בניית אתרים בחינם
 

וואן פיס !

מתורגם לעברית מתחיל מפרק 495.

טשגר וונדמנך .


 
    דף הבית    פרק 495    פרק 496    פרק 497    תנו תגובות אנשים:
 
    דף הבית
    פרק 495
    פרק 496
    פרק 497
    תנו תגובות אנשים:
צפייה מהנה לכול מי שרואה את זה .


טוב אני מתחיל לתרגם מפרק 495 לאלה שואהבים ממש וואן פיס כמוני !
הפרק הוא על ילדותו של לופי ואחרי המלחמה הגדולה המארין פורד התרגומים שאני יוציא יצאו כול פעמיים בשבוע או שלוש אני יינסה . 

הדמויות הראשיות

הדמויות הראשיות בסדרה הם צוות שודדי כובע הקש. במהלך הסדרה, הקבוצה גדלה בהתמדה. כל אחד מחברי צוות שודדי כובע הקש הוא בעל לפחות כישרון אחד בו הוא מתמחה, וחלק מהם (במיוחד הקפטן, הסייף, והטבח) בעלי כוחות על-אנושיים. לכל אחד מחברי צוות שודדי כובע הקש יש חלום שהוא מעוניין להגשים. החלומות הללו הם הסיבה העיקרית שבגינה הם הצטרפו מלכתחילה לצוות שודדי כובע הקש ולמעשה הכוח המניע בחייהם. כל אחד מהחלומות של חברי הצוות מושפע מטרגדיות שאירעו בחייהם בהם היו מעורב לפחות אדם אחד אותו הם העריצו או אשר עימו היה להם קשר עמוק.

צוות שודדי כובע הקש:

 • מונקי די לופי – הדמות הראשית בסדרה. לופי הוא הקפטן של 'צוות שודדי כובעי הקש'. מכונה "כובע הקש" לופי. בגיל 7 אכל בטעות 'פרי שטן' בשם 'גומו גומו נו מי' מסוג פאראמסיה, שנתן לו כוחות ומאפייני גוף של גומי, בנוסף לחוסר יכולת לשחות (כמו לכל משתמש פרי שטן אחר). החלום שלו הוא למצוא את האוצר האגדי המכונה 'ואן פיס' ולהפוך למלך הפיראטים, יש כאלה שחושבים שלופי דומה לרוג'ר בהתנהגותו או ביכולת המחשבה שלו. הוא אוהב מאוד בשר ואוכל כמויות ענק של אוכל. לופי מאוד תמים ומרבה להמציא קיצורים לשמות. הוא אחד מ־11 הסופרנובאס, קבוצה של פיראטים מתחילים אשר מבוקשים על סכומים גבוהים מ-100,000,000. לופי פועל ע"פ אינסטיקט ולא מודאג מהתוצאות של מעשיו, לדוגמה להרביץ לאציל עולם מבלי להיות מודאג מאדמירל שאמור להגיע במקרה שכזה. כשניצח את הפיראטים הכי חזקים באיסט בלו, נקבע פרס על ראשו בסך 30,000,000 בלי. לאחר שניצח את הפיראט והשיצ'יבוקאי קרוקודייל, הפרס על ראשו הועלה לסך 100,000,000. בעקבות האירועים באניס לובי, הפרס שוב עלה לסך של 300,000,000 בלי. לאחר שלקח חלק פעיל בבריחתם של אסירים רבים מהכלא השמור אימפל דאון, ובמתקפה על מארינפורד, הפרס על ראשו שוב עלה ל-400,000,000. אחד הדמויות הצעירות ביותר בסדרה וגם הילדותיות ביותר. על כך יעידו תכונות נשניות אצלו כגון: שימוש נרחב בסלנג, חיבה למשחקים ילדותיים, תמימות, טוב לב וחוסר יכולת לשקר.
 • רורונואה זורו – הקצין ראשי ואיש החרבות של צוות שודדי כובע הקש. מומחה בסייף המשתמש בטכניקת שלושת החרבות (כאשר חרב אחת הוא מחזיק בפיו). צייד ראשים לשעבר שנודע בכינוי "צייד הפיראטים". הוא היה חבר הצוות הראשון שהצטרף ללופי לצוות "שודדי כובע הקש". החלום שלו הוא להפוך לסייף הטוב ביותר בעולם. בדיחה חוזרת בסדרה היא שהוא מצליח לאבד את הדרך אפילו כשמראים לו אותה או כשהיא מסומנת. הוא חלק מ־11 הסופרנובאס, קבוצה של פיראטים מתחילים אשר מבוקשים על סכומים גבוהים מ-100,000,000. לאחר שניצח את המתנקש וחבר הבארוק וורקס, דאז בונז, נקבע פרס על ראשו בסך של 60,000,000 בלי. בעקבות האירועים באניס לובי, הפרס על ראשו עלה לסך של 120,000,000 בלי. נמצא בריב תמידי עם שאר חברי שודדי כובע הכש ובתחרות תמידית עם סנג'י. אדם אדיש ועצלן. זורו וניקו רובין הוכיחו לא פעם כי הם צוות לעניין ואף נראה כי מתפתח ביניהם קשר רומנטי.
 • נאמי – הנווטת הג'ינג'ית של צוות שודדי כובע הקש. החלום שלה הוא ליצור את מפת העולם. בתחילת הסדרה היא מנסה להשיג 100,000,000 בלי (הכסף ביקום וואן פיס) כדי לשלם לארלונג ולקנות ממנו את הכפר שלה בחזרה. מאופיינת בתאוות בצע ותעשה הכל בשביל כסף. נלחמת בעזרת מקל בשם "קלימה טקט", שמסוגל ליצור מזג אוויר. המקל נוצר על ידי אוסופ. בעקבות האירועים באניס לובי, נקבע על ראשה פרס בסך 16,000,000 בלי.
 • אוסופ (יוזופה בגרסה העברית) – התותחן והצלף של צוות שודדי כובע הקש. אוסופ הוא צלף מיומן שמשתמש במגוון של נשקים. החלום שלו הוא להיות שודד הים האמיץ ביותר בים, ולפגוש את אביו בזמן מסעיו. פיתח אלטר אגו בשם סוגה-קינג, מלך הצלפים. לופי וצ'ופר הם היחידים בסדרה שלא מבחינים כי אוסופ וסוגה-קינג הם אותו בן אדם. אוסופ הוא שקרן גדול והרבה פעמים מפחיד את אויביו אם שקרים (שיש לו 8,000 אנשים וכו') הוא לפעמים מדבר לעצמו בגוף שלישי, אוסופ-סמה (סמה=תואר מכובדות ביפנית). לרוב נלחם באמצעות קלעלה הוא קורא "קאבוטו". בעקבות האירועים באניס לובי, הוא מבוקש, בתור סוגה-קינג, על סך 30,000,000 בלי. סובל השפלות רבות בשל אפו הארוך.
 • סאנג'י – הטבח של צוות שודדי כובע הקש. מכונה "הרגל השחורה". טבח צעיר, רודף שמלות ומכור לסיגריות. החלום שלו הוא למצוא את אגדת הכחול הגדול (אזור ים אגדי אשר מסופר שבו נמצאים כל סוגי הדגים מרחבי האוקיינוס). יש לו ריב תמידי אם זורו ונראה כי הם שקולים בכוחם. לא נמצאה תמונה להציג בכרזת המבוקש שלו, לכן מצויר שם ציור גרוע, שדומה, באופן מקרי, לדובאל, אותו הם פגשו בסאגת סבונדי. הוא נלחם באמצעות רגליו מכיוון שבתור טבח, ידיו הם הדבר הכי חשוב לו והוא אינו מוכן לסכן אותם. בעקבות האירועים באניס לובי, הוא מבוקש על סך 77,000,000 בלי.
 • טוני טוני צ'ופר – הרופא של צוות שודדי כובע הקש. מכונה "אוהב הצמר הגפן המתוק". איל שאכל בטעות 'פרי שטן' מסוג זואן בשם 'היטו היטו נו מי' והפך להיות חצי בן-אנוש וחצי איל. יש לו 3 צורות מפרי השטן, צורת האייל המקורית שלו, צורת כלאיים וצורת בן אדם (שאנשים חושבים שהיא גורילה או מפלצת), אך בעזרת סם מיוחד שנקרא כדור ראמבל הוא מסוגל לשנות צורה לצורות נוספות המשתמשות ביתרונות של האייל והבן אדם. תמיד מאמין לשקריו של אוסופ. לא אוהב שמחמיאים לו, אפילו שכשעושים זאת הוא מתמוגג מאושר (ומקלל את מי שהחמיא לו...).לאחר אירועי אניס לובי, הוא מבוקש על סך 50 בלי בלבד מפני שהוא נחשב אך ורק חיית המחמד של הצוות.
 • ניקו רובין – הארכאולוגית של צוות שודדי כובע הקש. ידועה בכינוי "ילדת השטן". אכלה פרי שטן מסוג פראמסיה בשם 'האנה האנה נו מי' אשר העניק לה את היכולת להצמיח איברי גוף מכל מקום שהיא רק רוצה. חלומה הוא למצוא ולגלות את ההיסטוריה העתיקה שכתובה ב'ריו פונגליף'. מגיל 8 היא מבוקשת על 79,000,000 מפני שלכאורה הטביעה כמה ספינות מלחמה של המארינס (הסיבה האמתית היא שהיא יכולה לקרוא את כתבי הפונוגליף העתיקים). אחרי האירועים באניס לובי היא מבוקשת על 80,000,000 בלי. רובין וזורו הוכיחו לא פעם כי הם צוות לעניין ואף נראה כי מתפתח ביניהם קשר רומנטי.
 • פרנקי – בנאי/מתקן הספינות של צוות שודדי כובע הקש. מכונה "פרנקי הסייבורג". סייבורג (שילוב של אדם ומכונה) אשר איבד חלק מגופו כאשר ניסה לעצור רכבת בגופו, בנה בעצמו את חלקיו הרובוטיים, ומכיוון שלא היה מסוגל להגיע אל מאחורי גופו, מלפנים הוא חסין לכדורים ולדקירות, אך גבו עדיין רגיש לסוגי פגיעות שונים. החלום שלו הוא לבנות את הספינה הטובה ביותר שתוכל להפליג בכל מצב לצוות שיהיה ידוע בכל העולם. ממונע על ידי קולה (כמו כל שאר המצאותיו). בעקבות אירועי אניס לובי מבוקש על 44,000,000 בלי.
 • ברוק – המוזיקאי של צוות שודדי כובע הקש. מכונה "הסייף המזמזם". כאשר הוא עוד היה בין החיים, אכל 'פרי שטן' בשם 'יומי יומי נו מי' אשר החזיר את נשמתו לחיים לאחר שהוא נהרג לפני חמישים שנה, אך עד שנשמתו מצאה את גופו, זו הפכה כבר לשלד. ברוק הוא סייף מיומן. בזכות קלילות גופו, הוא מסוגל לרוץ על המים. חלומו הוא לפגוש את לבון, חברו הלוויתן שהשאיר מאחור בהבטחה שיחזור. ברוק תמיד מספר בדיחות על זה שהוא שלד ועל זה שאין לו אברים חוץ מעצמות. כשהיה בחיים היה מבוקש על 33,000,000 ברי.

סאגות:

עונת איסט בלו (East Blue)

 • סאגת קפטן מורגן (פרקים 1-7 במאנגה, 1-3 באנימה) - מושפע משאנקס, יוצא לופי אל הים במטרה למצוא את האוצר האגדי, הוואן פיס ולהיות מלך הפיראטים. בדרכו הוא מציל את קובי, נער הסיפון אשר רוצה להפוך לחייל בצי חיל הים, מאלבידה, פיראטית מרושעת, ובכך מתגלה כוחו של לופי בהיותו איש גומי המסוגל למתוח את גופו, וזאת בזכות העובדה שהוא אכל אחד מפרות השטן. לאחר מכן הם מגיעים לעיירה קטנה הנשלטת על ידי קפטן מושחת של צי חיל הים הנקרא יד-הגרזן מורגן, אשר גם מחזיק ברורונואה זורו, צייד פיראטים אגדי המשתמש בשלוש חרבות, מפני שתקף את בנו.
 • סאגת באגי הליצן (פרקים 8-21 במאנגה, 4-8 באנימה) - לופי וזורו, אשר הפך לחבר הראשון בצוות של לופי, מגיעים לעיירה הנשלטת על ידי פיראט בשם באגי. הם פוגשים את נאמי, גנבת הגונבת בעיקר מפיראטים.
 • סאגת קפטן קורו (פרקים 22-41 במאנגה, 9-17 באנימה) - לאחר שנאמי יוצרת שותפות ביחד עם לופי וזורו בתור נווטת, הם מגיעים לאי במטרה לחפש אחר ספינה. שם הם פוגשים בשקרן בשם יוזופ, ובילדה עשירה בשם קאיה. לאחר שהצוות, ביחד עם יוזופ, מגלה על התוכנית הזדונית של צוות פיראטים, ובראשם קפטן קורו, להרוס את העיירה ולהשתלט על הונה של קאיה.
 • סאגת בארטייה (פרקים 42-68 במאנגה, 18-30 באנימה) - לאחר שיוסופ הצטרף לצוות וקאיה נתנה להם ספינה כאות תודה, הצוות, הקרוי כעת שודדי כובע הקש, מגיעים למסעדה בארטייה, הצפה על פני המים, בחיפוש אחר טבח לצוות. שם הם פוגשים את סנג'י, טבח שמכור לסיגריות ורודף שמלות. לאחר מכן המסעדה מותקפת על ידי דון קריג, אשר חזר מה"גראנד ליין" ("הקו הגדול" בגרסה העברית) באדות רבות ובהריסות, ומתכוון להשתמש במסעדה כדי לחזור לשם.
 • סאגת ארלונג (פרקים 69-95 במאנגה, 31-44 באנימה) - לאחר שסנג'י מצטרף לצוות, ונאמי גונבת להם את הספינה, הצוות עוקב אחריה אל אי הנשלט על ידי פיראט איש-דג מרושע בשם ארלונג (שונה לארלון בגרסה העברית). נאמי חושפת בפני הצוות שהיא בעצם חברה בצוות הפיראטים של ארלונג, ושהיא העמידה פנים כדי לגנוב לצוות את הזהב. אך למה בעצם לנאמי ללכת אחרי איש כמו ארלונג?
 • סאגה צדדית באגי (מופיע במאנגה כסיפור עטיפה בפרקים 35-75, 45-47 באנימה) - נאמי מצטרפת רשמית לצוות כובעי הקש. בינתיים באיסט בלו, באגי מחפש את חלקי גופו האבודים, כשהוא פוגש את אלבידה. אלבידה ובאגי מתכננים להשמיד את לופי.
 • סאגת לוגטאון (פרקים 96-100 במאנגה, 48-53 באנימה) - רגע לפני כניסתם לגראנד ליין, הצוות עוצר בלוגטאון, המקום בו נולד והוצא להורג מלך הפיראטים המנוח, גולד רוג'ר. לא רק שהצוות יצטרך להתמודד נגד קפטן של צי חיל הים בשם סמוקר, אלא גם אויבים ישנים אשר חזרו לנקום. מפה למעשה הפסיקה הסדרה להיות משודרת בישראל (נכון ל-2006).
 • סאגת אי ספינת המלחמה (לא מופיע במאנגה, פרקים 54-61 באנימה) - לאחר שעזבו את לוגטאון, הצוות פוגש ילדה בשם אפיס, המסוגלת לדבר עם חיות. אפיס מובילה אותם לדרקון בן אלף שנים. הצוות מנסה לעזור לדרקון לשוב לביתו.

[עריכה]עונת הבארוק וורקס (Baroque Works)

 • סאגת לבון (פרקים 101-105 במאנגה, 62-63 באנימה) - ברגע שהצוות נכנס לגראנד ליין (הקו הגדול) הם נאכלים על ידי לוויתן ענקי בשם לבון, שם הם פוגשים את ויוי לראשונה (בתור גברת יום רביעי) כאשר היא עובדת בשביל הארגון "בראקו ווארקס". זאת סאגה קטנה ואין הרבה מה לספר עליה.
 • סאגת וויסקי פיק (פרקים 106-114 במאנגה, 64-67 באנימה) - מובלים על ידי מר. 9 וגברת יום רביעי (הלוא היא ויוי), צוות שודדי קובע הקש מגיעים לוויסקי פיק, שם התושבים מתחילים מיד בחגיגה לכבוד בואם. אך יש יותר בעיירה הזאת ממה שנראה לעין.
 • סאגה צדדית קובי/הלמפו (מופיע במאנגה כסיפור עטיפה בפרקים 83-119, 68-69 באנימה) - כובעי הקש בורחים מוויסקי פיק ויש להם משימה: להחזיר את הנסיכה ויוי חזרה לאראבאסטה ולעצור את קרוקודייל. בינתיים באיסט בלו, קובי והלמפו נבחרו על ידי סגן-אדמירל גארפ ללכת למפקדת צי חיל הים, לאחר שגילו אומץ לב יוצא דופן בעת בריחתו של יד-הגרזן מורגן מהכלא.
 • סאגת ליטל גארדן (פרקים 115-129 במאנגה, 70-78 באנימה) - הצוות מגיע לליטל גארדן, אי גדול העדיין נמצא בתקופה הפרה היסטורית. אך עדיין ישנם סכנות על האי, כפי שהם יגלו כאשר יפגשו שני ענקים, הנלחמים כבר 100 שנים, וכמה חברים מסוכנים מארגון הבארוקו וורקס.
 • סאגת אי דראם (פרקים 130-153 במאנגה, 79-91 באנימה) - כאשר נאמי חולה במחלה שעלולה להיות קטלנית אם היא לא תטופל במהירות המרבית, הצוות עוצר באי דראם, ארץ חסרת מלך המנסה להקים שלטון חדש. הם מגלים שבגלל פעולותיו של המלך הקודם, וואפול, נשאר רק רופא אחד באי- "מכשפה" בשם דר. קוראה, אשר גרה בפסגעת ההר. לופי וסנג'י מטפסים במעלה ההר. בו בזמן, המלך לשעבר, וואפול, שב כדי להחזיר את ממלכתו. בהר, הם פוגשים בטוני טוני צ'ופר, אייל האכל אחד מפירות השטן וכעת הוא חצי איל חצי אדם.
 • סאגת אראבאסטה (פרקים 154-216 המאנגה, 92-130 באנימה) - הצוות, ביחד עם חבר הצוות החדש, טוני טוני צ'ופר, וביחד עם ויוי, מגיעים סוף סוף לאראבסטה, אשר על סף מלחמת אזרחים. ויוי חייבת להגיע לצבא המורדים ולספר להם את הסיבה האמיתית למלחמה, אך קרוקודייל, הלוא הוא הוא מר. 0, מנהיג הבארוקו וורקס ואחד מהשיצ'יבוקאי, פיראטים המשרתים את הממשלה העולימית וחזקים עד אימה, לא מתכוון להניח להם לעשות זאת.
 • סאגת פוסט-אראבאסטה (לא מופיע במאנגה, פרקים 131-135 באנימה) - כובעי הקש עוזבים את ויוי מאחור מלאי דמעות ורובין (גברת כל ימי ראשון) מצטרפת לצוות. סאגה זו מספרת על ההרפתקאות שהצוות עובר במסעו.
 • סאגת אי העיזים (לא מופיע במאנגה, פרקים 136-138 באנימה) - לאחר שברחו מכמה ספינות מארינס, כובעי הקש מגיעים לאי לא מזוהה ופוגשים איש זקן בשם זני. צ'ופר מגלה, שבגלל מצבו הרע של הלב שלו, לזני יש רק שלושה ימים לחיות. לופי רוצה לעשות את שלושת הימים הללו למושלמים בשביל זני.
 • סאגת ערפל הקשת (לא מופיע במאנגה , פרקים 139-143 באנימה) - על האי רולוקה, כמה מחברי צוות כובעי הקש נהיים אויבים של המושל ואנשיו, ששמו על כל דבר מיסים גבוהים מאוד. רובין, אוסופ ולופי פוגשים את פרופסור הנזו, שעורך מחקר על ערפל הקשת, שכבול בזמן חלל. כשכובעי הקש והנזו נכנסים לערפל הקשת, הם פוגשים חמישה ילדים מעברו של הנזו.

[עריכה]עונת סקייפייה

 • סאגת ג'איה (פרקים 217-236 במאנגה, 144-152 באנימה) - לאחר שספינה גדולה נופלת מהשמים והלוג פוס (מכשיר הניווט של הגראנד ליין) מצביע למעלה, הצוות מגיע לאי בשם ג'איה לחפש מידע על "אי השמים". שם הם פוגשים את בלאמי, פיראט אשר מדבר על "עידן חדש" בו פיראטים לא רודפים אחרי חלומותיהם, צוות פיראטים חזק ומסתורי אשר מונהג על ידי בלאקבירד (שחור הזקן-מרשל די. טיץ'), ואיש בשם מונבלנק קריקט.
 • סאגת סקייפיה (פרקים 237-302 במאנגה, 153-195 באנימה) - רוכבים על זרם הנקרא "נוק אפ", הצוות מוצא את עצמו ב"ים הלבן", הים בשמים העשוי מעננים. אך הדברים אינם שלווים כפי שהם נראים, מכיוון שמתחוללת מלחמה בין תושבי השמים לבין התושבים שהגיעו במקור משנדרה ש"אפאר יארד" הוא חלק ממנה, שם האל המרושע, אנל, מתגורר ומתכנן להרוס את האי.
 • סאגת G-8 (לא מופיע במאנגה, פרקים 196-206 באנימה) - לאחר מסעם של כובעי הקש בסקייפיה, כובעי הקש נופלים מהשמים בחזרה לים הכחול. יש להם מזל רע כאשר הספינה נוחתת בבסיס המארינס "G-8".

[עריכה]עונת CP9

 • סאגת קרב הדייוי באק (פרקים 303-321 במאנגה, 207-219 באנימה) - לאחר שהצוות מצליח לברוח מבסיס צי חיל הים, הם פוגשים את פוקסי, פיראט המאתגר אותם לקרב ה-"דייוי באק", סדרה של משחקונים בה המנצח רשאי לקחת את אחד מחברי הצוות של המפסיד. אם לופי יפסיד, הוא יאבד את כל הצוות שלו. חלק מהמשחקונים הוספו בתור פילרים לאנימה.
 • סאגת חלומות האוקיינוס (לא מופיע במאנגה, פרקים 220-224 באנימה) - לילה אחד, צל מוזר מגיע וגונב את הזכרונות של הצוות. היחידה שעדיין זוכרת הכל היא רובין, ובינתיים מתחים רבים עולים בקרב הצוות. כאשר הם הולכים לאי סמוך, הם מגלים שגם שם כל האנשים איבדו את זיכרונותיהם. לא רק שהם יצטרכו למצוא דרך להחזיר את זיכרונותיהם, אלא גם למצוא את האחד שלקח אותם.
 • סאגת חזרתו של פוקסי (לא מופיע במאנגה, פרקים 225-226 באנימה) - כאשר הצוות מציל את פוקסי מסערה ועוזר לו לכבוש את ספינתו המקורית מקפטן אחר, פוקסי לא מצליח לשכוח מהנקמה שלו בלופי ולוכד את הצוות בספינתו, אבל אחרי זמן קצר פוקסי נוצח שוב על ידי לופי.
 • סאגת ווטר 7 (פרקים 322-374 במאנגה, 227-263 באנימה) - בחיפושם אחרי בנאי ספינות שיצטרף לצוות ויתקן את הספינתם, הצוות מגיע לעיר הגדולה והמרכזית "ווטר 7". לאחר שהם מגלים כי הספינה לא תוכל לשוט יותר ועליהם להשיג ספינה חדשה, אוסופ לא מוכן לקבל את ההחלטה לעזוב את הספינה, ולאחר קרב קשה עם לופי על הספינה, עוב את הצוות. לא רק שלאחר מכן הצוות מופלל בניסיון להתנקש בראש העיר ובנשיא חברת הספינות "גאלי-לה", ששמו אייסברג, אלא גם יגלה שרובין עובדת ביחד עם הארגון המסתורי העומד מאוחרי ההתקפה.
 • סאגת אניס לובי (פרקים 375-430 במאנגה, 264-312 באנימה) - צוות שודדי כובע הקש, משפחת פרנקי, וצוות הבנאיים מחברת גאלי-לה, נוסעים להציל את ניקו רובין. כדי לעשות זאת הם תוקפים מוצב ממשלתי בו נמצאים חברי ארגון ה-CP9, ובכך מכריזים מלחמה על הממשלה העולמית.
 • סאגת פוסט-אניס לובי (פרקים 431-441 במאנגה, 313-325 באנימה) - צוות שודדי כובע הקש לוקחים הפסקה בעיר ווטר 7 כדי להחלים מהאירועים באניס לובי ואובדן ספינתם האהובה, הגוינג מרי. במהלך חופשתם, מופיע סבא של לופי סגן אדמירל גארפ ומספר להם על אביו של לופי, מונקי די דרגון המהפכן. מסתבר שדרגון הציל את לופי מבאגי ומסמוקר בלוגטאון. בינתיים, באי בנארו, אייס מתמודד סוף סוף נגד בלאקבירד (שחור הזקן-מרשל די. טיץ'). כובעי הקש מקבלים ספינה חדשה, ה-"ת'אוסנד סאני" (אלף השמשות), מחבר הצוות החדש שלהם, פרנקי.

[עריכה]עונת מלחמת וויטבירד

 • סאגת צייד הקרח (לא מופיע במאנגה, פרקים 326-335 באנימה) - לאחר שנפרדו מווטר 7, צוות כובעי הקש ממשיכים לאי אנשי הדג, אך לפתע הם נמשכים ללא ידיעתם לכיוון אי חורפי כלשהו, שם הם נרדפים על ידי ציידי ראשים.
 • סאגת ת'רילר בארק (פרקים 442-489 במאנגה, פרקים 336-381 באנימה) - צוות שודדי כובע הקש מפליגים אל משולש פלוריאן, הידוע גם כ-"ים השטן", שם הם פוגשים שלד חי, בשם ברוק, אשר מוביל אותם לאי/ספינת פיראטים, שם צ'ופר פוגש רופא לשעבר אשר כעת מחיה את המתים. הצללים לופי, זורו, סנג'י ורובין נגנבים על ידי שיצ'יבוקאי בשם גאקו מוריה, היוצר צבא של זומבים כדי להפוך למלך הפיראטים.
 • סאגת אי הספא הצוות פוגשים בשתי ילדות שרוצות לפענח את היומן של אביהן (שנותן הוראות ליצירת אבן חן מיוחדת) אבל גם פוקסי והבעלים של המקום רוצים אותו(לא מופיע במנגה, פרקים 382-384)
 • סאגת אי שאבודי (פרקים 489 - 513 במאנגה, פרקים 385 - 405 באנימה) - לאחר שנפרדו מת'רילר בארק, ממשיכים צוות כובעי הקש לכיוון אי בתולות הים, שם פוגשים בתולת ים בשם קאיימי וכוכב ים מדבר. עד מהרה הם מוצאים את עצמם מצילים אויב ותיק מקבוצת אופנוענים אכזרית אשר מנהיגם בעל טינה מיוחדת לסנג'י. לאחר מכן הם מגיעים לאי שאבודי ארצ'יפלג שהוא בעצם האי האחרון לפני שמגיעים לחלק השני של הגראנד ליין: העולם החדש (ניו וורלד) ובמקרה באותו הזמן - ביחד עם כובעי הקש - הגיעו אל האי שמונה צוותי פיראטים נוספים שבהם חברים הם חלק מ11 הסופרנובאס (פיראטים מתחילים שמבוקשים על יותר מ100,000,000 בלי (זורו ולופי הם שניים מהם).
 • סאגת אמזון לילי (פרקים 514 - 523 במאנגה, פרקים 408 - 417 באנימה) - קומה שולח את כל אחד שודדי כובע הקש מהארכיפלג שאבודי לאיים שונים. החבורה מתפלגת והעלילה מתמקדת בעיקר בעלילותיו של לופי אשר מגיע לאי בו מתגוררות רק נשים אשר מונהגות על ידי אישה בשם בואה האנקוק.
 • סאגת אימפל דאון (פרקים 524 - 548 במאנגה, פרקים 418 - 451 באנימה) - עלילת הסאגה מתמקדת בעיקר במסעו של לופי אשר מנסה להציל את חייו של אייס, אחיו אשר כלוא בבית הכלא "אימפל דאון" ומחכה להוצאתו להורג.
 • סאגת מארינפורד (פרקים 549 - 580 במאנגה, פרקים 452- 490 באנימה) - אייס הועבר למתקן כליאה אחר לפני שהחבורה הצליחה להצילו. לופי והצוות שאסף יוצאים בעקבותיו למטה הנחתים מארינפורד אשר ממוקם בקרבת הארכיפלג שאבודי ושם ההוצאה להורג,בין הפירטים למרין מתחילה מלחמה.
 • סאגת פוסט המלחמה (פרקים 581-597 במאנגה, פרקים 490- היום באנימה)- אחרי שנפצע אנושות ופונה לאמזון לילי לופי נזכר בעבר שלו ושל אייס. הוא מחליט שהוא חייב לראות את הצוות שלו.

[עריכה]עונת העולם החדש

 • סאגת האיחוד של כובעי הקש(פרקים 598-602 במאנגה)-הצוות מתאחד בשאבונדי, ומגלה כמה פרטים על מה שהתרחש בעולם.
 • סאגת אי אנשי הדג(פרקים 603-עד היום במאנגה)-הצוות מגיע אל אי אנשי הדג. הם פוגשים את קאימי ופאפאג שמספרים להם עוד מידע על אנשי דג. הפיראטים החדשים של אנשי הדג מעוניינים להתשלט על האי.
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה