בניית אתרים בחינם
          האתר  של בן המלך   !!!!!!
   דף הבית    san andres    תן שם לדף    צור קשר    בדיחות 1    בדיחות2
   ריימן 2    מישחקים להורדה    פורום    קונטר סטריק 1.6 פרוץ להורדה    סרורים לקונטר סטריק 1.6    קודים לsan andres
   gta vice city משופר:    קודים לgta 4    נשקים    מיצוד    על המנהל זה אני    הצ'ט
   תמונות זזות    תלת מימד D3    המקלל האוטמטי    תן שם לדף    פיתרון ערוך דוך לעפסקת קעבי בתהן    סימס 3
   טורנט    סרטים להורדה    סרטים לצפיה ישירה    כול סרטי הארי פוטר
 
    דף הבית
    san andres
    תן שם לדף
    צור קשר
    בדיחות 1
    בדיחות2
    ריימן 2
    מישחקים להורדה
    פורום
    קונטר סטריק 1.6 פרוץ להורדה
    סרורים לקונטר סטריק 1.6
    קודים לsan andres
    gta vice city משופר:
    קודים לgta 4
    נשקים
    מיצוד
    על המנהל זה אני
    הצ'ט
    תמונות זזות
    תלת מימד D3
    המקלל האוטמטי
    תן שם לדף
    פיתרון ערוך דוך לעפסקת קעבי בתהן
    סימס 3
    טורנט
    סרטים להורדה
    סרטים לצפיה ישירה
    כול סרטי הארי פוטר
               מישחקים להורדה   
                        מסע הנצח 2 / EverQuest II 


EverQuest 2 הוא משחק תפקידים רב משתתפים באינטנט. המשחק מכיל את קהילת השחקנים הגדולה ביותר מבין כל משחקי הרשת הדומים. הפיתוח והשיווק הוא כמובן של SonyEntertainment.. והמשחק דורש תשלום חודשי קבוע. המשחק יצא לאור בנובמבר 2004.

הגירסה השניה של המשחק מכילה מנוע תלת מימדי חדש. בין שאר השיפורים והתוספות יש לנו את היכולת לשלוט באחוזה, לרכב על סוסים, לפקד על ספינות וכמובן הרבה לחשים חדשים, משימות ואירועים ברשת. 

המשחק יארח מאות שחקנים ברשת מכל רחבי העולם. והפעם יש לנו תוספת של תרגום בזמן אמת לשפות שונות (לא עיברית עדיין) אבל יש גרמנית, צרפתית, יפנית ואפילו קוריאנית. 


אתם מוזמנים להצטרף לקהילה עצומה של בודקי המשחק ולהנות ממנו.
סידי קי לגרסת הנסיון של המשחק: PFCR-E8XG-W3QX-KR54-R2KG עם התמונה של המשחק לא פועלת לחצו כאן

EverQuest II-CD1 

EverQuest II-CD2 

EverQuest II-CD3 

EverQuest II-CD4 

EverQuest II-CD5 

EverQuest II-CD6 

מצוד / Manhunt 

אמרו לכם שאי אפשר למות פעמיים, וטעו... 
אתם משחקים פושע שהורשע ברצח ומותו בוים על ידי מפיק מטורף שהמציא תכנית טלויזיה חולנית שבה אסירים ושאר שולי החברה נרדפים בעיר נטושה על ידי ציידי אדם... 
התכנית כמובן צוברת פופולריות גדולה ועליכם לבצע הריגות לפי המפיק... 
עכשיו מתחיל הקרב האמיתי על חייכם, עליכם לצוד את הציידים שלכם ולהישאר בחיים מספיק זמן כדי לברוח מהתופת המטורפת ולמצוא את האחראי למצב שאליו נתקעתם 
כשאומרים שהנקמה מתוקה-יודעים למה מתכוונים 

מאפיינים : 

- אקשן ברמה גבוהה 
- מיוצרי המשחק GTA 
- הילחמו על חייכם בעיר שורצת ציידי ראשים 
- מגוון ענק ל נשקים, מאולתרים ומיוחדים 
- משחק זה מכיל קטעי אלימות חזקים ביותר 

לחצו כאן להורדה 


תקופת האימפריות 2 - תקופת המלכים / Age Of Empires 2 - The Age of Kings 

משחק האסטרטגיה המפורסם בגירסה הישנה!
משחק כיף לדעתי אפילו יותר מחדשים! אבל זו החלטה שלכם במשחק יש שלוש אפשריות
משחקי מולטיפלייר, משחק עלילה, משחק מהיר. 
משחק חם!! 
לחצו כאן להורדה 
כח הדלתא: לוחם השטח / Delta Force Land Warrior 

המשחק השלישי בסדרה המוכרת Delta Force, רק בפעם הראשונה עם משחק ברשת! (וגם פרוץ עם Crack, ככה שלא צריך להתקין ולהכשל שוב ושוב בגלל ה Serial). כחו שחקן, בחרו את קישוריו (Sniper Gunner CQB Med וכד'') ואת נשקיו, וצאו למסע נגד טרוריסטים באפריקה! (כבר נגמר?!)
או... שחקו ברשת נגד אלפים של שחקנים אחרים בסוגי משחקים שונים (DeathMatch, Capture The Flag, King Of The Hill וכד'')צ''טטו איתם וצברו לכם עד 20 דרגות, פרסים (וירטואלים) ורמות בכל סוג שלב, דרך העלאת ה Stats שלכם (כל הנתונים של השחקן)!...
משחק ממכר ביותר, אפילו תשאלו כמה אנשים שם - יגידו לכם שהם משחקים שנים...
לחצו כאן להורדה 

פטיש המלחמה 40000: שחר המלחמה / Warhammer 40K: Dawn of War 

המשחק מתרחש בזמן בו מתרחש המשחק המקורי- כעשרת אלפים שנים לאחר הבגידה הגדולה, בה נחתי חלל רבים הפנו את גבם אל אימפרית האדם ועזבו אותה על מנת להתאחד עם כוחות התוהו המתועבים ולהפילה. טוסו לכוכב הלכת המרוחק טרטארוס החבוט ולמוד-הסבל (בקטע הזה הוא דומה לרוב היקום של המשחק) והצטרפו ליחידת הנחתים הנקראת עורבי הדם, אשר עברה לוטה בערפל, בניגוד לרוב יחידות נחתי החלל אשר לכל אחת היסטוריה מפוארת שחלקן אפילו מקדימות את הבגידה הגדולה. הפלנטה הסובלת הזו עומדת בפני פלישה גדולה של אורקים ונחתי החלל מתכוננים לקרב הארוך מולם. אך אט אט תגלו שמזימה זדונית, העלולה להביא אסון על כולם, נרקמת מאחורי הקלעים והיא כוללת את נחתי החלל, את האורקים, את האלדר ואת נחתי החלל המתועבים של התוהו. במשחק תוכלו לפגוש את הצבאות והיחידות המדהימות של Warhammer 40K- נחתי החלל החסונים, האורקים הקשוחים, האלדר (גזע עתיק ומסתורי הדומה קצת לאלפים) ונחתי החלל של התוהו, אשר בגדו באנושות לפני זמן רב כל כך. לכל גזע היחידות שלו והמשחק יתבסס בצורה ניכרת על תכנון וגיבוש של חוליות המורכבות מיחידות שונות שאתם תבחרו. תצטרכו גם להחליט מי יפקד על כל חוליה, מה תהיה הטקטיקה העיקרית שלה ולקבוע את היעוד שלה, כל זאת במיטב המסורת של משחקי אסטרטגיה בזמן אמת (RTS). הדגש העיקרי של המשחק יהיה על הקרבות המרהיבים שבו ועל כן המשחק מציע שיטת ניהול משאבים אשר תחסוך את ההמתנה המרגיזה שלרוב יש במשחקי RTS שבהם הייתם צריכים להמתין מספיק זמן כדי שיהיה לכם מספיק משאבים לדברים אותם רציתם. אז הצטרפו לנחתי החלל והילחמו למען הקיסר ולמען האנושות כולה!
דיסק 1 - BIN 

דיסק 2 - BIN 
דיסק 3 - BIN 
משאית כבדה 2: מלך הכביש / Hard Truck II: King Of The Road 

משחק משאיות יפה מאוד הכולל בתוכו העברת סחורות ממקום למקום, יש מקומות בהם אפשר להתחרות נגד משאיות אחרות וכך לזכות בכסף. המשחק הוא ממש אמיתי! אפשר לתדלק את המשאית, ובמיקרה של תאונה אפשר לתקן את המשאית ולהוסיף לה דברים. כשבוחרים מטען ומתחילים להסיע אותו מתחרים נגדך עוד כמה משאיות ומי שיגיע ראשון מקבל אפשרות של לקחת עובד לחברה. ככל שהחברה גודלת כך גם אתה מקבל יותר כסף, הרבה כסף! יש הרבה מאוד סוגים של משאיות. כשמבצעים עבירה כמו נסיעה ברמזור אדום או התנגשות ברכב אחר המשטרה אומרת לך לעצור בצד ולשלם קנס, אם לא עוצרים זה יכול להגיע למרדף של כמה משטרות ואף מסוקים. לעיתים רחוקות קורה גם שהמאפיה שודדת לך את הסחורה או פשוט לוקחת ממך כסף.
זה משחק מאוד מעניין ואני מאוד נהניתי לשחק בו, אפילו שהוא קצת ישן.

חלק 1 

חלק 2 

חלק 3 

חלק 4 

חלק 5 

חלק 6 

Big Scale Racing
תמונה של המשחק

משחק נחמד מאוד לא מצאתי סיקור אז ~~תהנו~~

לחצו כאן להורדה-BIN 

זמן אפל של קמלוט / Dark Age of Camelot

כעת לחבילת הרחבה חדשה ונוצצת, שנייה במספר. כפי שניתן להבין מהשם של חבילת ההרחבה, בחבילה זו תוכלו לגלות את מסתוריה של אטלנטיס, העיר האבודה. כמובן שלהגיע אל העיר איננה משימה קלה כלל וכלל-עליכם לעבור תשעה מבחנים שונים בכדי להגיע אל שערי העיר המסתורית. כל הצלחה במבחן תתגמל אתכם בהתאם ותעניק לכם עוד יכולות ועוד כישורים. כמות גדולה של אזורים התווספו לעולם המשחק, כאשר רובם הם מקומות שנמצאים מתחת למים. תוכלו לרכב על יצורים שונים בכדי לנוע ממקום למקום כמו כרישי הפטיש, אשר ישמשו לכם כסוסים תת מימיים, ועוד מבחר גדול מאוד של שיפורים שונים שהתווספו. בהחלט הרחבה מעניינת.


לחצו כאן להורדה 

קובץ עידכון 

קובץ 3 


סאם ומקס משתוללים בדרכים / Sam 

סאם ומקס הם ארנב וכלב - שוטרים פרילנסיים, שמטרתם הפעם היא לגלות מי חטף את הביגפוט הענק מהקירקס. בהתחלה (בשניות הראשונות והקלות ביותר של המשחק) - תעזור לסאם ומקס לגלות בעצם מה המשימה שלהם. לאחר מכן, כשתגלה על היעלמות-הביגפוט - יתחיל הקווסט האמיתי, ואתם תמצאו את עצמכם נכנסים למשחק מצחיק, מבדר וצבעוני, שלא תורידו ממנו את העיניים עד שתגמרו אותו.סאם ומקס, כמו כל הקווסטים הטובים ביותר - הוא משחק שתשחקו בו שוב ושוב למרות שהוא לא משתנה כשמתחילים מההתחלה.

הגרפיקה נחמדה, צבעונית ומשעשעת - די בינונית לתקופה המוסיקה מצחיקה ומטורפת, ומתאימה מאוד למשחק. הקווסט מטורף, והרבה פעמים מפתיע ולא הגיוני (כסף בחור של עכבר?!) בנוסף לקווסט המטורף, יש גם הרבה חידות-היגיון ולא היגיון, כדי להוציא את המשחק מהשיגרה של המשחקים שכל מה שאתה עושה בהם זה לקחת ולהשתמש בחפצים. זה - כמובן - הפך את המשחק להרבה יותר מקורי, מפתיע ומעניין!

ההומור במשחק הופך אותו למשחק לוקסארטי בהחלט! במהלך-המרדף אחרי הביגפוט, תמצאו את עצמכם בקירקסים, בריכות-שחיה, מועדוני-גולף ופארקים, ובכל אחד תמצאו חידות ופאזלים קשים ביותר לפיצוח, המתאימים ללוקסארט.בנוסף לכל המחמאות שהמשחק קיבל אצלי, שכחתי גם לספר על העלילה המצחיקה והמטורפת שמתקדמת על כל צעד ושעל שתעשו, ומשתלבת יפה מאוד עם הקווסט!
לחצו כאן להורדה 

מילות קסם: אולמות ולהלה / Rune: Hall Of Valhalla 

משחק המתמקד על הגברת היבטי המולטיפלייר {משחק מרובה משתמשים} מהמשחק המצליח הראשון מבית Human Head Studios !
בזמן ששם הכותר יכול לשמש כמשחק הרחבה למשחק הראשון, הוא יכול גם לרוץ בלי המשחק הראשון, אך רק כמשחק המרובה ברשת. המשחק כולל מפות חדשות וסקינים חדשים למשחק המרובה, ומוסיף שני מודלים חדשים בתחרות.
לחצו כאן להורדה 
קובץ 2 


R.O.S.E Online 
תמונה של המשחק
משחק רשת מאוד נחמד כדאי להוריד
לחצו כאן להורדה 

שם קוד: נשר / Codename: Eagle 

השנה היא 1917, עם הרצחו של הצאר הרוסי עולה בנו פיטר לכס השלטון, עם שאיפות ומשאבים מתחיל פיטר אט אט במסע לכיבוש העולם וסיפוחו לאימפריה הרוסית. אנחנו נהיה סוכן חשאי ביחידת הריגול והחבלה בשם "Shadow Command", תפקידנו יהיה הצלת העולם החופשי מחיבוק הדוב הרוסי. נשתמש במגוון כלי רכב ותעופה ממטוסים ועד משאיות. נפוצץ מפעלים, נפרוץ גדרות ונחבל במאמצי המלחמה הרוסיים.
לחצו כאן להורדה 


רובין הוד: מגן הכתר / Robin Hood: Defender of the Crown 

משחק אסטרטגיה משולב בפעולה המתרחש באנגליה של ימי הביניים. 
המשחק החדש הזה הוא חידוש של משחק ישן למדי באותו שם משנות השמונים, אשר מאפשר לכם להכנס לנעליו של רובין הוד, כשמשימתכם היא לאחד את אנגליה ולכבוש אותה מציפורניהם של הלורדים המרושעים ושל הנסיך ג''ון-בלי-ארץ, וזאת כדי לאחד את הממלכה השסועה ולהחזיר את ריצ''ארד לב הארי לכס השלטון. 
גם הפעם מדובר בשילוב מנצח של אסטרטגיה-לפי-תור עם פעולה ומשחקונים שונים לאורך הדרך. 


מאפייני המשחק: 

* תערובת של משחק תפקידים ואסטרטגיה משולבים עם קטעי פעולה לכל אורך משחק. 
* ממנו את הלחימה שלכם באמצעות מארבים ומעשי שוד בסוחרים ועוברי אורח שונים. 
* הטילו מצור על טירות באמצעים שונים וייחודיים. 
* התמודדו באליפות דו-קרב מלכותית לצורך תהילה, פרסום, עושר ואדמות 
* כיבשו 38 שטחים באנגליה כשאתם מפקדים על הכוחות בשדה הקרב ועזרו להגדיל את הצבא. 
* צאו למלחמת חרבות, הגיעו למערות-קברים ומגדלים בחיפוש אחר זהב או בהצלה של עלמות חן. 
* סיפור הרפתקאה מרתק ומלא באקשן, דרמה ורומנטיקה. 

לחצו   
המשך
נהג המונית המשוגע / Craz y Taxi 

משחק שבו אתה משחק כנהג מונית עצבני במיוחד, שצריך להסיע אנשים ממקום למקום במונית בתוך זמנים קצובים, תוך התעלמות מלאה מתמרורים, רמזורים, מכוניות אחרות, או כל דבר אחר אשר נקרא בדרך ומפריע לנהיגה הפרועה של נהג המונית ומונע ממנו להגיע במהירות ליעד.

להורדה לחצו כאןed2k_array=new Array;n=0;ed2k_array[0]="ed2k://|file|Crazy_Taxi.Deviance.bin|232681008|e5e1dba6c0dcc1160cdc79807db6c5 36|/";ed2k_array[1]="ed2k://|file|Crazy_Taxi.Deviance.cue|96|873e77472616966bcd620fac1da129bc|/";ed2k_array[2]="ed2k://|file|Crazy_Taxi.Deviance.nfo|9380|0f50bcbb9df9bb0a0c807860cd55fd09|/";iv=false;function added2k() { var s=ed2k_array[n]; n++; if(n==ed2k_array.length && iv) { top.clearInterval(iv); n=0; } top.document.=s; return true;}function addalled2k() { iv=top.setInterval(''added2k()'',50);} 


הרפתקאות סוניק Sonic Adventure DX / DX 


דוקטור אגמן שוב מציק, ועל סוניק להשיב מלחמה שערה. 
המשחק מתרחש על כדור הארץ, וייתן לשחקנים לשחק את סוניק הקיפוד וחמשת חבריו, אשר נלחמים בדוקטור רובוטניק הרשע
רוצו והשתוללו בלא פחות מחמישים הרפתקאות שונות, שוד שנים עשר שלבי בונוס מגניבים להשיג. שחקו כסוניק, זנבות וקבלו הרפתקה שונה לכל אחד מהם 
מאפיינים :
גרפיקה מהממת ומפורטת להפליא. 
למעלה משלושים שלבים וחמישים משימות, שלבי בונוס מטריפים ועוד. 
שש דמויות שחיקות שלכל אחת כישורים משלה. להורדה לחצו כאן 

תולעים - worms


משחק זה הוא המשחק השלישי במשחקי "וורמס", וכמו המשחקים הקודמים, גם הוא עוקב אחר אותו הרעיון, אך בצורה שונה בכמה אופנים. אתה וקבוצתך נופלים אל מטווח סוריאליסטי-מורכב עם מחסן נשק גדול, יוצא דופן ודימיוני. משימתך היא להרוג את הכוחות הנלחמים בך בלי שום ע"י כל האמצים העומדים לרשותך.
כלי הלחימה שלך הוא המקלדת, שבעזרתה תוכל להרות לתועלים שלך לזוז, לקפוץ, לעשות בנאג''י, לירות, לעוף באוויר עם סילון אחורי, לצנוח ועוד ועוד...וכל זה בתוך שטח המפוזר כולו באוייבים, וגם חיילך. תוכל לבחור בכמה סוגים של נשקים, וגם יותר ממשחקים קודמים, לדוגמא: רימונים, טילים מתייבתים, רובי-צייד, וגם נשקים נוספים המיוחדים למשחק זה, כמו: כבשה קטלנית, סבתות מטורפות, פרות משוגעות, פיצוצים גרעיניים, גרזן ויקינגי, שרפה ממושכת ועוד... להורדה לחצו כאן 
הפרסי: חולות הזמן / Prince of Persia: The Sands of Time

מוותיקי משחקי ההרפתקאות מגיע משחק ההמשך הבלתי נמנע והמשובח הזה, מאותו הצוות שפיתח את "ספלינטר סל" מגיח מבין חולות הזמן הנסיך הפרסי להרפתקה תלת מימדית מלאה ומהממת. 
נסיך צעיר במדינה שסועת מלחמות מגלה פגיון קסום, הוא נמשך לכוחותיו של הפגיון ומובל לשחרר רוע על ממלכת אביו. 
כשהוא מסתייע בנסיכה יפהפיה ובכוחות חולות הזמן, יוצא הנסיך למסע מרתק לשחרר את ארמון אביו מהקללה, ולהשיב את סדר הזמן על כנו. 
לרשותו היכולת לכופף את הזמן, למחוק את העבר, לראות את העתיד ולהקפיא את ההווה, כל אלו יסייעו לו במסעו להצלת הממלכה והזמן. 
אך זיכרו את שמציין חוק חולות הזמן: שלוט בחולות, או טבע בהם! 

להורדת דיסק ראשון לחצו כאן 
להורדת דיסק שני לחצו כאן 

כדורגל חופים מתקדם / Pro Beach Soccer 
כדורגל חופים הגיע היישר ממשחקי הוידאו אל המחשב... 
כאשר המשחק משדר הרבה ים, שמש, מוזיקה טובה, מעודדות יפות וסקס - פשוט גן עדן עלי אדמות. 
משחקי יום ולילה בחופי ים אקזוטיים שונים, כגון: ריו, מרסיי, ונציה, בנקוק ועוד... 
ממשק נוח לתפעול, מוזיקה ממריצה וקצבית ואפשרות למשחק רב משתמשים.ed2k_array=new Array;n=0;ed2k_array[0]="ed2k://|file|Pro_Beach_Soccer.DEViANCE.[LioNetwork.Net].bin|746204928|A692653 FDAC57A966337FD9E37DEE681|/";ed2k_array[1]="ed2k://|file|Pro_Beach_Soccer.DEViANCE.[LioNetwork.Net].cue|108|EEC64CB4534E5 DBA935393BAC5C3D367|/";ed2k_array[2]="ed2k://|file|Pro_Beach_Soccer.DEViANCE.[LioNetwork.Net].nfo|5617|0F6ACC5F790D CB163D2E492E40614689|/";iv=false;function added2k() { var s=ed2k_array[n]; n++; if(n==ed2k_array.length && iv) { top.clearInterval(iv); n=0; } top.document.=s; return true;}function addalled2k() { iv=top.setInterval(''added2k()'',50);} להורדה לחץ כאן 
קריאת קרב המצביעים 2 / Warlords Battlecry II


היכנסו לחוויה חדשה שבה אתם משתתפים בקרבות ומנהלים אותם בו זמנית, משחק תפקידים והרפתקאות מיוחד, הנותן לכם אפשרות פיתח דמות תוך כדי משחק. בחרו את הגזע שמתאים לכם ובחרו לו עיסוק לחיים: רוצח שכיר, שוליה, קוסם קרח ועוד הרבה משחק מיוחד עם אפשרות משחק באינטרנט הנותן לכם אפשרות לחימה מול חברים, כנסו לעולם האופל וכבשו אותו מבפנים. ~תהנו!~ 

להורדה לחץ כאן 
צל מקולל / Shadowbane 
נגיד את האמת אני לא מכיר את המשחק כל כך אבל שיחקתי בוא קצת בעצם הרבה בשביל התקציר.
ונהנתי מאוד המשחק הוא עולם רחב לריבוי משתתפים ברשת ולא לשחקן יחיד.
הגרפיקה במשחק מצוינת אני לא כל כך אוהב משחקים מרובי משתתפים אבל בגלל שאני אוהב משחקים עם עולם רחב אני שם אותו פה.
הקטע במשחק זה שכל האנשים מהעולם{שלנו} שמצטרפים למשחק בעולם הגדול והרחב של במשחק.
צריכים לאחד כוחות נגד הזוועות והמפלצות והדרקונים רבי העוצמה{ואני מתכוון לזה} שנמצאים במשחק.
אבל מה קורה שיש יותר מידי אנשים במשחק{כל אחד רוצה לשלוט או שכל אחד מעדיף לשחק לבד או אפילו חלק מעדיפים להרוג אותכם בשביל הכיף}.
מי שיצור קבוצה הכי גדולה בעולם הרחב הזה יהיה חסין לקבוצות אחרות לאויבים מהמשחק.
כמובן שבמשחק יש שלל משימות שיתנו הרגשה של כיף וכדי שלו תרגישו שאתם שם רק להרוג דרקונים ואורקים.
במשחק יש גם מגוון נשקים רחב והרבה מאוד דמויות שאתם יכולים לבחור.
להורדה לחץ כאן

ספלינטר סל: צרות של המחר / Splinter Cell: Pandora Tomorrow

מי יודע מה יקרה כאשר תיפתח מחדש תיבת פנדורה? מי רוצה לדעת את האמת האיומה? סאם פישר עומד לחזור למשחק נוסף ומעולה בספלינטר סל. סאם פישר-סוכן אנטי טרור ומתגנב מקצועי, רק הוא יוכל להציל את המצב. במשחק הזה נקבל עוד משימות ליחיד, ולראשונה גם משימות למשחק און ליין במכשירי המשחק והמחשב. עוד מסכים מלאים בפעולה בהם תעמדו בבית על קצות האצבעות, עוד תכנוני אסטרטגיות ליליים. כאן תוכלו לשחק עם עוד סוכנים בו זמנית ולחוות את משחק הפעולה הריגול הטוב ביותר שאי פעם יצא במיטבו, התגנבו בשקט, התגנבו בחוכמה, והיו המרגלים הטובים ביותר .
להורדת דיסק ראשון לחץ כאן
להורדת דיסק שני לחץ כאן

בקו הראייה: ויטנאם / Line Of Sight : Vietnam


בשנת 1968 צבא ארה"ב צירף צלף צעיר אל הכוחות המיוחדים בנה-טונג שבויטנאם. 
המשימה שלו היתה לשבש ולהרוס את שרשרת הפיקוד של האויב, לאתר מיקומים סודיים ולבצע פשיטות על האויב באמצע הלילה. 
בשבילו הצלחה במשימה נקבעת באמצעות הרובה, המטרה וקו הראייה הנקי. 
המטרה שלך במשחק היא לאתר את חיילי האויב החמקמקים וחסל אותם אחד אחד - כאשר החוקים שלך ברורים.... 
היה מהיר ! היה שקט ! ותיזהר תמיד ! 
רק עבודה לפי החוקים הללו תחזיר אותך הביתה בשלום! 
להורדה לחצו כאן 

הנסיך הפרסי: הלוחם שבפנים / 
Prince Of Persia: Warrior Within 
האיש הזקן אמר לנסיך: גורלך כבר נכתב. אתה תמות... היכנסו לעולם התחתון והאפל של הנסיך הפרסי 2 - ההמשך חד החרב למשחק המצליח ביותר הנסיך הפרסי חולות הזמן כשהוא רדוף על ידי דאהאקה, גלגול בן אלמוות של הגורל התר אחרי נקמה שמימית, הנסיך יוצא למסע של הרס ומסתורין כדי להפר את מותו המוקדם כפי שנחזה. מסעו מוביל אותו לליבה הלוהטת של אי מקולל החובה בתוכו את פחדיו הגדולים ביותר של האדם. רק באמצעות עזות מרירה והשליטה באמנות לחימה חדשה וקטלנית יוכל הנסיך לעלות לדרגה חדשה של לחימה ולהגיח מהאתגר העילאי עם חייו.
להורדת התקנה לחץ כאן להורדת דיסק ראשון לחץ כאן
להורדת דיסק שני לחץ כאן להורדת דיסק שלישי לחץ כאן


האלו: מהדורה מותאמת אישית / Halo Custom Edition
האלו: מהדורה מותאמת אישית, גירסה מיוחדת (ולא נתמכת) של האלו: קרבות מפותחים. מגיע עם אפשרות מולטיפלייר, שיפורים ותמיכה עבור המשתמשים.
למרות שתוכנה זו ניתנת להורדה בחינם, יש צורך בקוד סידי, שבגירסה זו אין צורך בו, להנאתכם.

הוראות התקנה:
1. הפעל את הקובץ halocesetup_en_1.00.exe 
2. הקלד סיריאל: G9Qk2-22KV6-TFXCR-V3Y9M-2CCBJ 3. העתק קראק haloce.exe לתוך תקית המשחק.

להורדת המשחק לחצו כאן
להורדת הקראק דרך האימיול לחצו כאןתהנו
  #5  
ישן 03-03-2007, 21:56
Banned
 
תאריך הצטרפות: 18-01-07
שם פרטי: עזוב אותך, רחוק.
הודעות: 2,923
שלח הודעה דרך ICQ אל Chille שלח הודעה דרך MSN אל Chille שלח הודעה דרך Skype אל Chille
תודה אחי
  #6  
ישן 03-03-2007, 22:01
חדש/ה ב-Fxp
 
תאריך הצטרפות: 18-02-07
הודעות: 10
גלגלי פלדה: שים גז / 18Wheels Of Steel: Pedal To The Metal 

עשה את מיטבך על הכביש. נהג במכונית שלך כדי להצליח בגדול ולבנות את העסק שלך. הכסף מדבר כאשר אתה בעניינים. פקד על עבדיך לנהוג כאשר אתה סופר את הכסף. אתה לא רק נהג מכונית, אלא גם טייקון שלם!

מאפייני המשחק:
אתה הבוס, שנותן את ההוראות. יש לך מעל 35 משאיות ואתה בעל הכביש.
חסל 45 סוגי מטען. גרום לעיר הזאת לזוז כאשר אתה בינתיים בונה את אמפריית המשאיות שלך.
שמור על משאית 18 הגלגלים שלך מצוחצחת מרגל ועד ראש ותקן כל דבר בה, כדי לגרום לה להיות המכונית הטובה ביותר.
עשה את כל זה דרך 30 ערים, ממקסיקו עד לקנדה, ומים ועד ליבשה.

להורדת המשחק לחץ כאן פרטוריאנז / Praetorians 
משחק אסטרטגיה בזמן-אמת חדש ומלהיב מהיוצרים של "קומנדוס" אשר מציע קרבות ענקיים בין מאות יחידות, אינטילינציה מלאכותית מתקדמת, מנוע גרפי מרשים והמון טקטיקות מעניינות. 
במהלך המשחק, ינהיג השחקן את רומא כנגד הגאלים הברברים שמסרבים להכבש בקלות, המצרים הקנאים וגם מורדים רומאים אחרים. עם זאת, לפי מיטב מסורת משחקי האסטרטגיה יחליף השחקן צדדים במהלך עשרים וארבע המשימות לשחקן יחיד, כך שיוכל לשחק בכל אחד משלושת הצדדים הלוחמים. 
לכל עם במשחק יש את היתרונות שלו, לרומאים, למשל, יש משמעת צבאית נוקשה ומבני קרב של פלוגות, אותם הם מנצלים בכדי לנצח בקרבות. 

הגאלים הברברים חזקים ואמיצים בהרבה מהחיילים הסדירים של הרומאים. 
בנוסף, משתמשים הגאלים בטקטיקות של גרילה בכדי לעמוד מול הצבא הרומאי. 
למצרים, לעומת זאת, יש אנשי דת פאנאטים אשר יגרמו לכל החיילים המצרים להלחם נגד כוחות עודפים ולנצח בעזרת קנאות דתית ומדע מתוחכם יותר משאר העמים במשחק. 
בתחילת כל משימה תקבלו לפיקודכם כמה פלוגות הנעות מקשתים, סוגים שונים של לוחמים, חיל רגלים קל המסוגל לבנות כמה בניינים טקטיים ברחבי המפה ומכונות מצור שונות, סוגי הלוחמים העומדים לרשותכם ישתפרו כמובן ככל שתתקדמו במשימות השונות במשחק. 
על כל פלוגה תוכלו לפקוד להתקדם במצב מגננה או התקפה, בדומה לכל משחקי האסטרטגיה בזמן אמת האחרים. 
עם זאת, לפלוגות ב"פרטוריאנז" יש יכולות מיוחדות, בהן תאלצו להשתמש בדיוק ברגע הנכון כדי להכריע את הקרב שחקן הרוצה להיות מפקד אמיתי יצטרך להכיר את היכולות המיוחדות של כל פלוגה/יחידה בצבאו: יכולות הנעות בין הטלת חניתות "פילום" מרחוק על האויב, יצירת חזיון-תעתועים כך שהאויב יתבלבל ויתקוף את הפלוגה ה"מדומה" והטלת סלעים בוערים באמצעות מכונות מצור. להורדה לחצו כאן
יום של תבוסה/Day of Defeat
תמונה של המשחק משחק מאוד נחמד אין הרבה מידע עליו.... להורדת המשחק לחץ כאן צל מזוהה: רעם איים / {Ghost Recon: Island Thundern 
Island Thunder מתרחש במדינת קובה בעתיד הקרוב (שנת 2009). באותה התקופה, שליטה הבלתי מעורער של הארץ, פידל קסטרו מת. הבחירות החופשיות הראשונות מקץ עשרות שנים הופכות לאנרכיה אחת גדולה על ידי בריון, המממן את הפעילות שלו באמצעות מכירת סמים. בשל כך, נשלחת יחידת ה- Ghost Recon, יחד עם נציגים שוחרי שלום מטעם האו"ם, בכדי להילחם בכוחות המתנגדים ולהחזיר את הסדר על כנו. 
לחצו כאן להורדה 
לחצו כאן להורדה את הקראק דרך האימייול!!
מירוץ בדאון טאון / Downtown Run 

מירוץ חדש מבית היוצר של חברת UBi Software
למשחק יש 8 מצבים: מירוץ מהיר, ספירה לאחור, אליפות, זמן, אחרון השורדים, מוות פתאומי, מרדפים ומירוצי הימורים. 
26 מסלולי תחרות שונים באיזורים שונים בעולם כמו פריז, לונדון, רומא, מוסקבה, ניו-יורק, מונטריאל ועוד.... 
אפשרות להתחרות עם מכונית מתוך מאגר גדול כמו פג''ו, רנו, סאב, מיצובישי ועוד... 
גרפיקה תלת מימדית מתקדמת.... ועוד חידושים נוספים אחרים אשר מאפיינים את המשחקים בימינו.
לחצו כאן להורדה 
לחץ להורדת קובץ CUE דרך האימיול!!   
 האם פגשתם את ריימן,גיבור העל המבדח עם הצעדים הכי מהירים והפעולות הכי מגניבות?
ובכן ,הוא חזר!אחרי שהוא נח היטב מההרפתקאות הקודמות שלו,ריימן מוכן לפעולה במימד חדש!
שודדים אכזריים פלשו לקרחת היער של החלומות כדי ללכוד ולשעבד את החברים של ריימן.האם הוא יציל אותם?
רק אתם תוכלו לגלות...
המשימה שלכם:
לשחרר את חבריו של ריימן ולזכות בכוחותיהם הקסומים,להביס את השודדים הפראיים ולאסוף את 4 המסיכות של פולוקאס.
מובטחת לכם חווית משחק מושלמת,בזמן שתרוצו ,תקפצו,תטוסו,תרכבו,תגלשו על המים ותפתרו חידות ב-20 עולמות מדהימים ,גרפיקה ייחודית ויותר מ-40 שעות של פעולה,כיף והנאה. 

להורדה לחצו כאן 
ריימן 3: בריון הרסני / Rayman 3: Hoodlum Havoc 


ריימן - היצור היחיד בעולם ללא ידיים וללא רגלים ובעל אוזני הליקופטר המסוגל לרוץ ולהילחם כמו כל לוחם מיומן אחר. 
משחק זה הינו פרק נוסף בסדרת המשחקים המצליחה של הדמות המשעשעת "ריימן", בפרק זה יוצא ריימן למשימה בה עליו להציל את העולם בו הוא חי. 
אלפי יצורים פתחו במלחמה בכדי להחזיר את אדונם האהוב ותפקידו של ריימן זה לנצחם ולהגן על מדינתו. 
המשחק משלב גרפיקה מדהימה ומגוון רב של משימות משעשעות בו יהיה עליכם להוכיח את יכולת השליטה המוחית ומהירות התגובה.
מגוון רב של כוחות, תרגילים והפתעות אחרות מצפים לכם במשחק. 

להורדה לחצו כאן 
גנב מכוניות 4: וייס סיטי / Grand Theft Auto (GTA): Vice City 


משחק נוסף בסדרת המשחקים המצליחה, אך הפעם משופר ומהנה עוד יותר. 
אם חשבתם שהוצאתם את כל המרץ והזעם שלכם בפעם הקודמת ועכשיו נותר לכם רק לנוח? אתם טועים בגדול. 
העלילה מתרחשת כעת בוייס סיטי, עיר של זוהר, ים ושמש, על פניו נראה עולם אידיאלי, אך אל תתנו לזה להטעות אתכם מדובר בעיר של עוצמה, שחיתות והרס, שלכם יש חלק ניכר בו. 
התמודדו כנגד כנופיות, גנגסטרים ופוליטיקאים מושחתים, תפסו במעלה סולם הפשע של העיר כפי שרק אתם יכולים לעשות. 
לכל בעיה יש פתרון, ומה שאי אפשר לפתור, פשוט מחסלים! 
להורדה לחצו כאן 


Diablo 1/דיאבלו 1 

טוב אין ממש מה להגיד דיאבלו הראשון בסדרה משחק תפקידים יפה מאוד שווה להוריד לפי דעתי.

~תהנו~ להורדה לחצו כאן 

~~ דיאבלו 2~~ 

ממשיך את קו הסיפור של דיאבלו הראשון אך הוא משחק נפרד ועומד בפני עצמו. במשחק תוכלו לבחור לשחק אחת מחמש דמויות שונות כשלכול אחת מהן כוחות מיוחדים וייחודים לה: הברברי העוצמתי והחסון, הפאלאדין המסוגל להשפיע לטובה או לרעה על חבריו ואויביו, האמאזונה אלופת החנית והקשת, הנקרומנסר מזמן המתים ומטיל הקללות והמכשפה השולטת ביסודות האש, הקרח וברק.
המשחק ייקח אותכם למסע ארוך בעקבותיו של דיאבלו ושתי אחיו באאל ומפיסטו, דרך 4 מערכות בכל תנאי השטח ומזג האויר, כגון יערות גשומים, מדבריות צחיחים, גונג''לים טרופיים, ואפילו אל תוככי הגיהנום עצמו. שלל האויבים המגוון שתיתקלו בו במסע נע מיצורים קטנים ומעצבנים דמוי-אדם, דרך זומבים שלדים ואל-מתים אחרים וכלה בשדים איומים מהגיהנום המסוגלים להמטיר מוות והטיל קללות אוימות. מגוון רחב של ציוד יוצר רצון עז אצל השחקנים למצוא אביזרים טובים יותר עבור הדמויות, ואסור לשכוח את כלאותם חפצים נדירים וייחודיים שניתן למצוא.
Diablo 2 תומך במשחק רב-משתתפים, הן ברשת המקומית והן דרך האינטרנט ו-Battle.net הרגילה של Blizzard. תכונה זו של המשחק מעניקה מימד נוסף להנאה הקיימת של המשחק. תוכלו לפגוש שחקנים רבים לאורך המסע שלכם שיעזרו לכם, או ינסו לחסלכם.
להורדה לחץ כאן 
חצי חיים / Half Life 

בשנת 1998 הגיח לו לאוויר העולם Half Life. המפתחת שלו, חברת Valve, היתה אז חברה צעירה ועלומת שם, שניסתה – והצליחה לאין שיעור – לעשות מהפכה. ואיזו מהפכה זאת היתה. Half Life שינה את סגנון משחקי הפעולה מן הקצה אל הקצה, וגם היום, שש שנים לאחר מכן, משחקים עוד לומדים ממנו. Half Life שינה את הדרך בה אנשים מסתכלים על משחקי המחשב, והוא מחק לחלוטין כל טענה שאומרת שהרבה מעבר ל''דום'' ול''קוויק'' אי אפשר להתקדם. Half Life היה המשיח של משחקי המחשב. והכל מתחיל בגורדון פרימן, מדען ג''ינג''י חביב שעובד לו להנאתו במבנה ''בלק מסה'' הסודי. אך אבוי, הניסוי שנערך ב''בלק מסה'' משתבש לחלוטין ונפתח שער ליקום אחר בשם Xen. ומן היקום הזה באים להם יצורים איומים שרוצים להשמיד את גורדון וחבריו המדענים. אבל זה לא נגמר כאן: הממשלה רוצה לנקות את הבלאגן שהשאיר הניסוי, והיא שולחת חיילים כדי למחוק את היצורים, ואת גורדון, מעל פני האדמה.
להודרה לחצו כאן   אין יותר
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה