בניית אתרים בחינם
 
 
 
   דף הבית    פורום    משחק - תחרות :
 
    רוחות רפאים :
    סיאנס :
    בובות וודו :
    ההסטוריה של הוודו :
    הכישוף הלבן - מומלץ :
    סיפורים מפחידים :
    האחיות סמית-מפחיד! :
    בואו תכתבו עם דם :
    שלטים מפחידים שאני הכנתי :

האחיות סמית :

נתחיל בסיפור הכי אידיוטי בעולם ואז אני יסביר את האמיתי ! אמא'לה יש לי צמרמורת !!

ילדה אחת ישבה על המחשב תאום קיבלה הודעה בפייסבוק...
מטורף 11: היי מותק!
מושלמת 53: מי זה?
מטורף 11: מעריץ סודי שלך
... מושלמת 53: נו באמת, תפסיק לשקר! מי זה??

... ... ... מטורף11: התאהבתי בך מהרגע הראשון שהבטתי לך בעיניים
מטורף 11: אני חושב עלייך כל יום.. איתך החלום שלי מתגשם!
מטורף 11: אנחנו נפגשנו פעם.. אני לא חושב שתזכרי אותי
מטורף11: חתכתי את עצמי הרגע מהכאב שאני לא רואה אותך!!
מטורף11: את תראי אותי הלילה..
מושלמת 53: מי זה?!?!
מטורף 11: אל תדאגי... אני הולך לטפל בך טוב מאוד...
מושלמת 53 התנתק/ה

הילדה פחדה כל כך והיא נעלה את כל הדלתות וכל החלונות.
היא אבטחה את כל החדר שלה 3 פעמים!! היא לא הייתה בטוחה אם זה היה בדיחה או באמת...
היא לא ידעה מתי הוא עומד לבוא... הילדה כל כך פחדה עד שהיא הלכה לישון עם אחותה הקטנה...
אחותה נרדמה מהר...

לפתע נשמעה דפיקה על החלון...
הילדה ניגשה לאט לאט אל החלון, ובינתיים זה דפק חזק יותר ויותר...
הילדה הסתכלה דרך החלון... אבל היא לא ראתה כלום, רק מספר ענפי עצים
היא חזרה למיטה שלה והרגישה שהיא רטובה והיה ריח דיי מגעיל..
הילדהמחשבה שאולי אחותה הרטיבה במיטה... אבל היא בדקה וגילתה דם בכל מקום...
הילדה המבוהלת ברחה אל תוך הארון בתקווה שהרוצח לא מחכה שם בשבילה.
הילדה הסתכלה דרך הסדקים של הארון וראתה צל... אך היה חושך, והילדה לא הצליחה לזהות למי שייך הצל.
הרוצח התחיל להתקדם לאט לאט לכיוון הארון...
הילדה ניסתה לסגור ולפתוח את עיניה, גאילו זה היה חלום...
אך לפתע, דלת הארון נפתחה וברוצח משך אותה החוצה...

למחרת בבוקר הוריה של הילדה מצאו אותה עור לחלוטין תלויה בתוך הארון של אחותה... אחותה הצעירה גם כן נמצאה עור לחלוטין שוכבת על מיטתה.

....………חלק שני………

שנים עברו מאז הרצח של האחיות סמית, ולהורים היה תינוק בן
החדר של הילדה הפך לחדר אורחים וחדרה של האחות הקטנה ( החדר בו התבצע הרצח) הפך לחדרו של התינוק...
התינוק גדל עד שהפך לילד מוצלח.

יום אחד, בעודו מדבר בפייסבוק, עלתה לו שיחה משונה...
מושלמת 53: היי אחי!
סאנסאי 21: מי זה?
מושלמת 53: זאת אחותך הגדולה.
סאנסאי 21: אף פעם לא הייתה לי אחות גדולה.. אני ילד יחיד!!
סאנסאי 21: זאת בדיחה נכון??
מושלמת 53: אמא ואבא לא סיפרו לך אה??
מושלמת 53: אני מתה כבר 15 שנים יחד עם אחותי הקטנה, שהיא גם אחותך הגדולה... אנחנו נרצחנו בחדר שלך שפעם היה החדר של אחותי הקטנה...היא נהרדה במיטה בזמן שישנה, אני נרצחתי בתוך הארון.
סאנסאי 21: אתה משקר! שקרן!! אם זה היה אמיתי ההורים שלי היו אומרים לי! לך כבר יא טיפש!!!
מושלמת 53: אתה לא מאמין לי? אז תלך לארון בחדר שלך... בתוכו גלפתי את תאריך הרצח ושעת הרצח...
מושלמת 53: אם אתה עדיין לא מאמין לי... תיכנס ל google ותחפש את ״ האחיות סמית נרצחו בעילום שם״
מושלמת 53: אני אוהבת אותך אח קטן, ואניבטוחה שגם אמא ואבא אוהבים אותך הרבה... אבל אני לא מאמינה שהם שמרו אותנו בסוד מלפניך... הם צריכים להישרף לעזעזל!!!

הילד בדק את הארון, והגילופים היו שם!
האם זה נכון? הילד גלש באינטרנט ומצאכתבה על רצח אלמוני בבית...
למחרת בבוקר הילד ירד למטה... היה כל כל שקט, בטח ההורים שלו ישנים...
בשעה מאוחרת יותר הילד מצא את הוריו עור מת תלויים בתוך הארון שבחדרם...
ליד הארון הילד מצא גילופים על הרצפה...
״ אמרתי לך שאני לא שיקרתי... אח אהבתי את אמא ואבא , אבל הם שמרו אותי בסוד, אני עדיין לא יכולה להאמין לזה...
ובכן, עכשיו אני חופשייה מן העולם הזה.. אני אף פעם לא אחזור לפגוע בך כמו שפגעתי בהם... אני אוהבת אותך!!! ״

-ליסה סמית-

טוב , קודם כל הסיפור הארוך שכתבתי לכם עכשיו שכמובן התפרסם בפייסבוק , לא הסיפור האמיתי אפשר לומר !

זהו סיפור על האחיות סמית' שנרצחו בעילום שם בזמן שהם ישנו בחדר השינה שלהם.

It ג'ון חי Plainfield, ויסקונסין. One day in November 2007, he opened up his Inbox and found a message that appeared to be from two young girls. יום אחד בחודש נובמבר 2007, הוא פתח את תיבת הדואר הנכנס שלו ומצא הודעה שנראה משתי נערות צעירות. They called themselves the “Smith Sisters” and told him they were his older sisters, which confused him because he was an only child. הם קראו לעצמם "אחיות סמית" ואמר לו הם היו האחיות הגדולות שלו, מבולבל אותו כי הוא היה ילד יחיד. They said that years ago, they had lived in his house. הם אמרו לפני שנים, הם חיו בביתו.

He replied, saying he didn't have any sisters and told them to get lost and leave him alone. הוא ענה, ואמר שהוא לא היה כל האחיות ואמרתי להם ללכת לאיבוד ולהשאיר אותו לבד. The next day, he received a chilling message with some photo attachments. למחרת, הוא קיבל הודעה מצמררת עם כמה קבצים תמונה. The first photo 's anwas of two young girls. התמונה הראשונה היתה של שתי נערות צעירות.

 Smith Sisters Murdered Anonymously

הכיתוב על זה אמר סמית אחיות נרצחו באופן אנונימי.

The girls said in the email that they were indeed his older sisters. הבנות אמרו בדוא"ל שהם אכן האחיות הגדולות שלו. They told him that in 1993 they had lived in his house. הם אמרו לו כי בשנת 1993 חיו בביתו. His bedroom had once been their bedroom. חדר השינה שלו שהיה פעם חדר השינה שלהם. They told him all about growing up and about their lives and how happy they had been until one horrible night. הם אמרו לו הכל על התבגרות ועל חייהם כמה מאושרים הם היו עד שלילה אחד נורא.

הוא פתח את הקובץ המצורף אחרים. It was a scan of an old newspaper article. זה היה סריקה של מאמר עיתון ישן.

“In 1993, two sisters were brutally murdered in the small-town community of Plainfield, Wisconsin. "בשנת 1993, שתי אחיותיו נרצחו באכזריות בקהילה בעיירה קטנה של Plainfield, ויסקונסין. Lisa Smith, 19 and her sister, Sarah Smith, 15 were attacked in their parent's home on the night of November 17th, around 1:30AM. ליסה סמית', 19 ואחותה שרה סמית', 15 הותקפו בבית הוריהם בלילה של נובמבר 17, סביב 01:30. The Smith Sisters were lying in bed when a crazed killer broke into the house. האחיות סמית' היו שוכבים במיטה כאשר רוצח מטורף פרצו לבית. No-one heard them scream. אף אחד לא שמע להם לצרוח. In the morning, their parents found the dead bodies of the Smith Sisters hidden in the bedroom closet. בבוקר, ההורים מצאו את הגופות של האחיות סמית' חבוי בארון חדר השינה. They had been skinned alive. הם היו עור בחיים. The killer was long gone and no trace of him could be found. הרוצח היה כבר מזמן ואין זכר לו ניתן היה למצוא. They had been murdered anonymously. הם נרצחו באופן אנונימי. Police conducted an extensive investigation, but to no avail. המשטרה ניהלה חקירה מקיפה, אך ללא הועיל. The motives for the attack were never discovered, nor was the attacker ever found. המניעים לביצוע הפיגוע לא נתגלו, ולא היה התוקף נמצא אי פעם. The only lead athorities had was a series of strange emails found in Lisa's computer. להוביל רק athorities היו הייתה סדרה של מיילים מוזרים שנמצאו במחשב של ליזה. The case was closed in October of 2000.” התיק נסגר באוקטובר 2000. "

בשאר בדוא"ל, האחיות אמרו שהם כועסים כי התיק נסגר ואנשים שכחו אותם.

They were angry that their parents wanted to forget about them too. הם כעסו, כי ההורים רצו לשכוח גם אותם.

They were angry that their parents decided to start over and had a new baby. הם כעסו, כי ההורים שלהם החליטו להתחיל מחדש והיה לו תינוק חדש. A little boy named John. ילד קטן בשם ג'ון.

They were angry that their parents had never mentioned their daughters or their tragic murder to their new son John. הם כעסו כי הוריהם מעולם לא הזכיר את בנותיהם או הרצח הטראגי שלהם בנו החדש ג'ון.

John Smith, sent an angry reply saying he didn't believe what they were saying. ג'ון סמית, שיגר תגובה נזעמת אומר שהוא לא מאמין מה הם אומרים. He didn't believe the Smith Sisters were really related to him and he didn't believe the newspaper article was real. הוא לא האמין האחיות סמית' היו קשורים באמת אליו והוא לא האמין מאמר בעיתון היה אמיתי. He told them to go to hell. הוא אמר להם ללכת לעזאזל.

Five minutes later, he got another email from them. חמש דקות לאחר מכן, הוא קיבל הודעת דוא"ל נוספת מהם. It said “If you don't believe us, look in the bedroom closet.” הוא אמר "אם אתה לא מאמין לנו, לחפש בארון חדר השינה."

That was the last email that was found on John's computer. זה היה דוא"ל האחרון שנמצא במחשב של ג'ון. Police were unable to trace who had sent the messages to him. המשטרה לא הצליחו להתחקות אחר מי ששלח את ההודעות אליו.

On the floor of the closet, the police found a faint message, carved in the wood. על רצפת הארון, מצאה המשטרה הודעה קלוש, מגולף בעץ. It simply read “Lisa and Sarah – 1993″. זה פשוט לקרוא את "ליסה ושרה - 1993". Underneath that, was another carving that read “John 2007″. מתחת לזה, היה עוד גילוף כי לקרוא "ג'ון 2007".

No-one knows what John did next, but in the morning, John's parents woke up to find their son missing. אף אחד לא יודע מה ג'ון עשה הבא, אבל בבוקר, הוריו של ג'ון התעורר למצוא את בנם נעדר. Then they checked his bedroom closet and got the shock of their lives. אחר כך הם בדקו בארון חדר השינה שלו, קיבלתי את ההלם של חייהם. There they found the dead body of their son. שם הם מצאו את גופתו של בנם. He had been skinned alive. הוא היה עור בחיים.

No-one knows what really happened that night. אף אחד לא יודע מה באמת קרה באותו לילה. Police were only able to piece together parts of the story based on what they found on John's computer. המשטרה היו רק מסוגל להרכיב חלקי הסיפור מבוSmith Sisters Murderסס על

מה שהההורים היו הרוס. How could this happen to a family. איך זה יכול לקרות למשפחה. First their daughters were murdered. ראשית בנותיהם נרצחו. And now years later their son is murdered. ועכשיו שנים לאחר מכן הוא נרצח בנם.

It seemed too weird to be just a coincidence. זה נראה מוזר מדי כדי להיות רק צירוף מקרים. Two sisters are murdered and then years later, their brother is murdered in exactly the same way, in exactly the same place. שתי אחיות נרצחים ואחר כך שנה מאוחר יותר, אח שלהם הוא נרצח בדיוק באותו אופן, באותו מקום בדיוק. And the only evidence left behind is a few scary emails… Makes you wonder. וגם העדות היחידה השאיר אחריו הוא כמה מיילים מפחיד ... זה גורם לך לחשוב.באמת שזה סיפור אמיתי , מפחיד !חשב של ג'ון.

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה