בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

*****הודעה חשובה******---!

 
ואם אכפת לכם ואתם אוהבים את האתר בבבקשה תצביעו לנו 
בתחרות האתרים!!!
תחרות אתרים טואול
 
 

   דף הבית    משחקים    סקר השבוע    אתרים מומלצים    פורום    צור קשר
   סמיילי חם או סתם?    הלבשת בובות:]    משחקי בישול    עיצוב חדרים    אוריגאמי    עיצוב ציפורניים
   איפור בובות    שערורייה!    פורום בקשות!    יומני החופש הגדול - כל הפרקים לצפייה ישירה ! (מתעדכן)    בקשות לסרטים ותוכניות
 
    מפונקים
    כמעט מלאכים
    ארתור
    קופיקו
    שמש
    האנה מונטנה
    הפיג'מות
    הפיג'מות בקפה קרסול
    הפיג'מות במופע של דובל'ה
    המובילים
    אייקרלי
    ויקטוריוס
    דרייק וג'וש
    ביג טיים ראש
    טרו ג'קסון
    פופיxי
    סרטים מצוירים
    צעצוע של סיפור-כל הסרטים
    טינקרבל-כל הסרטים
    שרק-כל הסרטים
    אבא בצרה
    סיפורי נרניה
    קטנטנות הסרט
    רמונה וביזוס
    אלפא ואומגה
    השיר האחרון
    חיים בזרם
    לפגוש את הרובינסונים
    פלאנט 51
    בראץ הסרט
    וול E
    גיבור של כולם
    סיפורי שפת הנחל
    יומנו של חנון 1+2
    בן המלך והעני: הגירסה המודרנית
    דונקי שוט
    גוד לאק צ'ארלי
    תנו לסוני צ'אנס
    אליפים
    החולמים
    רטטוי
    הורטון שומע מישהו
    המכשפים מווברלי פלייס
    מרמדיוק
    בית מלון לכלבים
    ארתור והמינימונים-כל הסרטים
    סוס פרא
    ננסי דרו
    בית אנוביס
    אנסטסיה
    אקווה מרין
    מגה מוח
    מכושפת
    הקסם של אלה
    נומיאו ויוליה
    יוגי דוב
    מסעות גוליבר
    אבא בא לגן
    אבא בא למחנה
    ריו
    הייסקול מיוזיקל-כל הסרטים
    שארפיי
    לימונד מאות'
    שייק
    יומני הנסיכה-כל הסרטים
    החיים היפים של זאק וקודי
    החיים היפים על הסיפון
    זאק וקודי-הסרט
    רק לא את
    הדרדסים-פרקים מלאים
    הדרדסים וחליל הקסם
    הדרדסים הסרט 2011
    מועדון ווינקס-כל הסרטים
    נבר סיי נבר-never say never
    כיפה אדומה-הסיפור האמיתי
    כיפה אדומה-סוגרת חשבון
    גאליס
    יומני החופש הגדול - כל הפרקים לצפייה ישירה ! (מתעדכן)
    נויורק- כל הפרקים לצפייה ישירה !
    חברים בחלל
    חברים בשלג
    התאהבתי בכוכב
    גוד לאק צ'ארלי הסרט
    ג'סי
    החרשנים
    אוסטין ואלי
    סיפור סינדרלה 1
    סיפור סינדרלה 2
    סיפור סינדרלה 3
    כל סרטי ברבי
    פלונטר
    פלונטר לעולם ועד
    יום בניו יורק
    אבא מתארס
    ליזי מקגוויר ממריאה לרומא
    12 במחיר 1
    12 במחיר 2
    אם הכדורגל

שרקשרק 1


קובץ:Shrek.jpg

עלילה

שרק

בתחילת הסרט שומעים את קולו של שרק, גיבור הסרט, קורא אגדה המספרת על נסיכה אשר הוטל עליה כישוף הגורם לה להפוך בכל לילה למפלצת כעורה. הנסיכה כלואה במגדל גבוה בטירה מרוחקת ונידחת ומחכה לנשיקה מהנסיך, שהיא ורק היא יכולה להפר את הכישוף.

שרק, עוג מפלצתי, מכוער וחסר נימוסים בעל עור ירקרק, חי את חייו השקטים בבקתה קטנה במרכז ביצה נידחת המרוחקת משאון העיר. סדר יומו כולל מקלחת בוץ, ואכילה של חרקיםומזון לא רגיל אחר. מדי פעם, מנסים אנשי הכפר השכן לצוד את העוג הענק ולהפר את מנוחתו, וזאת בשל דעה קדומה כי שרק הינו מפלצת אימתנית אשר כל רצונה בחיים הוא להרוג בני אדם חפים מפשע.


אל הלורד פרקוואד

חייו המונטוניים של שרק משתנים כאשר אל ביצתו במהלך המסע, פגש שרק בחמור חסר שם, לא אינטליגנטי במיוחד ובעל אופי נודניק ומציק, שבעליו מסרו אותו לחיילי דולוק, בשל תכונתו המיוחדת - יכולתו לדבר. שרק מציל, ללא כוונה, את החמור, ובכך רוכש את אמונו וחברותו - דבר אשר בו הוא כלל לא חפץ בתחילה בשל היות החמור דברן וחברותי בצורה יוצאת מן הכלל וזאת בניגוד לאופיו של שרק.

לאחר החמור מגיעים אל שרק יצורים מאגדות שונות (בהם פינוקיו, הזאב הגדול והרע, פיות וכדומה) אשר התגוררו בעבר בשטחה של ממלכת דולוק, תחת שליטתו של הלורד פרקוואד. הלורד גירש את כל היצורים אל הביצה בה מתגורר שרק, בטענה כי הם מחריבים את עולמו המושלם.

במטרה להשיב את חייו למסלולם הרגיל והשלו מחליט שרק לצאת אל בירת דולוק ולהפגש עם לורד פרקוואד כדי שיסלק את היצורים שהגיעו לביתו.

החמור הדריך את שרק אל עבר טירת הלורד, שם עמדה להתקיים תחרות בין אבירי הממלכה השונים. המנצח בתחרות יזכה לבצע משימה המעסיקה את הלורד פרקוואד בימים אלו, מציאת הנסיכה פיונה. הלורד, רודן חסר-לב, אכזר ונמוך למדי, חפץ בכל לבו להפוך למלכה של דולוק. על פי ההוראות שקיבל מראי הקסמים של שלגייה, על מנת להפוך אותו למלך עליו להינשא לנסיכה. כפרודיה על תוכניות שידוכים טלוויזיוניות, מציג בפניו הראי את האפשרות לבחור בין סינדרלהשלגייה והנסיכה פיונה, והלורד פרקוואד בוחר לבסוף באופציה השלישית.


החיפוש אחר פיונה

שרק הביס את כל המתמודדים בתחרות, אשר צוו בידי הלורד להרוג את שרק, וסיכם עם הלורד כי יביא את פיונה, שעליה שומר דרקון יורק אש, ובתמורה יצורי האגדות יקבלו את ביתם בחזרה, ובעקבות כך יפנו את ביצתו של שרק.

שרק יצא למסע אל עבר הטירה האפלה והמרוחקת מדולוק, שבה שוכנת פיונה במגדל הגבוה ביותר. על הטירה שומר דרקון אכזרי, שחיסל כל אביר שניסה להיכנס לטירה. בעוד שרק מחפש אחר הדרקון, והחמור אחר הנסיכה - התהפכו תפקידיהם, כאשר שרק הוטח על ידי זנב הדרקון אל חדרה של פיונה, בעוד החמור רכש בינתיים את אהבת הדרקון, שהתגלה למעשה כדרקונית נקבה.

לאחר שפיונה, שרק והחמור ברחו בהצלחה, והשאירו את הדרקונית שבורת הלב לבדה בטירה, הם החלו את מסעם חזרה לדולוק. פיונה, אשר ציפתה לנסיך מושלם מן האגדות, הופתעה לגלות כי גיבורה הינו עוג כעור. כשהערב הגיע, פיונה דרשה להקים מחנה, ובנתה לעצמה מחסה בתוך מערת אבנים. שרק והחמור נותרו לישון בשטח. שרק פתח את לבו בפני החמור וסיפר לו על הרושם המוטעה שמקבלים כולם מהופעתו, וכי הם בטוחים שמולם עומדת מפלצת אכזרית וחסרת רגשות, וזאת מבלי לדעת כי פיונה צותתה לדבריו בסתר, דבר שהיווה למעשה נקודת מפנה ביחסה אליו.

