בניית אתרים בחינם
 
האתר השווה ביותר והענקי על אווטאר אנג!
 
   דף הבית    כתבות    תמונות    קורוק    קטרה    סוקה
   האקודה    הו    יואה    פאקו    קאנה    קיה
   תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף
   תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף
   תן שם לדף    אזהרה!    "איירבנדר" - הסרט
 
    דף הבית
    כתבות
    תמונות
    קישורים
    על הסדרה
    קעקועי כשף אוויר
    נוודי האוויר
    שבטי המים
    ממלכת האדמה
    קורוק
    אומת האש
    אווטארים ידועים
    קטרה
    סוקה
    האמה
    האן
    האקודה
    הו
    יואה
    פאקו
    קאנה
    קיה
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    מצב האווטאר
    משחקים
    הפלישה
    משחק אוזאי נגד אנג!
    שאלון
    שאלון מתקדמים
    תקצירים עונה 1
    צפייה ישירה עונה 1 - ללא תרגום
    צפייה ישירה עונה 1 - דיבוב (מתעדכן)
    תקצירים עונה 2
    צפייה ישירה עונה 2 - ללא תרגום
    צפייה ישירה עונה 2 - דיבוב (מתעדכן)
    תקצירים עונה 3
    צפייה ישירה עונה 3 - תרגום
    צפייה ישירה עונה 3 - דיבוב (מתעדכן)
    מילון אווטאר
    סרטונים
    השביט של סוזין
    כשפות אוויר
    כשפות מים
    כשפות אדמה
    כשפות אש
    מידע נדיר
    משחקים להורדה
    אזהרה!
    עונה רביעית
    שיפור הסדרה
    "איירבנדר" - הסרט
    ספין אוף (אווטאר קורה)

ספר 2, אדמה

בחלק הפרקים אומת האש חושבת שאנג מת. כל הפרקים עד הפרק: יום השמש השחורה: ליקוי החמה.

 
פרק 41: ההתעוררות
 
אנג מתעורר לאחר שינה ארוכה בגלל הברק ששלחה אליו אזולה ומוצא את עצמו בתוך אחת הספינות של אומת האש, כאשר שיער על ראשו וגופו פצוע באופן רציני מהקרב האחרון. בספינה הוא לא מוצא חיילים מאומת האש, אלא את חבריו ואנשים נוספים שהחבורה פגשו במהלך מסעם, שכעת התאחדו כדי לתכנן את הצעד הבא שלהם. אנג כבר מרגיש חזק מספיק כדי לחזור ולהילחם מול שליט האש, אך נראה שהוא עוד צריך להתאושש מהפציעה. בנתיים, צוקו נוטש את איירו כדי שיוכל לחזור מהגלות ולהיות שוב נסיך אומת האש.
 
פרק 42: הסרט
 
כדי שיוכלו להתערבב בצורה טובה יותר בתור אזרחים של אומת האש, אנג שם סרט לשיער כדי שלא יראו את החץ שלו ויחשבו שהוא האווטאר, ונרשם לבית ספר באומת האש, מה שנותן לו הזדמנות ללמוד עוד על האומה ובאותו הזמן להנות בתור ילד רגיל לראשונה מאז שגילה שהוא האווטאר. בנתיים, צוקו חושש שאנג הצליח לשרוד ומנסה למצוא דרך שבעזרתה הוא יוכל לוודא שהאווטאר אכן מת.
 
פרק 43: הגברת הצבועה
 
כאשר החבורה מגיעים לכפר דייגים עני ומסכן שנמצא שליטה של אומת האש, רוח מיסטורית מגיעה לעזור לתושבי הכפר. באחד הלילות, אנג החליט לצאת ולעזור לרוח, אך הוא גילה שהיא יותר מיסטורית משחשב והיא אינה מוכנה לקבל את עזרתו... כי הרוח היא לא באמת רוח... היא מישהי אחרת... 
 
פרק 44: המאסטר של סוקה
 
החבורה מגיעה לכפר של אומת האש. הם יושבים בערב על סלע גדול מחוץ לכפר, ורואים מטאוריד שמתרסק. אחרי שהחבורה מצליחה לכבות את השרפה מהמטאוריד בעזרת כשפות, סוקה מרגיש חסר תועלת ליד חבריו הכשפים. הוא מגלה שיש לוחם שאינו כשף באומת האש, שמסכים ללמד אותו לחימה בחרבות. המאסטר מלמד את סוקה להיות סחיר-חרב מקצועי כמוהו. סוקה בסוף נלחם במאסטר לאחר שהמסטאר "מגלה" שהוא משבט המים (הוא כבר ידע בהתחלה).
 
פרק 45: האי אמבר
 
צוקו, אזולה, מיי וטאי לי נאלצים לצאת לחופשה באי אמבר, שם גרו זוקו ואזולה כשהיו ילדים. הם לא גילו לאף אחד שהם בני מלוכה, והזמינו אותם למסיבה. מאחר שאף אחד לא ידע שהם בני מלוכה, צוקו הועף מהמסיבה. החבורה מתעצבנת, והם יושבים בחוץ ועושים מדורה, וכל אחד מספר על העבר שלו. בינתיים החבורה מתמודדת מול הרוצח השכיר שצוקו השכיר כדי להרוג את אנג, ובינתיים הם מגלים שהוא חזק מאוד. 
 
פרק 46: האווטאר ושליט האש
 
רוקו מחליט לקחת את אנג למסע אל העבר בעול הרוחות ולהראות לו כיצד התחילה המלחמה.
 
פרק 47: הנמלטת
 
החבורה זקוקה לכסף, סוקה, אנג וטופ משיגים הרבה כסף בתחבולות, קטרה כועסת עליהם ולבסוף מחליטה לשתף פעולה עם טופ, רק שהפעם טומנים להן מלכודת... אחרי כל העניין, הרוצח שצוקו השכיר מנסה שוב לחסל את אנג, והם מצליחים להתחמק ממנו. 
 
פרק 48: מפעילת הבובות
 
החבורה מוצאת בית נטוש ומחליטים להתגורר בו, אחרי זמן מה מגלים שהבית שייך לאישה זקנה, כשפית מים. האישה הזקנה מלמדת את קטרה כשפי מים ומתגלה בסוף כמכשפה ששולטת בכשפי דם (שמאפשרת לשלוט בגוף של אנשים) שרק כשפי מים יכולים לעשות בירח מלא ומנסה להפוך את קטרה לכשפית דם. אנג טופ וסוקה באים להציל אותה. בסוף, כנגד רצונה, קטרה הופכת לכשפית דם.
 
פרק 49: סיוטים וחלומות בהקיץ
 
אנג לא מצליח להירדם בגלל שהוא חושש מהפלישה מחר לאומת האש מרוב חוסר שעות שינה של אנג, הוא הוזה דברים מוזרים.
 
 
 
פרקים מחוברים:
 
פרק 50: יום השמש השחורה: הפלישה
 
היום של ליקוי החמה המיוחד הגיע, וכוחות הפלישה ביצעו הכנות אחרונות לקראת הקרב הגדול והחלו להסתנן לאי שבו נמצא שליט האש עם צבאו. בנתיים, אנג יוצא לבדו לחפש את שליט האש, אך נראה שזאת לא תהיה משימה פשוטה למצוא אותו.
 
ספר 3, אש
 
פרק 51: יום השמש השחורה: ליקוי החמה
 
בזמן שכוחות הפלישה נלחמים ועושים את דרכם לעבר עיר המבצר של אומת האש, אנג מנסה למצוא את שליט האש לפני ליקוי החמה, אך נתקל במספר מכשולים שמעכבים אותו. האם אנג יצליח סוף סוף להשלים את משימתו או שיפסיד בקרב? תשובה: יפסיד. כל המבוגרים נשארו בתור שבויים, כי לא יכלו לברוח, ואיתם אבא של קטרה וסוקה. הם נתנו לילדים לברוח במקומם. צוקו בוגד באביו ובורח.
 
 
 
 
פרק 52: מקדש האוויר המערבי
 
אנג והחבורה מגיעה למקדש האוויר המערבי.
צוקו מנסה לשכנע את החבורה שהוא השתנה ורוצה להצטרף אליהם במלחמה
נגד אביו, הם לא מאמינים לו ורק אחרי שעצר את הרוצח שהֵשׂכִיר.
 
פרק 53: המאסטרים של כישוף האש
 
בזמן שצוקו מנסה ללמד את אנג כשפות אש, הוא מגלה שכוחותיו נעלמו. כדי שיוכל להחזיר לעצמו את כוחותיו וכדי שגם אנג יוכל ללמוד כשפות אש, השניים חייבים ללכת ולחפש תשובה בעיר עתיקה והרוסה שהייתה מקורה של כשפות האש. בפרק הזה אנג לומד כשפות אש.
 
 
 
פרקים מחוברים:
 
פרק 54: הסלע הרותח חלק 1.
 
סוקה מרגיש שבגללו אביו נתפס על ידי אומת האש, ולאחר שצוקו אומר לו שרוב הסיכויים שאביו נקלח לכלא השמור ביותר של אומת האש, "הסלע הרותח", הוא מחליט לצאת לשם ולהציל אותו.
בסופו של דבר, צוקו מתלווה לסוקה והשניים יוצאים באמצע הלילה ומגיעים לסלע הרותח באמצעות כדור פורח. ההתגנבות לתוך הכלא היתה פשוטה מאוד. השניים התחפשו לסוהרים, אך נראה שלמצוא את אביו של סוקה בכלא האכזרי הזה ולהימלט תהיה משימה לא פשוטה, במיוחד לאחר שצוקו נתפס, ושמגלים שסוקי נמצאת בכלא. הם מצליחים לשחרר את כולם, אבל עכשיו משימה אחרת לא קשה יותר: לצאת משם!
 
 
פרק 55: הסלע הרותח חלק 2.
 
לאחר שמצאו את אביו, הרביעייה מתכננים תכנית בריחה חדשה. הפעם הם מתכננים ליצור מהומה גדולה ברחבת הכלא שתשמש כהסחת דעת בזמן שיברחו. אך הם חייבים למהר, במיוחד לאחר שגילו שאזולה וטאי-לי רודפות אחריהם בכלא, ומדביקות אותם.
 
 
 
 
 
פרק 56: אמא של קטרה
 
קטרה עוד שונאת את צוקו מפני שאומת האש הרגה את אמא שלה. צוקו, שלא רצה שהיא תשנא אותו, שכנע את קטרה ללכת לנקום בחייל שרצח אותה.
 
פרק 57: שחקני אי הגחלת
 
החבורה הולכת להצגה, שבה כל מה שקרה להם מהפרק הראשון היה. ההצגה הייתה מרגיזה בעייניהם, כי הדמויות ששיחקו אותם לא היו טובות.
 
 
 
 
פרקים מחוברים:
 
 
פרק 58: כוכב השביט של סוזין חלק 1,  "מלך הפניקס"
 
אנג לחוץ, כי לא יודע כיצד להביס את שליט האש. הוא לא רוצה להרוג אותו, כי אסור לו. בגלל זה הוא בורח עם מומו, והחבורה מתחילה לחפש אחריו.
 
פרק 59: כוכב השביט של סוזין חלק 2, "המאסטרים הזקנים"
 
החבורה ממשיכה בחיפושים אחרי אנג, והם פוגשים חברים וותיקים. בינתיים אנג תועה איפה הוא, נפגש עם גלגוליו הקודמים, ומגלה גילגולים נוספים; אך הוא גם מגלה איך להפוך את שליט האש לחסר כוחות!
 
פרק 60: כוכב השביט של סוזין חלק 3, "לתוך להבות התופת"
 
כוכב השביט מתנגש בכדור הארץ, אנג מתחיל בקרב מול שליט האש, וצוקו מתחיל באגני קאי נגד אזולה. הקרב הזה חשוב: הקרב הזה יקבע מי יהיה שליט/ת האש!  
 
פרק 61: כוכב השביט של סוזין חלק 4, "אווטאר אנג"
 
אנג מביס את שליט האש בפרק זה, וצוקו מנצח את אזולה באגני קאי בעזרת קטרה, הוא מוכרז כשליט האש החדש ומסיים את המלחמה. בסוף הפרק, קטרה ואנג מבינים את אהבתם זה לזה, ומתאהבים.
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה