בניית אתרים בחינם

 
    דף הבית
    האגדה
    מקור ההשראה
    על האנשים
    איפה ומתי
    חסויות
    תודות
    הנגנים מברמן
    מתוך המחזמר
    עוד מתוך המחזמר
    ועוד מתוך המחזמר
    הקדימון
    על הדמויות
    על העיר ברמן
    להקת אוחזי הנוצות
    רדיו ברמן מציג:
    אנחנו לא לבד
    מעריצים מציירים ברמן
    רינגטונים להורדה
    טפטים להורדה
    המוזיקאים מברמן - הקומיקס
    הביצים של המלך
    יומן ההפקה
    המצוד הגדול
    משחק התפקידים מברמן
    ?No Hebrew
    צור קשר
    הפורום שלנו

על הדמויות

ארבע חיות מדברות המקימות להקה מתוך שותפות אמיצה, טרובדור ונסיכה המתאהבים זה בזו, מלך רגזן המערים קשיים על כל הסיפור, קצת יער, קצת שודדים, עד שבסופו של דבר, בעזרת החיות רבות התושיה כולם חיו באושר ועושר עד העצם. סיפור פשוט, נכון?

 

אז זהו, שלא בדיוק...

 
 
חמור

בילדותו עבר בכפר מגוריו קרקס נודד. החמור הצעיר הוקסם מהלהטוטים שחיות הקרקס מבצעות (במיוחד הפיל והסוס) אך היות והוא בכלל לא דומה לפיל, ניסה להתקבל לקרקס כסוס פעלולים. תשובתם השלילית של אנשי הקרקס (שלעגו לו ואמרו לו שמקסימום הוא יכול להיות פוני בקרוסלה) גררו את החמור לדכאון עמוק. באקט של יאוש הוא פנה אל המוזיקה השחורה בטענה: "זה רק כי אני אפור".

 

חתולה

נולדה וגדלה על שטיח פרסי, שם נחשפה למוזיקה, ובמיוחד לג'אז רך ומלטף. עברה שנות התעללות רבות שכללו שימורי טונה וגבינות דלות שומן. פניותיה לצער בעלי חיים ולכוכב נולד העלו חרס. נראיתה לאחרונה כשהיא נודדת בדרכים בחיפושים ארוכים אחר הכרית האולטימטיבית.

 

כלב

חיי הרחוב הקשים של הכלב הפכו אותו לציני ומר. חיי כלב. ככה זה. לאחר שנים בהן סבל מקור ואיש לא זרק לעברו ולו עצם אחת לרפואה, עכשיו, זה רק הוא, הקונטרבאס, והקצב.

 

תרנגול

עוד מהיותו אפרוח נמשך לאור הזרקורים (ולדברים נוצצים בכלל, אבל זה כי הוא גודל על ידי עורבים מאמצים). התפרסם בעיקר בזכות להקתו "אוחזי הנוצות". נטש את הלהקה עבור קמפיין מצליח לשוקו. מאז הוא נודד בדרכים, ומחפש את הפריצה הגדולה.