בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
מישחקים ואפקטים
 
 
 
 
 
 
   אפקטים לתמונות    מישחקים    איך לצייר    מה ארנבים עושים בחודש?    ליחצו על הפרה    צילצולים להורדה בחינם
    תוכנה רדיו אינטרנט    סדרות ילדים ישנות
 
    אפקטים לתמונות
    מישחקים
    איך לצייר
    מה ארנבים עושים בחודש?
    ליחצו על הפרה
    צילצולים להורדה בחינם
    תוכנה רדיו אינטרנט
    סדרות ילדים ישנות

 

BeFunky

תוכנה המאפשרת למשתמש לבצע אפקטים שונים. התוכנה מאפשרת גם לכוונן את האפקט בצורה פשוטה, הוספה של מסגרות ואפילו להזמין את התוצר מודפס על גבי חולצה, כוס ועוד.

 
 
                                                                                           
                          לאפקטים       http://www.wishafriend.com/
 

                           לאפקטים       http://www.dumpr.net/alien.php

    
                            לאפקטים                http://werofl.com/
 
                                                               

example

    
 אפקט תמונה לפלאפון  מים זזים 
    
 

שירות חינם המאפשר יצירת תמונות מצחיקות מהתמונות המקוריות של המשתמש, וכן הוספה של אפקטים על גבי התמונות.

 

 
 
 

PhotoFunia

כלי נוסף לעבודה ברשת המאפשר שילוב תמונת המשתמש עם רקע נוסף. מעלים את התמונה לאתר ומשלבים אותה עם הרקע. האתר מאתר אוטומטית את הפנים בתמונה ומוסיף את הפנים לרקעים שונים, כגון לוחות מודעות, עיתונים ועוד.

השימוש אינו עולה כסף וכולל למעלה מ-100 רקעים שונים.

 
 
 

PicArtia

יצירה של תמונת מונטאז' בפחות מ-2 דקות. את המונטאז' יוצרים על ידי הוספת התמונה הרצויה לאתר ולאחר מכן חיבור לספריה של תמונות הקיימת באתר בתחומים שונים, כגון מזון, רכב ועוד, והמערכת מייצרת מונטאז'. את התוצאה מקבלים לדוא"ל.

 
 
 
 

Photo 505

אוסף גדול של תבניות ולדברי האתר נוספות תבניות חדשות בכל יום. לאחר בחירה של התבנית המשתמש מתבקש להתאים את העיניים לתמונה המקורית ולפי ההגדרות של העיניים התמונה ממוקמת.

 
 
 
 

 

Loonapix

אוסף נוסף של אפקטים הכולל 4 סוגים שונים של אפקטים. האפקט הראשון הוא שילוב תמונה של המשתמש בתוך תמונה אחרת כמו שלט רחוב, עיתון ועוד. האפקט השני מאפשר החלפת פנים בלבד. האפקט השלישי מספק מסגרות תמונה שונות והאפקט הרביעי מאפשר חיתוך של התמונה בצורות מסוימות.

 
 
 

Funny Photo

תבניות נוספות. כל מה שצריך זה להעלות את התמונה לאתר ולבחור את התבנית הרצויה. חלק מהתבניות משתמשות בטכנולוגיה של זיהוי פנים על מנת לשלב את התמונה נכון. לאחר שמעלים את התמונה לאתר ניתן לבצע עריכה בסיסית של התמונה, כגון סיבוב, חיתוך, כיול צבע, יצירת מסכות, הפחתת עין אדומה ועוד. לאחר סיום העריכה בוחרים את התמונה שבתוכה תשולב תמונת המשתמש.

 
 

Dumpr

אתר לשילוב תמונות באפקטים כשהדגש הוא על האופציה של עווית תמונה, הוספה של תמונה לקוביה ועוד. לאחר העלאה של התמונה לאתר יש לבחור את האפקט והאתר יבצע את כל היתר.

 
 
 
 

WriteOnIt

מארבעה סוגים שונים של תמונות לבחירה. הסוג הראשון מאפשר שילוב של טקסט על תמונות כגון מצבה, תחתונים ועוד (לא עובד בעברית). סוג התמונות השני צא]שר שילוב של תמונה בתוך תמונה אחרת, לדוגמא על כוס קפה. האופציה השלישית היא שילוב התמונה כעמוד עיתון והעיתונים המוצעים הם: Time, Playboy, Wired ועוד. כאן ניתן לשלב גם תמונה וגם טקסט. הסוג הרביעי הינה מערכת הכוללת מערכת לזיהוי פנים.

 
 
 

MagMyPic

האתר מציע 30 סוגים שונים של מגזינים לבחירה וניתן להחדיר את התמונה המבוקשת לשער המגזין.  ניתן להחליף את התמונה של שער המגזין עם אפשרות לשליטה על גודל התמונה ביחס לעמוד השער של המגזין.

 
 
 
 

Hollywood Hair Virtual Makeover

אתר המאפשר למשתמש להחליף את השיער של המצולם לשיער של אחת הדוגמניות של הוליווד. לאחר שמעלים את התמונה של המשתמש יש לציין את העיניים, הפה וסנטר ולאחר מכן קיימת אפשרות לבחור מלמעלה מ-200 דוגמניות את עיצוב השיער (כולל צבע). ניתן לבחור את העיצוב לפי שמות הדוגמניות.

 
 
 

Hairmixer

שילוב בין שתי תמונות כאשר מחליפים ביניהן את הפנים ואת השיער בצורה פשוטה מאד. בנוסף קיים גם מאגר של תמונות מהן ניתן לשלב שיער ממקור אחר.

 
 
 
 

BigHugeLabs Flickr

אתר הכולל מגוון של כלים שהשימוש בהם לא מצריך כל ידע מקצועי. בין הכלים: יצירת פאזל, שער למגזין, פוסטר לסרט, פילטרים שונים, יצירת מפות ועוד

 
 
 
 

FaceInHole

מערכת המאפשרת להחליף פנים בצורה פשוטה. הפנים מוחלפות עם תמונות הקיימות במערכת, המחולקות לקטגוריות שונות: פרסום, אומנות, ספרים ומגזינים, תחפושות, סרטים וטלוויזיה, ילדים, אתרים, מוסיקה, אנשים וספורט. ניתן לשלוט במיקום התמונה וכן בפרמטרים שונים של התמונה כגון בהיקות ועוד.

 
 
 

Personalized money

יצירה של שטרות אישים עם אפשרות להחלפת התמונה על גבי שטרות מכל העולם (כולל חמש לירות ישראליות) בתמונה של המשתמש.

 

 
 
 

Fake Magazine Cover

אתר נוסף המאפשר יצירה של שער מגזין. באתר זה יש עשרות מגזינים שונים, חלקם ידועים חלקם פחות, ולאחר שמעלים את התמונה ניתן לבצע על התמונה אפקטים. לאחר מכן ניתן להוסיף מסגרת של תמונה או מסגרת שונה, ולהוסיף כל מיני עצמים נוספים, כמו פרחים, מחשב, אוכל ועוד.

 
 
 

My Heritage Face Recognition

אחד האתרים הראשונים המשלב מערכת לזיהוי פנים מתקדמת לתמונות אישיות ותמונות של המשפחה האתר מאפשר יצירה של עצי משפחה, אפשרות של השוואה בין פנים, יצירת Morph, מערכת השוואה למי הילד דומה ותיוק של תמונות עם מערכת זיהוי פנים

 
 
 

Poladroid

אתר המאפשר ליצור בצורה פשוטה תמונות של Poladroid באיכות גבוהה. יש צורך להוריד את היישום למחשב ולאחר ההתקנה מושכים את התמונות ומדפיסים אותן.

 
 
 
 

FotoTrix - Image Generator

אתר המאפשר העלאה של תמונות ושילוב אפקטים. באתר למעלה מ-2,500 אפקטים שונים כולל הוספה של אביזרים שונים. לאחר העלאת התמונות ניתן לשלב מסגרות, אפקטים, טיפול בקצוות של התמונה, תבניות מצחיקות, הוספה של טקסט כולל טקסט תלת מימדי (לא עובד בעברית), מגזינים, מערכת לזיהוי פנים ועוד

 
 

Picnik

אתר הכולל מגוון של כלים. התגית הראשונה הינה לעריכת תמונות הכוללות: מערכת אוטומטית לתיקון, סיבוב, חיתוך, שינוי גודל, שינוי חשיפה, שינוי צבעים, חידוד תיקון עין אדומה.

התגית השניה מאפשרת יצירתיות: אפקטים, הוספת טקסט (אין עברית), הוספת גרפיקה מוכנה, עיבודים שונים, כגון שינוי צבע עיניים, הוספת מסגרות, הוספת אפקטים תלת מימדים, ועוד.

 
 

JpgFun

אתר המאפשר עריכה של תמונות, הוספה של אפקטים, שילוב של תבניות, הוספת מסגרות.

 

 
 
 

PixiSnap

יצירת מוזאיקה בשלושה צעדים: העלאה של התמונה המובילה לאתר ולאחר מכן העלאה של התמונות מהן תהיה בנויה התמונה הראשונה ובשלב האחרון התאמות סופיות. 

 
 
 
 

Fotocrib

אתר הכולל מספר כלים המאפשרים למשתמש לערוך את התמונות שלו. האתר כולל יצירה של מונטאז', הוספה של אפקטים תלת מימדים, קידוד תמונות, יצירת קצוות עגולים, המרה של פורמטים בין jpeg, png, gif ו- pdf, שליחה של  תמונות לדוא"ל ועוד.

 
 
 
 

Create Your Own Wired Cover

אתר המאפשר יצירה של שער למגזין Wired כאשר ניתן לשנות את הצבע, ליצור כותרות (שוב אין עברית) ולהוסיף תמונה.

 

 
 
 

Pizap

עורך תמונות המאפשר למשתמש להוסיף עצמים שונים לתמונה מובילה (שיער, משקפיים, בעלי חיים ועוד), אפשרות של אפקטים, ציור ועוד.

 
 
 
 
אתר המאפשר הוספה של אפקטים לתמונה, כאשר הייחוד של האתר בכך שכל התוספות הן אנימציות ומאפשרות תנועה זעירה או נצנוץ ועוד
 
 
 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה