בניית אתרים בחינם
 

דרגון פיבל

 
   דרגון פיבל    אך משיגים דרקון    דרקון קטן-סטט    pop
 
    דרגון פיבל
    אך משיגים דרקון
    דרקון קטן-סטט
    pop

 

 הנה תמונה של הדרקון הקטן (אפשר לשנות לו צבע אם יש לכם קמע דרקון)

השגת הדרקון הקטן

Introduction- כאן אתם רואים את עצמכם על צוק, אתם רואים דרקון גדול בא אליכם, לא לדאוג, אתם לא נלחמים בו, הוא רק מלווה את גברת קלסטיה ואת טווילי.

על זה שלא עשיתם כלום אתם מקבלים 10 exp, תלכו לצד ימין, אם תרצו, תקחו את השק שיש למעלה, הוא מביא 20 זהב.

עכשיו מפלצת עוצרת אותם ומעיפה את טווילי אליכם, אתם בוחרים אם לבעוט בו או להציע לו עזרה.

אחרי שבעטתם בו (ניחוש XD) אתם נלחמים במפלצת האפורה, אחרי שניצחתם תלכו למעלה לסיים את המשימה.

Black Dragon Box- כאן אתם רואים את האויב המושבע שלכם "דראקט'" מנסה לגנוב את הקופסה השחורה של הדרקון, אתם חייבים להלחם בו, אסור שהקופסה תהיה אצלו.

אחרי שניצחתם אותו ואתם הבנדיטים שלו אתם רואים גובלין קטן גונב את הקופסה, ככה נגמר השלב.

Robina the Hood- עכשיו אתם צריכים ללכת ליער לרובינה ולבקש את הקופסה (ברור שהקופסה תגיע אליה, היא תופסת בקלות את הגובלינים..).

כדי ללכת אליה תלכו לצד ימין בעיר פאלכונריץ' או דרך travel תלחצו על Robina's zone או שתכנסו למפה של הפונדק ותלחצו על רובינה.

היא תביא לכם את הקופסה אם תעזרו לה במשימות שלה. אחרי שעשיתם את המשימות היא תביא לכם את הקופסה, רגע לפני שהיא תביא לכם דראקט' יופיע שוב עם מפלצת, תנצחו אותו ואת המפלצת שלו, אחרי זה, הקופסה תפתח ו... כלום.., הגובלין הוציא את הביצה שבפנים ושם בגבעה במזבלה.

Treasure Hunter- עכשיו אתם צריכים ללכת לצד ימין (הכי ימין) מפלכונריץ' ולפגוש את ולנסיה, היא ציידת אוצרות, תלכו אליה ותעשו את המשימות להשגת הביצה.

• משימה 1: אתם במזבלה, אתם צריכים לחסל את כל המפלצות שעומדות בדרכם, כשאתם מסיימים אתם מוצאים את הביצה, נשר בא ולוקח אותה..

משימה 2: עכשיו יש לכם מלא דלתות, תנסו למצוא את הדלתות הנכונות המובילות לאימא-נשר, כשאתם מגיעים אליה אתם רואים 6 ביצים, אחרי שתהרגו את הנשר תיפול אחת וישארו 5.

עכשיו תלכו לטווילי לשלב הבא.

Warlic- תלכו לורליק הקוסם (תשתמשו בפורטל או בנשר או במפה של הפונדק), ותבקרו אותו.

תלחצו על המשימות דרקון ותכנסו למשימה, אתם בתוך האוהל של ורליק, אתם יושבים על השולחן עם אחת מהביצים, הוא משאיר אותכם לבד לכמה דקות. ~אחרי 10 דקות~ ורליק חוזר ורואה שהכנתם לעצמכם ביצת עין מאחת מהביצים, למזלכם זאת לא הייתה הביצה של הדרקון. במשימות הבאות אתם צריכים למצוא את המרכיבים בישביל ורליק.

 • משימה 1: אתם במגדל הקוסמים, אתם צריכים להרוג את הגלמים שעומדים בדרכם וכשתגיעו לסוף תלחמו בבוס ואז תקחו את הספר שורליק אמר לכם להביא לו.

  משימה 2: עכשיו הגענו לשלבים של מציאת המרכיבים. נקודת ההתחלה היא האוהל של ורליק. כדי להשיג את המרכיב הזה תלכו למעלה ולצד ימין למערת האש ותלכו בפתח העליון ותקחו את הרכיב שם.

 

  משימה 3: תלכו לצד ימין ואז תעלו למעלה ותכנסו למערה ותעשו את המשימה. בסיום תקבלו את הרכיב.

 

  משימה 4:  תלכו לצד ימין ואז למטה ואז לצד שמאל ותראו את הרכיב הבא.

 

  משימה 5: תלכו ללמעלה ולצד שמאל, איפה שהסלע באוויר, מתחת נמצא הרכיב האחרון.

 

  משימה 6: עכשיו ורליק מזמן חתול שיגלה מהארבע ביצים מי הביצה של הדרקון, כשהוא יגלה תצטרכו להלחם בחתול, החתול הזה מאוד חזק וקשה לנצח אותו כי יש לו יתרון מפני כמעט כל האלמנטים, רק אם יש לכם נשק מים תוכלו לנצח אותו.

זהו, עכשיו יש לכם את הביצה, תלכו לטווילי ואז למערה כדי לבחור צבע לביצה.

אחרי שעשיתם את זה, תלחצו אמל טווילי על הכפתור "The Hatching" ותראו איך שתי הדרקונים יוצאים מהביצה (שלכם ושל דראק'ט)

עכשיו תוכלו ללכת כל יום לגברת קלסטיה ולשים את הדרקון בתור חיית מחמד ולאמן אותו. גם נפתחו לכם המשימות אצל אַש "Dracolich", במשימה אתם רואים איך דראק'ט קיבל את הקופסה הלבנה, הוא השתלט עם צבא המפלצות שלו על מקדש הרוחות ולקח משם את הקופסה, לכו לאש ותחלצו את אנשי מקדש הרוח, בכל פעם שתעשו את המשימה תקבלו חפץ, אצל האנשים שתחלצו יש חנות שאפשר לקנות נשקים עם החפצים

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה