בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
האתר הרשמי של האי 3 !!!
 
 
 

2 שירים של האי עם תמונות של ההתחלה של כל פרק מומלץ 
 
 
   עונה 1    תמונות לעונה 1    פרקים לצפייה ישריה עונה 1    עונה 3    תמונות עונה 3    הדמויות של עונה 3
   פרקים לצפייה ישירה עונה 3    סקרים!    סמלי העונות    דמויות ראשיות    דמויות משניות
 
    דף הבית
    פורום האי 3
    תמונות
    דמויות
    שיר פתיחה
    תקצירי פרקים
    העלילה
    החתימות של האי
    זוג השבוע
    שלשת הבנות!!!
    קטע מהרכבת..
    מעבר לאי
    מאחורי הקלעים
    עונה 1
    תמונות לעונה 1
    פרקים לצפייה ישריה עונה 1
    עונה 2
    פרקים לצפייה ישירה עונה 2
    עונה 3
    תמונות עונה 3
    הדמויות של עונה 3
    פרקים לצפייה ישירה עונה 3
    העונה ה-3 מידע
    מי יותר יפה סול או טומי?
    קורא מחשבות פורום
    5100 ערוץ אודישנים צילומי עונה 3!!!
    ספיישל
    כוכבי .....
    לקרוא מחשבות זה נכון
    סקרים!
    סמלי העונות
    דמויות ראשיות
    דמויות משניות
    טומי(יון תומרקין)
    אנה(אפרת בן-יעקב)
    סול(עוז זהבי)
    מייקי(דניאל מורשת)
    ג'יני(יעל גרובגלס)
    ליבי(אביגיל הררי)
    זואי(ליאת בלו)
    מיילו(ארז רונן)
הדמויות: (אלו השחקניים הראשיים)

אנה-אפרת בן יעקוב אנה היא אחותה של ליבי

     היא חברה של סול ובעונה ה-2 הם רבו וסול היה אם ליבי

הוא גרם לה לקנא אבל מה שהיה זה שלליבי וטומי היה תוכנית שאנה וסול יחזרו

 
                                                                                                       
 

ליבי-אביגיל הררי ליבי היא אחותה של אנה

               היא אהבה את סול עד לאחר  פגשה את טומי

         היא צבעה איתו את הקיר והתאהבו.

                  אבל עכשיו שאנה הייתה איתו מצאה חבר

            ועכשיו היא מאוהבת בטומי.

 
                                                                                    

ג'יני-יעל גרובגלס ג'ני היא חברה של צי'ף היא עומדת

  למות כי מקס רצח אותה ב 10.10.2010 ומנסה לחזור לעבר

לאיים על מקס אחיו שישנה את ההיסטוריה.

 

                                                                              

זואי-ליאת בלו בעונה הראשונה זואי הייתה קצת בעייתית ושחצנית ובעונה השנייה היא הכירה

את בן האהוב שלה שהם התחילו באמבטיה בפרק 35-36 היא נאלצה לעזוב אותו כי היא הייתה צריכה ללכת להציל את העולם שבו היא תחייה. 

                                                                           

     סול הוא קוסם מיצטיין במיוחד שהעלים את עלמה מפניו של

           בלו זה היה פשוט קסם מדהים בעונה ה-2.

סול היה מאוהב באנה בעונה ה-1 ובעונה ה-2 הם רבו וליבי הייתה חברתו הוא רצה שאנה תקנא אבל לא

                 הצליח. אבל בסופו של דבר היה תוכנית לטומי וליבי

                                                                                    

טומי-יון תומרקין טומי הוא טיימר שאותו מקס והלנה רצו לחתוף בשביל הספר. הוא ראה את עלמה מתי

שניכנס בתוך הדלת וביגלל שהוא עשה "גלי'ץ" בהיסטוריה

מישפחת בן עמי ניפגשה עים הילדים ואז הם היו צריכים להיפרד כדי להציל

את כדור הארץ.

                                                                               

                מייקי-דניאל מורשת מייקי יכול להפנט את מי שהוא

                 רוצה אם הוא רק מוריד את המישקפיים שלו בזכות פני הוא

     הבין שהוא לא חייב ולא צריך את המישקפיים שלו יותר

                             שהכל תלוי רק בו.

                                         

                   מיילו-ארז רונן מיילו יכול לעבור ממקום למקום אם רק

                    ירצה הוא היה עם הרעים (הקונגרס) מישום שהחריכו אותו

        ואיימו עליו שיהרגו את אימו אבל עכשיו הוא עם הטובים

                     (המחתרת) והוא פגש שוב את אמו אחריו המון זמן.

                                                                             
 
המלא:
 
 
  דמויות
 • טומי / דילן (יון תומרקין): בנם של ג'יני וצ'יף אשר גדל כבנם של אדי וסילביה. נולד ב-6 ביוני 2010 אך הוחזר על ידי צ'יף לשנת 1994 כדי שהקונגרס לא ימצא אותו. הוא תלמיד מצטיין בבית הספר. טומי לא אהוב במיוחד על ידי הילדים בשל היותו בנם של מנהלי בית המחסה. לפי הספר על טומי להיפגש ב-9 בספטמבר 2009 עם דילן, שמתברר כהוא עצמו, ולמסור לו פתק עם מיקומו של האסטרואיד בשעה 11:07:02 על מנת שדילן יוכל ליירט את האסטרואיד לפני שישמיד את כדור הארץ. מאוהב בליבי.בעונה השנייה צ'יף הוא גר בכפר הטיימרים והברמן של ג'יני ומתגלה שהוא היחיד שיכול לנצח את קאיראן.
 • ליבי עיני (אביגיל הררי): בתה של אסתר. נערה חרוצה, טובה וחכמה. בעברה שיתפה פעולה עם אחותה הגדולה אנה והתחזתה לנכה ברגליה כחלק ממעשי ההונאה שביצעו יחד. לאחר שאחותה נתפסה על ידי המשטרה, ליבי מאיימת באקדח, ברגע של אי שפיות, על שלושה שוטרים וכתוצאה מכך היא נשלחת אל בית המחסה, בעקבות אחותה.בעונה השניה ליבי מתה ובסוף הכפילה השנייה שלה הופכת להיות אחותה החדשה של אנה. ליבי מרבה להרגיע את התחממות העניינים בין החבורה והיא היחידה שמאמינה בטומי עוד בימים הראשונים באי.בעונה השנייה אנה הציידת הורגת אותה.
 • סול (עוז זהבי): אלים ויהיר, חבר של אנה, קוסם אשר ערך בעברו מופעי רחוב של קוסמות וכייס דרכם את ארנקיהם של הקהל. סול מוסגר למשטרה ונידון למאסר בבית כלא לנוער עד גיל 20, שם הוא חולק את תאו יחד עם אסיר נוסף בשם צ'יף, וכאשר אדי מגיע לבית הכלא לקחת תחת חסותו את צ'יף, סול מנצל את ההזדמנות שצ'יף איננו, מתחזה לו ושומר על כך בסוד. הוא מגדל ארנבון לבן בשם "פדידה", שאיתו נקשר במיוחד. בהתחלה הוא אויב של טומי ומכנה אותו "פרוטקציונר", אך לבסוף הוא מתידד עמו. אביו של סול היה טיימר ואדריכל המבצר.
 • ג'יני (יעל גרובגלס): ילידת 1990, בחורה חובבת כתיבה וקריאה ומעריצה של הזמר בוב דילן. מגיעה אל בית המחסה של אדי וסילביה, משום שהרעילה למוות את אביו של מייקי, בוב, כנקמה על כך שרצח את הוריה. יש ברשותה מחשב נייד דרכו היא מנהלת בלוג אישי ברשת, בו היא מכירה בחור בכינוי "דילן" (אשר מאחוריו עומד צ'יף) ומרבה להתכתב איתו. בהיסטוריה הראשונה היא הכירה אותו על ידי מכתבים ואינה ידעה שהוא טיימר, ובהמשך השניים בורחים אל האי ומביאים לעולם את טומי.בעונה השנייה היא ניצלת באסון הכפר ביחד עם אמה וריק.
 • זואי (ליאת בלו): בת 18, בחורה צינית וקשוחה. היא הפסיקה ללמוד בבית הספר על מנת לנהל עסק קטן דרכו תפרנס את משפחתה ותממן את לימודיו ועתידו של אחיה הצעיר יהלי. במסגרת העסק היא העסיקה ילדים צעירים ודגלה בהרווחת כסף בדרכים הגונות (כגון: מחזור בקבוקים ומתכות, מכירת לימונדה, ורחיצת מכוניות) ולא בגניבה. בעקבות אירוע טראומתי של אבדון אחיה יהלי היא מגיעה אל בית המחסה ונוצר אצל זואי צורך לגונן ולשמור על מייקי כאילו היה אחיה. חובבת תשחצים. אויבת של ג'יני , אבל בסוף מתיידדת איתה.
 • אנה עיני (אפרת בן-יעקב): בתה של אסתר. נערה מפונקת, צבעונית וגנדרנית. היא נעצרת על ידי המשטרה בגין הונאה וקבלת דבר במרמה שביצעה עם אחותה ליבי ומועברת לבית המחסה של אדי וסילביה. היא נוהגת לנצל את הנאיביות של אחותה ליבי כדי לשלוט בה. חברתו של סול. אנה היא אחותה הגדולה של ליבי והמבוגרת שבחבורה. בעונה השנייה הופכת אנה לבוגרת יותר עקב מותה של אחותה.
 • מייקי (דניאל מורשת): ילד בן 11 בעל כוחות היפנוט. לאחר שג'יני רצחה את אביו ביצע שימושים לא חוקיים בכוחותיו לתועלת האישית שלו ושל אימו ליסה. הוא נשלח לפנימייה ותוך זמן קצר נידון לשנתיים מאסר בבית כלא לנוער. מאוחר יותר הוא מועבר תחת חסותם של אדי וסילביה לבית המחסה אך מוצא עצמו מסולק במהרה. בתחילת העונה חברי הקבוצה לא מעריכים את מייקי, לאחר שהשתמש בכוח שלו על חלקם, אך בהמשך הם למדו להעריך אותו ואת הכוחות שלו. בעונה השנייה מוצא מייקי אהבה, שלא ברור אם היא תתממש. מייקי הוא בנו של בוב- מחסל בקונגרס שנרצח על ידי ג'יני ושל ליסה- מרגלת בקונגרס לטובת המחתרת.בעונה השנייה יוצא עם אמה.
 • אדי (לירון לבו): אביו המאמץ של טומי ובעלה של סילביה. הכין לסילביה הפתעה כשרכש עם חסכונותיהם מבנה ישן ביפו על מנת שיישמש לבית המחסה "הלב הרחב" אותו הם צריכים להקים על פי הכתוב בספר האדום שברשותם. בעונה השניה דובקת בו רוחו של קאיראן בשנת 1994 והופכת אותו לרע.
 • סילביה (דנה ברגר): אימו המאמצת של טומי ואשתו של אדי. מנהלת ומורה בבית המחסה לעבריינים צעירים ביפו "הלב הרחב". בעונה השניה סילביה היא אישה ענייה הגרה לבדה ביאכטה עלובה בנמל תל אביב לאחר שאדי זנח אותה.

צ'יף (זהר ליבה): צ'יף נולד בשנת 2147, 138 שנים אחרי שהאסטרואיד השמיד את העולם. צ'יף הוא טיימר וכמו כל הטיימרים הוא יכול לנסוע בזמן. צ'יף עבד בתור מורה להיסטוריה, תחום ההתמחות שלו היה ההיסטוריה של המאה ה-20, ובכל רגע פנוי הוא ניצל את היכולת שלו ונסע בזמן למסעות מחקר. היה מחסל בשירות הקונגרס, והיה גם שותפו לתא המאסר של סול. הכיר את ג'יני בחלומו ויצר איתה קשר באינטרנט (ובהיסטוריה הראשונה יצר קשר במכתבים) תחת הכינוי דילן בהשראת שמו של בוב דילן. הוא בנה של הלנה ואחיו של מקס, ובנוסף אביו של דילן.

 • מיילו (ארז רונן): גויס על ידי אימו למחתרת משום שניחן בכוח טלקינזיס וביכולת לעבור ממקום למקום. בעונה השנייה מיילו פועל כחבר המחתרת ב-2009.
 • ליסה (סיגלית תמיר): אמו של מייקי ואלמנתו של בוב, אשר ניצלה את כוחותיו המיוחדים של בנה על מנת לבצע עשרות מקרי שוד וגניבה שבעקבותם נתפסה ונידונה לעשר שנות מאסר. ליסה פעלה בקונגרס כמרגלת מושתלת של המחתרת. בעונה השנייה ליסה המשיכה לתפקד כפעילת מחתרת בשנת 2009 שלאחר השמדת האסטרואיד.
 • בן "קרמיט" (אביב אלוש): אחיינה של פנינה. אימו חברה של אסתר. אוהד כל קבוצת כדורגל שהיא לא ישראלית, והרבה להתווכח עם דויד, שהדביק בו את הכינוי "קרמיט". בן הוא סבו של סבו של בלו. מאוהב בזואי. בעונה השנייה בן מגויס לקבוצת המתנגדים לשלטון ב-2009 ובמסגרת פעילותו המחתרתית הוא עובד כשתול בתפקיד שלישו של אדי ומתחתן עם דינה, ביתו של מישל.
 • הלנה (עידית טפרסון): פעילה בקונגרס, טיימרית. אימם של מקס וצ'יף, אישה מבוגרת ומכובדת השואפת לנימוסים והתנהגות מופתית של הסובבים אותה. הוגלתה עם מקס על ידי הקונגרס ל-2009 לאחר שדבקה בה הבושה על בגידת בנה בקונגרס.בעונה השנייה אומרת לליבי איך אפשר להרוג את קאיראן.
 • מקס (ישי גולן) (עונה ראשונה): פעיל בקונגרס והאחראי על צ'יף. טיימר אשר הגיע מהעתיד יחד עם אימו הלנה. מקס חטף את ג'יני לאי לא לפני שגרם לה לתפקד כרצונו בעזרת כוח ההפנוט של מייקי. הייתה לו ולאימו תוכנית הקשורה בספר האדום של טומי. צ'יף הוא אחיו ודודו של דילן. הצליח להתגבר על ההיסטוריה שהוא בעצמו יצר עקב רציחתה של ג'יני, אך לבסוף לא הרג אותה ובכך נתן לדילן את האפשרות לחזור אחורה בזמן וליירט את האסטרואיד.
 • בלו (טל מוסרי) (עונה ראשונה): טיימר מחסל שנשלח על ידי הקונגרס מהעתיד ל-2010. כטיימר הוא מסוגל לנוע במרחב הזמן ולחסל טיימרים אחרים, הוא מכונה "בלו" על שם צבע דמו ועיניו הכחולות. בהמשך הסדרה התגלה שבלו הוא הנכד של הנכד של בן. כשבלו גילה שהלנה ומקס מתכננים להרוג אותו, הוא התכוון לרצוח את הלנה, אך צ'יף חיסל אותו ברגע האחרון.
 • אסתר עיני (איילת מרגלית): טיימרית, אמן של אנה וליבי ופעילה במחתרת ביחד עם עוזרה ארי. לשעבר השרה לביטחון הפנים אשר התחילה לכהן בתפקיד ראש ממשלת ישראל ב-9 בספטמבר 2009 על מנת שיתאפשר לה מתוקף תפקידה ליירט את האסטרואיד בעזרת מערך הטילים של המדינה. התירה את הקמת בית המחסה "הלב הרחב" של אדי וסילביה והשתמשה בכספי המדינה כדי לסייע למחתרת.
 • עלמה בן עמי (נוריה ויטל): דילן נפגש איתה במכונת הזמן, בתוך שדה פרחים והיא סיפרה לו את יעודו והמחישה לו את כוחותיו. יש לה יכולת לדעת את העתיד על אף שהיא איננה טיימרית והיא הצילה את משפחתה מהאסטרואיד. לאחר מכן התברר שיש לה ספר אדום זהה לשל טומי, אך ללא הכיתוב "09.09.09", והיא זאת שיצרה את האיורים שבספרים האדומים.
 • דויד "דוּד" בן עמי (מיקי גבע): אביה של עלמה ובעלה של פנינה. אוהד מושבע של הפועל תל אביב ושל נבחרת ישראל, ובעזרת בתו ניצח בהימורי ספורט ("וינר") וזכה ב-150 מיליון ש"ח. הוא קנה את האי כאי פרטי לעצתה של עלמה, קצת לפני שהעולם נחרב בפגיעת האסטרואיד, אך האי לא נפגע.בעונה השנייה מסגיר את החבורה למשטרה אבל פני עוזרת להם לברוח.
 • פנינה "פני" בן עמי (רותי בורנשטיין): אימה של עלמה ואשתו של דויד. אוהדת מושבעת של מכבי תל אביב, בדומה לשאר מכריה.בעונה השנייה עוזרת לחבורה לברוח מהמשטרה.
 • בּוּק (ידידיה ויטל) (עונה ראשונה): פיקסר שבא לעזור לדילן לתקן את הטעויות שעשה כשכתב את ההיסטוריה מחדש. מרבה לדבר מהר מאוד ולשלב קלישאות ושאלות רטוריות במשפטיו. בהמשך הסדרה, בפרק האחרון, התברר שבוק קיים בדמיונו של דילן בלבד. הוא הפיקסר היחידי לזמן זה.
 • בוב (אלון דהן) (עונה ראשונה): המחסל הראשון של הקונגרס, חברו הטוב של מקס ואבא של מייקי. חסרה לו יד, ובמקומה יש לו וו קרס. בוב נשלח להרוג את הוריה של ג'יני, שון מייסד המחתרת ואשתו, וג'יני הייתה נוכחת כאשר עשה זאת. לאחר כמה שנים ג'יני פוגשת בו שוב ומרעילה אותו למוות כנקמה על רצח הוריה.
 • גורדון מילר (טל מוסרי) (עונה שנייה): הוא היחיד שידע מה קרה לחבורה. הוא גילה לליבי שהיא תמות בהמשך והציג בפני החבורה את משימתם. בעל תפקיד משמעותי בקשר שבין שתי המאות.
 • מישל (רמי ברוך) (עונה שנייה): אביה של דינה, בעל תפקיד בכיר בשלטון המתנהל בישראל ב-2009 ומקורב לאדי. הוא וביתו מתכננים לחתור תחת השלטון ולבצע הפיכה שהוא יהיה המנהיג במקום אדי.
 • דינה (יעל איתן) (עונה שנייה): ביתו של מישל וארוסתו של בן. נעזרת באביה כדי שיהיה המנהיג החדש במקום אדי.
 • קאיראן (אורן יאדגר) (עונה שנייה): רוח שדובקת באדי בשנת 1994 וגורמת לו להיות רע.היחיד שיכול לנצח אותו הוא דילן.
 • מוזס (אורי פפר) (עונה שנייה): אדם מסתורי שתום עין. חבר במחתרת שמורדת במשטר של אדי.במהלך הסדרה נרצח ע"י הציידים.
 • ליז (חלי גולדנברג) (עונה שנייה): מרגלת בשירותו של מישל שפועלת תחת מסווה של מארגנת החתונה של דינה ובן.
 • סם ברודי (עמוס לביא) (עונה שנייה): השריף של עיירת הטיימרים על האי ב-1909. אביהם של ריק ואמה.
 • ריק ברודי (תום אבני) (עונה שנייה): בנו וסגנו של השריף ואחיה של אמה. אחד הניצולים מהאסון שאירע על האי ב-1909. מטרתו של ריק היא לשאת את ג'יני לאשתו.
 • אמה ברודי (תמר עמית יוסף) (עונה שנייה): נערה בת גילו של מייקי, אחותו של ריק וביתו של השריף סם. תלמידה בבית הספר לטיימרים. יחד עם ג'יני וריק היא ניצלת מהאסון של שנת 1909. בינה לבין מייקי מתפתח סיפור אהבה.
 • נלי בראון (דון לני גבאי) (עונה שנייה): תושבת הכפר ב-1909, בתם של נורה וביל. נערה מפונקת שתעשה הכל כדי להשיג את מבוקשה. מאוהבת בריק.שונאת את ג'יני ורוצה לסגור את המקום ולקבל אותו בשבילה והיא עושה את זה עם נורה בכך שנורה נחמדה לג'יני ואז היא ונורה מבקשים מג'יני את המסבאה תמורת הדפים החסרים ביומן.
 • נורה בראון (פלורנס בלוך) (עונה שנייה): תושבת הכפר ב-1909, אמה של נלי ואלמנתו של ביל. אישה ממורמרת וקטנונית. בעלת חנות המכולת שהוריש לה ביל בצוואתו. גידלה יחד עם ביל את נלי וג'יני.ביחד עם נלי מבקשת מג'יני לתת לה ולנלי את המסבאה תמורת שהם ייתנו לג'יני את הדפים החסרים ביומן.
 • ג'יי (אמנון וולף) (עונה שנייה): תושב הכפר ב-1909 ואחראי על משרד הדואר שבמסבאה. אספן נלהב של פריטים מהעתיד אותם הוא אוסף במהלך נסיעותיו בזמן. איש פתטי ומצחיק, שמתאהב בג'יני וזואי.
 • ביל בראון (עונה שנייה): אביה של נלי ובעלה המנוח של נורה. מדען העובד על פיתוח תרופות. במסגרת אחד מניסוייו הוא מפתח נוסחא למשקה חדש תחת השם "קוקה קולה". מפתח קשר מיוחד עם ג'יני, אותה הוא מגדל במסירות, וכאות תודה הוא מוריש לה בצוואתו, למרבה הפתעתן של נורה ונלי, את המסבאה.

 

  תודה שהשתתפתם ביי חוץ מזה האתר פתוח 24 שעות ביממה