בניית אתרים בחינם
 

רוץ ילד רוץ

 
   דף הבית
 
    דף הבית

רוץ ילד רוץ


רוץ ילד רוץ משחק רשת נפלא – לא מוכרחים לשחק בחוץ, אם קר ואם חשוך או אם סתם בא לכם תירוץ. מדובר באחד ממשחקי הרשת המענגים, שאין בהם דם ואין בהם דמעות. זה לא משחק מלחמה – זה משחק של שלום, של ילדות ושל תום. רוץ ילד רוץ משפר את הכישורים המוטוריים, את מהירות התגובה. נדרשים לעבור מכשולים – ללכת, לרוץ, לקפוץ, ללכת על התקרה ( זה כיף – כדאי לנסות ולהתנסות). ההוראות פשוטות: שימוש בחצים שמאלה וימינה, מעלה ומטה כדי לזוז ובמקש ה- X כדי לרוץ על התקרה. אם אתם רוצים לבלות שעה של כיף והנאה – זה הזמן לרוץ!

הסבר על רוץ ילד רוץ


אתם יכולים. האמינו בעצמכם. כן , גם אתה ילד. אל תתבייש. בוא תראה לכולם מי אתה, מה אתה, כמה אתה שווה. רוץ ילד רוץ המשחק תפור עליך. תוכיח שאתה יכול יותר מהר ויותר גבוה, לעבור. אין זמן להישאר במקום, חייבים לזוז. ממתין לך משחק של תנועה, של אתגר. רוץ ילד רוץ מאפשר לחוות את אחד המשחקים הווירטואליים היותר כייפים שיש ברשת. באתרי משחקים שונים כמו ice games הוא מוביל כמשחק הפופולארי המועדף. שתפו את החברים בחוויות, שחקו עמם ביחד. המשחק הנפלא רוץ ילד רוץ הוא משחק מקרב לבבות. זה אחד המשחקים המעידים על כוחה של הרשת ועל עצמתה כמזמנת חוויות אנושיות טהורות, המוענקות – זמינות ונגישות – חינם אין כסף.

רוץ ילד רוץ גם בסלולאר


גם אם אתם בדרכים, הולכים או נוסעים, מנותקים מהמחשב הביתי – אתם לא מתנתקים ממשחק רוץ ילד רוץ. בגרסת הסלולאר אפשר ליהנות ממנו כפי שאתם נהנים במחשב. על הפופולאריות של המשחק רוץ ילד רוץ יעידו משחקים המחקים אותו בשמו ובמתכונתו. עם הצלחה – כידוע – לא מתווכחים. מצטרפים אליה, מקנאים בה, מעתיקים אותה ובעיקר – נהנים ממנה. בכל רגע נתון משחקים בו ילדים ומן הסתם, אולי בהסתר (כי פאדיחה, לא נעים…) גם מבוגרים. אם אתם רוצים לדעת מדוע הילד רץ על הקיר והולך על התקרה הצטרפו גם אתם למשחק רוץ ילד רוץ ולוו אותו אל כל המקומות שרק הוא מסוגל להגיע אליהם בחן ובקלילות וליהנות מהחיים, כמוכם, כשאתם משחקים במשחק הנפלא הזה.

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים