בניית אתרים בחינם

ברוכים הבאים למיינקראפט וויקי,באתר תוכלו למצוא הכל על מיינקראפט,דברו איתנו בפורום תודה,יאנה וסיוון
ls910z17men9e7em1h21.gif 

גולשים באתר - שיווק באינטנרט


 
           |                              |
           |                              |      
            |                             |
                    

מפלצות
יש כמה סוגי מפלצות והם:
זומבי
עכביש מערות
עכביש רגיל
איש הסוף
שלד
מתגנב
מתלקח
רפש
גוביית מגמה
דג כסוף
זאב
רוח
חזיר זומבי
אנדר דרקון

וכך קרואים באנגלית:
Zombie
Cave Spider
Spider
Enderman
Skeleton
Ceeper
Blaze
Slime
Magama Cube
Silverfish
Wolf
Ghast
Zombie Pigman
Ender Dragon 

והינה הסברים על כל אחד.

זומבי-Zombie
*תמונה*
Image  

זומבים תוקפים את השחקן באיטיות, על ידי כך שהם נוגעים בהם וכך עושים נזק. כמו השלדים, הזומבים נשרפים באור השמש.
הכפרים מותקפים ללא הפסקה על ידי הזומבים בזמן הלילה, אבל השחקנים מחוייבים להגן על הכפר.
זומבים יש עור ירוק, ארובות עיניים ריקות ובגדים זהים לשחקנים ולבני האדם. הם 2 בלוקים גבוה, 1 בלוק רחב, 0.25 בלוקים עובי.

עכביש מערות-Cave Spider
*תמונה*
Blue Spider 2.png  
עכביש המערות הוא אספסוף עוינת באמצעות מודל כמו עכביש, אך עם צבע עור כחול גודל קטן יותר. הם מסוכנים יותר מעכביש רגיל, אבל בתמורה הם נדירים בהרבה עכבישים רגילים . עכבישי המערות אינם שרצים באופן טבעי, הם רק שרצים מ spawners המפלצת נמצאו במכרות נטושים. גודלם הקטן (0.7 x 0.7 x 0.5) מאפשר להם להתאים את מקומות ה-1 בלוק רחב ורק חצי בלוק גבוה כולל אלו שנוצרו על ידי לוחות, עמודי גדר ושני בלוקים המדרגות פונים זה לזה. קורי עכביש אינם משפיעים על עכבישי מערה.


עכביש רגיל-Spider
*תמונה*
Spider.png 


*אין מידע כרגע על מפלצת זו.


איש הסוף-Enderman
*תמונה*
Enderman normal.png  

 הוא 3 בלוקים גבוהה, דמויי אדם, אספסוף נייטרלי. Endermen ידועים היכולת הייחודית שלהם טלפורט להרים בלוקים.
יחד עם היכולות האלה, יש להם גם דרך מיוחדת להפוך לעורר, כמו גם להפוך לעורר כאשר הותקף, Endermen גם יכול להיות עורר על ידי שחקן בוהה בעיניים.
Endermen לעתים קרובות שרצים בסופו של דבר, עולם הבית שלהם, אבל הם עדיין דורשים רמה לנוכח 7 או פחות על מנת להשריץ. הם גם שרצים ב Overworld, אם כי לעתים נדירות לעומת האספסוף אחרים. ניתן לראות באופן קבוע בקבוצות של עד 5 בלילה.

שלד-Skeleton
*תמונה*
Skeleton.png 

השלדים הם נעו, אספסוף לעוינים לירות חצים לעבר שחקן וכל ההמון הזה לתקוף אותה. כמו זומבים, שלדים שרצים באזורים מוארים באור קלוש, והוא ישרף כאשר עומד ישירות באור השמש (כאשר השמש נמצאת 15 מעלות או יותר מעל פני הקרקע) אלא אם כן הם שוחים במים. השלד לא יבער אם לא יעמוד ישירות לאור השמש, כגון: מתחת לעץ.
מאז ההיכרות הראשונית שלהם לתוך המשחק, שלדים קיבלו עדכון AI כי אפשרה להם להיות בערך כמו "חכם" כמו זומבים, שכן שניהם היו דומים שניתנו עדכונים AI. שלדים יכול מאז ועכשיו להתחבא כאשר הם באש, והוא יכול לבצע דברים רבים אחרים כ"חכם" פעולות.

מתגנב-Creeper
*תמונה*
Creeper.png 

המתגנב הוא אספסוף עוין אשר מארב שחקנים להתפוצץ, גרימת נזק השחקן ואת הרחובות הסמוכים. שלא כמו זומבים ושלדים, מטפסים לא באש באור שמש ישיר, כלומר הם יכולים להסתובב בכל עת ללא פגע היום עד שהוא נהרג. מתגנב עדיין יהיה אגרסיבי ביום. תת קרקעי או על פני השטח, למתגנבים יהיו שרצים בלילה במקומות מוארים באור עמום עם רמת האור של 7 או פחות. הם מסוכנים במיוחד כאשר הם כמעט שקט מוחלט (למעט צעדים ורעשים השורקים שלהם כאשר להתפוצץ), והפיצוץ שלהם היא הרסנית מטווח קצר. מטפסים לברוח ובאוצלוטים אפילו להתעלם מהשחקן ולברוח כאשר הוא קרוב מדי. ההמון כבר זכה למוניטין.

מתלקח-Blaze
*תמונה*
Blaze.png 

למתלקח, המונים בעלי עור צהוב ועיניים חומות שנמצאו הולנד. הם בעיקר שרצים מן Spawners המפלצת נמצאת בעיקר בתוך מבצרים הולנד. גופם מורכב ראש בראש העמודה המרכזית של עשן, שלושה חלקים מסתובבים. כל קטע סיבוב מכיל ארבעה מוטות צהובים צפים. המתלקח יכול לעוף ולירות אש חיובים. הוא יכול להשמיע קול נשימה מתכתי.

רפש-Slime
*תמונה*
Slime.png 

רפש הוא עוין, חי, ירוק, דביק, מקפץ, וההמון נדיר יחסית בצורת קובייה המופיעים בגדלים שונים. הם מסוגלים לראות את השחקן דרך אבני מוצקים. כאשר נהרג, רפש יהיה פצול לתוך slimes קטן יותר, חוץ מרפש הקטן ביותר אשר תהיה ירידה slimeballs במקום. Slimes נמצאים רק ב -40 שכבות הנמוכות ביותר של Overworld, ורק באזורים מסוימים. Slimes יכול להשריץ בסוגים בעולם שטוחלנדיה כי הדור הוא ברמה עולמית 3 בלוקים מעל סלע האם.

קוביית מגמה-Magma Cube
*תמונה*
Magma Cube.png 

קוביות מאגמה הם האספסוף עוינים עם עור אדום שחור כהה ועיניים אדומות, כתום וצהוב נמצאו ברחבי הולנד. כאשר נהרג, הם משחררים 2-4 גרסאות קטנות יותר של עצמם, בנוסף הכדורים בניסיון, בכדומה ל-slimes. כאשר הם עוברים, הם קופצים לרגע לחשוף את מספר השכבות, לתת להם את מראה האביב וגילוי ליבת לבה רותחת מבפנים.

דג כסוף-Silverfish
*תמונה*
Silverfish.png 

דגי הכסף הם קטנים, כמו האספסוף עוינים שיש להם עור כסוף ועיניים שחורות מלהסתתר . ישנם שלושה סוגים של ביצי מפלצת: אבן, קובלסטון, ולבנים אבן ביצים מפלצת. כל אחד מהם נראה זהה בלוקים רגילים, אבל לקחת את הזמן קצת יותר לשלי מהרגיל עם גרזן, וייקח זמן ניכר פחות לשלי בלעדיו. כאשר בלוק הוא ממוקש, הדג הכסוף קופץ החוצה לפיגועים. להרוס את אבני דרך מטפסים או TNT ופשוט הורג את הכסף. בכל משחק רגיל, דגי הכסף נמצאים רק במים. אם נותר לבדו, הדג הכסוף יכול להזין מחדש כמה בלוקים, כלומר האבן, אבן רגילה, אבנים ולבנים.
נכון ל 1.0.0 (וגם קודם לכן אולי), הדג הכסוף יכול לגרום נזק למכשיר.קידוד מאחוריהם מאפשר זאת להתרחש כאשר הדג הכסוף נוגע נגן שינוי של ה-Y קואורדינטות של שחקן או דג הכסוף מתרחשת. זה יכול בקלות להרוג את השחקן, שכן - במקום מוקף - קבלת נזק גורמת לשחקן לבצע קצר "הופ", אשר נחשב שינוי Y-coord, אשר מאפשר לדג הכסוף לפגוע נגן שוב כשחקן הוא חוזר מן הופ הנזק הראשוני. בעבר, הדג הכסוף לא יכל לגרום נזק לשחקן ישירות, אך הם יכולים לרוץ לעבר השחקן ולדחוף אותם מסביב, עם נטייה להיות מעצבן ומסוכן בפוטנציה.
כאשר תקף (אך לא נהרג), עשוי לעורר הדג הכסוף אבני דג כסוף אחרים בתחום 21x11x21 גוש סביבם. זה יכול להוביל נחיל מפחיד אם יש מספיק בסביבה, ואת נחיל בלתי מבוקרת יכולים במהירות להרוס עשרות לבנים אבן בתוך מבצר. הם פורחים אחרי שהשחקן עובר מרחק קצר.

זאב-Wolf
*תמונה*
Wolf (Wild).png 

זאבים הם סוג של ההמון שניתן ברית עם נגן לאלף ופעם להיות עצמות יונקים (עם מפתח "שימוש"!, אז הם לא תוקפים אותך). הם יצורים זריזים, כפי שהם קופצים ורצים על האדמה ולשחות באגמים ואוקיינוסים. הם ילחצו על עצמם להתייבש כאשר הם מגיעים לחוף אחרי שחייה או אם רטובים מגשם, או לבוא אחרת במגע עם מים. זאבים הם 1 בלוק בגובה, 2 אורך, ו 1 רוחב (1 X 2 X 1).
כמו רוב האספסוף, זאבים פגיעים מחנק טביעה, נפילה, צור קשר עם קקטוסים או לבה, והם ינקטו נזק מלהיות באש או לבוא במגע עם תקיפת האספסוף עוינים.

רוח-Ghast
*תמונה*
Ghast.png 

Ghasts גדולים מאוד כמו מדוזה וכמו האספסוף הזה גורם לה לצוף באוויר ולירות כדורי אש לירות מפיותיהם. גופם 4.5 בלוקים גבוה, 4 בלוקים רחב, 4 בלוקים קוביות עבות עם 9 זרוע דמויי גפיים תלויים מלמטה. הם הופיעו לראשונה עדכון ליל כל הקדושים. Ghasts מסוגלים שרצים מעל בלוק הלא שקוף כלשהו הולנד, כל עוד יש מספיק מקום (5 * 5 * 5 שטח נדרש כדי להשריץ) והמשחק אינו במצב שליו.


חזיר זומבי-Zombie Pigman
*תמונה*
Zombie Pigman.png 

חזיר זומבי הוא אספסוף סדיר כי מוליד באופן טבעי הולנד ומופיע Overworld כאשר ברקים בתוך 3-4 בלוקים של חזיר, שהוא נדיר מאוד. כמו זאבי בר, חזיר זומבי הם לא עוינים בהתחלה, אבל כל חזיר זומבי באזור יתכנס על שחקן אם חזיר זומבי אחד הוא הותקף. זה חל רק על השחקן: האספסוף שמפעיל זומבי חזיר יכול רק להיות מותקפים על ידי החזיר זמבי הספציפי.

אנדר הדרקון-Ender Dragon
*תמונה*
EnderdragonFlying.gif 

מאמר זה הוא על המאפיה של הבוס בסופו של דבר. על הביצה הדרקון של אנדר, ראו ביצת דרקון.
אנדר הדרקון

מקוות שעזרנו,
הצוות.
zrle07f5m8yh9vikzcai.gif 
•הוכן ע"י יאנה,אין להעתיק,תודה•
כל הזכויות שמורות לצוות מיינקראפט וויקי (C)
אסור להעתיק כלום דבר מהאתר הזה!
אנא שמרו על החוקים,
צוות מיינקרפאט וויקי.

©2012-2013©