי שקר סופו להתגלות ובסופו של דבר גם אם היא תסכים להיות אתכם זה יהיה בגלל מי שאתם ולא בגלל איך שהייתם נראים בהתחלה, אם אתם כמו שאתם לא מספיק טובים לה, אז לא צריך, אנחנו לא צריכים להשתנות בצורה משמעותית בשביל שום בחורה, איזה מין חיים אומללים אילו יהיו.

עכשיו שהגענו למסקנה שההתחלה לא חשובה, אפשר לצאת מהלחץ, לשכוח מהסרטים שעבורים לנו בראש, לגשת בצורה רגילה כאילו שזאת מישהי שאתם מכירים, להגיד שלום, לחייך ולהגיד לה שהיא ממש חמודה ושאתם מאוד רוצים לדבר איתה ובבית קפה, או כל דבר דומה שיאפשר לכם להכיר אחד את השני, אם היא אומרת שלא, להגיד לה שזה באמת כנה מהלב ושאתם רציניים (בלי הערות מוגזמות) כשאתם נחמדים וטובי לב וכאילו שאתם מדברים עם אמא שלכם.
הכי חשוב זה להיות עצמכם, ברצוני לציין שמאמר זה מיועד לאילו המחפשים אהבה וחברה אמיתית בלבד ולא לכל המעורערים והמבולבלים במחשבתם שרוצים לצאת עם בחורות למטרות שוליות ולכן לא ימצאו(כך אני מקווה) במאמר זה שום תוכן ענייני.

ולכל האוהבים ובעלי הלב שבניכם שרוצים חברה שתעשה לכם טוב ושתוכלו לעשות לה
טוב, בהצלחה !


 

 
 
 
מדריך רביעי נכתב על ידי   בת בפורום: http://get-girls.tipesh.net/
 
איך להתחיל עם בנות \ ידידות?

בנים תקשיבו !! זה מדריך מאוד מושקע ומאוד ארוך אבל יש פה כל מה שאתם צריכים לדעת..הצלחה 99 אחוז מובטחת,
האחוז הבודד שישלים את ה-100 אחוז תלוי רק בכם, אז תיקראו עד הסוף. אם יש שאלות אז באשכול בלבד!!
====================================================================== ====
המדריך שיעזור לך להבין כמה דברים על בנות ואיך להתחיל איתן. (עובד בכל הגילאים)
בנות זה עם קשה ומסובך! קודם תבין אותן אחרי זה תתחיל איתן..

תקשורת נכונה עם בנות - כיצד לדבר עם בת כך, שהשיחה לא תיהיה משעממת והיא תרגיש שהיא מתחברת אליך ושאתה מבין אותה יותר טוב מאשר כל אחד איי פעם הבין.
ההבדל בין ידיד לחבר - טיפים.. איך לא ליפול למסגרת "הידיד הכי טוב" , ואיך לצאת משם במידה וכבר אתה שם.
ראיתי פה הרבה מיקרים של "אני מאוהב בידידה שלי, מה עושים?" וכו'.
שפת גוף נכונה - שפת גוף, הטונים שאתה מדבר בהם, החיוכים והבעות הפנים שאתה עושה, אלו דברים נורא חשובים כשאתה מתחיל עם בחורה. שפת הגוף שלך יכולה לחשוף את כל הדברים שאתה מנסה להסתיר במילים.
לגרום לה להתחיל איתך ולא להיפך - המון בנים רגילים להיות אלה שמחזרים אחרי הבחורה. האם ראית פעם בחורה שרודפת אחרי בחור? שאלת את עצמך איך הוא עושה את זה?
להתנהג במצבים חברתיים - איך להיות מרכז העניינים בכל מסיבה ואיך למשוך אנשים אליך ולא להיפך?
לנצל הזדמנויות בצורה הטובה ביותר - נפגשת עם הבחורה ואתה לא יודע איך להמשיך את זה הלאה?
איך לזרום לנשיקה, סקס או כל דבר שתרצה? זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב.
לשפר את הביטחון העצמי שלך - ביטחון עצמי זה אחד הדברים החשובים שיש לנו בחיים. לרבים מאיתנו יש בעיות בביטחון העצמי בגלל טראומות, או כשלונות עם בנות וכו'...
סטיילינג ולבוש - רושם ראשוני מאוד חשוב
איך ומתי לנשק אותה? - קרה לך פעם שלא ידעת מה הרגע המתאים לנשק את הבחורה והאם היא תגיב לזה בחיוב? זאת לא בעיה ללמוד כיצד לקרוא מצבים. המדריך ילמד אותך ליצור את המצבים הנוחים לנשיקה ולדעת מתי הבחורה רוצה אותה או לא תזרום עם הנשיקה גם אם תבוא במפתיע.
התנגדות הרגע האחרון - אתה והבחורה כבר נמצאים במיטה, מתחילים להתחרמן ופתאום היא אומרת שאתם מתקדמים מהר מדי.....להפוך את ההתנגדות למשיכה, ולנצל את העניין לטובתך.

מספר טיפים כלליים ל..איך צריך להתנהג כדי להיות מושך:
להרגיש גבר שווה:
גבר צריך לחשוב שהוא שווה. גבר שלא חושב שהוא שווה, לא יצליח עם בחורה גם אם היא תתחיל איתו.
השאלה הראשונה שהוא ישאל תיהיה:" למה שהיא תתחיל איתי?".
גבר צריך להתנהג כאילו הוא הפרס ולא הבחורה שאיתה הוא מתחיל. זה פרט חשוב שעליך לזכור בחיים כאשר אתה ניגש אל בחורה. אם תתנהג כאילו היא הפרס ולא אתה, אין לה שום סיבה לצאת איתך.
אם אתה לא חושב שאתה שווה, נסה לשאול את עצמך מדוע, ומה חסר לך כדי שתיהיה כזה? אולי לא חסר לך כלום בעצם?

מראה:
המראה הגופני שלך משנה הרבה פחות ממה שאתה חושב. אבל המראה הכללי כן חשוב.
חשוב להראות מטופח (תספורת, מגולח-תלוי בגיל), לבוש היטב ולשמור על הגיינה (מקלחת,דיאורדורנט,בושם-חשוב מאוד). בחורה צריכה לראות שאתה דואג לעצמך. זה יתן לך הרגשה טובה ורושם ראשוני טוב ברגע שאתה ניגש אליה.

גישה:
אנחנו יודעים שמשפטי פתיחה כמו "אבא שלך גנן" לא באמת עובדים.
מצד שני, רבים פוחדים לגשת אל בחורה ולהגיד לה:" תקשיבי, מצאת חן בעיני ואני אשמח להכיר אותך". בנוסף לכך, החיסרון במשפט הזה הוא שאם היא לא אהבה אותך על הרגע הראשון, היא תגיד לא. גם אם היא אהבה אותך על הרגע הראשון אבל היא נמצאת ליד חברות שלה, היא עדיין תגיד לא בגלל שהיא תתפדח. צריך לעשות את זה נכון, כדי שהיא לא תרגיש שמישהו בא להתעלק עליה. קודם כל, לפני שאתה ניגש, תזכור שאתה הפרס ולא היא. תזכור גם שאין לך מה להפסיד מפני שהיא לא שלך עדיין. מקסימום היא תגיד לא, ושום דבר לא ישתנה. אם תיגש אליה, יש לך רק להרוויח.

כיצד לנהל את השיחה:
הסיפורים האישיים שאתה מספר לה, צריכים לתת עליך רושם טוב, משהו מאגניב עליך אפשר להזכיר, אבל לעשות את זה בצורה עדינה, כדי שהבחורה לא תרגיש שאתה מתלהב. אפשר לסיים חלק מהסיפורים בפאדיחה מצחיקה שקרתה לך, כדי להצחיק אותה ולקרב ביניכם. ככה גם התקרבתם קצת וצחקתם יחד, וגם היא מבינה שסתם סיפרת סיפור משעשע עליך ושאתה לא מתלהב, ועדיין בסוף היא זוכרת כל פרט מהסיפור וגם.. שאתה מאגניב.
לכל סיפור יש מטרה משלו. למשל: יש סיפורים ליצירת מתח מיני, יש סיפורים ליצירת נוחות ויש סיפורים ליצירת רושם, יש סיפורים שמטרתם להציג את עצמך כמישהו מבוקש על ידי בחורות... את כל זה צריך לדעת איך לעשות נכון. אסור להתלהב מפני שזה גורם לתגובה שלילית.

מסתוריות ומשחק:
בחורים רבים נוטים לספר על עצמם המון מידע יבש על ההתחלה. לפעמים זה במטרה ליצור רושם גבוה ולפעמים כי סתם אין להם על מה לדבר או כי השיחה נתקעת. הבעיה היא שלעיתים זאת שיחה משעממת.
גם אם אתה מתעסק במקצוע הכי מעניין בעולם, אתה צריך לדעת להעביר את זה נכון. גם אם אתה מתעסק במקצוע הכי משעמם בעולם, זה ישמע לה מרתק, אם תעביר את זה נכון.
תהיה מסתורי ומסקרן, אל תגלה לה את כל הפרטים על ההתחלה. אם היא תשאל בעצמה, זה מראה על סימני התעניינות, אבל לא תמיד צריך לספר לה הכל. מידע הופך לחשוב ברגע שלא כל אחד יכול לגלות אותו.. אם סתם ישאל.
אם תספר על עצמך כמה שפחות, ותגרום לה להרגיש שיש לך עוד המון סודות, זה יסקרן אותה.

תקשיב לה:
לכל בחורה יש דרך אחרת להתחיל איתה. הדרך הטובה ביותר להבין את הדרך הנ"ל היא פשוט להקשיב לה וללמוד עליה.
להתעניין בה ובסיפורים שלה, זיכרון טוב תמיד עוזר..לזכור מה שסיפרה..זה מראה שהקשבת, אבל גם לספר מעט על עצמך -לא היית רוצה שהיא תחשוב שאתה משעמם)

לאתגר:
צריך לדעת לאתגר את הבחורה. היא צריכה שיהיה לה מעניין איתך. חוויות חדשות, רגשות ותחושה שהיא השיגה אותך לא רק בשל יופיה אלא היתה צריכה להתאמץ בשביל זה. אם אגיד לבחורה שהיא ממש יפה והייתי רוצה לצאת איתה, לעיתים לא יהיה לה מעניין כי אין פה שום אתגר והיא כבר השיגה אותי. היא יודעת שהיא יפה והיא כנראה שמעה את זה המון. (אפשר ורצוי להחמיא אבל לא כל שניה..להגיד לה שהיא יפה אפשר תמיד גם אחרי שהיא כבר שלך)

שפת גוף:
אומרים שהתקשורת בינינו היא בעצם - 90 אחוז מהמסרים שאנו מעבירים, מועברים בשפת גוף, טון דיבור והתנהגות. רק 10 אחוז מהחשיבות היא של המילים. מה שאומר שבנים המנסים להרשים בחורה על ידי סיפורים ומידע, טועים כבר בגישה הראשונית.

4 הסיבות למשיכה של בחורה לבחור (מבחינה ביולוגית):
- אם הוא המנהיג של החבורה (קול, שווה, לא שם על אף-אחד, כולם רוצים להראות כמוהו)
- אם הוא מגן על אלו שהוא אוהב (אתה תגן עליה אם יטרידו אותה)
- אם הוא נבחר בעבר על ידי בנות אחרות (אם היו לו בנות בעבר, כנראה שהוא גבר שווה – במיוחד אם האקסיות שלו שוות)
- הוא מספק להן רגשות (הוא מאתגר אותן, מרתק אותן וגורם להן להתרגש, לצחוק).

כאשר בחור מתחיל לדבר עם קבוצת בנות ברחוב, או בבית ספר, הוא צריך לדאוג תמיד להשאר במרכז המעגל ולהוביל את השיחה - להנהיג את החבורה שאליה נכנסת. במהלך השיחה, הבחור צריך להראות שיש בו את כל התכונות שדיברנו עליהן קודם, ולשלב אותן בסיפורים שלו. מומלץ לא לשקר. אם הוא לא מנהיג, ומספר על עצמו סיפורים שנראים מופרכים, יקבל המון עקיצות מהבחורות בחבורה.

חשוב לזכור:
לעולם לא להצטדק
לעולם לא לתקוף חזרה
אם בחורה תוקפת מישהו ואומרת לו:" אתה דפוק", להגיד "את דפוקה" מראה על ילדותיות וחוסר יכולת להתמודד עם המצב. אם אין לו מה לענות, עדיף שפשוט יגיד:" אני יודע, אבל זה מה שמרתק בי". אפשר גם סתם "אני יודע" ולהמשיך כאילו כלום לא קרה. תראה שלא איכפת לך מזה. במקום להצטדק או לתקוף חזרה, אפשר פשוט להסכים איתה ואף להקצין את זה.
זה מראה שעקיצות לא מזיזות לך ומוכיח שאתה בטוח בעצמך.

בניסיון להתחיל איתה..היא אמרה לך:
" אתה מתחיל איתי?" - הנה 3 אפשרויות.. מה אפשר לענות.
- " רק הכרנו וכבר?" - ולא לישכוח, עם חיוך.
- " כן, אל תפריעי"
- " כן, זה עובד?"

תגובה מוכרת של בחורה (כי שאלת אותה, או שהיא אמרה לך את זה כדי שתדע, או פשוט ניסיון להרחיק אותך)
" יש לי חבר" - הנה 3 אפשרויות..מה אפשר לענות.
- " גם לי " - (וממשיך כאילו לא אמרה את זה)
- " מעולה, עכשיו אני יודע שיהיה מישהו שיעביר איתך את הזמן כשאת לא איתי"
- " רק הכרנו וכבר את מספרת לי על הצרות שלך?"

מגע:
צור עימה מגע. היא חייבת להתרגל למגע שלך כדי לתת לך לנשק אותה. אל תפחד לשים לה יד על הכתף תוך כדי שיחה. שמור איתה על מגע תמידי. בעדינות, לא בכוח.

איך תדע מתי היא נמשכת?
- היא מסתכלת לך עמוק בעיניים.
- מנסה להמציא נושאים חדשים לשיחה ולא נותנת לה להגמר.
- מסתכלת לך על השפתיים ומתחילה לשחק הרבה בשיער או להתגרד.
- יש לה חיוך תמידי על הפנים ( בדרך כלל קצת דבילי).
- היא ממציאה תירוצים למה להמשיך לדבר איתך או להפגש איתך שוב.

איך לקחת טלפון?
כבר יצאתם פעם אחת, וקבעתם לצאת שוב, ברוב המקרים, רצוי לקחת את הטלפון אחרי שהבחור כבר קבע את הפגישה הבאה, והטלפון זה רק גישור. ברגע שלוקחים סתם טלפון במטרה להתקשר "מתישהו", זה בדרך כלל גורם לבדיוק ההפך מלקדם את העניינים. טלפון זה כלי לשמור על קשר, אבל זה לא כלי להמשך ההכרות . נכון, אפשר להשתמש בו גם ככזה (טלפון ומסן), אבל הדרך הטובה ביותר היא להמשיך בהכרות בפגישה הבאה.
דוגמא:
- "שומעת, מחר אני לא עושה שום דבר בערב, בא לך שאני אראה לך את המקום שדיברנו עליו?"
(כל מקום שאולי דיברתם עליו בפגישה הראשונה או השניה)
או "שומעת, מחר אני לא עושה שום דבר בערב(אפשר גם צהריים, בוקר), בא לך נלך ל..(תיבחרו משהו שהיא תאהב לפי מה שהספקתם לדעת עליה מהפגישה הראשונה או שניה)
- "בכיף" (ברגע שיש לכם את התגובה הזאת..אתם מסודרים)
- "טוב אז תרשמי את המספר שלך"
פשוט מאוד. הבחור לקח את המספר כדי להפגש איתה. הוא לא צריך לשבור את הראש מתי להתקשר ומה להגיד.
מתח מיני:
יצירת מתח מיני זה אחד השלבים החשובים לגשת לשלב הבא. יש המון דרכים ליצור אותו. אחת הדרכים היא לדבר על נשיקות. בחור יכול לספר על איך שממש רצה לנשק פעם מישהי, אבל הם לא יכלו כי היו ליד ההורים. ככל שהוא יעביר את הרצון שלו לנשיקה דרך המילים והטונים שלו, ככה היא תתגרה יותר.
אפשר להוריד את רמת הטונים ולקרב את הפנים אליה, ככה שתדברו ממש קרוב. מצב כזה אוטומטית יוצר מתח מיני.
אפשר ללטף אותה בלחי ולגעת לה הרבה בשיער תוך כדי השיחה.
אפשר לספר לה סוד ובדרך לעבור ממש קרוב לשפתיים שלה כדי לבדוק כיצד היא מגיבה ולגרום לה לחשוב על הנשיקה יותר ויותר.

מחסומים בין ידידים:
"וואי את ידידה ממש טובה, בואי נשאיר את זה ככה".
כמה פעמים בחורים שומעים את המשפט הזה ומבינים שהם בחיים לא ישיגו את הידידה הכי טובה שלהם. אבל מה קורה אם הבחור זורק את המשפט הזה קודם?
ברגע שהבחור שם את המחסום, הבחורה אוטומטית מנסה לפרוץ אותו. אם בחור יגיד לבחורה שהוא רק הכיר והם מסתדרים נהדר, שזה לא ילך ביניהם, היא תנסה להבין מדוע ותנסה לשנות את דעתו, גם אם היא עוד לא בטוחה שרוצה אותו. ברגע שמכניסים אותה לשלב שבו היא מנסה לפתות ולרצות את הבחור, אפשר להגיד שהבחור זכה בה. כל מה שהבחור צריך לעשות זה לא להשבר, ולהמשיך לגרום לה לעשות את העבודה. פעמים רבות זה נגמר בזה שהבחורה פשוט מנשקת את הבחור או מזמינה אותו אליה הביתה.
====================================================================== ====
 
 
  מדריךחדששששששששששששש להתחיל עם בנות בפייסבוקקק     fxp כרדיט
אז בתור התחלה אני יכול להגיד לכם שפייסבוק זה המקום הכי דפוק לעשות את זה משלל סיבות :


אוקי , אז נגיד ואתם ראיתם מישהי ממש אבל ממש שמוצאת חן בעינכם ואתם רוצים להתחיל איתה שיחה , יש כמה דרכים :

כל דרך ישבתי ובדקתי אותה .. וכמובן יש דוגמאות ותוצאות .

הראשונה , להיות ישיר .

"היי מה קורה .. ? ראיתי כמה תגובות שלך והחלטתי שנכיר : ) "

בבקשה ממכם אל תחמיאו לה ישר , זה מוריד לכם את הערך לדרגת מינוס וירד לה ממכם בשנייה .
אני שומע הרבה טמבלים שרושמים " ואו שמעי את מהממת אנחנו חייבים להכיר " / " איזה עניים .. יש לך חבר ? "

לא לא ושוב , לא !!!

דוגמא לישירות .

" היי .. : ) "
"היי .. "
"לאן נעלם החיוך ?? "
"חחחח .. ברח "
"לא לא תקראי לו חזרה .. לא נעים "
" "
"יפה .. עכשיו אפשר לדבר ; ) "
"על ?? "
"עלינו כמובן .. ; ) "
" חחחחחחחחחחח נוו .. "

פה הייתה שיחה זורמת ונדבר על ההמשך שלה כי הוא גם נורא חשוב .

עוד דוגמא יותר קשה ..

" הייייייי "
" ?? "
" מישהי תוקפנית היום "
" מה קשור ? "
" כשאומרים היי רצוי להחזיר היי חזרה "
"היי "
"ט'צ ט'צ .. עם חיוך : ) "
"חחחח .. חצוף ! "
"לא נורא אני מאמין שאת תצליחי להתמודד ; )"
"מה אתה אומרר ?? "
"ועכשיו יש לך גם בעיה בלקרוא ? "
" טוב .. מה אתה רוצה ? "
"לראות אם את נחמדה במציאות "
"אני לא : ) חח "
" שמתי לב חחחח "
"לא אבל רציני .. ראיתי שאת נשמעת חמודה למרות התוקפניות ההתחלתית הזאת "
"אנחנו מכירים ? "
" לא .. אבל עכשיו כן , נדב : ) "
" אור : ) מאיפה אתה ? "

בפעם הזאת בכוונה הבאתי מישהי קשה עם ביץ' שילד גבוהה כמו שראיתם אתם תמיד צריכים לרכך את הבת , אם היא נותנת לכם סוג של ייבוש אז תסובבו את זה אליה .. תאשימו אותה .. תוציאו אותה הפחות ממכם כמו הסוג של ייבוש עם
"מה אתה אומר ?? "
"ועכשיו יש לך גם בעיה בלקרוא ? "
סיבבתי אליה את הייבוש למרות שאחרת כך היא שוב נסתה לתת לי עקיצה ולא הלך לך .

בשום מצב אל תתנו להן להשפיל אותכם , גם אם היא ממש יבשה אותכם תגידו " טוב אני רואה שבזבזתי דקה יקרה מהיום שלי , שיהיה לך יום טוב " ותצאו .. תמיד אתם יוצאים עם ראש למעלה לא משנה מה קורה היא לא משפילה אותכם או מורידה אותכם למטה ...
השנייה , לבוא בהפוכה .

"יש מצב את עוזרת לי במשהו דקה ? "

ופשוט תבקשו עזרה ..

"שומעת דקה ? "
"?"
"התערבתי עם ידידה שלי שאני מכיר מישהי מהצפון , מאיפה את ? "
"אהה באר שבע "
" אהה פאק .. יש לך מישהי שגרה בצפון ? "
" למה התערבת על דבר כזה ?? "
" סתם .. היא סתומה ידידה שלי חח "
"חחח .. דקה יש לי מישהי אני חושבת "
(שולחת קישור )
" מה זה ?? אני רוצה מישהי יפה :O "
"חחח שתוק !! זאת חברה שלי !! "
" אה פאק חח .. יש לך מישהי אחרת ? "
" לא לא כולם מכוערות בשבילך "
" אז בואי את תתחזי ; ) "
" אבל רשום לי בפרטים "
"בשבילי את יכולה לשנות : ) "
"חחחחחחחח .. אין לי כוח "
" איזה בחורה עצלנית :O "
" חחח שתוקק !! "
" סתם את יודעת שהכל מאהבה ♥"
" "

אוקי , פה כמו כמעט תמיד היה לנו מחסומים קטנים שהיינו צריכים לעבור אבל באנו אליה עם נושא שאנחנו צריכים עזרה .. זה יכול להיות דעה שלה לגביי משו .. " שמעי התערבתי עם חבר שלי אם בנות יכולות לנגן על גיטרה " אני הרבה משתמש בפתיח דעה הזה , זה שוביניסטי ומעורר הרבה תגובות מצד הבחורה .


אז להוסיף אותה לחברים או לא להוסיף ?

שאלה קשה .. אני אומר להוסיף .. כן , למה לא ?

תראו אם אתם רוצים אל תוסיפו תשלחו לה פתיח ישיר בהודעה פרטית .
אבל אני חושב שהדרך הכי טובה שמראה רצינות ובטחון זה פשוט להוסיף ולהתחיל לדבר .. אנחנו לא מנסים להסתיר את זה שאנחנו מתחילים איתה , אנחנו פשוט לא עושים את זה שקוף מידי .. לא בוטה מידי .. בשביל שהבת לא תרגיש חוסר נוחות ואם הבת מרגישה חוסר נוחות אתה תקבל דחייה מיידית .

אז עכשיו , דיברנו על שתי האפשרויות היפות האלה אבל לא דיברנו על האפשרות של הפחדנים מבינינו ..

אפשרות הפחדן .

ככה אני קורא לה .. וזה כל אחד השתמש בה עד שהוא קיבל ביטחון , את האמת זה נורמלי אבל תנסו להפסיק עם השיטה הזאת ..

אוקי ,

נאגים , עקיצות .. ליצור מבוכה , והכל בתמונות וסטטוסים ..

אז פה אנחנו פשוט זורקים עקיצה באחת התמונות ..

זה יכול להיות " וואי איזה תמונה יפה , אבל מה יש לך ביד ?? "

או "הכל ממש יפה אבל הצעיף .. ט'צ ט'צ "

דוגמא
"וואי תמונה ממש יפה ! אבל למה נשארת עם הפיג'מה ? "
(כתבה לי על הקיר אחר כך "שתוק ! " )
"למה ? אני דווקא ממש אוהב את החולצה , יש לסבתא שלי בדיוק כזאת בארון "
"חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח� �ח "
"חחח מה את צוחקת ? מישו הרשה לך ?? "
" חחח יואו , באלי לצחוק !! "
" ♥ "
"הווו ♥ "
ואז היא שלחה מה קורה בצ'אט .

פה היה כניראה משיכה ממש גדולה לפני .. כי היא זרמה איתי ממש בשיחה , שימו לב לתגובות שלהן ותדעו להפוך את העקיצות שלהן כלפייהן .

אוקיי . אז לאחר שהבנו את כל הדברים החשובים האלה איך ממשיכים ??

"סבבה נדב , התחלתי איתה , היא זרמה .. אנחנו מדברים , מה כדי לעשות עכשיו ? "

יוצרים סקרנות , עניין .. מעלים ערך .. יוצרים רגשות שליליים וחיוביים .
זה כבר מתחיל לגלוש לנושא משיכה אבל אני אסביר בקצרה על שיחה שממש אהבתי .


אוקי , אז זה ההמשך של הסיפור הראשון עם הפתיח הישיר

היי .. : ) "
"היי .. "
"לאן נעלם החיוך ?? "
"חחחח .. ברח "
"לא לא תקראי לו חזרה .. לא נעים "
" "
"יפה .. עכשיו אפשר לדבר ; ) "
"על ?? "
"עלינו כמובן .. ; ) "
" חחחחחחחחחחח נוו .. "
" אבל אני צריך שתהי רצינית . "
"טוב O_O "
"מאמינה בקריאת כף יד ? "
"מממ .. ככה ככה "
"ואם אני יגיד לך שאני יודע לקרוא ! "
"אז אני אגיד לך טוב אחי חחחחחח "
"חחח את ימנית או שמאלית "
"ימנית "
"סבבה , אז קחי את יד ימין "
".. ? "
"לקחת ? "
"חח כן "
"תסתכלי על כריות כף היד שלך את רואה קווים ? "
"חח אני לא מאמינה שאני עושה את זה .. חחח "
" חח .. את רואה קו שעובר באמצע ? "
" מה זאת אומרת ? "
" קו .. שעובר באמצע קו היד "
" אמממ כן .. בערך "
" מהה ?? "
" ממה מה חחח "
"באממתתת ?! "
חח כן נו .. זה כזה בערך "
" וואי .. לא חשבתי את כזאת .. "
"נוווווווווו מה זה ?? "
"אני צריך ללכת : ) "
" לאיפה ?? חכה .. "
" ידידה מחכה לי למטה , מסכנה אני מייבש אותה חמש דקות "
" לא נורא .. אני יותר חשובה : ) מה זה אומר ?? "
" אני אגיד לך שאני אחזור "
"מתי תחזור ? "
"מממ .. בשמונה ככה .. "
"סבבה : ) "

הסתיימה שיחה .

ראיתם מה קרה כאן ?? פשוט סקרנתי את הבחורה .. גרמתי לה להמשך אליי והיא לא רצתה שאני אלך .. היא אפילו התעקשה שאני אשאר וביררה מתי אני אחזור .

זה היה סקרנות , גרמתי לה להסתקרן , הראתי לה שאני בן אדם מעניין , קצת מצחיק ובעיקר שהשיחה איתו כל הזמן זורמת והיא מקבלת ממני טעימות .. ובטעימות האלה היא מקבלת ים של תרגילי משיכה והיא נמשכת כמו גדולה .

בשביל הקטע נפגשתי עם הבחורה הזאת במקרה בקניון באותו יום והיה ממש מצחיק בלי שום קשר שהייתה CK .

ועכשיו החלק החשוב ביותר .

חשוב שתבינו ,

הפייסבוק מכין לכם את הבחורה להנחטה .. החבטה עצמה לא יכולה להתממש בפייסבוק ... הקשר עצמו נעשה במציאות !!

מה זה אומר ??

שאתם צריכים לקבוע פגישה בהקדם האפשרי .. זאת אומרת שאתם מחכים , שלושה -ארבעה ימים עובדים על משיכה (וגם נוחות )
ואז נפגשים ! אתם לא מתמהמהים .. מכירים , נפגשים , סוגרים .

חשוב שתבינו שמשיכה זה לא כל העניין אתמול היה לי קטע שעבדתי יותר מידי על מסתורין ומשיכה והבחורה לא נתנה לי את המספר כי היא לא מכירה אותי מספיק היא אמרה לעצמה בראש " הוא בחור מושך והוא סקסי והוא מצחיק והכל אבל אני לא באמת מכירה אותו .. למה שאני אתן לו מספר ? אולי הוא יזיין ויזרוק ? "
במקרה הזה אתם לוקחים צעד אחורה עם המשיכה ואתם נותנים לבחורה להכיר אותכם האמיתיים . עובדים על נוחות .
ספרו לה על חוויות מהעבר שלכם , דרך שאתם מסתכלים על העולם .. תכירו לה את עצמכם ..


אוקי , זה היה מדריכון על היכרות בפייסבוק , ונגיעות קטנות על המשך שיחה ועל יצירת משיכה ונוחות .
 בהצלחה !
 
 
 
 
 
 

המדריך השלם איך להתחיל עם בחורה בים – 10 חוקים שיובילו אותך להצלחה עם בחורה בים

אומנם הקיץ כבר מאחורינו אבל הפעם אני רוצה לדבר על איך להתחיל עם בחורה בים. דבר ראשון, ישראל היא מדינה חמה. הקיץ במדינתנו נמשך במהלך תקופה ארוכה יותר ממדינות רגילות. במהלך חודשי הקיץ בחורות רבות מגיעות לחוף הים כדי ליהנות מגלי השמש ומהמים הצוננים. ללא ספק, החום הגובר וכמות הביגוד היורדת תעלה את החום של כולנו, אבל לחוף הים יש חוקים משלו באשר לאיך להתחיל עם בחורה בים. טכניקות פיקאפ רגילות, למרות שתהיינה יעילות גם פה, תעבודנה בצורה טובה יותר אם תבצע בהן שינויים מעטים.

בין אם אתה לבד או עם חברים, הנה כל מה שאתה צריך לדעת כדי ללמוד איך להתחיל עם בחורה בים. אתה הולך לקבל 10 טיפים מדהימים שיעזרו לך ללמוד פעם אחת ולתמיד איך להתחיל עם בחורה בים.

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 10

כדי להתחיל עם בחורה בים חשוב לבחור את המיקום שלך בקפידה!
המיקום כאן הוא הכול! אתה תרצה לבחור מקום שבו תוכל לצוד בחורות מצד אחד, ואילו מצד שני לשבת בפרטיות עם בחורה שבידדת. כדי להתחיל עם בחורה בים בחר מיקום בתוך ריכוז גבוה ככל האפשר של בחורות. דבר זה יאפשר לך לנדוד מקבוצה אחת לשנייה, במידה ולא הצלחת לפתח שיחה עם הראשונה. כמו כן, כדאי שתהיה בעומק החוף ולא על שפת הים. מיקום זה יאפשר לך להישאר מחוץ לטווח הראיה של המתרחצות בחוף כאשר תרצה לפעול על בחורה ספציפית, ומצד שני ייתן לך מבט על כל המתרחצות בחוף קח שתוכל לבחור עם איזה בחורה להתחיל בים.

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 9

תהיה אופנתי
סגנון לבוש זה מונח רלוונטי גם כשאתה על החול בחוף הים, ולכן כדאי שתבוא מוכן. לבש בגד ים טוב, כלומר לא אחד קרוע או ללא שכבה תחתונה שיאפשר לתאומים שלך לדפוק הופעה בזמן לא צפוי. כמו כן, אל תגזים עם קרם ההגנה. אתה לא רוצה להיראות כמו פנטומימאי.
לאלה מכם שצריכים עזרה עם המובן מאליו, אל תבואו לים עם נעליים עם גרביים או פאוץ'. לבש כפכפים מעוצבים, משקפי שמש, ותשתמש במגבת הולמת (ללא הדפס של צבי הנינג'ה וכו'). אומנם זה טיפ קטן אבל עדיין זה יעזור לך אם תרצה להתחיל עם בחורה בים.

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 8

תהנה עם החברים שלך
בשביל זה באת לחוף הים, ולצחוק עם החברים שלך זאת הדרך הטובה ביותר למשוך תשומת לב חיובית – ספרו בדיחות, ותנו לאחרים את הרושם שאתם נהנים. במקרים רבים, בחורות תיגשנה אליכם ותפתחנה בשיחה – כל מה שיישאר לך לעשות זה לקבל את ההזמנה.
למעשה, הימנע מלזרוק הערות לבחורות על חוף הים, מכיוון שלא תמיד יהיה ברור למי התכוונת. ליהנות זה לא אומר שאתה צריך לצעוק ולדבר בקול רם בחוף הים עד לרמה שזה יפריע לאחרים. גבר שיודע איך להתחיל עם בחורה בים עושה זאת באלגנטיות ולא בצורה ערסית.

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 7

אל תבהה
אם אתה חייב, לבש משקפי שמש כהים כדי לבחור את הטרף שלך. אבל בשום פנים ואופן שלא יתפסו אותך בוהה בבחורות. מבט מהיר זה אחלה, להוזיל ריר זה ממש לא. אחד מהעקרונות של גבר שיודע איך להתחיל עם בחורה בים זה העובדה שהוא לא משדר שהוא סוטה מין.

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 6

אל תתנהג כמו ילד
אתה תוריד את הסיכויים שלך להצליח עם בחורה בים בצורה דראסטית אם תעשה את אחד מהבאים:
תשרוק או תצעק הערה לבחורה חולפת
תשתה ותתנהג כמו שיכור
תקפוץ למים, תצעק כמו משוגע ותשפריץ על כל הסובבים אותך
תנגן מוסיקה רועשת
תתגלגל על החול ותיראה כמו שניצל
תסתובב עם חברים חסרי טאקט שעלולים להביך אותך
תבקש מבחורה למרוח לך קרם הגנה על הגב
תציע למרוח קרם הגנה על בחורה (אלא אם אתה מקבל ממנה סימנים לכך שהיא מעוניינת בך)

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 5

תציע לבחורות משקאות מרעננים
תביא איתך צידנית עם משקאות קרים בכדי להציע אותם לבחורות שנמצאות בסביבתך. זה יכול להיות כל דבר ממים ועד בירה. למעשה, מים הם בחירה מעולה, מכיוון שככה בחורות לא תחשובנה שאתה מנסה לשכר אותן.
אם אתה רוצה להשאיר רושם של ג'נטלמן, תציע להן שמשיה כנגד השמש או מגבת יבשה. אל תתנהג כמו משרת, אלא תן לזה להיראות כבדרך אגב (זאת אחלה דרך כדי ללמוד איך להתחיל עם בחורה בים).

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 4

תבקש מבחורות לצלם אותך עם חברים שלך
פעולת צילום התמונות יכולה להביא לשיחה בינך לבין הבחורה המצלמת, וחלק מהבחורות יסכימו שתצלם אותן. זה אחלה להעלות תמונת לפייסבוק שלך עם בחורות מחוף הים. ברגע שהבחורות בפייסבוק שלך יראו אותך עם בחורות אחרות זה יכול להיות מדהים (זה טיפ למי שרוצה לדעת איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק ולא רק בים).

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 3

תשתתף בפעילויות
אתרי נופש רבים מציעים פעילויות קבוצתיות שכל מטרתן היא להכיר בין האורחים. אירועי שתייה, תחרויות ריקודים ומשחקי בריכה הם הדרכים הטובות ביותר להכיר בחורות.
כמו כן, אתה יכול לארגן משחקים בעצמך כדי לשבור את הקרח בתחילת האינטראקציה: תציע לבחורה לשחק איתך פריסבי או כדור עף. אזהרה: אל תבצע את התעלול הידוע של זריקת הכדור לצד שלה ואז לנסות לפתח שיחה בזמן שאתה מביא אותו. זה הדבר הכי שקוף בעולם. אולי זה עובד באמריקן פאי 2, אבל אני מניח שכבר עברת את השלב של למידה מסרטי נעורים.

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 2

תיגש לבחורות שנראות זורמות
למרות שזה נשמע ברור, זה החלק שבו הרדאר שלך צריך לעבוד בצורה הטובה ביותר. חפש בחורות שמראות סימנים שהן רוצות תשומת לב: בחורות שהולכות לאורך החוף, בין אם הן מסתכלות על גברים אחרים ובין אם הן נותנות לגברים אחרים להאדים מרב שהן נראות טוב. כמו כן, בר המשקאות הוא מקום מרכזי שבו נמצאות בחורות זורמות, בזמן שהן חוזרות לחוף – אתה מקבל הזדמנות לחזור ביחד איתן.
אל תיגש לבחורות שמשתזפות, בחורות הנמצאות בחבורת גברים רבים, בחורות ששוכבות על הבטן, או פשוט בחורות שלא רוצות שיפריעו להן.

איך להתחיל עם בחורה בים – חוק מספר 1

תיגש לקבוצות של בחורות
כדי להסוות את טכניקות הפיקאפ שלך כמחווה של רצון טוב וחברתיות, תיגש לקבוצות של נשים.
תתחבר עם כולן, תדאג שהשיחה תהיה זורמת וכיפית, ולבסוף תינעל על המטרה שלך. למעשה, יתכן ותגיע למסקנה שהבחורה שנראית הכי טוב בחבורה משעממת בטירוף ותחליף מטרה באמצע הסט. כמו כן, תוכל להכיר את שאר הבחורות לחברים שלך.
ידע החוקים הבסיסיים ירחיק אותך מטעויות שיגרמו לבחורות להתעלם ממך. שחק את המשחק לפי החוקים שקראת כאן והבחורות מחופי הים תהיינה קלות יותר לכיבוש. אני מקווה שתשתמש בחוקים האלה כדי ללמוד איך להתחיל עם בחורה בים.

 
 
 
כרדיט:אומנות הפיתוי...
 
 
 
 
 
 

עדכונים

מעדכן את האתר לאחר שמונה חודשים
הורדות-הורדות נט
הפוך לעמוד הבית
  הזכויות שמורות  למנהל האתר בלבד@@@