בניית אתרים בחינם

 
ברוכים הבאים לאתר של gta vice city!
   דף הבית    משחקים    קודים לgta vice city    צור קשר    gta vice city להורדה!!!!!!!!!!    עלילת gta vice city
   סקינים לgta vice city    על טומי ורסאטי
 
    דף הבית
    משחקים
    קודים לgta vice city
    צור קשר
    gta vice city להורדה!!!!!!!!!!
    עלילת gta vice city
    סקינים לgta vice city
    על טומי ורסאטי

בסרטון הפתיחה של המשחק, מוצג סאני פורלי, חבר במשפחת הפשע פורלי מהעיר הדמיונית ליברטי סיטי (Liberty City, גרסת המשחק לניו יורק) המשוחח עם מספר שותפים על שחרורו מהכלא של הרוצח וסוחר הסמים טומי ורסטי. הם מחליטים לשלוח את טומי לעיר וייס סיטי (Vice City, גרסת המשחק למיאמי) תחת פיקוחו של עורך הדין קן רוזנברג.

משימתו הראשונה של טומי בהגיעו ל-VC היא לבצע עסקת סמים עם ויקטור ואנס (מהמשחק וייס סיטי סטוריס) באי, אבל עסקת סמים זו משתבשת בשל מארב של אנשיו של ריקרדו דיאז - שהורגים את ויקטור וכל מי שנמצא שם, פרט לטומי וקן רוזנברג. טומי נאלץ לברוח מהמקום במהירות ומאבד את הסמים והכסף. מעסיקו, סאני, לא מרוצה מכך, ודורש ממנו להשיג את הכסף שאבד (שני מיליון דולר) בעסקה. לכן, טומי נאלץ לעבוד עבור הדמויות המשמעותיות בפשע המאורגן בעיר על מנת להשיג את הכסף לסאני.

בתחילה, טומי עובד עם קן ובאותו זמן הוא פוגש את הקולנל קורטז, את בתו ואת אייברי קרינגטון שמכירים לו אנשים מהעולם התחתון ונותנים לו מאוחר יותר עבודה. הסיפור מסתבך כאשר טומי פוגש את לאנס ואנס, שהוא שותף שלו בחלק מהמשימות. באחת המשימות שקורטז נותן לטומי, הוא ולאנס הולכים לשמור על עסקת סמים עם הקובנים אך הכנופיה מהאיטי משבשת את העסקה וטומי נשלח להרוג את מי שגנב את הכסף ולהחזירו לדיאז. כתוצאה מכך, טומי מתחיל לעבוד בשביל ריקרדו דיאז, ומקבל גישה לחלק המערבי של העיר. מאוחר יותר, דיאז חטף את לאנס, ולאחר שטומי משחרר אותו לאנס מגלה שדיאז הרג את אחיו ויקטור, ושניהם הורגים את דיאז וטומי לוקח לו את הבית. יחד עם לאנס, אייברי וקן רוזנברג הם משתלטים על צמרת עולם הפשע בעיר - שעד כה היה בה דיאז. אחרי שהוא קונה מקומות שונים בעיר, ומתחבר אל אנשים כמו: קנט פול, מיצ'ר ביקר, אומברטו רובינה, פיל קסידי ואונטי פאולט, הוא עובד בשבילם ומבצע עבורם משימות שונות. לבסוף, טומי מגלה שלאנס וסאני בגדו בו, והוא הורג את שניהם. בכך טומי נוקם בלאנס שמסתבר שהוא זה שגרם להפללתו של טומי ושליחתו לכלא.

[עריכה]וייס סיטי

המשחק מתרחש בעיר "וייס סיטי" (גרסה וירטואלית של מיאמי - השם הושפע כנראה מהסדרה "מיאמי וייס"). העיר מתוארת כעיר של סחר בסמים, ומסתובבים בה אנשים רגילים מן השורה (כביכול) לצד טיפוסים מפוקפקים שונים: מאפיונרים, חברי כנופיות שונים, סוחרי סמים, הומלסים, זונות, ואנשי עסקים מושחתים בעלי קשרים בעולם התחתון. העיר מונה מיליון ו-800 אלף תושבים (כך טוענת חוברת ההוראות של המשחק). כיוון שהעיר שוכנת באזור טרופי, מזג האוויר בה נוח למדי - בניגוד לליברטי סיטי.

מבחינה מבנית, העיר מחולקת ל-2 איים (בדומה למיאמי במציאות) המחוברים ביניהם באמצעות גשרים - האי המזרחי, המכונה "חוף וייס סיטי" בו השחקן מתחיל את המשחק, והאי המערבי - "העיר וייס סיטי" שנפתחת בפני השחקן לאחר משימת עסקת הסמים עם קורטז ודיאז. בעיר יש ארבעה בתי חולים וארבעה תחנות משטרה (אליהם השחקן נשלח כאשר הוא מת או נעצר, בהתאמה), כמו כן תחנת כיבוי אש אחת ובסיס צבאי אליו השחקן נשלח לפרוץ באחת המשימות.

בעיר יש משפחות פשע וכנופיות רבות: משפחת ואנס ומשפחת מנדס היריבה, הכנופיה של דיאז, כנופיית האופנוענים, כנופיית הקובנים, והכנופיה של האיטי. ברחבי העיר פזורות 35 משימות חיסול צדדיות (Rampages) בהם השחקן צריך לחסל מספר מסוים של חברי כנופיות בפרק זמן מסוים 

  אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר
אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר
אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר
 
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים