בניית אתרים בחינם
 

הכל על עיצוב הבית וחדר האמבט

 
   ארונות אמבטיה    אביזרים לאמבטיה    ברזים    גרניט פורצלן    כיורים למטבח    אמבטיה פינתית
   כיורים לאמבטיה    אריחי קרמיקה    מקלחונים מעוצבים    כלים סניטריים
 
    ארונות אמבטיה
    אביזרים לאמבטיה
    ברזים
    גרניט פורצלן
    כיורים למטבח
    אמבטיה פינתית
    כיורים לאמבטיה
    אריחי קרמיקה
    מקלחונים מעוצבים
    כלים סניטריים

כיורים למטבח משפיעים מאד על עיצוב המטבח

 
לא צריך להיות מעצב פנים כדי לדעת שהמטבח הוא החדר החשוב ביותר בבית. בשנים האחרונות, אנשים רבים מעניקים את מרב תשומת הלב לעיצוב המטבח שלהם, מתוך ידיעה כי תדמית הבית כולו מושפעת ממנו. כפועל יוצא של עובדה זו, כיורים למטבח הולכים ומקבלים חשיבות רבה יותר מרגע לרגע.
 
ברורים לכולנו השימושים הרבים של כיור למטבח. בין אם המטרה היא שטיפת כלים או ירקות, למשל, אין כתובת ראויה יותר מאשר הכיור. עם זאת, בשנים האחרונות הדגש העיצובי נכנס לתמונה במידה רבה, ומשפיע על מראה כיורי מטבח בפרט, והמטבח בכלל.
 
כיורים למטבח
 

הזנים השונים של כיורים למטבח

 
ממש כמו כיורים לאמבטיה, גם כיורים למטבח מגיעים כיום בשלל צורות וסגנונות, כיד הדמיון החופשית. הסוג הנפוץ ביותר הוא הכיורים העשויים תערובת אבן טבעית (לרוב קוורץ או גרניט) יחד עם חומרים אקריליים, שמטרתם איטום והלבנה. כיורים מסוג זה נחשבים לעמידים ביותר, מגיבים בנקל לטמפרטורות גבוהות וניתנים לניקוי בקלות יתרה.
 

סוג נפוץ נוסף של כיורים מיוחדים למטבח הוא כיורי נירוסטה, המבוססים על פלדת אל חלד, אשר מונעת את הקורוזיה המתבקשת במגע רב כל כך עם מים. ראויים לציון גם כיורי אבן או זכוכית, כיורים סינתטיים ועוד. מיותר לציין שכל דגם של כיור מטבח כזה או אחר ניתן לבחור בעיצוב המתאים, בהתבסס על מראה המטבח וצרכי הלקוח.

  אתר זה הינו אתר אינפורמטיבי על מוצרי עיצוב הבית ועיצוב פנים, החל מאורנות אמבטיה, כיורי אמבט, ריצוף קרמיקה, ברזים מקלחונים ועוד...