בניית אתרים בחינם
ערוץ ניקלודיאון בישראל !
האתר הרשמי בישראל

ניק , אי אפשר להפסיק (; 
   דף הבית
 
    דף הבית
    על ניקלודיאון ישראל / אמריקה

ניקלודאון (Nickelodeon) הוא ערוץ טלוויזיה שהוקם בשנת 1979, והיה הערוץ הראשון בארצות הברית שכל תכניו יועדו לילדים. הערוץ התפרסם בסדרות אנימציה פרועות המאפיינות אותו ובסמליל (לוגו) שצורתו לא הייתה קבועה, והייתה כל צורה בצבע כתום שעליה שם הערוץ. מקור השם ניקלודאון בבית קולנוע שפתח הארי דייוויס בשנת 1905, שמחיר הכניסה אליו היה מטבע ניקל (5 סנט). בערוץ מוקרנות סדרות בולטות של אולפני "ניקלודאון" כמו בובספוג מכנסמרובע, ו-אווטאר. כיום בערוץ ניקלודיאון משודרות סדרות אמריקאיות בנוסף לתוכניות הילדים כמו I Carly דרייק וג׳וש ויקטוריוס טרו ג׳קסון ועוד. בכול שנה בערוץ ניקלודיאון משודר טקס פרסי הילדים ובו משתתפים שחקנים מסדרות ילדים זמרים ולהקות ומשתתף מנחה אחד שמנחה את הטקס בטקס מכריזים על סדרת הטלויזיה הטובה ביותר של השנה מכריזים על הזמר הטוב ביותר של השנה מכריזים גם על העזרה הגדולה של השנה ומכריזים על תוכנית הילדים המצוירת של השנה. בנוסף בטקס זה משפריצים על המנחים על הקהל וליפעמים על הזוכים בטקס צבע ירוק שניקרא סליים.


לערוץ ניקלודאון האמריקאי ערוץ בת בשם "ניק ג'וניור", המכוון לילדים בגילאי 2-7. בישראל משודרות תוכניות ערוץ הבת בערוץ "ניקלודאון ישראל" וב"ערוץ הופ!".

בשנת 1996 שודרו שידורי ניקולודיון בערוץ הילדים שאחר כך הם קובצו לרצועה ששודרה בכל יום שבת תחת הכותרת "זמן ניקולודאון."

ב-2003 החל שידור הערוץ עצמו להיות משודרים גם בישראל, כשרוב שידוריו תוכניות מתורגמות או מדובבות, בתוספת סדרות אירוח ושעשועונים בהפקה ישראלית. הערוץ משודר ב-HOT בערוץ 84 וב yes באפיק 47.

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה