בניית אתרים בחינם
   כרטיסים לניקי רומרו | NIcky Romero Tel aviv Tickets    Nicky Romero Tickets    Dimitri vegas & Like mike
דימיטרי ווגאס ולייק מייק , ניקי רומרו ! ההופעה בישראל
(כרטיסים להופעה של ניקי רומרו ודימיטרי ווגאס ולייק מייק , nicky romero in tel aviv , dimitri vegas & like mike in tel aviv)

שתי ההפקות הגדולות ביותר שהיו בשנים האחרונות בישראל – ביומיים שלמים של חוויה מוזיקאלית אמיתית !

ההופעות יערכו בתאריכים 13.5.2013-14.5.2013 בגני התערוכה בתל אביב בהפקת ענק של חברת Tunez שהפיקה גם את האירוע האחרון של הארדוול בישראל

והראשון,או יותר הנכון הראשונים הם הצמד הדגול דימטרי וגאס ולייק אחרי שכבשו כל עמדה אפשרית בעולם, הצמד מגיע גם לישראל.
אחרי מופע ההופעות הראשון שלהם בצפון אמריקה בנובמבר 2011 האחים בישרו על שני מסעות הופעות שידהימו את כל אמריקה.
דימיטרי וגאס ניקי רומרו כרטיסים

הצמד הפך להיות בין הזוגות המבוקשים ביותר בקהילת המוזיקה והדייג'ים בפרט.
בתוך שנתיים מפריצתם החלו לעבוד הצמד עם האנשים הגדולים ביותר בתחום,וכבר ב2011חברת ההפקות T&ID עקבה אחריהם והציעה להם להיות אחראים על התחלתו של מופע הטומרולנד בבלגיה. וכמובן שהם נענו בחיוב,שנה אחריי הציעו להם לחזור לטומרולנד בתור מופע מרכזי,עם כל הרעש שהיה על הערב הזה אתם כבר יודעים את התשובה שלהם..

ככה זה נראה , לפחות לעכשיו סיפור הצלחה של ממש של שתי אחים בלגים צעירים , אל לנו לשכוח שהם רק בתחילת דרכם וכל מה שהם עברו אלו רק נקודות זכות לעתיד  ואנו נשמע מהם עוד הרבה מאוד בעתיד.
בשנים האחרונות הצליחו הצמד כמעט בכל יבשת אפשרית בעולם – אסיה , אירופה , אפריקה , אמריקה וזכו למיליוני מעריצים סביב העולם – ההופעות שלהם נחשבות לפופלריות ביותר בכל מדינה שהם מופיעים בה ונחשבים " למופע של השנה "
הכרטיסים לדימטרי ווגאס ולייק מייק נגמרים מהר מאוד , ולכן כדאי לכם למהר ולפעול להשגת הכרטיסים ! SOLD  OUT אמור להגיע בקרוב.

טוב כרגיל ,Tunez לא אוהבת להביא רק 2 אומנים, היא אוהבת לפרגן . ועם הצמד הבלגי יגיע עוד אומן מדהים –  ניקי רומרו !

ניקי רומרו מגיע לישראל 14.5.2013


ניקי רומרו נשם את האוויר הראשון שלו ב6 בינואר 1989 , ניקי רומרו הוא דיג'יי ויוצר בעשרות סגנונות הבולטים מבניהם: האוס מוזיק , דאנס ,טכנו, אלקטרו הוא עובד וזוכה לתמיכה רבה מעשרות אנשים רבים בתחום הבולטים מבניהם : טיאסו , פרדה לה גרנד , סנדר וואן דורן , דוד גואטה, אבייצ'י ורבים אחרים. בשנת 2012 ניקי רומרו זכה להצלחה הגדולה ביותר בחייו לאחר ההקלטה שלו "טולוז" וזכה להיות בין 10 הלהיטים הגדולים ביותר של MTV לשנת 2012!
בין הסינגלים הבולטים שלו יש את " I Could Be The One" שהוציא ביחד עם אבייצ'י וזכה להצלחה באדיר בכל אירופה בעיקר בבריטניה שזכה למעלה מ10 מיליון הורדות בלעדיות.
הכרטיסים לניקי רומרו נגמרים מהר מהופעה להופעה , ומגיעים לsold  out בזמן מטורף,
ניתן לרכוש כרטיסים לניקי רומרו אונליין באתר של ShuSha Tickets. או בלינק www.Nicky-romero.co.il


http://www.nicky-romero.co.il/