בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

*****הודעה חשובה******---!

 
ואם אכפת לכם ואתם אוהבים את האתר בבבקשה תצביעו לנו 
בתחרות האתרים!!!
תחרות אתרים טואול
 
 

   דף הבית    משחקים    סקר השבוע    אתרים מומלצים    פורום    צור קשר
   סמיילי חם או סתם?    הלבשת בובות:]    משחקי בישול    עיצוב חדרים    אוריגאמי    עיצוב ציפורניים
   איפור בובות    שערורייה!    פורום בקשות!    יומני החופש הגדול - כל הפרקים לצפייה ישירה ! (מתעדכן)    בקשות לסרטים ותוכניות
 
    מפונקים
    כמעט מלאכים
    ארתור
    קופיקו
    שמש
    האנה מונטנה
    הפיג'מות
    הפיג'מות בקפה קרסול
    הפיג'מות במופע של דובל'ה
    המובילים
    אייקרלי
    ויקטוריוס
    דרייק וג'וש
    ביג טיים ראש
    טרו ג'קסון
    פופיxי
    סרטים מצוירים
    צעצוע של סיפור-כל הסרטים
    טינקרבל-כל הסרטים
    שרק-כל הסרטים
    אבא בצרה
    סיפורי נרניה
    קטנטנות הסרט
    רמונה וביזוס
    אלפא ואומגה
    השיר האחרון
    חיים בזרם
    לפגוש את הרובינסונים
    פלאנט 51
    בראץ הסרט
    וול E
    גיבור של כולם
    סיפורי שפת הנחל
    יומנו של חנון 1+2
    בן המלך והעני: הגירסה המודרנית
    דונקי שוט
    גוד לאק צ'ארלי
    תנו לסוני צ'אנס
    אליפים
    החולמים
    רטטוי
    הורטון שומע מישהו
    המכשפים מווברלי פלייס
    מרמדיוק
    בית מלון לכלבים
    ארתור והמינימונים-כל הסרטים
    סוס פרא
    ננסי דרו
    בית אנוביס
    אנסטסיה
    אקווה מרין
    מגה מוח
    מכושפת
    הקסם של אלה
    נומיאו ויוליה
    יוגי דוב
    מסעות גוליבר
    אבא בא לגן
    אבא בא למחנה
    ריו
    הייסקול מיוזיקל-כל הסרטים
    שארפיי
    לימונד מאות'
    שייק
    יומני הנסיכה-כל הסרטים
    החיים היפים של זאק וקודי
    החיים היפים על הסיפון
    זאק וקודי-הסרט
    רק לא את
    הדרדסים-פרקים מלאים
    הדרדסים וחליל הקסם
    הדרדסים הסרט 2011
    מועדון ווינקס-כל הסרטים
    נבר סיי נבר-never say never
    כיפה אדומה-הסיפור האמיתי
    כיפה אדומה-סוגרת חשבון
    גאליס
    יומני החופש הגדול - כל הפרקים לצפייה ישירה ! (מתעדכן)
    נויורק- כל הפרקים לצפייה ישירה !
    חברים בחלל
    חברים בשלג
    התאהבתי בכוכב
    גוד לאק צ'ארלי הסרט
    ג'סי
    החרשנים
    אוסטין ואלי
    סיפור סינדרלה 1
    סיפור סינדרלה 2
    סיפור סינדרלה 3
    כל סרטי ברבי
    פלונטר
    פלונטר לעולם ועד
    יום בניו יורק
    אבא מתארס
    ליזי מקגוויר ממריאה לרומא
    12 במחיר 1
    12 במחיר 2
    אם הכדורגל

 
 צעצוע של סיפור 1
 
 
עלילת הסרט
 
הסרט מתמקד בדמויות הראשיות שהן בובת הבוקר וודי ומגן החלל (שוטר שתפקידו לשמור על הסדר בגלקסיה) באז שנות אור. הסרט מתחיל ביום הולדתו של אנדי שמקבל במתנה את צעצוע הלהיט הנוכחי, בובת באז שנות אור. באז מתחבב על צעצועיו האחרים של אנדי ומעורר בכך את קנאתו של וודי, שחש כי נגזלה ממנו תהילתו. וודי גם כועס על באז שטוען להיות מגן חלל אמיתי ולא צעצוע. במהלך הסרט נקלעים וודי ובאז היריבים להרפתקה משותפת בביתו של סיד- בן השכנים. סיד שונא צעצועים ומתעלל בהם, כך שוודי ובאז מוצאים עצמם בסכנת חיים. לאחר מבצע הצלה מרשים, במהלכו מוכן כל אחד בתורו להקריב את חייו למען האחר, ניצלים וודי ובאז, חוזרים לביתו של אנדי והופכים לידידים. לקראת סוף הסרט גם מבין באז בדרך הקשה שהוא רק צעצוע ולא מגן חלל אמיתי.
 
דמויות

     צעצועים

 • וודי: בובת בוקר, הבובה האהובה ביותר על אנדי.
 • באז: בובת מגן-חלל וגיבור מלא בחידושים טכנולוגיים, גם היא בובה אהובה ביותר על אנדי.
 • מר ראש-תפוד: בובה בצורת תפוח-אדמה שיש להרכיבה. בדרך כלל הוא זעפן וקשוח.
 • גברת ראש-תפוד: בובה בצורת תפוח-אדמה שיש להרכיבה. אשתו של מר ראש תפוד.
 • רקס: בובת טירונוזאורוס-רקס בצבע ירוק, שחושש מכך שאנדי יקבל בובת דינוזאור חדשה שתתפוס את מקומו. מאוד מגושם.
 • סלינקי: בובת כלב קפיצית. חבר של וודי.
 • הָאם: קופת חיסכון בצורת חזיר בצבע ורוד.
 • הכבשים: בובה של כבשה עם שלושה ראשים, נמצאת בדרך כלל עם העלמה בו-פיפ.
 • העלמה בו-פיפ: בובת רועה צאן. בבעלותה שלוש כבשים, והיא נוהגת להחזיק תמיד מקל רועים. היא מאוד מחבבת את וודי. בדרך כלל נמצאת עם הכבשים. שמה לקוח משיר-הילדים "בו-פיפ הקטנה".
 • זורג: האויב המושבע של האיחוד הגלאקטי. אויבו של באז ואביו.
 • סמל: צעצוע של חייל פלסטיק שמפקד על פלוגת חילי פלסטיק. הפלוגה מבצעת הרבה מבצעים חשובים בעולם הצעצועים.
 • ג'ני: הבובה של חנה אשר סיד משנה את הפנים שלה לפנים של פטרוקודיל ובהמשך הסרט הצעצועים של סיד משנים בחזרה את הפנים של ג'ני לפניה המקוריים.

     בני-אדם

 • אנדי דייוויס: ילד בן שש. הבובות האהובות עליו ביותר הן וודי ובאז. מלבד זאת הוא רוחש רגשות חיבה כלפי כל אחת מהבובות שלו וכאשר צריך לבחור אחת מהן הוא מתלבט.
 • מולי דייוויס: אחותו בת השנה של אנדי
 • גב' דייוויס: אמא של אנדי ומולי, לא ידוע מה שמה.
 • סיד פיליפס: נער היפראקטיבי בן שלוש-עשרה, שאוהב להשחית צעצועים
 • חנה פיליפס: אחותו הקטנה של סיד. היא אוהבת בובות ושונאת שסיד מציק לה.

    בעלי-חיים

 • סקאב:כלב הבול טרייר האימתני של סיד
לצפייה ישירה:
 
 צעצוע של סיפור 2
 
 
עלילת הסרט

זמן מה לאחר אירועי הסרט הקודם, אנדי מתכונן לצאת למחנה הבוקרים עם וודי, אך תוך כדי משחק קורע את זרועו. מפני שאינו יכול לקחת איתו את וודי למחנה, אימו של אנדי מניחה את וודי על המדף. למחרת מוצא וודי את בובת הפינגווין ויזי, שננטש על המדף מפני שהצפצפה שלו נהרסה. וודי מפחד שגורלו יהיה כשל ויזי, במיוחד כשאמו של אנדי לוקחת פריטים מהחדר, כולל את ויזי, למכירת חיסול. וודי יוצא להציל את חברו ויזי בעזרת הכלב של אנדי, באסטר, אבל מוצא עצמו נעול בקופסה על השולחן אחרי שהציל את ויזי.

אל מקויגן, אספן צעצועים כפייתי, מוצא את וודי ותחילה מנסה להתמקח עליו עם אמא של אנדי, אך לבסוף גונב אותו. באז שנות-אור מנסה להציל את וודי, אך לא משיג את מכוניתו של אל. לאחר מכן משתמש באז באותיות לוחית הרישוי של הרכב ובנוצה שעפה מתוכו כדי לזהות שזה אל מ"חוות הצעצועים של אל". באז, מר תפוד, רקס, סלינקי והאם, יוצאים להציל את וודי ולהחזיר אותו לפני שאנדי יחזור הביתה.

אל לוקח את וודי לדירה שלו, שם וודי פוגש צעצועים אחרים: בוקרת שעושה יודל בשם "ג'סי", סוס בשם "עין השור", ואת "פיט המסריח" שכורה זהב (פריט אספנים שעדיין בתוך הקופסה המקורית). וודי לומד משאר הצעצועים שהוא בובת אספנים בשם "שריף וודי", ושהוא כוכב של סדרת טלוויזיה לילדים שבוטלה בשם "וודי הכוכב". וודי מבין כי הוא הצעצוע האחרון שאל צריך כדי למכור את הצעצועים ולמיין את פריטי האספנות למוזיאון לצעצועים ביפן. בהתחלה נדהם וודי מההצגה, ומסרב לנסוע ליפן ולנטוש את אנדי. הוא משתכנע לבסוף לאחר שג'סי מספרת לו על אמילי, ילדה שאהבה אותה כשהייתה קטנה, אך כשהתבגרה, תרמה אותה לנזקקים, ואותו דבר יכול לקרות עם אנדי. אל מזמין את משחזר הצעצועים כדי שיתקן וינקה את וודי לפני הנסיעה.

באז ושאר הצעצועים עושים את דרכם לחוות הצעצועים של אל, שממוקמת מול הדירה של אל. כשכולם מחפשים בחנות, באז מתחיל לריב עם "באז שנות-אור" משוכלל יותר. באז החדש נלקח בטעות על ידי הקבוצה, ובאז האמיתי נשאר תקוע בקופסת תצוגה. הקבוצה מוצאת את אל במשרדו ונכנסת לתוך תיק הבד שלו, בעודו לוקח את התיק לדירתו. באז האמיתי מצליח להיחלץ מקופסת התצוגה וחוצה את הכביש במהירות, אך משחרר בטעות את הצעצוע של קיסר הרשע זורג, המוגדר כאויבו של באז, שמתחיל לעקוב אחריו. הצעצועים האחרים נשארים במכונית של אל, ומגיעים דרך פיר המעלית לדירה של אל. וודי אומר להם שהוא לא רוצה לחזור, ומתעקש לנסוע עם חבריו החדשים ליפן, מפני שהוא פריט אספנים עכשיו. באז האמיתי מגיע אל הדירה ואומר לוודי שהוא צעצוע שנועד שישחקו בו, ולא יוצג לראווה במוזיאון. על פי עצתו של באז, מתחרט וודי על הנסיעה ליפן, ומזמין את שאר חבורת "וודי הכוכב" להיות הצעצועים של אנדי. ג'סי ועין-השור מסכימים, אבל פיט המסריח, ששונא צעצועיי חלל כמו באז שגורמים לצעצועים כמותם לצאת מהאופנה, יוצא מהקופסה שלו ונועל את וודי, ג'סי ועין-השור בחדר. פיט אומר שהטיול ליפן הוא הצ'אנס הראשון שלו, מאחר שהוא מעולם לא נמכר, והוא לא מוכן שוודי יהרוס לו את זה. אל נכנס לחדר ואורז את הצעצועים לפני שבאז והקבוצה באים לעזור להם, ונוסע לשדה התעופה.

באז האמיתי ושאר הצעצועים גונבים רכב של משלוחי פיצה ונוסעים לשדה התעופה. באזור המזוודות הם מוצאים את התיק עם חבורת "וודי הכוכב" ומצילים את וודי ועין-השור מידי פיט המסריח שמנסה לעצור אותם; הצעצועים שולחים את פיט המסריח עם בובת ברבי צבועת פנים, ונותנים לו לרכוש נסיון עם ילדים. עם זאת, הקבוצה לא הספיקה להציל את ג'סי, מפני שהתיק כבר הועמס על המטוס. וודי, באז, ועין-השור דוהרים בעקבות המטוס ומצליחים להציל אותה לפני שהמטוס ממריא, אך וודי קורע את זרועו שוב במהלך ההצלה.

לאחר מכן, הצעצועים חוזרים לחדרו של אנדי, בדיוק כשאנדי חוזר מהמחנה; הצעצועים הגיעו בעזרת נושאת מטען משדה התעופה, שאותה הם החנו בחצר של השכנים. אנדי מופתע לגלות את ג'סי ואת עין-השור, חושב שהם מתנות מאימו, וניגש לתקן את וודי בזהירות; ג'סי ועין-השור מאושרים לחזור להיות צעצועים של מישהו. הצעצועים מגלים שאל פשט את הרגל מפני שלא הצליח לשלוח את הצעצועים למוזיאון. וודי מודה לבאז שהוא יודע שיום יבוא ואנדי ינטוש אותו, אבל אז באז יהיה שם איתו כדי שלא ישעמם לו, "עד האינסוף ומעבר לו".

    הדמויות ותפקידן בסרט

 • וודי: גיבור הסרט הראשון מופיע גם בסרט ההמשך. וודי הוא שריף צעצוע ששייך לאנדי. הוא היה הצעצוע האהוב על בעליו עד שהגיע באז שנות אור- מגן החלל. בסרט "צעצוע של סיפור 2" הוא לומד כי הוא צעצוע נדיר מאוד וכי "מלך הצעצועים", בעל חנות צעצועים גדולה, מעוניין בו מאוד כדי להשלים סדרה יוקרתית של צעצועים נדירים שהופיעו פעם בסדרת טלוויזיה לילדים.
 • באז: בסרט הראשון נתגלע סכסוך בינו לבין וודי, והם לבסוף נהפכים לידידים טובים. בסרט ההמשך באז שנות אור מוביל מבצע חילוץ כדי לשחרר את חברו וודי מידיו של "מלך הצעצועים" ומוביל את כל חבריו הצעצועים לחנותו של "מלך הצעצועים".
 • באז המתחזה: צעצוע זהה לבאז. אינו יודע שאינו אלא צעצוע. לוכד את באז המקורי בקופסה בחנות הצעצועים של אל, בעוון "בגידה" ויציאה מהקופסה בטרם הזמן. המתחזה מוביל את החבורה לשחרר את וודי, עד שבאז המקורי משתחרר.
 • גברת ראש-תפוד: אשתו של מר ראש תפוד. הם חברים והיא גורמת לו להתאהב בה כל פעם מחדש. היא גם כמו מר תפוד בובה בצורת פרצוף תפוח אדמה היא לעומת אדון תפוד רגשנית ואוהבת. היא תמיד מסודרת ומפונקת.
 • מר ראש-תפוד: ראש-תפוד, בובה בצורת פרצוף שיש להרכיבה. בדרך כלל הוא זעפן וקשוח.
 • סלינקי
 • רקס: בובת טינוזאורוס-רקס בצבע ירוק, אשר חובב משחקי מחשב של באז שנות אור. מאוד מגושם.
 • הָ‏אם:קופת חיסכון בצורת חזיר בצבע ורוד.
 • העלמה בו-פיפ: רועת כבשים אשר מחבבת את וודי.
 • הכבשים: בובה של כבשה עם שלושה ראשים. נמצאת בדרך כלל עם העלמה בו-פיפ.
 • ג'סי: בוקרת עיקשת.
 • עין-השור: הסוס הנאמן של וודי וג'סי.
 • פיט המסריח: כורה ומחפש זהב. מתגלה לבסוף כרשע.
 • אל: בעל חנות צעצועים גדולה. הייתה לו פרסומת על באז שנות-אור בסרט הראשון, הוא מופיע בפרסומת לחנותו בתור תרנגולת. הוא גם אספן צעצועים ומשלים בעזרת וודי את הסדרה של הצעצועים הנדירים מהסדרה משנות ה-50 (ג'סי, עין-השור ופיט) והולך למכור את הרביעייה למוזיאון ביפן ולהרוויח כסף רב. וודי נלחם כדי לברוח ממנו וגורר אחריו את ג'סי ועין-השור.
 • זורג: אויבו המושבע של באז שנות אור. בסרט הוא מופיע ומנסה להרוג את "באז המתחזה", ולבסוף הם נקשרים לאחר שזורג טוען שהוא אביו של באז המתחזה.
 • ברבי:בובת ברבי חייכנית אשר מוצגת כמדריכת טיולים שלא מפסיקה לחייך.
לצפייה ישירה:
 
בקרוב !!!

צעצוע של סיפור 3

   עלילה

הסרט מתבסס על הדמויות משני הסרטים הקודמים בסדרה. אנדי הוא הילד אליו שייכים הצעצועים המופיעים בסרט, וודי, באז, רקס, מר וגברת ראש תפוד, סלינקי והאם אשר מופיעים בסרט הראשון והדמויות אשר נוספו בסרט השני ג'סי ועין - השור.

בתחילת הסרט מוצג שאנדי התבגר ועומד לעזוב את ביתו ולעבור לקולג', ובשל כך, הצעצועים, בהנהגת וודי (טום הנקס) ובאז (טים אלן), מודאגים בקשר לעתידם הלא צפוי. אנדי בוחר לקחת את וודי איתו לקולג' ואת שאר הצעצועים לשים בעליית הגג, אך אמו זורקת אותם בטעות לאשפה.

הצעוצעים אמנם מצליחים לברוח אך נמסרים לגן ילדים, בו הם פוגשים צעצועים אחרים, לאצו הדובי (נד ביטי) ובובת הבן זוג של ברבי, קן (מייקל קיטון) ושאר צעצועי הגן. הצעצועים שמחים שדורות שלמים של ילדים ישחקו בהם, אך לא כך וודי, שרוצה לחזור לאנדי. הוא בורח מהמקום, אך במקרה נופל לידיה של הילדה בוני, שלוקחת אותו לביתה ומשחקת בו.

בינתיים, הצעצועים מגלים כי החדר בו הם נמצאים בגן הילדים הוא חדר הזאטוטים, המשחקים בהם בצורה אגרסיבית. גברת ראש תפוד, שאחת מעיניה נשארה בחדרו של אנדי, מגלה כי הם לא נזרקו בכוונה על ידי אנדי, וכי הוא נואש ומנסה למצוא את הצעצועים שלו. לאחר שגילו כי אנדי מעוניין בהם, מחליטים הצעצועים לברוח מהמקום ולשוב אל ביתו של אנדי, אך שאר הצעצועים בגן, בהנהגתו של הדובי לוטסו, מונעים מהם מלברוח וכולאים אותם. את באז הם הופכים למשרתם באמצעות "הגדרתו מחדש".

וודי, ששומע משאר הצעצועים בביתה של בוני כי הגן הוא מקום מסוכן, חוזר לגן בניסיון להציל את חבריו. במבצע נועז הוא וחבריו מצליחים להימלט מהגן. לבסוף, וודי דואג לכך שהוא והצעצועים יינתנו לבוני על ידי אנדי.

    דמויות

     הצעצועים של אנדי

 • וודי (טום הנקס): בובת בוקר. אחד משני הצעצועים האהובים ביותר על אנדי ומנהיג חבורת הצעצועים.
 • באז (טים אלן): בובת מגן חלל פופולרית. אחד משני הצעצועים האהובים ביותר על אנדי.
 • ג'סי (ג'ואן קיוזאק): בובה של בוקרת.
 • מר ראש תפוד (דון ריקלס): בובת ראש תפוד, בדרך כלל זעפן וקשוח אלא אם גברת ראש תפוד נמצאת לצידו.
 • גברת ראש תפוד (אסטל הריס): אשתו של מר ראש תפוד, היחידה היכולה להרגיע אותו.
 • עין-השור: סוסהּ של ג'סי, השתתף בעבר בסדרת הבוקרים. נקרא בגרסא העברית "בולי".
 • רקס (וואלאס שון): בובת דינוזאור מגושם שהפחד הגדול ביותר שלו הוא לא להיות נאהב, מגושם תמיד.
 • הָאם (ג'ון רצנברגר): קופת חיסכון בצורת חזיר, צעצוע אינטלקטואל וחכם במיוחד.
 • סלינקי (בלק קלארק): בובת כלב עם קפיץ ארוך במרכז גופו.
 • ברבי (ג'ודי בנסון): בובת ברבי חייכנית.
 • חייזרים (ג'ף פידגאון): שלושה בובות קטנים, של חייזרים ירוקים, בעלי שלוש עיניים.

      הצעצועים בגן הילדים

 • לוטסו (נד ביטי): דוב ורוד פרוותי עם ריח של תותי בר. למרות שבתחילה הוא מציג עצמו כנחמד, בהמשך הוא מתגלה כאנטגוניסט המרכזי בסרט.
 • קן (מייקל קיטון): בובת קן, בן זוגה של ברבי, המוחה על כך שהוא נחשב צעצוע של בנות.
 • תינוק (ללא קול): בובת תינוק גדולה.
 • טוויץ (ג'ון קיגאן):
 • סטרטץ' (וופי גולדברג): בובת תמנון סגולה.
 • קאונק (ג'ק אנג'ל):
 • ספארקס (יאן ראבסון): רובוט.
 • צ'אטר הטלפון (טדי ניוטון): טלפון צעצוע שמסייע לוודי לחלץ את חבריו מהגן.
 • תולעת ספרים (ריצ'ארד קינד): תולעת ירוקה בעלת משקפיים, שמחזיק בידו פנס. אחראי של הסיפרייה, של גן הילדים.
 • ג'ק בקופסה (לי אונקירך): ליצן שיוצא מתוך קופסא.
 • קוף (ללא קול): קוף צעצוע, שמתופף בתופים, כאשר צעצוע, מנסה לברוח מגן הילדים.

     הצעצועים של בוני

     בני אדם

 • אנדי דייוויס (ג'ון מוריס): ילד אשר שיחק בוודי, בבאז ובשאר הצעצועים. בסרט השלישי הוא גדל ומתכונן לעבור למכללה.
 • מולי דייוויס: אחותו הקטנה של אנדי.
 • בוני אנדרסון: ילדה קטנה בגן הילדים שנהנית לשחק בצעצועים.
לצפייה ישירה:

                                                                 


 

כנסו עכשיו לעמוד הפייסבוק שלנו בכתובת: 


http://www.facebook.com/pages/Niceshow/17107031626567
                              מקוות שנהנתם:]