בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

דירות דיסקרטיות בצפון

נערות ליווי קריות

זונות פרטיות

   דירות דיסקרטיות    זונות בצפון    נערות ליווי בחיפה    חשפניות    עיסוי והרפיה בצפון    פורום דירות דיסקרטיות
 
    דירות דיסקרטיות
    זונות בצפון
    נערות ליווי בחיפה
    חשפניות
    עיסוי והרפיה בצפון
    פורום דירות דיסקרטיותזנות | צפון | חיפה | קריות

לעבור ללא פתרון
יום שלישי 1 פבואר 2011

רישום חובה של זונות לא עושה כלום כדי לשלוט זנות הוא פלישה לפרטיות, אומר Mieke ואן דר בורג * Marjan Wijers ב Trouw.

מאתיים שנים אחדות לפני המועצות היו כבולות על פי החוק יש זונות.בדיוק מאה שנים מאוחר יותר בושת נאסרו רשמית, אבל מותר לתפקד.בשנת 2000 הבושת היו פעם המשפטי שוב.

המדיניות לגבי לגליזציה של זנות שינויים כל הזמן, תלוי ביחסה של החברה כלפי זנות.חלקם רואים בכך רע, כי יש לחסל בכל מחיר ולהסתכל על הזונות כקורבנות מי חייב להישמר.אחרים אומרים שזה מקצוע כמו כל האחרים, אשר צריך להיות מוסדר על ידי הרשויות, עם תנאי עבודה נאותים ועל בריאות אמצעי בטיחות.אולם קבוצה אחרת מרגיש כי בזנות, תוך שהוא לא ניתן להימנע מכך, צריך לפחות להיות נשלט.

עכשיו שינוי אחר הוא בדרכו: ההרשמה חובה של זונות.כל שלוש שנים זונה תצטרך לשאול את הרשויות המקומיות לקבלת רישיון, כבר קרא העממי "לעבור זנות".אם זונה אין לעבור, גם היא וגם הלקוחות שלה ייענשו.זה לוקח אותנו היישר אל המאה התשע עשרה.

זה אסור שיקרה.לא רק בגלל כל ההשלכות השליליות, אלא גם משום שהוא לא יעשה דבר כדי להילחם בהפרות כי זונות סובלים.אחת היא גם מנוגד לחוק הפרטיות.

מלכתחילה, אחת מהווה חדירה חמורה לפרטיות.זונות יש אינטרס שיהיה הפרטיות שלהם מוגנים ככל האפשר.זנות יהיה מונע על המחתרת, אומר זונות, עובדים סוציאליים ומומחים.

פירוש הדבר כי במקום אחיזה יותר על זנות, הרשויות ידעו אפילו פחות של מה קורה ולא יוכל להתערב במקרים של התעללות.התוצאה לא תהיה פחות זונות זונות אבל מי הם פגיעים יותר לניצול.
זונות |נערות ליווי |שירותי ליווי בצפון

שנית, את החקיקה הפרטיות ההולנדי אוסר על שימוש כביכול הנתונים האישיים בפרט.זה כולל מידע לגבי פעילויות מיניות של אנשים.העובדה כי זנות היא עבודה היא לא כאן ולא שם.ספק אם שופט היה למחול על מאגר מידע ארצי של זונות, להשלים עם נתוני הדרכון ותצלומים.

כל היוצאים מן הכלל היו מוצדקות: האמצעי (רישום) יצטרך להצדיק את הסוף במידה סבירה מתאים כדי להגיע לסוף בהיעדר אחרים, מחמירים פחות, אמצעים.

זה לא המצב כאן.אחת היא הפרה חמורה של הפרטיות.ישנם אמצעים יעילים אחרים, אשר לא ישחק שמות חייהם הפרטיים "זונות, כמו עבודה בשדה בזנות.

לבסוף, ערבויות כדי להגן על חייהם האישיים של זונות, אשר יש להם זכות משפטית, חסרים.המכללה העצמאית להגנה על נתונים אישיים לבין בית המשפט האירופי לזכויות האדם להגדיר חנות גדולה של ערבויות אלה.

זונות |נערות ליווי |שירותי ליווי בצפון

צפון לא משנה מה דעתך על זנות הם, התעללות זנות בכפייה צריך להיאבק.אבל אחת חובה זו לא הדרך לעשות את זה.

* Mieke ואן דר בורג הוא יו"ר ארגון קלרה Wichmann לנשים זכויות האזרח.Marjan Wijers הוא לשעבר PvdA MP ומייסד קרן נגד סחר בנשים.כיום היא עובדת כיועצת למען זכויות אדם וסחר בבני אדם

.

זונות צפון, בפרטיות והטרדה התקשורת 

דברים
צפון טובים באים בשלשות ... אבל לא נראה אם אתה עובד מין נלכד על פרופיל תקשורתי גבוה broo-ha-ha. 
אני לאחרונה הזכיר הראלד על הסיפור אתמול כי איש עסקים להיחשף אוקלנד  זונות בצפון שפקדו בית בושת בעיר.הנקודה שלי אז היה כי הבחור לא עשה שום דבר לא חוקי (לפחות ככל הנייר יכול לדווח), אז למה היה הוז מטריד אותו? 

קיבלתי תשובה קצרה לדוא"ל ששלחתי העיתונאי. בעיקרון התגובה שלה היתה "אני יודע הרבה יותר, אבל לא יכול להגיד שום דבר מסיבות משפטיות." בוא נראה מה ראשון הבא מביא - אולי פרק נוסף בסיפור הזה. 

הסיפור גם בהשתתפות תצלום של אישה, על פי הכיתוב, היה עובד מן הבושת השאלה. פניה היו הפנתה את המצלמה, אבל היא תהיה מזוהה עם אנשים שמכירים אותה.
צפון

עכשיו זה השבוע קולקטיבית של ניו זילנד זונות "נעלם הציבור עם תלונה על התקפה מחלקת ההגירה על בית בושת אחר אוקלנד בחודש נובמבר בשנה שעברה, כאשר פקידי לוו צוות טלוויזיה הירי לסדרת המציאות טלוויזיה בשם גבולית אשר מופק על ידי אוקלנד החברה טלוויזיה קרם. 

האיש, שהיה הלקוח בבית הבושת דאז, מת לאחר קופץ מהחלון כדי להימנע שנתפס על קלטת על ידי הצוות של קרם. פקידי ההגירה בזמנו אמרו שהם לא ידעו דבר על התאונה הזאת מצערת. זה נראה כאילו הם לא באמת איכפת, אבל מישהו חייב: אולי בן משפחה, ילד, חבר. 

NZ לשעבר שר הקליטה, וכעת יועץ, תיאר Tuariki Delamere הפשיטה כמו "הטקטיקה הגסטפו". 

קולקטיבית הזונות "רוצה איסור על פשיטות מארב כזה על ידי צוותי הטלוויזיה. ובצדק, דוברת קתרין הקולקטיבי של הילי מודאג הפלישה 
צפון לפרטיות של לקוחות ועובדים כאחד המין. 

אני חושב שזו סוגיה מעניינת וחשובה. עובדים סקס בניו זילנד ובמקומות רבים אחרים עושים שום דבר לא חוקי, אם הם מועסקים בבית בושת מורשים. אבל בגלל הסטיגמה המצורפת המקצוע העתיק ביותר בעולם (אני בטוח שזה רק קלישאה שטויות, אבל זה מתאים כאן בכל מקרה) הם משחק הוגן עבור התקשורת. 

אני חושב שאנחנו נוטים לשכוח כי הזונות הם גם חברים ואוהבים, אמהות, אבות, אחים, אחיות, בעלים ונשים. הם ראויים לכבוד ככל דבר ובוודאי ראויים הפרטיות שלהם. 

ומה עם פקידי ההגירה המאפשר המצלמות להתלוות אליהם על פשיטה אוהבים את זה. אם הם מחפשים לחשוף פעילות עבריינית (במקרה זה אולי לא חוקי "overstayers", או משהו כזה), מה הציבור הימני יש להם להסכים המאפשר חברה מסחרית הייצור טלוויזיה לעקוב אחריהם אל המקום שבו הם בעצם רכוש פרטי ? 

חברת הטלוויזיה אין לה זכות ואם הם פרצו פנימה בלי שוטרים או פקידים אחרים שם, הם יהיו הסגת גבול. אני בטוח כל צו שהונפקו על הפשיטה כי גרמו למותם של הלקוח לא ציין "ואת צוות
צפון הטלוויזיה" כמפלגה לפרשה. 

אלו תוכניות מציאות כביכול, כמו "גבול ביטחון" וכן הלאה לעשות לי הארור כועס די חולה מדי. זה שילוב של מציצנות טריוויאלי ואת הלגיטימציה של הסמכות בשם שירות בידור ציבוריים. 
זונות |נערות ליווי |שירותי ליווי בצפון

מה בשירות הציבורי? אני בטוח קרם טלוויזיה הוא מעוניין רק את הרווחים שהוא עושה מתוכניות כאלה.בדקתי באתר שלהם, אין שמץ של התנצלות בפני העובדים המין, או המשפחה של המת ואף אחד מ NRG מעריב אחד שבו מסכי החרא הזה. 

בעוד אני בנושא הפרטיות, זונות הטרדה התקשורת, את הסיפור השלישי השבוע הוא על מושל ניו יורק. 

Dickwad! נתפסו בפעולת עוקץ FBI והסדרי קבלת wiretapped לראות זונה יקרן. הוא התפטר,
צפון  על חטא הצביעות ולא ניאוף, אחד החשודים. 

אבל היום העיתונים הם ניתז עם תצלומים של אישה צעירה ומושכת אשר אליוט ספיצר הוא לכאורה יש liaised עם. נראה כי הפרטיות שלה היא לא בעיה של סרסורים ציד כותרת בתקשורת. 

שוב אני להסב את תשומת לבכם הראלד ניו זילנד, אשר הוא נושא הצילום, אבל אומרים שזה היה הניו יורק טיימס כי הארון הצעירה. זה טריק התקשורת מסודר - לחכות עד שמישהו אחר פורץ את הסכר ואז לשפוך דרך הסדקים fullspeed. זה היה NYT (ראה להלן). 

יש זווית האינטרס הציבורי כאן. 

האינטרס הציבורי במקרה הזה הוא פשע נגד שפיצר הפרסונה הציבורית היותו סותר prediliction פרטית שלו טונקינג תחת השולחן. כמו הצלבנית נגד השחיתות "אליוט נס" בסגנון שהוא צריך מן הסתם לא להתרועע עם פושעים. אבל זה אינו מצדיק את ניו יורק טיימס שמות נערת טלפון, או כתיבת תכונה חשיפת החיים האישיים שלה אל העולם. זה רק עניין תאוותנית עצמית מצד התקשורת, היא אינה מוסיפה יוד אחת לאינטרס הציבורי בסיפור הזה.דירות דיסקרטיות | ליווי | סקס | עיסוי אירוטי | סרטים חינם | קוקסינליות | פורום סקס | זונות בדירה דיסקרטית

דירות דיסקרטיות, שירותי ליווי, נערות ליווי, חנות מין, תמונות אמתיות חשפנות, גייז, אורגיות, משרדי ליווי, סקס פנטזיה,

סקס