בניית אתרים בחינםקבוצת הראל סחר - אוהד הראל
יבוא / יצוא 

   דף הבית    אודותינו    שירותינו    שאלות ותשובות    צור קשר    האם אתה יבואן???
 
    דף הבית
    אודותינו
    שירותינו
    שאלות ותשובות
    צור קשר
    האם אתה יבואן???
    יבוא יצוא ואינטרנט


קבוצת הראל סחר – ייבוא ושיווק

היום, בעידן של גלובליזציה, העולם העסקי מאופיין בתחרות תמידית המציבה בפנינו מדי יום אתגרים חדשים. אתגרים אלו מאופיינים בצורך לאתר מקורות יבוא חדשים ואטרקטיביים יותר.

בין אם מחפשים להחדיר מוצר אלקטרוני חדיש, או בין אם מעוניינים להוזיל את משחק ההרכבה שאתם מוכרים, תמיד יש חלופה...

 

אוהד הראל, העומד בראש קבוצת הראל סחר, מוביל צוות יזמים והינו בעל ידע רב וניסיון במגוון מוצרים אשר כבר חדרו לישראל בהצלחה.

הקבוצה עוסקת ביבוא ושיווק בישראל תוך שהיא מייצגת בלעדית חברות של ספקים מהמובילים בעולם.

במשך עשר שנות פעילות פיתח אוהד הראל קשרים מסחריים ברחבי אירופה והמזרח הרחוק בפרט, וברחבי העולם בכלל, המאפשרים לקבוצה לאתר מוצרים איכותיים בעלות נמוכה אשר בקלות יכולים לחדור לשוק בישראל ואף להוות תחרות למוצרים קיימים.

 

בעקבות הידע והניסיון שרכשה הקבוצה במשך עשר שנות פעילותה, יכולת זיהוי הצרכים של השוק הישראלי ויצירת פתרונות יצירתיים ליזמים מתחילים, פיתחה הקבוצה הצלחה המבוססת על קשרים חובקי עולם, שירות לקוחות מצליח בשוק הישראלי, ושיווק מוצרים בהתאמה לגבי איכות המוצר ומחיר המוצר.

 

אוהד מזמין אתכם, ליצור קשר ולברר, על כל מוצר קיים אשר חסר לכם המידע עליו, עלויות ומקום ייצור, או בדיקה על מוצר אשר חשבתם עליו ואתם מעוניינים לדעת אם קיים ואם כן איך לייבא, מהשלב הראשוני של איתור המוצר, דרך בקרת איכות המוצר, שינוע שלו ממדינת הייצור לישראל, ועד לקבלת רעיונות שיווקיים לצורך החדרת המוצר בשוק הישראלי.

כמו כן, דואג אוהד הראל וקבוצת הראל סחר ללוות ולייעץ בכל הקשור להוצאת אישורים מתאימים מהמשרדים השונים, והשגת מסמכים הקשורים בייבוא המוצר לארץ, בדיקות ורישום תקנים ישראלים, אישורי משרדי ממשלה שונים, אשר "לפעמים" נתקלים בבירוקרטיה...

ליווי בתחום עמילות המכס, לצורך שחרור המוצרים מהנמלים השונים בארץ וכמובן חישוב פיננסי ועלויות כולל של כל תהליך הייבוא עם משרד רו"ח והנהלת חשבונות הבודק כדאיות כלכלית ואף מלווה את כל נושא המיסוי.

 

אז אם קיים בכם הדחף היזמי, או נכנס בכם החיידק להרויח כסף ממוצר שראיתם ואתם בטוחים שזו המקפצה להתעשרות, קבוצת הראל סחר ואוהד הראל מבטיחים לספק לכם את כל התשובות...

כשאנו רואים איך מוצר חדש מגיע להשקה בישראל ואנחנו לא מבינים איך מישהו אחר חשב על זה, ופתאום המוצר נהיה היסטרי? זה ייבוא וסחר בינלאומי, כמו למשל סיפור ה"פוגים", אני, אוהד הראל זוכר צעצוע לילדים שכל מי ששמע על ההתמכרות של הילדים לצעצוע לא האמין, בשל הפשטות  של המוצר סיפור ידוע נוסף המתקשר לייבוא זו היונדאי, רכב זול המיוצר בדרום קוריאה, וכאשר לפני מספר שנים יבואן רכב החליט להשקיע בייבוא של רכב זול,אוהד הראל זוכר שביחס למחירים שרכבים נמכרו באותה תקופה, היונדאי נמכר ממש בזול, אז ההחלטה היתה מכירה זולה ורווח ב"מסה" גבוהה, החלטה עסקית מצוינת... מוצר נוסף אותו אנו אוהבים להזכיר הנו מוצר המתקשר לתחום הקמעונאות, אוהד הראל הצליח לייבא ביבוא מקביל לישראל טיטולים של האגיס במחירים הרבה יותר נמוכים ממחירי השוק וזהו סיפור הצלחה פנומנלי שכן טיטולים זהו מוצר צריכה יקר ובעל דרישה יומיומית, ועל כך החדירה לשוק היתה קלה ומהירה.
כל הזכויות שמורות לאוהד הראל    
SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5