בניית אתרים בחינם
  האתר שתמצאו בו בכול!!!!!!!  
   פורום האתר:) (לא היה שם מקורי יותר)    צור קשר    משפטים מעצבנים..
 
    דף הבית
    פורום האתר:) (לא היה שם מקורי יותר)
    צור קשר
    דמדומים 5 (כתבתי בעצמי)
    סיפורים..לא לבעלי לב חלש
    למה התגרשתי מאשתי
    משפטים מעצבנים..
באתר זה תראו סיפורים שירים תמונותת ועודדדד מתעדכןן תמידד :)
כאן תראו הרבה סיפורים המבוססים על דברים אמיתיים (וחלק לא) טוב מספיק עם הדיבורים כעת נעבור למעשים:
                                                                                             דמדומים 5
                                                                                               הקדמה
כשאתה מוצא את האהבה שלך ומתמסר לה דרך חתונה זה דבר אחד,אבל כשאתה מוטבע באהבה שלך אי אפשר לשנות את זה,זה נשאר לתמיד.ובגלל זה,בגלל זה נתקעתי עם ג'ייקוב בלאק מוטבע על הבת שלי.לנצח.
 
 
 
 
 
 
                                                                              פרק 1
                                                בקשות
היה זה יום שימשי,אני ואדוארד לא יצאנו מהבית.עדיין אני ואדוארד לא היינו מרוצים מהקשרים של רנסמיי עם אנשיו הזאב,פתאום נשמע דפיקה בדלת.
"אני יפתח"קראה רנסמיי ורצה על עבר הדלת.
"ג'ייקי"רנסמיי קפצה עליו.אחרי כמה רגעים ניגש ג'יקוב לאדוארד ולפני שהתחיל לדבר התפרץ אדוארד:"לא בא בחשבון"!!! "אבל רק תבין את העובדות" התחנן ג'ייקוב "אני אוהב אותה היא אוהבת אותי אז מה הבעיה פה?" שאל ג'ייקוב."הנושא הזה סגור לדיון,אני לא מוכן להסכים לבקשה שהבת שלי תתחתן עם איש זאב"סיכם אדוארד."אבל אבא.."יבבה רנסמיי,"לא,אדוארד צודק את לא יכולה להתחתן עם ג'ייקוב כל החיים שלך עוד לפנייך את צריכה עוד לחיות אותם להעביר אותם בכייף לפחות קצת אבל לא להתחתן עכשיו.."הוספתי.זהו,עכשיו הייתי צריכה להגיד לה מה אני חושבת ועשיתי את זה.כל הזמן אדוארד דיבר במקומי ועכשיו הגיע תורי לדבר.אבל פתאום ג'ייקוב נעשה אדום בורדו,חום גופו התחיל לעלות.הוא היה מעוצבן."תרגע,ג'ייק בוא נצא החוצה,בבקשה תרגע אני לא רוצה שמישהו יפגע אז בבקשה" רנסמיי ניסתה להרגיע אותו,וזה הצליח."עדיף שג'ייקוב יעזוב עכשיו"אמרתי אבל זה באמת היתה האפשרות הכי טובה."רק בבקשה.."קולו של ג'ייקוב היה חרישי "תחשבו על זה"סיים והלך."נסי,את לא יכולה למצוא לך מישהו שיותר מתאים לך?"שאלתי "אמא" נאנחה אבל היא נשמעה קצת מעוצבנת."גם את,בדיוק כמוני יצאת עם מישהו שלא מתאים לך נכון?"הפעם היא התחכמה."זה לא אותו הדבר" הכחשתי .אבל היא צדקה,הייתי בת אנוש רגילה שיצאה עם ערפד שאהב אותה.רנסמיי פנתה אליי"עדיף שהצא על ג'ייק" "לכי"עניתי לה.רנסמיי יצאה אליו.עקבתי אחריה מהחלון וצוטטתי לשיחה שלהם."ג'ייק,אני חושבת שכדי שניקח פסק זמן,קצת מרחב אחד מהשניה"אמרה . ג'ייק היה רגיל שאני ניפנפתי אותו תמיד אבל כשרנסמיי נפנפה אותו הוא קיבל הלם.מיד הוא השתנה לצורת הזאב שלו אבל הוא לא התקיף את רנסמיי,כמובן הרי הוא מוטבע עליה.אבל כמו תמיד במקום לתת לי לטפל בעניין אדוארד רץ כמו הרוח ונעמד מול רנסמיי בתנוכת הגנה.
רוצים לדעת עוד?? חכו להמשך O_O
  המשך:
רנסמיי ברחה לחדרה...היא לא רצתה לראות את המריבה בין אדוארד וג'ייקוב.רציתי לרוץ אחריה אבל לא הייתי מוכנה להשאיר את אדוארד לבד עם ג'יקוב.הוא עוד היה יכול להרוג אותו."ג'ייקוב.."ניסיתי להרגיע אותו,הוא ניתק את מבטו מאדוארד ופנה אליי.כמובן שהוא לא היה יכול לדבר אז ביקשתי מאדוארד שיעזור לי קצת."אדוארד..תתרגם לי"? "בסדר.." ענה.נאנח."ג'ייקוב תקשיב..אני יודעת עד כמה את אוהב את רנסמיי אבל עכשיו זה לא הזמן...."    ניסיתי לנסח את הדברים כמו שצריך אבל כנראה ג'ייקוב לא הבין אותי נכון....   "כל דבר אצלך לא מתאים...תמיד גם כשהיא התבגרה אסרת עלייה להיפגש.היא בת 16 בלה.." אדוארד תרגם לי,אבל לפני שהספקתי לענות לו הוא הסתובב ורץ אל תוך היער.לא היה לי כוח לדיון הסוער עם אדוארד על מה שג'ייקוב אמר אז פשוט הסתובבתי והלכתי לחדר של רנסמיי.כשנכנסתי לחדר שלה היא ישבה על יד החלון והביטה ביער..הביטה לעבר הכיוון שג'ייקוב רץ אליו.היא עקבה אחרייך במבטה עד שקטעתי אותה."רנסמיי..."?
עברו מספר שניות ואז היא הסתובבה עליי "מה"? היא שאלה ברוגז. "תקשיבי רנסמיי אני יודעת שאת אוהב את ג'ייקוב וגם אני אוהבת אותו אבל...."  "אם הייתי אוהבת אותי ואת ג'ייקוב הייתי לצידי ולא לצעד אבא בקשר לחתונה" היא קטעה אותי "רנסמיי קאלן! את לא יכולה להתחתן אם ג'ייקוב הוא לא מתאים לך." קמתי ממקומי.היא הכעיסה אותי מאוד! איך היא יכולה חשוב שאני לא אוהבת אותה?. "אמא...." היא גם קמה ממקומה וחייכה. "את הרי בעצמך התחתן עם מישהו שלא מתאים לך לא ככה"?. לא הכחשתי,כי זה היה נכון.הייתי בת אנוש רגילה שהתאהבה בערפד שלמזלה התאהב בה גם.אבל משהו קטע את הזכרונות שלי.מבעד לחלון ראיתי את סאם יולי והלהקה לו מתקרבים על עבר הבית.ראיתי את כולם חוץ מג'ייקוב.ירדתי למטה.וכעבור 2 שניות נעמדתי לצד אדוארד."מה הם עושים פה"? לחשתי לאדוארד. "אני לא יודע,אבל עכשיו נברר...
המשך:"באנו לשלום" אמר סאם."מה אתה רוצה סאם"?שאל אדוארד. "באנו לדבר איתכם" הוא חייך."בלה...."סאם פנה אליי.הרמתי גבה."את זוכרת את צ'ארלי,אמך? את חברייך"? שאל סאם."מה אתה רוצה?אנחנו יודעים בברור שאלו לא הכוונות האמיתיות שלך". אמר אדוארד."טוב,אם אנחנו כבר מדברים בכנות אז ככה"התחיל סאם."רצינו לדבר איתכם על איחוד השטחים שלנו...בגלל שרנסמיי וג'ייקוב שלנו יוצאים אז.."."למה אתם חושבים בכלל שאנחנו נאחד איתכם שטחים"?.קטעתי את סאם.הוא הסתכל עליי במבט מופתע."בלה תירגעי תני לו לדבר"הרגיע אותו אדוארד."תמשיך סאם" אמר לו אדוארד."אוקיי אז ככה אצלנו בשבט יש מורדים וחשבנו אולי אם תרצו נוכל לאחד את שטחיינו כי המורדים הורסים לנו את הבתים ואת כל השמורה".סיים סאם.נעצתי בו מבט חושד,הוא הסיט את מבטו הצידה."סאם אולי אנחנו יכולים לעזור לך אנחנו יכולים לטפל במורדים..."."לא!!!!"קטע סאם את אדוארד.אדוארד הרים גבה."לא,לא זה בסדר אין צורך,תודה".גמגם סאם."אנחנו נחשוב על זה"אמר אדוארד לאחר שתיקה ארוכה."אבל אם אתם רוצים......."התחיל סאם."אמרתי שנחשוב על זה!!!!"עכשיו אדוארד כבר הרים את קולו.סאם נתן סימן עם ראשו לכל מי שבא איתו הם הסתובבו ורצו ליער.פתאום רנסמיי וג'ייק כבר עמדו לצידינו.כבר התרגלנו לריח הכלב המזעזע וג'ייקוב התרגל ליח היותר מידי מתוק שלנו."ג'ייק אתה צריך לחזור הביתה".אמרתי לאחר מספר  רגעים של שתיקה."אמא,בבקשה,הוא יכול להשאר רק עוד קצת בבקשה! בבקשה!!"התחננה רנסמיי."בסדר"אמרתי בשקט.העיקר לקראות את רנסמיי מאושרת.היא הסתובבה והלכה אל עבר האגם שמאחורי הבית.כמו תמיד,ג'ייקוב אחריה.אדוארד חיבק את מותניי והלכנו הביתה."את יודעת שכולם באים לביקור היום,נכון"?אמר אדוארד כאילו דרך אגב."מה"?לא האמנתי."רק עכשיו אתה נזכר להגיד לי את זה,אני לא מאמינה אני בחיים לא אסלח לך! גם לא בעוד 100 שנה,גם לא בעוד 1000 שנה,גם לא בעוד....."הוא קטע את דברי בנשיקה,שפתיו התמזגו בשלי,הרגשתי פשוט בגן עדן."עכשיו את סולחת"שאל מסוקרן."לא,עדיין לא סולחת"התחכמתי איתו.הוא חייך ונתן לי עוד נשיקה.הפעם זאת היתה נשיקה ארוכה יותר."ועכשיו"?שאל וחיוך גדול התפשט על פני המלאך שלו.
  האתר של יסקה:) :]