בניית אתרים בחינם
 

הכל על עיצוב הבית וחדר האמבט

 
   ארונות אמבטיה    אביזרים לאמבטיה    ברזים    גרניט פורצלן    כיורים למטבח    אמבטיה פינתית
   כיורים לאמבטיה    אריחי קרמיקה    מקלחונים מעוצבים    כלים סניטריים
 
    ארונות אמבטיה
    אביזרים לאמבטיה
    ברזים
    גרניט פורצלן
    כיורים למטבח
    אמבטיה פינתית
    כיורים לאמבטיה
    אריחי קרמיקה
    מקלחונים מעוצבים
    כלים סניטריים
כלים סניטריים
 
לא תמיד נעים להודות בזה, אבל אנו מבלים חלק גדול מהזמן שלנו בחדר האמבטיה. בין אם המדובר הוא במקלחת מפנקת, בשטיפת ידיים או, חלילה, בעשיית צרכים- ברור לנו מהי הכתובת. וכשאנו עושים את זה, כמובן שההרגשה הטובה היא חיונית. כלים סניטריים, ובייחוד המעוצבים שבהם, מסייעים לכך במידה רבה.
 
אז מהם בכלל כלים סניטריים?
 
כלים סניטרים הם שם כולל לכלי ניקוז, ניקיון או אחסון. כמובן שהמקום המרכזי בו נמצא אותם יהיה חדר האמבטיה, אבל לא בהכרח: אין מטבח שאינו שלם, הרי, ללא כיור. תחת ההגדרה של כלים סניטריים לאמבטיה או למטבח, ניתן למנות גם אסלה, ניאגרה, בידה, אגנית, מיכל הדחה ושאר כלים אשר פעולתם, במקרה או שלא, נעשית באמצעות מים.
 
כלים סניטריים
 
כלים סניטריים צריכים להיות עמידים
 
חשבו על הפעמים שבהן אתם מנקים את הבית. את מרבית זמנכם אתם משקיעים בחדרי השירותים או האמבטיה, נכון? זה לא מקרי. המגע עם המים טומן בחובו פוטנציאל טינוף עצום, ובעייתי לא פחות: יכולת שחיקה שלא הייתה מביישת סלע עדין עם אוסטיאופורוזיס.
 

כלים סניטרים, לכן, נועדו להיות עמידים ברמות הגבוהות ביותר. הם עשויים מחומרים קשיחים אשר שורדים את המגע עם המים או הלכלוך, ביניהם שיש, נירוסטה, עץ ואפילו זכוכית. קנייה של כלים סניטריים מחומרים איכותיים אלה מונעת הרבה מאד אי נעימויות.

  אתר זה הינו אתר אינפורמטיבי על מוצרי עיצוב הבית ועיצוב פנים, החל מאורנות אמבטיה, כיורי אמבט, ריצוף קרמיקה, ברזים מקלחונים ועוד...