בניית אתרים בחינם
 

אקולוקו!!!!

 
   דף הבית    דף אקו    צור קשר    לפורום    בלוג אקולוקו
   דף מנהלים    תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לפורום    תן שם לדף
   דף אקולוקו הישן    דף אקולוקו הישן מימזמן    דף אקולוקו הישן הישן    בלוג אקולוקו הישן    בלוג אקולוקו הישן מאוד    בלוג אקולוקו הישן מאאוד מאודד
   אקולוקו    אקולוקו שולטט!!    שם וסיסמא באקולוקו    תן שם לדף    דוד מנהל האתר מזמין מנהל חדש    פרום זה לדברים
   פרום זה רק למנהלים    דף זה רק למנהלים חדשים    שאלון אקולוקו אני רוצה שתילחו לי הודעה שהברתם תחידון הקטן    מי שרוצה להיות מנהל    זה פרום לאקולוקו בוא תוכלו לילמוד מה זה אקולוקו    צא'ט
   תן שם לדף    שאלות על אקולוקו ?    תריקים ב-אקולוקו!    תן שם לדף    תן שם לדף    תן שם לדף
 
    דף הבית
    דף אקו
    צור קשר
    לפורום
    בלוג אקולוקו
    דף מנהלים
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לפורום
    תן שם לדף
    דף אקולוקו הישן
    דף אקולוקו הישן מימזמן
    דף אקולוקו הישן הישן
    בלוג אקולוקו הישן
    בלוג אקולוקו הישן מאוד
    בלוג אקולוקו הישן מאאוד מאודד
    אקולוקו
    אקולוקו שולטט!!
    שם וסיסמא באקולוקו
    תן שם לדף
    דוד מנהל האתר מזמין מנהל חדש
    פרום זה לדברים
    פרום זה רק למנהלים
    דף זה רק למנהלים חדשים
    שאלון אקולוקו אני רוצה שתילחו לי הודעה שהברתם תחידון הקטן
    מי שרוצה להיות מנהל
    זה פרום לאקולוקו בוא תוכלו לילמוד מה זה אקולוקו
    צא'ט
    תן שם לדף
    שאלות על אקולוקו ?
    תריקים ב-אקולוקו!
    תן שם לדף
    תן שם לדף
    תן שם לדף

emoclew
ברוכים הבאים לאתר מגניב אם תגיב :)Myspace Layouts & cursors   Myspace Cursors @ JellyMuffin.comMyspace Layouts & cursorsMyspace Layouts & cursors
   דף הבית   לפורום   מערכת שעות   פורום הצעות לאתר   פורום מוגובי   לבוני אתרים
   מגניבים   מגניבים 2   חנות החלוצים של אקולוקו   פורום אקולוקו   עכברים   דברים מגניבים ביותר
   חיות וירטואליות ש!!ה ביותר   שלטים לחדר   אזהרות... :)   מי שלא נכנס מפסיד !!   הנדירים באקולוקו   פינגווינים למסירה
   מה חדש ? מוגובי   תשובות לתיבה במוגובי    ש!!ה ב*!תר   איך מציירים   דפי צביעה (להדפסה)   הכניסה ה-10,000
   תN!נ!ת-ש!!ה כJיOה   צ'ווה כניצ'ה   צ'אט-ד'ברו   לגרום ל-XP להראות כמו VISTA   עיצוב תמונות מדלייקק   נכנסים? או לא ?!
   כלבים

 
    דף הבית
    חמודים
    לפורום
    מערכת שעות
    הכניסה מותרת היציאה מיותרת !
    שווה כניסה
    כלבלבים וחתולים
    קודים לאקולוקו
    כיף
    פורום הצעות לאתר
    ?????
    איך מציירים דמויות מיקלאב פינגווין
    גם אני
    על אקולוקו
    פארק מים
    מישחקים
    בחנו את עצמכם וגלו מי אתם מאקולוקו
    קומיקסים של קלאב פינגווין
    קצת על מוגובי
    פורום מוגובי
    לא להיכנס !
    שינויים של דברים בבית
    עיתון מוגובי
    כיף חיים
    קלאב פינגווין קיצורי דרך
    לבוני אתרים
    מגניבים
    מגניבים 2
    אקו כיף
    חנות החלוצים של אקולוקו
    עולמות וירטואלים
    פורום אקולוקו
    עכברים
    דברים מגניבים ביותר
    חיות וירטואליות ש!!ה ביותר
    שלטים לחדר
    אזהרות... :)
    מי שלא נכנס מפסיד !!
    הנדירים באקולוקו
    פינגווינים למסירה
    מה חדש ? מוגובי
    תשובות לתיבה במוגובי
    ש!!ה ב*!תר
    איך מציירים
    דפי צביעה (להדפסה)
    הכניסה ה-10,000
    תN!נ!ת-ש!!ה כJיOה
    צ'ווה כניצ'ה
    צ'אט-ד'ברו
    לגרום ל-XP להראות כמו VISTA
    עיצוב תמונות מדלייקק
    נכנסים? או לא ?!
    כלבים

space

שאלות נפוצות מה עושים באקולוקו?
באקולוקו אפשר לעשות המון המון דברים. כמו למשל: לסיים משימות על ידי הקלקה על כל תושב קבע שיש מעליו סימן שאלה  או סימן קריאה . כל משימה מוצלחת תזכה אתכם בנקודות וקוקואים (הכסף של העולם) ותאפשר לכם להתקדם בדרגות ולשפר את הדמות שלכם. כמו כן, אתם יכולים להכיר חברים חדשים, לשחק ולשוחח איתם וגם לרכוש לעצמכם בגדים ואביזרים באמצעות הכסף שצברתם (קוקואים). על מנת להבין את כל זה לעומק בעזרת הדגמות, בכל מסך תוכלו לראות בצד ימין למעלה סימן שאלה לחיצה עליו תפנה אתכם למדריך למשתמש באקולקו ושם תוכלו לקרוא, לראות הדגמות ולהבין הכל.
חזרה למעלה.מה הם שרתי המתחילים?
לילדים שרק הצטרפו לאקולוקו מומלץ בחום להיכנס לשרתים 11 ו-12. שרתי המתחילים מוקדשים לילדים חדשים ותוכלו למצוא בהם הפעלות לילדים חדשים, טיפים ועצות על העולם והמשחק. בשרתי ההדרכה תוכלו גם לפגוש סיירים, שהם אקואים וותיקים ותפקידם לענות לשאלות ולעזור לילדים חדשים. 
חזרה למעלה.מה הדרך הכי טובה להתקדם באקולוקו?
הדרך הטובה ביותר להתקדם באקולוקו היא להשלים משימות ולשחק משחקים. את המשימות ניתן לקבל אצל כל דמות בעולם שיש מעל הראש שלה סימן שאלה . הקליקו על הדמויות, קבלו את המשימות, השלימו אותן, וחזרו לקבל את הפרסים, הכסף והנקודות. אם השלמתם את כל המשימות שהיו פתוחות בפניכם ועדיין לא עליתם דרגה, בדקו בתפריט האישי  כמה נקודות חסרות לכם והשלימו אותן במשחקים השונים בעולם. כל משחק שתשחקו ייתן לכם נקודות פעילות.
חזרה למעלה.אין לי אף משימה פתוחה, מה לעשות?
משימות מקבלים מתושבי הקבע, בכל פעם שיש לתושב קבע סימן שאלה מעל הראש יש לו משימה לתת לכם. אם אין לכם משימות פתוחות קודם כל בדקו בכפתור המשימות  המשימות שיכולות להיפתח עבורכם נמצאות בתגית השמאלית , לחצו על כל אחת מהן כדי לגלות אצל מי הן נמצאות. בתיקייה האמצעית תוכלו למצוא משימות שעוד לא סיימתם. מה קורה אם שתי התיקיות ריקות? שחקו במשחקים ודאגו לעלות לרמה הבאה! ברגע שתעלו בדרגה ייפתחו בפניכם משימות רבות נוספות.
חזרה למעלה.איפה אני מוצא משחקים?
המשחקים באקולוקו מתחלקים לשלושה סוגים: משחקי 1 על 1, משחקי רחוב שניתן לשחק במסכי העולם (קוקו סל, כדורסל ועוד), ומשחקים אישיים שנמצאים אצל תושבי הקבע ומגיעים אליהם דרך השלמת משימות. יש כמה משחקים שפתוחים בפניכם החל מדרגה 1 (אצל היתקליף וקפטן דולפינפין למשל) ויש משחקים שייפתחו בפניכם ככל שתתקדמו בדרגות. כל משחק שכבר הרווחתם, תוכלו לחזור ולשחק בכל רגע אצל תושב הקבע שאצלו שיחקתם בפעם הראשונה.
חזרה למעלה.מה הם משחקי 1 על 1, ואיך משחקים אותם?
משחקי 1 על 1 הם משחקים שאתם יכולים לשחק נגד החברים שלכם, וחברים אחרים יכולים לצפות בכם. את משחקי האחד על אחד מרוויחים דרך משימות, ואת המשחק הראשון, "בונגו" תרוויחו בדרגה 4. אם הרווחתם משחק 1 על 1, ליחצו על חבר איתו אתם רוצים לשחק ואז ליחצו על אייקון המשחקים . הזמנה למשחק תופיע בפינה השמאלית של המסך. אם עדיין לא הרווחתם את המשחק, בינתיים תצטרכו לחכות להזמנה.
חזרה למעלה.מה המשמעות של כל הסמלים מתחת לדמות שלי בתפריט האישי ?
בתפריט האישי ניתן לראות את הנתונים שלכם: את הדרגה שלכם , את הדור שלכם באקולוקו, את נקודות המנהיגות שלכם  ואת נקודות החלוץ שלכם 

דרגה : החלונית מסמנת לאיזו דרגה הגעתם באקולוקו. בכדי לעלות ברמות עליכם להשלים משימות ולצבור נקודות פעילות. ככל שתתקדמו בדרגות תוכלו לעשות משימות רבות יותר ולהשתמש בחפצים ובגדים רבים יותר. מעל חלונית הדרגה ישנה חלונית מלבנית המסמנת כמה נקודות פעילות נותרו לכם לצבור עד הדרגה הבאה. 

נקודות מנהיגות : נקודות מנהיגות הן נקודות המוענקות לכם על ידי חבריכם באקולוקו עבור גילויי מנהיגות וחברות. ככל שתצברו יותר נקודות מנהיגות תוכלו לעשות דברים רבים יותר בעולם. 

דור אקולוקו : מסמל את הוותק שלכם באקולוקו. בכל יום בו תיכנסו לאקולוקו תצברו יום ותק נוסף. גם כאן ככל שתהיו בדור מתקדם יותר, תוכלו לעשות דברים רבים יותר. 
לצפיה בימי הוותק שעליכם לעבור על מנת לעלות דור לחצו כאן

דורתוארכמה ימים עד לדור הבא?
1ג'אנגל נובי1
2אקו נובי5
3לונה נובי9
4טיים נובי10
5ג'אנגל קיד15
6אקוקיד15
7לונהקיד15
8טייםקיד15
9ג'אנגל סטריידר15
10אקו סטריידר15
11לונה סטריידר15
12טיים סטריידר15
13ג'אנגל ג'אמפר30
14אקו ג'אמפר30
15לונה ג'אמפר30
16טיים ג'אמפר30
17ג'אנגל אייס30
18אקו אייס30
19לונה אייס30
20טיים מאייס30
21ג'אנגל מאסטר30
22אקו מאסטר30
23לונה מאסטר30
24טיים מאסטר30

נקודות חלוצים : כל מי שמצטרף לחלוצים מקבל נקודות חלוץ המאפשרות לו להשתמש ולרכוש חפצים מסויימים. נקודות החלוצים יתווספו לכם בכל יום בו מנוי החלוץ שלכם בתוקף. כאשר תיגמר תקופת חברותכם בחלוצים, תקבלו מספר ימים מוגבל בו תוכלו לחדש את מנוי החלוצים שלכם ולשמר את נקודות החלוץ שצברתם. אם לא תספיקו לחדש את מנוי החלוצים בימים אלה, יתאפסו נקודות החלוץ שלכם.
חזרה למעלה.מהן נקודות מנהיגות ואיך ניתן להשיג אותן?
נקודות מנהיגות הן נקודות שניתנות לכם בעולם על ידי חבריכם. לכל אקו מעל דרגה שתיים בעולם יש זכות לתת ולקבל נקודות מנהיגות. בכל 48 שעות (ולחלוצים בכל 24 שעות) , ניתן לתת נקודת מנהיגות אחת בלבד. אקואים עם נקודות מנהיגות רבות יוכלו להשתמש בחפצים ובגדים מגניבים, ובהמשך יקבלו אפשרויות נוספות כמו להיות ראשי קבוצות. חשוב ביותר! אל תבצעו עסקאות חליפין של נקודות מנהיגות. לא לשם כך הן נועדו. השתדלו לתת רק למי שמגיע לו ולדאוג שגם לכם יגיע. עזרו לאקואים חדשים, תרמו לקהילה שמרו על הכללים והיו מעורבים, ובלי ספק תצברו המון נקודות מנהיגות.
חזרה למעלה.מהו אירוע קהילה וכיצד אני לוקח בו חלק?
אירוע קהילה הוא משימה שבה יש יעד משותף לכל ילדי אקולוקו. כדי לעמוד במשימה על הקהילה כולה להתגייס ולעזור. אירועי קהילה מתקיימים באקולוקו לעיתים קרובות, (בערך פעם בחודש) ונמשכים כשבועיים. פרסים ייחודיים מחולקים בסוף אירועי הקהילה לכל האקואים שתרמו להצלחת הקהילה. כאשר יש אירוע קהילה באקולוקו, מופיע כפתור בצורת יהלום בחלק הימני העליון של המסך שלכם. לחצו עליו ותוכלו להשתתף באירוע. אירועי הקהילה פתוחים לכל האקואים, חלוצים ושאינם חלוצים, בכל הדרגות.
חזרה למעלה.איך קונים בחנויות?
ברחבי אקולוקו פזורות חנויות רבות. ניתן למצוא אותן בכפר בג'ונגל, בתחנת הרכבת, בעיירה המדברית הרמוני, באקולונה ואפילו בעמק לוקוזאורס. כדי לקנות ולמכור בחנויות : הרוויחו כסף (קוקואים) דרך המשימות והמשחקים, מצאו את החנות או המספרה המבוקשת, והקליקו על החפץ שזוהר בחנות (סלסלה, כסא ספרים, דלפק מכירה, וכו'). אחרי שתקליקו על החפץ הזוהר ייפתח בפניכם תפריט קנייה/מכירה פשוט להפעלה. 
חזרה למעלה.יש לי בגד בשק החפצים ואני לא יכול ללבוש אותו, למה?
חלק מהבגדים והאביזרים באקולוקו מוגבלים לדרגות מסוימות לדורות אקולוקו מסויימים , או מחייבים כמות מינימאלית של נקודות מנהיגות  או נקודות חלוץ  . אם מצאתם או קיבלתם בגד ואינכם מצליחים ללבוש אותו, כנראה שעדיין אינכם בדרגה המתאימה, בדור המתאים, שעליכם לאסוף עוד נקודות מנהיגות או נקודות חלוץ. אופציה נוספת היא שהבגד מיועד לחלוצים בלבד, ועדיין לא הצטרפתם לחלוצים. 
חזרה למעלה.ראיתי שילדים נותנים מתנות באקולוקו. איך עושים את זה?
כדי לתת מתנות באקולוקו, צריך לפתוח את תפריט החפצים האישי  , לבחור חפץ מכל סוג (בגד, אביזר או חפץ מיחזור) ולהקליק עליו בזמן שכפתור הCTRL במקלדת לחוץ. אז ייפתח לכם תפריט "נתינת מתנה" פשוט לתפעול. בחרו כמה חפצים אתם רוצים לארוז למתנה, אשרו את בחירתכם, והמתנה שלכם כבר בעולם. 
חזרה למעלה.מה זה אזור ההחלפות?
נדיבות ושיתוף פעולה הן תכונות חשובות באקולוקו. הדרך הטובה ביותר לתת או להחליף חפץ בגד או פריט מיחזור, היא באזור ההחלפות. כדי להזמין חבר לאזור ההחלפות, יש ללחוץ על הדמות שלו, ואז לשלוח לו הזמנה בעזרת הכפתור הזה . במידה והחבר מעוניין לבצע החלפות, הוא יאשר את הבקשה ושניכם תיכנסו לאזור ההחלפות. באזור ההחלפות תוכלו לבחור אילו חפצים אתם מעוניינים להחליף בעסקה, ולראות אילו חפצים החבר שמולכם מוכן לתת בתמורה. 
חשוב לזכור!! אשרו את ההחלפה רק במידה והאקו שאתו אתם מבצעים החלפות הניח את הדברים שסיכמתם עליהם באזור ההחלפה. העסקה תאושר כאשר שני הצדדים לחצו על כפתור "אישור"  . מרגע זה לא ניתן להוריד או להוסיף חפצים לאזור ההחלפות. אחרי האישור הראשון תתבקשו לאשר שנית את העסקה. הביטו היטב בחפצים שבאזור ההחלפה. הכל תקין? אשרו את העסקה. משהו לא מוצא חן בעיניכם? בטלו אותה ומיצאו אקו אחר להחליף אתו.

חזרה למעלה.מה משמעות השעון  המסומן ליד חלק מהחפצים באקולוקו?
באקולוקו ישנם בגדים וחפצים מסויימים (ומגניבים בטירוף) שנשארים אצלכם לזמן מוגבל בלבד. חפצים אלה מסומנים בשעון  שעליו רשומים מספר הימים שעוד נשארו לכם להשתמש בבגד או בחפץ. ביום בו השעון יראה על אפס ימים, יעלם הפריט משק החפצים
פריטים הנרכשים בחנות הנדירים הינם פריטים קבועים ולא מוגבלים בזמן. 

חזרה למעלה.מה הן "פסגות הערפל" ואיך מגיעים אליהן?
"פסגות הערפל" הן כינוי לשרשרת הרים המשקיפה על אקולוקו, אליה הולכים תושבי הקבע לנוח ולעסוק בפעילויות האהובות עליהם. להגיע לפסגות הערפל זה פשוט עניין של מזל. בכל יום נבחרים באופן אקראי כמה עשרות אקואים המשוגרים להרפתקת פסגות הערפל, שם ייצאו למשימות חדשות ויוכלו להרוויח פרסים נדירים. הזמן בפסגות הערפל מוגבל, אם שוגרתם לשם, נסו לנצל אותו היטב. שימו לב! ככל שתהיו יותר באקולוקו, כך יגדל הסיכוי שלכם להשתגר. 
חזרה למעלה.מה הם "המעברים הסודיים"?
המעברים הסודיים הינם רשת מנהרות המחברות בין הג'ונגל למדבר שנחפרו בימיו הראשונים של אקולוקו. רק אקואים וותיקים יכולים להשתמש במעברים הסודיים: המעבר הראשון נפתח בדור 11 השני בדור 12 והשלישי בדור 13. 
חזרה למעלה.לפעמים אני לא יודע מה אני צריך לעשות. איפה מקבלים עזרה באקולוקו?
עזרה ניתן לקבל במספר מקומות:

 1. סרטון ההדרכה ושאלות נפוצות ותשובות - לחצו על כפתור סימן השאלה  בצד ימין למעלה של המסך שלכם.
 2. אם נתקלתם בבעיה, שאלו את סיירי אקולוקו והם ישמחו לעזור לכם. סיירי אקולוקו מסומנים בהילה של מלאך מעל לראשיהם.
 3. בכל שעות הגלישה מסתובבים באקולוקו גם מנהלים עם כוכב זהוב מתחת לשם המשתמש שלהם. אם נתקלתם בבעיה חמורה שסייירים, שאלות ותשובות נפוצות וסרטוני הדרכה לא הצליחו לפתור לכם, שאלו את המנהלים.

חזרה למעלה.כיצד ניתן ליצור קשר עם אקולוקו?
ניתן ליצור קשר עם אקולוקו בדרכים הבאות:

 1. לפניות חלוצים בנושאי תשלום הקליקו כאן
 2. לפניות במקרי חרום הנוגעים לפרטיות ובטחון הגולש הקליקו כאן

חזרה למעלה.נרשמתי כבר לאקולוקו ואני משחק כבר כמה ימים, אבל מדי פעם אני מקבל הודעה ש"עדיין לא אישרתי את ההרשמה". מה זה אומר?
כחלק מתהליך ההרשמה לאקולוקו, עליכם להכניס כתובת אי-מייל של ההורים. כתובת האי-מייל חייבת להיות אמיתית ופעילה. בסוף תהליך ההרשמה מערכת אקולוקו שולחת אל כתובת המייל של ההורים מייל אישור הרשמה. כדי לאשר את ההרשמה עליכם להקיש על הקישור (לינק) המסומן בתוך ההודעה. במידה והוריכם עדיין לא אישרו את ההרשמה תופיע חלונית תזכורת בכל פעם שתיכנסו לאקולוקו. שימו לב! אם הכנסתם כתובת מייל לא נכונה, תוכלו לשנות אותה בכל פעם שתכנסו לאקולוקו ומייל חדש ישלח לכתובת המתוקנת. אם בתום חודש ימים הוריכם לא יאשרו את ההרשמה לאקולוקו, לא תוכלו להמשיך ולשחק. 
חזרה למעלה.מה זה חלוץ?
לחלוצי אקולוקו יש אחריות רבה: תפקידם לגלות עולמות ואזורים חדשים,ולפעול בנחישות להמשך הקיום של העולם והחברה שחיה בו. קהילת אקולוקו כולה סומכת עליהם. 

כדי לתמוך בהם בתפקידם האחראי וההרפתקני מקבלים החלוצים:

 • את הזכות לגלות אזורים חדשים לחלוצים בלבד
 • את היכולת לשגר את עצמם ממסך למסך על המפה
 • את הזכות להגיש בקשה להצטרף לסיירת אקולוקו
 • זכות שימוש בחפצים, תספורות, איפור ובגדים המיועדים אך ורק להם
 • הפעלות ומשחקים מיוחדים המיועדים לחלוצים בלבד
 • את הזכות לתת נקודת מנהיגות פעם ביום
 • את הזכות להרוויח ולשחק במשחקי 1 על 1 חדשים
 • את הזכות להיכנס לשיאים היומיים
וכמובן...

חלוצים יכולים לאמץ גורי חיות בר פצועות, ולטפל בהן עד שניתן יהיה להחזירן לטבע.

תנאי הקבלה כדי להפוך לחלוץ או חלוצה באקולוקו:
 • דמי חבר
 • חתימה על אמנת החלוץ
 • נכונות לתרום, לגלות ולסייר באזורים החדשים באקולוקו
 • נכונות לעמוד באתגרים, משימות והרפתקאות חדשות ומלהיבות
 • קשר עמוק לאקולוקו ורצון עז להגן עליו מפני כוחות הרשע
 • השלמת סדרת משימות אימון מיוחדות למועמדים לתפקיד

חזרה למעלה.כיצד מרוויחים תג חלוץ ודיסקית טיסה?
לפני שתוכלו לטוס לחלל, תצטרכו להשלים את "גיבוש החלוצים" שמתחיל אצל סלסט בחללית "ריינבו" בג'ונגל. במהלך הגיבוש תצטרכו לבצע מספר משימות בהן תרוויחו את תג החלוץ ודיסקית הטיסה. שימו לב, המשימה האחרונה מתרחשת בחדר הסודי של אדם גרינליף אליו ניתן להגיע רק בשיגור דרך המפה 
חזרה למעלה.כיצד משלמים את דמי החבר של החלוצים?
כדי לשלם את דמי החבר של החלוצים עליכם להיכנס לאקולוקו, להקיש על כפתור "הגדרות המשתמש"  שנמצא מצד שמאל למטה, לבחור באפשרות "חנות החלוצים" ולקנות את חבילת החלוץ שמתאימה לכם. דרך נוספת לתשלום דמי החבר היא על ידי רכישת אקו-קארד בחנויות סטימצקי, או דרך כפתור "חלוצים" בדף הבית.
חזרה למעלה.למה התאפסו לי נקודות החלוץ ?
נקודות החלוץ נשמרות לכם כל עוד אתם חברים בחלוצים. כאשר נגמרת תקופת חברותכם בחלוצים, תקבלו מספר ימים מוגבל בו תוכלו לחדש את מנוי החלוצים שלכם ולשמר את נקודות החלוץ שצברתם. אם לא תספיקו לחדש את מנוי החלוצים בימים אלה, יתאפסו נקודות החלוץ שלכם.
חזרה למעלה.קיבלתי הודעה עם הצעה מיוחדת, מה זה אומר?
אקואים שהוכיחו את עצמם באקולוקו והתקדמו בסולם הדרגות והדורות מקבלים מדי פעם הצעה מיוחדת להצטרף לחלוצים. ההצעה היא זמנית ומשתלמת במיוחד. אקואים שיצטרפו לחלוצים בזמן שההצעה המיוחדת פתוחה, יקבלו את כל מתנות ההצטרפות הרגילות ו...מלא קוקואים ו... את המתנה הנדירה שהובטחה להם בהצעה המיוחדת. 
חזרה למעלה.מה זה אקו-קוד?
אקו-קוד הוא קוד (מספר בן 12 ספרות) שניתן לקבל מצוות אקולוקו במייל אשר באמצעותו האקו שלכם יקבל במתנה חפצים או ימי חלוץ. אם קבלתם אקו-קוד, על מנת להפעילו ולקבל את המתנה שלכם, הקישו את האקו-קוד שלכם אחרי שתלחצו על  הכפתור עליו כתוב "הפעלת אקו-קוד" שנמצא בעמוד ההרשמה לאקולוקו 
חזרה למעלה.האם חייבים להיות חלוצים כדי לאמץ גור של חיה?
כן. 
חזרה למעלה.איפה ואיך מאמצים גור של חיה?
כדי לאמץ גור של חיה, עליכם להגיע למרכז הצלת הגורים של משמר היער במסך של צ'רלס טי. פוט שומר היערות או במסך של דר' גזונטהייט וטרינר הג'ונגל. כמו כן תוכלו לאמץ גורי דינוזאור במדגרת הביצים שעל הר הגעש לבהבו. 
חזרה למעלה.איך מטפלים בגור?
לכל גור יש צרכים: אוכל, נקייון ומשחק. הגורים יגידו לכם בעזרת פרצופונים מעל הראש שלהם, מה בדיוק הם צריכים בכל רגע. שימו לב לרצון הגורים ואז לחצו על כפתור החיה בתפריט שלכם ודאגו להם.
חזרה למעלה.האם הגור יישאר אצלי לתמיד?
לא. חלוצים שהוכיחו שיש להם את הידע ואת הרצון, מקבלים גור לטיפול רק עד שהוא יהיה גדול מספיק בשביל להשתחרר חזרה לטבע. החדשות הטובות הן, שאחרי שגידלתם גור של חיה קטנה, תוכלו להתקדם לגור של חיה בינונית, ואז לגור של חיה גדולה ובסוף לגור של חיה ענקית. 
חזרה למעלה.נעלם לי גור החיה שאימצתי. למה זה קרה?
יש שלוש סיבות שבגללן הגור שלכם יכול להיעלם:

 1. הגור שלכם גדל מספיק ושוחרר בטבע. במקרה כזה תוכלו לחזור למרכז להצלת גורים, ולאמץ גור חדש של חיה באותו הגודל, או אפילו חיה גדולה יותר.
 2. תקופת החלוץ שלכם נגמרה. במקרה כזה הגור שלכם יחזור למרכז להצלת גורים של משמר היער, ויחכה לכם שם עד שתחדשו את מנוי החלוצים, תוכלו לראות את הגור שלכם בלחיצה על כפתור הגורים.
 3. לחצתם בטעות על כפתור "בית" בתפריט הגורים שלכם. לחיצה על כפתור "בית" שולח את הגור לנוח במקום אחר, והוא לא ילך מאחוריכם כרגיל. לחיצה שנייה על הכפתור תחזיר את הגור מיד למקומו הקבוע.

חזרה למעלה.האם אפשר להחליף חיה לפני תום תקופת הטיפול שלה?
לא. טיפול בגור מצריך אחריות רבה ואנחנו מצפים מחלוצים שיהיו מספיק אחראים כדי לטפל בגור שאימצו לכל אורך הדרך. 
חזרה למעלה.למה אני לא מצליח לאמץ חיה גדולה?
לפני שאפשר לטפל בגור של חיה גדולה, עליכם לטפל בגור של חיה קטנה, ואז בגור של חיה בינונית. כמו בחיים, אי אפשר לדלג על שלבים. 
חזרה למעלה.כיצד אני משנה סיסמה ומעדכנ/ת את הפרטים שלי?
בכדי לשנות סיסמה ולעדכן את פרטי המשתמש שלכם ליחצו על כפתור "הגדרות משתמש"  שמופיע בצד שמאל למטה, בחרו מבין הפרטים שברצונכם לשנות ואשרו את השינויים 
חזרה למעלה.הכנסתי כתובת מייל לא נכונה ואני רוצה לשנות – מה לעשות?
בכדי לעדכן את כתובת המייל שלכם ליחצו על כפתור "הגדרות משתמש"  שמופיע בצד שמאל למטה, שנו את הכתובת ואשרו את השינויים. מאוד חשוב להכניס כתובת מייל נכונה ומדויקת בעת ההרשמה! 
חזרה למעלה.למה צריך לבחור סיסמה חזקה?
הסיסמה שלכם היא הדבר היחיד שמונע ממשתמשים אחרים להשתמש באקו, בבגדים ובחפצים שלכם. אם מישהו הצליח לנחש את הסיסמה שלכם, הוא יוכל להיכנס לאקו שלכם ולעשות בו כרצונו. למכור חפצים שלכם, לתת בגדים ואפילו לדבר בניגוד לחוקי העולם ולגרום להשעיה של האקו שלכם.
שימו לב!! בחרו סיסמה שאי אפשר לנחש. אל תשתמשו בשם המשתמש שלכם בתוך הסיסמה. שלבו אותיות ומספרים. אל תחששו מסיסמה מסובכת. מקסימום, אם תשכחו אותה נשלח לכם תזכורת לכתובת המייל שלכם. זכרו – אם אתם בוחרים סיסמה קלה כדי שיהיה לכם קל לזכור אותה, ל"פורצים" יהיה קל לנחש אותה. 

חזרה למעלה.האם מותר לי לתת את הסיסמה שלי למנהלי אקולוקו?
לא ולא!!! אסור לתת לאף אחד את הסיסמה. מנהלי אקולוקו לעולם לא יבקשו מכם את הסיסמה שלכם, לא באקולוקו ולא באייסיקיו. אם מישהו מבקש מכם את הסיסמה, הוא פורץ ויש לדווח עליו מיד(!!!) גם אם הוא אומר שהוא מנהל באקולוקו. 
חזרה למעלה.איך אפשר להגן על השחקן שלי ועל הסיסמה שלי בצורה הטובה ביותר?
אירגנו לכם כמה טיפים לשמירה על פרטיות השחקן ועל חשאיות הסיסמה:

 1. לעולם לעולם לא לתת את הסיסמה שלכם לאף אחד! לא לחברים בעולם האמיתי ולא לחברים באקולוקו.
 2. שכשמשחקים במחשב ציבורי (כמו בבית הספר) או אצל חבר יש לוודא שחלונית "זכור סיסמה" אינה מסומנת.
 3. כדאי לזכור את הסיסמה בע"פ ולא לרשום אותה בשום מקום - אם תשכחו אותה נשלח לכם תזכורת לכתובת המייל שלכם.
 4. הקפידו להכניס כתובת מייל (עובדת ומעודכנת!) אישית שלכם או של ההורים, שאין לילדים אחרים גישה אליה.
 5. החליפו סיסמאות לעתים קרובות.

חזרה למעלה.איך להיזהר מרמאים באקולוקו?
לצערנו, גם באקולוקו, כמו בעולם האמיתי, יש ילדים שעושים מעשים רעים. הדרך הטובה ביותר להיזהר מהם היא לשמור על החוקים של העולם. לעולם לא לתת פרטים אישיים כמו סיסמה, כתובת מייל, כתובת בבית או כתובת ICQ. בנוסף, לשמירה על פרטיכם האישיים צוות אקולוקו ממליץ לעולם לא לעשות עסקאות עם אקואים שאתם לא מכירים. על מנת שלא תתקלו במקרים של רמאות בחילופי חפצים או נקודות מנהיגות. רצינו גם להגיד לכם בהזדמנות זו שילדים שלא שומרים על הכללים של אקולוקו נענשים בחומרה. באקולוקו הרמאות ממש לא משתלמת. 
חזרה למעלה.איך מזהים מנהלים באקולוקו?
למנהלים באקולוקו יש כוכב צהוב מתחת לשם המשתמש שלהם. כל מי שאומר שהוא מנהל ואין לו כוכב הוא מתחזה מסוכן ויש לדווח עליו מיד. 
חזרה למעלה.מה זה הסיירת ואיך מצטרפים אליה?
הסיירת היא קבוצת ילדים שתפקידה לעזור לילדים חדשים באקולוקו. ניתן לזהות את חברי הסיירת בעזרת הילה של מלאך שיש להם מעל הראש. כדי להצטרף לסיירת יש להיות בדרגה 7 ומעלה ולהוכיח רצון לעזור לילדים חדשים. כל חלוץ יכול להגיש בקשה רשמית להצטרף דרך כפתור סימן השאלה מימין למעלה. מי שיעמוד בכל התנאים האלה, ויעבור את וועדת הקבלה של צוות אקולוקו יוזמן למפגש סיירת ויקבל הילה של מלאך. 
חזרה למעלה.אני כבר סייר ורוצה להתקדם ולהיות סייר 2. איך מתקבלים?
מתוך הסיירים שיבצעו את תפקידם בצורה הטובה ביותר, ייבחרו על ידי מנהלי אקולוקו סיירי 2 שיקבלו יכולות מיוחדות על מנת לבצע את תפקידם. 
חזרה למעלה.מה קורה לאקו שלא מכבד את הכללים?
אקואים שלא יעמדו בכללים וייפגעו בהרגשתם הטובה ובהרגשת הביטחון של חבריהם יורחקו מיידית מאקולוקו.בכדי לדווח על אקו שלא עמד בכללים עליך להקליק עליו ולפתוח את התפריט האישי שלו. לחיצה על הציור של המשרוקית  תפתח חלונית שדרכה תוכל לשלוח דיווח לצוות אקולוקו. 
חזרה למעלה.מה אנחנו עושים עם הדיווחים שאתם שולחים אלינו דרך כפתור המשרוקית?
כל הדיווחים שאתם שולחים לצוות אקולוקו נבדקים ומטופלים בהתאם לצורך - ילדים שעוברים על כללי העולם - נענשים בחומרה. בנוסף לדיווחים החשובים שלכם, כל השיחות באקולוקו נשמרות ונבדקות על מנת לאתר ילדים שעברו על כללי התנהגות. 
חזרה למעלה.האם אני יכול לצ'וטט בפרטיות בלי שאף אחד יראה?
ביטחונם והרגשתם הטובה של הילדים שגולשים באקולוקו הם הדברים הכי חשובים לנו. כדי לוודא שכל האקואים עומדים בחוקי אקולוקו, הדרך היחידה לשוחח בפרטיות באקולוקו היא באמצעות המסרונים האישיים. 
חזרה למעלה.כמה שעות ביום אפשר לשחק באקולוקו?
אנחנו באקולוקו מאמינים, שלמרות שלשחק באקולוקו זה אחד הדברים הכי כייפיים שיש בעולם, אסור שזה יהיה הכיף היחידי. אנחנו מאמינים שחברים, משחקים בחוץ, קריאת ספרים ולהיות עם המשפחה זה חשוב לפחות כמו אקולוקו. זאת בדיוק הסיבה שניתן לשחק באקולוקו כל יום מקסימום 6 שעות. 
חזרה למעלה.שאלות נפוצות - ירחי אקולוקו 

מה הם ירחי אקולוקו? 
אקולוקו הוא כוכב לכת ייחודי. כמו כדור הארץ והטרה חג סביבו ירח אחד גדול (אקולונה) אבל... בדומה לכוכב הלכת "שבתאי" מקיפה אותו חגורה המורכבת מאלפי ירחים קטנים בהם הוקמו על ידי דיזי וטריטופ תחנות שאיבת מים, תחנת אנרגיה סולארית וכמובן כיפת פלסטיק לשמירת החמצן. על חלוצי אקולוקו הוטלה משימה חשובה: ליישב את ירחי אקולוקו ולייצר בהם חמצן ומזון לכל תושבי הכוכב. ישנם כמה סוגים של ירחים שונים באקולוקו: 

ירח טרופי
אקלים הירח הטרופי הינו לח וחם. הירח הטרופי מאופיין בנוף ירוק ויערות עד. צמחים רבים צומחים בירחים הטרופיים בקלות ובמהירות.

ירח מדברי
הירח המדברי מתאפיין בנופים מרהיבים ובאקלים יבש. הימים חמים מאד והלילות קרים. קשה לגדל צמחים על הירח המדברי, אבל מי שיגלה נחישות וסבלנות עשוי להצליח לגדל צמחיה נדירה ששווה הרבה.

ירח ביצות
ירח הביצות אפלולי ומסתורי יותר מירחים אחרים. האקלים נוח ורטוב מאד ולעיתים קשה להתרגל לריח החזק של הגופרית. בירחי ביצות יש שפע של מים, אולם יש לשים לב היכן דורכים כדי לא לשקוע. על ירחי ביצות צומחים צמחים ייחודיים ונדירים ופטריות.

חזרה למעלה.איך אפשר לישב את הירח הפרטי שלי?

כדי להגיע לירח שלכם, הקישו על  משמאל לחלונית הצ'אט . 
חזרה למעלה.מי יכול ליישב ולבנות בית על ירחי אקולוקו?
המשימה ליישב את הירחים החדשים של אקולוקו מיועדת אך ורק לחלוצים. אקואים שאינם חלוצים יכולים לבקר בירחים מיושבים של חלוצי אקולוקו. 
חזרה למעלה.מה יש על הירח שלי?
על כל ירח בחגורת הירחים יש אוהל בסיסי שנבנה עבורכם, וכמובן תחנת שאיבת מים, כיפה שקופה לשמור על החמצן ותחנת אנרגיה סולארית. בהמשך הדרך תוכלו לגדל צמחים ומזון על הירח שלכם. 
חזרה למעלה.מה אפשר לעשות על הירח שלי?
התוכנית הגדולה של אדם גרינליף היא לאפשר לחלוצי אקולוקו ליישב ולחקור ירחים חדשים, ולטפח שדות שיספקו את צריכת המזון והחמצן של אקולוקו. בשלב ראשון עליכם לבנות ולישב את הבית שלכם, לארח בו חברים ולהתחיל לחקור את הכוכב הפרטי שלכם.
חזרה למעלה.איפה משיגים עוד דברים בשביל בית הירח שלי?

ניתן לרכוש עוד חפצים לבית שלכם על ידי לחיצה על  בחרו מה ברצונכם לקנות מתוך תפריט החנות ואשרו את הקנייה. הפריט החדש יופיע במחסן. כדי לצאת ממצב הקנייה הקליקו על  
חזרה למעלה.איך אני מוכר חפצים שקניתי בשביל הבית שלי?
כדי למכור חפצים שקניתם עבור הבית היכנסו למצב עיצוב וריהוט  וגררו את החפץ שברצונכם למכור אל תפריט החנות העליון. אשרו את המכירה. כדי לצאת ממצב עיצוב וריהוט הקישו  

 
חזרה למעלה.איך מסדרים את בית הירח מחדש?
כדי לרהט ולעצב את בית הירח שלכם לחצו על  כדי להיכנס למצב עיצוב וקניית רהיטים.
וכדי לשנות את מיקומו הקישו עליו וגררו אותו למקומו החדש. קיימים 3 מיקומים שונים בהם ניתן לשים חפצים – רצפה, קיר ותקרה.
במהלך העיצוב תוכלו לגרור את החפץ בתוך הבית ולמקם אותו באזורים המוארים בירוק.

אור אדום יופיע כאשר המקום אליו אתם מכוונים קטן מדי או שאינו מתאים לחפץ הספציפי הזה.
לאחר שהחפץ ממוקם ניתן להחליף לו את הכיוון על ידי לחיצה על כפתור. 
שימו לב! בכדי לשמור על העיצוב החדש, ולצאת ממצב העיצוב והריהוט הקישו על  
חזרה למעלה.אפשר לבקר ירחים של אקואים אחרים?
כדי לבקר ירח של חלוץ אחר, הקישו עליו, ואז הקישו על  בתפריט האישי שלו. אם הירח של החלוץ שלחצתם עליו אינו נעול תוכלו לבקר בו. 
חזרה למעלה.איך משדרגים את בית הירח שלי?
כדי לשדרג את הבית שלכם על הירח עליכם להיות קפטנים של ירח לפחות 15 ימים. לאחר שעברה תקופת הזמן המינימאלית, תוכלו ללחוץ על  בתפריט העליון ולשדרג את הבית שלכם. שימו לב במידה ותשדרגו את הבית שלכם, כל החפצים שלכם יעברו למחסן והבית החדש יהיה נקי מחפצים 
חזרה למעלה.איך עוברים ליישב ירח חדש?
כחלק ממשימת יישוב הירחים אדם גרינליף מבקש מחלוצים להישאר לפחות 30 יום בכוכב לפני שתעלה האפשרות להחליף כוכב. בתום תקופה זו תוכלו להחליף כוכב על ידי הקלקה על  ובחירה של ירח חדש. שימו לב, בעת מעבר לכוכב חדש כל החפצים שלכם יעברו למחסן שלכם. בנוסף, זכרו שבזמן ההגעה שלכם לירח חדש יחכה לכם שם אוהל התחלתי ולא משודרג. עיברו לירח חדש רק אם אתם בטוחים, ברגע שתשלימו את הפעולה לא תוכלו להתחרט. 
חזרה למעלה.האם אפשר למנוע מאקואים אחרים להגיע לירח שלי?
ניתן לנעול את הירח שלכם על ידי הקלקה על  שימו לב, במידה ונעלתם את הירח שלכם אף ילד לא יוכל להגיע לביקור וכל הילדים שנמצאים בירח בזמן הנעילה יוחזרו מיידית לאקולוקו. בכדי לפתוח מחדש את הירח הקליקו שוב על  
חזרה למעלה.מה קורה לירח שלי במקרה ונגמר לי מנוי החלוץ?
במידה ותקופת החלוץ שלכם הסתיימה תוחזרו לאקולוקו ולא תוכלו לבקר בירח שלכם. הירח יחזור להיות שלכם, כולל כל השדרוגים שביצעתם בו מיד עם חזרתכם לשורות החלוצים.
חזרה למעלה.מה עומד לקרות בעתיד בירחי אקולוקו?
המטרה שלכם כחלוצים היא ליישב ולחקור ירחים חדשים ולגדל ולפתח שדות שיספקו מזון וחמצן לכל אוכלוסיית אקולוקו. בקרוב תוכלו להוסיף גינה לבית שלכם לשדרג אותה ואף להתחיל לגדל שם גידולים שישמשו אתכם ואת יתר חבריכם האקואים. בנוסף, ירחים מסוגים אחרים צפויים להיחשף ולהימצא ראויים לביקור של חלוצים.
חזרה למעלה.


שאלות נפוצות - חלוצים 

בדף זה תוכל למצוא רשימת שאלות נפוצות אשר יספקו לכם תשובות בכל הנוגע לחלוצים ולתשלום דמי החבר באקולוקו. 
במידה ולא תמצאו תשובה לשאלתכם ברשימת השאלות תוכלו ליצור איתנו קשר דרך תווית "צור קשר" בדף זה.


מה זה חלוץ?
חלוץ הוא תפקיד בעל חשיבות רבה באקולוקו. משימתם של החלוצים היא לגלות עולמות ואזורים חדשים,ולפעול בנחישות להמשך הקיום של אקולוקו והקהילה שחיה בו. 

כדי לתמוך בהם בתפקידם האחראי וההרפתקני מקבלים החלוצים:

 • גישה למשימות ואזורים חדשים
 • זכות לאמץ גור חיה פצוע ולטפל בו עד שיוכל לחזור לטבע
 • שיגור ממקום למקום על גבי המפה
 • זכות להגיש מועמדות לסיירת
 • זכות שימוש בבגדים וחפצים ייחודיים שפותחו במיוחד עבור החלוצים
 • השתתפות בפעילויות מיוחדות של מנהלים לחלוצים בלבד
 • להרוויח ולשחק משחקים ייחודיים ומשחקי 1 על 1

חזרה למעלה.למה משמשים דמי החבר?
דמי החבר משמשים לתחזוקת האתר, המשך פיתוח תכנים ותרומה לקרן אקולוקו התורמת לארגונים ופעילויות חברתיות בהתאם לבחירת ילדי הקהילה. חשוב לציין כי משתמשים אשר אינם חלוצים ימשיכו ליהנות משלל התכנים הרחב של העולם הכולל משחקים, משימות, הרפתקאות ועוד 
חזרה למעלה.האם התשלום בכרטיס אשראי דרך האתר בטוח?
התשלום נעשה דרך חברת פלימוס, חברה המתמחה במתן שירותי תשלום מאובטחים דרך האינטרנט. 
פלימוס עומדת בסטנדרטים בין לאומיים של אבטחת מידע. 
כל הנתונים הקשורים לעצם ביצוע התשלום אינם מגיעים או נשמרים בשרתי אקולוקו 

חזרה למעלה.מהי מדיניות ההחזרים באקולוקו?
אין אפשרות לקבלת החזר כספי עבור דמי חבר. 
חזרה למעלה.תוך כמה זמן לאחר התשלום אהפוך לחלוץ?
לאחר סיום תהליך התשלום תקבלו מאיתנו מייל אישור על הפיכתכם לחלוצים. 
קבלת המייל היא הסימן לכך שהפכתם לחלוצים ותוכלו ליהנות מזכויות החלוץ באופן מיידי. 

חזרה למעלה.כיצד אני יודע שתהליך התשלום הושלם בהצלחה?
לאחר סיום תהליך התשלום תישלח לכתובת המייל שהוזנה חשבונית ובמקביל יישלח גם מייל מאקולוקו לגבי הקבלה לקבוצת החלוצים. מאד חשוב לשמור על המיילים האלו לניהול החשבון בעתיד. 
במידה ואחד מהנ"ל לא הגיע תהליך ההרשמה לא הושלם כהלכה. לפנייה לשירות הלקוחות הקליקו כאן.

חזרה למעלה.שילמתי ולא נהייתי חלוץ, מה לעשות?
במידה וסיימתם את ההרשמה אך הדמות שלכם לא עודכנה כחלוץ עליכם לצאת מהאתר ולהיכנס שנית. במידה והבעיה נמשכת כנראה שתהליך התשלום לא הושלם . במקרה כזה הקליקו כאן ופנו לשירות הלקוחות
חזרה למעלה.המחיר אשר היה כתוב בעת תשלום דמי החבר והמחיר אשר מופיע בחיוב האשראי אינו זהה, מה הסיבה?
כל חיוב מעבר למה שכתוב הוא חיוב שקשור להסכמים שלכם עם חברות האשראי. 
אנא פנו ישירות לחברת האשראי לגבי כל חיוב מעבר למחיר. 

חזרה למעלה.האם אני יכול להעביר את הזכות להיות חלוץ לאקו אחר?
לא. הזכות להיות חלוץ אינה ניתנת להעברה. 
חזרה למעלה.כיצד ניתן להמיר מנוי חודשי למנוי שנתי?
בכדי להמיר מנוי חודשי למנוי רבעוני או שנתי יש לבטל את המנוי ולקנות את המנוי החדש בחנות החלוצים. 
אנו ממליצים לעשות זאת בסיום החודש - שימו לב! , הזמן שנותר בחבילה הקודמת לא יתווסף לחבילה החדשה. 

חזרה למעלה.מה קורה במידה וכרטיס האשראי בוטל?
במידה ורכשתם מנוי חודשי מתחדש וכרטיס האשראי בוטל או מסיבה מסוימת לא ניתן היה לבצע את התשלום זכויות החלוץ תתבטלנה וניתן יהיה לקבלן שנית לאחר שינוי אמצעי התשלום. 
חזרה למעלה.כיצד ניתן לבטל את החברות באתר?
ביטול החברות מתאפשר רק לבעלי מנוי חודשי. מנוי זה מתחדש מדי חודש באופן אוטומאטי על מנת לאפשר את רצף פעילותו של החלוץ. ניתן לבטל מנוי זה בכל עת ועדיין יתקבל השרות על החודש המלא עליו שולם. 
בכדי לבצע את התהליך הקליקו כאן 

חזרה למעלה.תוך כמה זמן לאחר ההודעה על ביטול יתבטל החיוב בכרטיס האשראי?
ביטול עסקה בכרטיס אשראי יתבצע רק במקרים המאושרים לכך - ביטול של מנוי מתחדש. המנוי יסתיים בתאריך החידוש הבא. 
חזרה למעלה.מה קורה לזכויותיי כחלוץ כולל פריטי הלבוש והחפצים שצברתי בזמן היותי חלוץ לאחר סיום דמי המנוי?
במידה וההרשמה בוטלה או שהסתיימה תקופת התשלום ועדיין לא חידשת את תשלום דמי החבר, כל הזכויות שלך כחלוץ יוקפאו ופריטי הלבוש והאביזרים יישארו בתפריט האישי שלך וניתן יהיו ללבוש אותם רק לאחר חידוש תשלום דמי החבר. נקודות החלוץ שצברת יהיו הדבר היחיד שיתאפס, במידה ולא תחדש את מנוי החלוצים תוך מספר ימים. 
חזרה למעלה.למה התאפסו לי נקודות החלוץ ?
נקודות החלוץ נשמרות לכם כל עוד אתם חברים בחלוצים. כאשר נגמרת תקופת חברותכם בחלוצים, תקבלו מספר ימים מוגבל בו תוכלו לחדש את מנוי החלוצים שלכם ולשמר את נקודות החלוץ שצברתם. אם לא תספיקו לחדש את מנוי החלוצים בימים אלה, יתאפסו נקודות החלוץ שלכם.
חזרה למעלה.מה זה מנוי מתמשך?
ברכישה באינטרנט ישנה אפשרות לרכוש מנוי שנתי, חצי שנתי או מנוי מתמשך. מנוי מתמשך הינו מנוי לשנה בלבד המחוייב אחת לחודשיים וניתן להפסיקו לפני כל אחד ממועדי החיוב. בכדי לבטל את המנוי המתמשך יש לפנות אלינו עם בקשה
חזרה למעלה.מה כוללת חבילת אקו-כיף?
חבילת אקו-כיף כוללת שלושה פוסטרים של תושבי הקבע באקולוקו בגודל A3, דף קעקועים, מגנטים ומדבקה. חבילת אקו-כיף תשלח בדואר ותגיע עד 21 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה. 
חזרה למעלה.מה קורה לחלוצים שלא עומדים בחוקי העולם ומורחקים ממנו?
הרגשת הביטחון והכיף של כל אחד מן האקואים באקולוקו היא דאגתנו הראשונה במעלה, וכללי אקולוקו נועדו כדי לשמור עליה. חלוצים שלא יעמדו בכללי העולם (כבוד הדדי, שפה נקייה, וסודיות מוחלטת של פרטים אישיים) יורחקו מיידית. 
לחלוץ שהורחק מאקולוקו לא יוחזר התשלום. 

חזרה למעלה.

 
  מימני דוד מנהל האתר!!