בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
 
 
 
 

 

פרסום ראשון של אתר "רדיו קול דימונה 106 FM "

הסיפור שעוד לא סופר

חבלן המשטרה גלעד בסטיקר מדימונה הועלה בדרגה יחד עם קובי מור.


שלום בר-אבי.

בבית משפחת בסטיקר בדימונה אווירת חג. המשפחה גאה מאוד בבן היוצא מיחידה מובחרת בצה"ל, והוא היה השוטר הראשון שירה ירייה אחת לגופו של המחבל השני שניסה להפעיל את חגורת הנפץ. אליו הצטרף קובי מור שנטרל את המחבל בעוד מספר יריות. חדשות אתר "רדיו קול דימונה" גאה לחשוף את התמונות מהטקס בה הועלו בסטיקר ומור, ופרטים ראשונים על הגיבור הדימונאי.

 

הגאווה הדימונאית

רס"ר גלעד בסטיקר תושב דימונה בן 28, איש מודיעין בעברו ששירת ביחידה מובחרת במחוז הדרומי ועבר למערך החבלה לפני כחצי שנה. בסטיקר משרת כחבלן אחראי בגזרת דימונה. במעמד הענקת הדרגות אמר המפכ"ל, רנ"צ דודי כהן כי: " מדובר באירוע של ניסיוןnhzhznwymktj.jpg פיגוע כפול אשר טופל במקצועיות ראויה לציון, ואומץ הלב שהפגינו מנעו אסון גדול יותר ". עוד הוסיף המפכ"ל כי: " כל מפגש של שוטר עם מחבל מחייב את נטרול המחבל ומניעת פגיעה באזרחי המדינה וזהו מענה של משטרת-ישראל בכל תרחיש טרור. האירוע בדרום הוכיח שיש לנו שוטרים מקצועיים וכי השוטרים ושוטרי מג"ב הם השכפ"ץ של המדינה". מפקד המחוז הדרומי, ניצב אורי בר-לב אמר כי: " מקבלי הדרגות נהגו באומץ, נחישות ותבונה ומנעו פיגוע גדול יותר שתוצאותיו יכלו להיות הרות אסון". עוד הוסיף כי: " תושייתם ופעילותם הייתה כמצופה מהם – הם גיבורי היום". כפי שפורסם, ביום שני-03.02.2008  הגיעו שני מחבלים מתאבדים למרכז מסחרי בדימונה. אחד המחבלים הפעיל את חגורת הנפץ והתאבד. וכתוצאה מכך נהרגה אזרחית ושבעה אזרחים נפצעו באורח בינוני. לאחר הפיצוץ הראשון אותר מחבל נוסף, אשר נשא על גופו חגורת נפץ.

בסטיקר ומור יוכרזו בקרוב כ - יקירי העיר דימונה.

רפ"ק קובי מור נקלע לאירוע שבו מחבל מתאבד הצליח לפוצץ את עצמו (שני-04.02.2008), בפיגוע במרכז המסחרי בדימונה. מחבל שני ועליו חגורת נפץ נורה בראשו ונהרג במקוםnhzhznwymktj.jpg, בידי רפ"ק קובי מור. גופות המחבלים נשארו בזירת האירוע שעה ארוכה עד שחבלני המשטרה ובהם גלעד בסטיקר הצליחו לנטרל את חגורת הנפץ שהייתה על המחבל השני, החגורה שלא התפוצצה. מדובר כאמור, בשני מחבלים מתאבדים כשרק אחד מהם הצליח להפעיל את המטען ואילו השני נהרג כשעמד בסמוך למחבל המתאבד ונורה בידי קצין משטרה מיחידת 'מגן' של המחוז הדרומי שירה במחבל והרגו בטרם זה הצליח לפוצץ עצמו עם חגורת הנפץ. רפ"ק קובי מור, יליד אשקלון, הינו בנו של תנ"צ אפי מור, מפקד משטרת ההגירה, בעברו מפקד מרחב לכיש ומפקד מרחב שמשון שבמחוז הדרומי. רפ"ק קובי מור רווק בן 34, שעבר להתגורר בבאר-שבע בתוקף תפקידו כמפקד יחידת 'מגן'. רפ"ק מור מונה לתפקידו עם השקת היחידה לפני כחודשיים. אל יחידת 'מגן' הגיע רפ"ק מור משירותו ביחידה המרכזית של מרחב הנגב.

מלשכתו של ראש העיר מאיר כהן נמסר ל רדיו קול דימונה 106  FM כי בימים הקרובים יוזמנו בסטיקר ומור ללשכת ראש העיר ובמעמד כל חברי מועצת מנהלי האגפים אישי חינוך, וכלי התקשורת העיר, ובמליאת העירייה יוענקו להם מגנים ותעודת הוקרה ויוכרזו כיקירי העיר.

התמונות הם באדיבות תמיר אבטבי: דוברות מחוז דרום משטרת ישראל.
 
 גולשים באתר - שיווק באינטנרט
הוסף את האתר למועדפים | קבע את האתר כעמוד הבית