ביום המחרת, פיונה התנצלה על התנהגותה והכינה לשלושתם ארוחת בוקר. בהמשך צעידתם, הם נתקלו ברובין הוד וחבריו, אשר רוצים להרוג את שרק ולהציל את הנסיכה מידיו, בחושבם כי שרק חטף אותה במטרה להרע לה. לפני המתקפה, "חבורת העליזים" של רובין הוד פוצחת בשירה, ואף רוקדת ריקוד אירי. פיונה מתגלה כלוחמת קשוחה ומביסה את כולם בעזרת כישורי לחימה בלתי-צפויים. שרק, אשר פתח במהלך המסע כלפי פיונה רגשות עמוקים יותר מאשר ידידות ותו לא, מחליט בלבו לספר לה על כך בקרוב.


המשבר

באמצע הלילה, נכנס החמור אל הבקתה במטרה לברר את שלום הנסיכה. כשהוא מגיע, הוא רואה עוגית - מפלצת מכוערת לבושה בשמלתה של פיונה ובעלת תסרוקת דומה. בתחילה, סובר החמור כי המפלצת העומדת מולו אכלה את הנסיכה, ורק לאחר מכן הוא מבין כי זו פיונה אשר עומדת מולו. היא מגלה לו את סודה הגדול: בילדותה, הוטל עליה כישוף, האומר כי בשקיעת השמש יופיה יעלם, והיא תהפוך למפלצת חסרת חן. הכישוף יופר רק על ידי נשיקת אוהב אמיתי, אשר תחזיר לפיונה את צורתה המקורית. פיונה מספרת לחמור על הזדהותה עם מצוקות שרק, אומרת כי הסיבה להתחבאותה היא הפחד מרושם ראשוני, ומתארת את עצמה כ"מפלצת מכוערת ומגעילה". באותו הזמן ממש, שרק מתקרב עם פרח בידו, ובשומעו רק חלק מן הדברים חושב כי היא התכוונה אליו בדברה על "מפלצת מכוערת ומגעילה".

שבור לב, כועס ונעלב מדברי פיונה, פונה שרק לבדו אל עבר טירתו של הלורד פרקוואד. בבוקר, פיונה מגלה כי הלורד פרקוואד ומשמרו הגיעו לאסוף אותה אל עבר הטירה. שרק, אשר סיפר לה כי שמע את שיחתה עם החמור בליל האתמול, אמר לה כי אין לו עוד עניין לדבר איתה לעולם. פיונה מצדה, אשר חושבת כי שרק כועס על כך שלא סיפרה לו את סודה, חוזרת עם הלורד.

שרק חוזר לביצתו השוממה שבור לב ונרגן, אך שם הוא נתקל בחמור, אשר דורש חלק מן הביצה של שרק, בטענה כי גם לו היה חלק במסע שאליו יצאו יחדיו. שרק, שחשב כי החמור צחק עליו יחד עם פיונה, מנסה לגרש אותו, אך ללא הצלחה. לאחר שהקשיב שרק לחמור והבין את גודל אי ההבנה, וכי פיונה מחבבת אותו עד מאוד, הוא מתנצל בפני החמור, ומחליט להפסיק בכל מחיר את חתונתם של פיונה והלורד פרקוואד. שרק והחמור נעזרים בדרקונית אשר הצליחה לברוח מן הטירה, וחיפשה את החמור אהוב לבה.איחוד מחדש

]

בהגיעו אל טירתו של הלורד, מתפרץ שרק במהירות לאולם החתונה בדיוק לפני שפיונה הספיקה לנשק את פרקוואד (במטרה להשאר יפהפייה) ואמר לה כי פרקוואד חפץ להתחתן איתה לא בשל אהבתו אליה אלא רק בשל רצונו למלוך. פיונה הפגועה נוזפת בו "מה אתה כבר מבין באהבה", אולם בסתר לבה היא מבינה משתיקתו כי הוא באמת אוהב אותה. פיונה מחליטה לחשוף בפניו ובפני הקהל כולו את סודה. פרקוואד נגעל ממראה אשתו, ומצווה להלשליך את זוג העוגים לכלא. בשומעו את שריקת העזרה של שרק, החמור פרץ אל תוך האולם בעזרת הדרקונית אשר אכלה את הלורד ופלטה רק את כתרו.

לאחר נשיקה של שרק ופיונה, היא נשארת כעוגית, משום שזו היא צורת אהבתה האמיתית. חתונתם של שרק ופיונה מתרחשת בביצה, שם כיכב החמור בשיר "אני מאמין" (I'm a Believer של להקת סמאש-מאות'). הסרט מסתיים בתמונתם של שרק ופיונה בכרכרת הבצל שלהם, נוסעים אל עבר השקיעה. תמונה זו מופיעה כסוף של ספר האגדה "שרק", המסתיים במשפט "והם חיו מכוערים, עד עצם היום הזה".

לצפייה ישירה: http://www.sockshare.com/file/E27D4C9459D9ECCC

שרק 2תקציר:

ישר אחרי ירח הדבש שלהם, שרק והנסיכה פיונה מגיעים לארוחת ערב אצל הוריה של פיונה. הבעיות מתחילות בכך שלהורים אין מושג שבתם היא מפלצת ירקרקה כעת, וממשיכות עם הבטחה שנתן אביה של פיונה לחתן את בתו עם נסיך אחר. כעת הוא שוכר חתול במגפים המתמחה בחיסול מפלצות ירקרקות בכדי להוציא את שרק מהתמונה.


לצפייה ישירה: http://www.sockshare.com/file/070A6B62294B9BBD

שרק 3המלך הארולד (קליז) חולה מאוד ולכן אינו מסוגל להמשיך לתפקד כמלך. שרק (מאיירס) הוא המועמד הטבעי לתפקיד המלך הבא. רק שמשמעות הדבר היא שיאלץ לוותר על ביצתו האהובה ולהסתגל לחיים בארמון - מחשבה בלתי נסבלת עבור טרול. יחד עם חבריו החתול במגפיים (באנדרס) וחמור (מרפי), שרק מנסה להמליך את ארטי (טימברלייק) המרדן במקומו לכתר. במקביל, הנסיכה פיונה (דיאז) אוספת את חברותיה כדי להדוף את ההפיכה שהנסיך צ'ארמינג (רופרט) מתכנן.


לצפייה ישירה: 

http://www.sockshare.com/file/E45E0274F6EA2F6E

שרק לנצחאחרי קרב עם דרקון חילוף יפיפיה והצלת הממלכה של החותן שלו מה נשאר לאורג לעשות
טוב אם אתם שרק אתם תמצאו את עצמכם כאנשי משפחה במקום להפחיד את אנשי הכפר כמו פעם
בחוסר רצון שרק מסכים לכתוב אוטוביוגרפיה מה קרה לשאגה של האורג הזה ? הוא מתגעגע לימים שבהם הוא הרגיש כמו אורג אמיתי
שרק מפותה לחתום על עסקה עם נוכל חלקלק לשון
ומוצא את עצמו בגירסה חלופית שבה אורגים נצודים רומפליסטיון מלך ו הוא ופיונה מעולם לא נפגשו
עכשו זה תלוי בשרק עליו לבטל את מה שנעשה להמיל את חבריו ו להשיג מחדש את אהבת חייו.


לצפייה ישירה: http://www.sockshare.com/file/BE3ED43F7B6A2A14


לא מפחדים משרק 

חבריו של שרק מציעים לו תחרות סיפורים מפחידים .
שרק נענה לאתגר בטענה שהעוגים הם המלכים של ליל כל הקדושים.
כל אחד מהחברים מספר סיפור מעברו.
מי ישאר אחרון?


לצפייה ישירה: http://www.putlocker.com/file/805D6EA4B527251A

                                                                 


 

כנסו עכשיו לעמוד הפייסבוק שלנו בכתובת: 


http://www.facebook.com/pages/Niceshow/17107031626567
                              מקוות שנהנתם:]