בניית אתרים בחינם

האתר הרשמי על הילי ילון!

   דף הבית    פורום לכבוד הילי ~
 
    דף הבית
    הכל על הילי !
    תמונות
 
 

הילי ילון -

דבר ראשון אל תשכחו את השם הזה !

שם מקורי: הלה ילון
עיר מגורים: תל אביב יפו
קטגוריה: סרט, טלוויזיה
כינוי: לא ידוע
שם באנגלית: hili yalon

תאריך לידה:
14/02/1985
מוצא: לא ידוע
עיר הולדתה: ירושלים
מדינה: ישראל
מקצוע: שחקנית.
 

 

הילי ילון (נולדה ב-14 בפברואר 1985) היא שחקנית

וזמרת ישראלית.

הילי שיחקה גם בסדרות הטלוויזיה "משחק החיים", "השמיניה", "חשופים", "הנפילים" ו"ראש גדול". הילי ילון שיחקה בתפקיד אורח בדרמה של ערוץ 10 "המקום" ובדרמה היומית המוזיקלית "השיר שלנו".

בתור זמרת הוציאה ילון עד כה 4 סינגלים ("כביש מהיר", "אהבה רטובה", "כדורים חיים" ו"עיניים עצומות") מתוך אלבום הבכורה "אולי להישאר".

 

סיפור חייה

הילי ילון פרצה לתודעה שלנו כתלמידת תיכון מתוקה העונה לשם איה בתכנית "השמינייה". בעקבות הסדרה, הצליחה הצעירה לסחוף אחריה גל של מעריצים.

היא ילידת ירושלים, אך בגיל צעיר עברה עם משפחתה להתגורר בתל אביב. את שנות לימודיה העבירה בבית הספר הפתוח הדמוקרטי ביפו, ובגיל 17 עזבה ללונדון שבאנגליה לשנה שלמה.

מצוידת במבטא אנגלי, חזרה ילון לארץ והחלה ללמוד בבית הספר למשחק ניסן נתיב. בשנת 2001 זכתה לתפקיד ראשון כששחקה בסרט הטלוויזיה של שי כנות "לילה ללא לולה" לצד סיגלית פוקס ואיילת זורר. ארבע שנים מאוחר יותר, הצטרפה כאמור לקאסט של "השמינייה", המשודרת בערוץ הילדים לצד ידידיה ויטל ומיכאל אלוני, זו העונה השלישית.

כמו כן, ברזומה המקצועי של ילון, נמצא אותה מרוויחה דמי כיס בפרסומות שונות ל"אסם" ו"פריגת" וכן, על הבמה, הופיעה השחקנית בהצגות "בשביל הקטע" ו"הזולה של דדי".

בשנת 2006 השתתפה בסרט הקולנוע "אלנבי רומאנס" לצד דני גבע ומוסקו אלקלעי. באותה שנה, הוכיחה ילון כי יש בה זמרת שמשתוקקת לצאת החוצה כאשר הוציאה סינגל ראשון בשם "עיניים עצומות", ולאחריו את השיר "אנרגיה חולנית" באנגלית.

ב- 2008 לוהקה לתפקיד ראשי בסרט "סוף שבוע בתל אביב", ולסדרה "חשופים" (הוט 3).  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה