בניית אתרים בחינם
 

הכל על עיצוב הבית וחדר האמבט

 
   ארונות אמבטיה    אביזרים לאמבטיה    ברזים    גרניט פורצלן    כיורים למטבח    אמבטיה פינתית
   כיורים לאמבטיה    אריחי קרמיקה    מקלחונים מעוצבים    כלים סניטריים
 
    ארונות אמבטיה
    אביזרים לאמבטיה
    ברזים
    גרניט פורצלן
    כיורים למטבח
    אמבטיה פינתית
    כיורים לאמבטיה
    אריחי קרמיקה
    מקלחונים מעוצבים
    כלים סניטריים

ארונות אמבטיה מעוצבים

 

איך שלא תסתכלו על זה, ארונות אמבטיה הם אחד הרהיטים החשובים ביותר בבית. מעל הכל, ניתן לאחסן בהם חפצים חשובים עד מאד, המהווים חלק משגרת היום יום שלנו. מעבר לכך, כמובן שניתן להזכיר כיורי אמבטיה, על שלל שימושיהם, או את המראה בה אנו מתבוננים מספר פעמים ביום. ארונות אמבטיה מעוצבים לוקחים את כל זה כמה צעדים קדימה, ומשלבים בין פשטות התפעול של כל אלה ליופי ויזואלי.
 
חדר האמבטיה הפך בשנים האחרונות להרבה יותר מסך כל השימושים בו. לא פעם, טובי מעצבי הפנים מגיעים על מנת לנסות להתאים את המקלחון המושלם, לבחור בגודל האמבטיה הרצוי, בגוונים האידאלים, וכן- גם בסגנון הארונות אמבטיה. כפי שתראו מיד, במקרה של ארונות אמבטיה השמיים הם הגבול.
 
ארונות אמבטיה
 

על ארונות אמבטיה מעוצבים

 
לא צריך להיות מעורה יתר על המידה בעולם העיצוב כדי להבין כי ארונות אמבטיה מעוצבים מגיעים כיום במגוון צורות, צבעים או סגנונות. ההבחנה הראשונית היא בין ארונות אמבטיה תלויים לאלה העומדים על הקרקע. הסוג הראשון הוא הנפוץ יותר, בעיקר בגלל החיסכון במקום ומניעת המגע הבלתי רצוי של הארון עם המים, שבוודאי יגיעו בשלב מסוים לרצפה.
 
גם מגוון החומרים מהם מיוצרים ארונות אמבטיה מעוצבים רחב בהחלט, גם אם כולל מכנה משותף אחד: כולם מצטיינים בעמידות רבה מפני מים. חלק ניכר מהארונות יבוסס על עץ בגימור ברמה גבוהה. עם זאת, הציפויים של ארון אמבטיה הם אלה שעושים לרוב את ההבדל, וכוללים אינספור טקסטורות אפשריות, לעיתים בהתאמה אישית.
 

ארון אמבטיה מייצר תדמית

 

גם אם לא תמיד מודעים לכך, ארונות אמבטיה מעוצבים מייצרים באופן מיידי אווירה. העיצוב שלהם, בין אם המדובר הוא בעיצוב כפרי ומסורתי, צעיר ופרוע או אלגנטי וסולידי, משפיע מאד על הרגשתו של האדם הנכנס לחדר האמבטיה. כמובן שבדרך כלל הנטייה היא לבחור בעיצובים חמימים ומרגיעים, על מנת ש-ארונות אמבטיה ישתלבו עם אופי הביקור במקום זה.

  אתר זה הינו אתר אינפורמטיבי על מוצרי עיצוב הבית ועיצוב פנים, החל מאורנות אמבטיה, כיורי אמבט, ריצוף קרמיקה, ברזים מקלחונים ועוד...