בניית אתרים בחינם
 

סרטים לצפייה ישירה

 
   דף הבית
 
    דף הבית
    סרטי מתח
    סרטי אימה
    סרטי קומדיה
    סרטי פעולה
    סרטי רומנטיקה
    סרטי אינימציה
    סרטי ילדים
    סרטי דרמה
    סרטי מדע בידיוני
    סרטים ישראלים
    סרטי פשע
    סרטים דוקומנטריים
צורה לאהבה לצפייה ישירהצורה לאהבהאוולין היא סטודנטית לאומנות. אדם הוא שומר במוזיאון. כאשר אוולין מנסה להביע מחאה לא שגרתית כנגד אחת מיצירות האומנות במוזיאון, אדם רואה בכך הזדמנות מצוינת להתחיל איתה ולהוציא ממנה את מספר הטלפון שלה. אבל אדם הוא קצת 'חנון', ואוולין דוחפת אותו להשתנות. אדם, שלא מבין מה בדיוק מוצאת בו בחורה ...
ז'אנר: קומדיהרומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (1,066) 
הועלה ב: 30/03/11 
אחוות הג'ינס לצפייה ישירהאחוות הג'ינסהסרט מבוסס על ספר של סופר צעיר, אחוות המכנסיים המטיילים, מאת אן ברשרס. כשארבעה חברים טובים מבלים את הקיץ הראשון שלא יחדיו, הם חולקים מכנס ג'ינס קסום. באופן מוזר, הג'ינס מתאים בדיוק לארבעתם. כדי להשאר בקשר הם מעבירים את זוג המכנסיים מאחד לשני, בזמן שההרפתקאות עוברות כשהם לא ביחד.
ז'אנר: קומדיהרומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (3,035) 
הועלה ב: 26/03/11 
אהבה מדהימה לצפייה ישירהאהבה מדהימההסרט מספר על פעלולן הודי שחולם מילדות להיכנס להוליווד, וכשלבסוף הוא מצליח, הוא מגלה שקשה לו למצוא את אהבת חייו.
ז'אנר: פעולהקומדיה,רומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (4,042) 
הועלה ב: 23/03/11 
עשבים שוטים לצפייה ישירהעשבים שוטיםעשבים שוטים הינו סרט דרמה רומנטי מרתק ומיוחד במינו. מרגריט, רופאת שיניים מצליחה וטייסת חובבת בשעות הפנאי מאבדת את ארנקה. מי שמוצא אותו הוא ג'ורג', אדם מבוגר, נשוי ואב לילדים. מרגע שג'ורג' מביט בתמונות שבארנקה של מרגריט, הוא מתאהב בה ומפתח אובססיה כלפיה. לא קל לג'ורג' להחזיר לה את הארנק, ...
ז'אנר: דרמהרומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (1,792) 
הועלה ב: 22/03/11 
נער קריאה לצפייה ישירהנער קריאהבימים שאחרי מלחמת העולם השניה, מייקל ברק הוא נער בן 15, שפוגש אישה מבוגרת ומנהל עמה רומן, עד שהיא נעלמת באופן מסתורי מחייו. שנים לאחר מכן, כסטודנט למשפטים הוא נתקל בה שוב, כשהיא אחת הנאשמות העיקריות במשפט המתנהל נגד פושעי מלחמה גרמניים.
ז'אנר: דרמהרומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (4,396) 
הועלה ב: 21/03/11 
הצד השני של הקו לצפייה ישירההצד השני של הקועובדת במרכזייה בהודו, טסה לסן-פרנסיסקו על מנת להיות עם גבר אשר בו התאהבה בו בטלפון.
ז'אנר: רומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (8,024) 
הועלה ב: 19/03/11 
לשכת ההתאמה לצפייה ישירהלשכת ההתאמההעלילה מספרת על פוליטיקאי אשר פוגש רקדנית בלט ומתאהב בה. הסיפור מסתבך כאשר אנשי מסתורין קושרים נגדו בכדי להפריד בין השניים. אותו פוליטיקאי יאלץ להחליט האם לבחור ברקדנית הבלט, או ללכת לפי סוכני הלשכה לתיאום שחושפים את גורלו בפניו במידה ויבחר בה.
ז'אנר: מדע בדיוני,רומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (1,881) 
הועלה ב: 19/03/11 
ג'ק הולך לדוג לצפייה ישירהג'ק הולך לדוגבסרט הביכורים שלו כבמאי, מחייה השחקן המבריק פיליפ סימור הופמן (טרומן קפוטה) את התפקיד שגילם בהצגת אוף-ברודווי שהועלתה בתיאטרון LAByrinth. הופמן מגלם את דמותו של ג'ק, גבר בגיל העמידה שעובד כנהג בשירות הלימוזינות של הדוד שלו. בעודו מסיע את העשירים ממסע קניות אחד למשנהו, חולם ג'ק על שייט ואהבה. לעזרתו ...
ז'אנר: קומדיהרומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (1,935) 
הועלה ב: 15/03/11 
הרומנטיקנים לצפייה ישירההרומנטיקניםשבעה חברים המתאחדים לחתונת שניים מחבריהם שבמהלך החתונה צצות הבעיות, כשהכלה והשושבינה הנמצאים בתחרות עצומה על החתן.
ז'אנר: דרמהקומדיה,רומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (5,955) 
הועלה ב: 12/03/11 
מכוון הפסנתרים ברעידות אדמה לצפייה ישירהמכוון הפסנתרים ברעידות אדמהמעשייה אפלה העוסקת בדוקטור אחוז דיבוק אשר חוטף זמרת אופרה יפהפייה, בכוונת זדון להפוך אותה לזמיר מכני.
ז'אנר: דרמהמוסיקלי,רומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (1,060) 
הועלה ב: 11/03/11 
הבית באגם לצפייה ישירההבית באגםסנדרה בולוק וקיאנו ריבס מזווגים בשנית לאחר "ספיד" המצליח, הפעם ברימייק אמריקאי לסרט הקוריאני המרגש, Il Mare. רופאה עוזבת את בית הקיט שלה ומשאירה פתק לדייר הבא, שבו היא מבקשת להעביר לה את הדואר. ארכיטקט נאה עובר לדור בבית, וההתכתבות ביניהם חושפת עובדה מרתקת למדי: כל אחד מהם נמצא בנקודת ...
ז'אנר: דרמהפנטזיה,רומנטיקה 
שנת יציאה: 
צפיות: (4,819) 
הועלה ב: 3/03/11 
12345678אחרון

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה