בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

משחקים להורדה חינם!

 
   דף הבית    משחקי ספורט להורדה    משחקי פעולה להורדה    משחקי מרוצים להורדה    משחקי אסטרטגיה להורדה    פורום משחקים
   צור קשר
 
    דף הבית
    משחקי ספורט להורדה
    משחקי פעולה להורדה
    משחקי מרוצים להורדה
    משחקי אסטרטגיה להורדה
    פורום משחקים
    צור קשר


שנת יציאה: 2007
זאנר: אסטרטגיה היסטורית בזמן אמת
שרת: Megaupload
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
זה כאילו שמישהו תיכנן את זה מראש. הסרט המצליח "300" והמשחק Ancient Wars: Sparta יוצאים רק מספר חודשים אחד מהשני. המשחק הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת וכבר כינו אותו כדמוי Age of Empires. נשלח יחידות עובדים לאסוף משאבים: אוכל, זהב ועצים. נבנה יחידות קרביות כדי להלחם באויב ועוד מגוון משימות. עד כאן, אין הרבה שיבדיל את Ancients Wars מכל RTS אחר. אבל יש הבדלים. אולי לא נשמעים משמעותיים, אבל הם נותנים תחושה שונה מרוב משחקי האסטרטגיה היום.

בניגוד לרוב משחקי האסטרטגיה שבהם היחידות הם מובנות מראש, במשחק הזה נוכל לבחור את הציוד של חיילינו. בתחילת המשחק, לא נהיה מפותחים מאוד ולכן רוב הציוד יהיה פשוט. אך עם התקדמות המשחק והשלב עצמו, נפתח טכנולוגיות חדשות ונוכל לתת לחיילים נשקים טובים יותר, שריון יעיל יותר ואימון שיכין אותם לקרב. לאחר קרב, נוכל לשלוח את היחידות העובדות לעבור בשדה הקרב ולאסוף כלי נשק ושאר ירקות שלנו ושל האויב ולהביאם לבסיס וכך נוכל לתת אותם לחיילים החדשים. אנחנו גם לא מוגבלים לבניית חיילים. נוכל לבנות מכונות מלחמה, ספינות ואפילו מלכודות שנוכל להניח בשדה הקרב כמו סלעים ענקיים שנדרדר אל עבר האויב.

דרישות מערכת מינימליות:
- מערכת הפעלה ווינדוס XP/2000
- פנטיום 4, 2.4 גיגה-הרץ
- 1024 מ"ב ראם
- כרטיס מסך ג'יפורס 6800GT או ריידון X800 Pro
- 4 גיגה-בייט פנויים על הדיסק הקשיח


הורדה:
הורדה

 
 

שנת יציאה: 2009
זאנר: אסטרטגיה
שפת המשחק: אנגלית
שרת: Fleflyer
גודל הקובץ: 500 מגה לפני חילוץ
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)

תקציר:
שש שנות שפיכות דמים הידועה בשם מלחמת העולם השנייה שמאלה טרגי זיכרונות ו לא יאומן אגדות ואומץ על תהילה של מיליוני חיילים. למרות שזה קרה בעבר הרחוק, יש עדיין הרבה שאלות להיות מענה. מה היה קורה אם היו דברים הלכו בדרך אחרת? האם יש הזדמנות לסיים את המלחמה מוקדם יותר? מה קורה אם מישהו היה שם מי יכול היה, למעשה, לשנות את מהלך ההיסטוריה? שאלות אלה יחד עם כמיהה חזקה כדי ליצור חדשה וייחודית 3D RTS המשחק דחף אותנו הפיתוח של קצינים. קצינים הוא מסיבי משחק אסטרטגיה בזמן אמת עם מפות 25 קילומטרים רבועים כל אחד, שבו עד 1.500 יחידות עשוי להיות מעורבים קרב. המשחק מציע מסע פרסום אחד עבור כוחות הברית עם אפקטים חזותיים מפתיע; ציורית וכוח גרפיקה, לקיחת נשימה האווירה, מרתק לשחק ו גדול מגוון טקטי ואסטרטגיות הזדמנויות.

דרישות מערכת:
* Windows 2000/XP/Vista
* Intel Core 2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 5000+
* 512 MB RAM
* nVidia GeForce 6200 128 MB or Radeon HD 2400PRO
* DirectX 9.0c compatible soundcard
* DVD-ROM Drive
* DirectX 9.0c
 


שנת יציאה: 2004
זאנר: אסטרטגיה בזמן אמת
שפת המשחק: אנגלית
שרת: Megaupload , Fleflyer
גודל הקובץ: 200 מגה לפני החילוץ - לאר החילוץ 700 מגה
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
היכונו להתנסות בחידושים האחרונים בטכנולוגיה הצבאית בעימות חדש, רחב-היקף ורב-עוצמה.
בעידן החדש של אסטרטגיה ועוצמה צבאית, יהא עליכם לפקד על מאגר כלי-נשק רחב ומתוחכם מאי-פעם, בנסיון להכניע אויב חדש, חזק ומתוחכם מתמיד.
לפניכם חבילת ההרחבה הראשונה למשחק שזכה לשבחים בעולם כולו, בו יהא עליכם - גם אם לדעתכם אין מנוסים ממכם במשחק המקורי - ללמוד וליישם אסטרטגיות וטקטיקות חדשות, על-מנת להסתייע - ולהתגונן בפני - הדור החדש של הנשקים המתקדמים והקטלניים ביותר שבנמצא.
בחבילה זו התווספו יחידות חדשות, מבנים ועדכונים נוספים וגירסת משחק חדשה לשחקן יחיד אשר נקראת "האתגר" אשר מעמידה את השחקן בפני 9 מנהיגים ידועים והצבאות היחודיים שלהם, בזה אחר זה.
 
  משחקים להורדה!