בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

                               

                           
                                  ברוכים הבאים
 
 
    דף הבית
    בדיחות בלונדניות
    תמונות מצחיקות
    תמונות מכוניות יפות
    פורום
    צור קשר
    תמונות של מפורסמים
    ארצות
    תמונות
    סמליקים עם מכוניות
    מזלות
    חלומות
    פינת icq
    אלופה
    חתימות
    ABC
    פיקסלים
    משהו לביצפר
    אבני מזל
    מה לעשות במעלית?
    פוקה
    סמיליקים
    סנופי
    גם אני
    מנצנצים
    דובים וכבשים
    עמוד סגול
    עמוד אדום
    עמוד כתום
    עמוד צהוב
    עמוד ירוק
    עמוד כחול
    עמוד אפור
    תעתועי ראיה
    מפרידים
    אנימציות מיקי
    אנימציות קופים
    אנימציות צפרדעים
    אנימציות טבע
    אנימציות ג"ירף וזברה
    אנימציות דולפין
    אנימציות פלים
    אנימציות צפורים
    אנימציות ינשוף
    אנימציות פרפרים
    אנימציות חתולים
    אנימציות כלבים
    אנימציות חרקים
    אנימציות פרחים
    אנימציות תינוקות
    אנימציות מצחיקות
    אנימציות נעלים
    תירוצים למורה
    שמות מצחיקים
    פינה מדליקה :]
    wwe
    רואלדיניו
    30 דרכים לעצבן שוטר
    משהו יפה:]
    שחקנים של כדורגל
    שחקנים של כדורסל
    סדרה האי תמונות
    פרטים :]]]
    תאריךי לידה מפורסמים
    השיר שלנו תמונות
    דמויות של השיר שלנו
    מילים של שירים
    סמלים
    פינגווינים חמודים
    תמונות מפחידות
    תמונות של אהבה
    תמונות של קופים
    תמונות של ידיים
    שמות מקושטים
    תמונות רן דנקר
    רקעים של כוכבים
    רקעים של מזלות
    רקעים של ציורים
    רקעים של כלבים
    רקעים של חתולים
    רקעים של מכוניות
    רקעים של קומיקס
    רקעים של גלישה
    תמונות של אבריל
    חתימות של ילדים
    תמונות של אנימה
    רקעים של אנימה
    סמלים של מכוניות
    היי סקול מיוזיקל
    דני הוליווד
    תמונות ספורט
    תמונות מפחידות
    תמונות אהבה
    עוד פיקסלים
    תינוקות חמודים:]
    נארוטו :}
    אינויאשה
    פטיטו
    תמונות של עניים
    אנה מונטנה
    קללות בכל השפות
    ריאנה :]]]
    eminem
    jonas :)
    סיפורים עצובים
    משפטים חכמים
    משפטים ליומן
    משפטי אהבה
    חתימות של השיר שלנו
    תמונות של כלבים
    פינת בעלי חיים
    המשך פינת בעלי חיים
    רקעים
    תמונות מדיהימות
    עוד תמונות מדיהמות
    עוד פיקסלים
    תמונות מגניבות
    תמונות
    כמעט מלאכים
    בדיחות חחחחחח..
    מייקל גקסון [ז"ל]
    פרצופים מצחיקים
    ציורים....:]
    בדיחות מגעילות P:
    הכנה לכיתה א
    בדיחות שונות חחח...
    בדיחות עדות חחח...
    תמונות של גשם!!!!!
    טקן 6 מגניב ......
אבני מזל!!
 
 

גארנט:
מחזקת ביטחון עצמי וטובה לאנשים ביקורתיים. מגבירה דמיון, מקלה על סיוטי לילה ומסייעת בזכירתם של חלומות. מחזקת, מטהרת ומעניקה אנרגיה מחודשת למערכת הגופנית ולמערכת הדם. מחזקת גוף חלש. פועלת על מערכת העצבים שלאורך עמוד השדרה, לכן יעילה מאוד בהקלה על כאבי גב וכתפיים.
סיטרין צהוב:
מוכרת כאבן השפע, כיוון שהיא משפיעה באופן חיובי על תחומי החינוך, העסקים, הקניות והיחסים הבינאישיים. מסייעת בפתרון בעיות משפחתיות וחברתיות. מחזקת יצירתיות, פיתוח אינטואיציה ואינטלקט. מעלה בטחון עצמי ושאיפה. מעניקה תחושת אופטימיות, מרחיקה כעס. טובה למערכת העיכול.
רוז קוורץ:
אבן האהבה. מעניקה ביטחון עצמי, אהבה עצמית ואהבת הזולת. מסייעת בהבנת האהבה ומרפאה צלקות רגשיות. משפרת יצירתיות, משרה נינוחות, מסייעת בפתרון בעיות. מלמדת את האוחז בה לקבל ולהעניק אהבה. מחזקת את הלב, הריאות והכליות.
סנדלית כחולה:
מחזקת בטחון עצמי. טובה להגברת הזרימה והתקשורת, מרגיעה. מעניקה הרמוניה ואומץ. מאזנת ומחזקת את בלוטת התריס. מקלה על אלרגיות.
דולומיט:
הדולומיט מביאה את הגוף לשלווה פנימית, מעודדת ומעוררת חידוש תאים בגוף ובנוסף לפעילותה לאיזון אנרגיות בגוף, טובה הדולומיט לחיזוק עצמות חלשות, שיניים חלשות וציפורניים שבירות. הדולומיט קשורה לאזור הבטן התחתונה ועוזרת לאזן את הצ'קרה הראשונה.
דיופטז:
הדיופטז היא אבן הקשורה לצ'קרת הלב, היא מאזנת ומחזקת אזור זה. היא מטהרת את האזור ועוזרת בכוון של מודעות גבוהה יותר וגלגולים קודמים, יכולת התמודדות עם בעיות עבר והסתכלות לעבור העתיד. ביכולת הדיוטפז להקל על כאבי ראש וכאבי החלמה מניתוחים.
צ'רוייט:
הצ'רוייט מביאה אותנו למצבי האמת הפנימית העמוקים ביותר ולכן מעולה לאהבה ללא תנאים. היא מנקה תחושת אשם ופחד. היא מחזקת את צ'קרות הכתר והלב וכך עוזרת למערכות יחסים. היא מרחיקה אנרגיות שליליות תוך חיזוק הבטחון העצמי והחלשת הפחדים שבתת מודע מחלישים אותנו ומונעים מתו אהבה לאחר.
סרפטיין:
הסרפטיין מחזקת את הגב, מסייעת לבעיות שיער ומאזנת את רמות הסוכר, לכן טובה מאוד לחולי סוכרת. הסרפטיין משמשת בהקלה על חזרה לגלגולים קודמים של הנפש.
וולפנייט:
אבן הוולפנייט מעודדת חיבור לאני הגבוהה ולהתפתחות רוחנית. הוולפנייט מצוינת לרוצים להגיע למודעות גבוהה ולעבור ממצב פיזי למצב רוחני גבוהה.
יולקסייט:
היולקסייט היא אבן שקופה כאשר התכונה הפיזית שלה דומה לזכוכית מגדלת. היא מקלה על ראיה לקויה וכמו כן עוזרת במציאת פתרון לבעיות שונות. היולקסייט מגבירה את הראייה וההבנה של האחר ועוזרת למודעות עצמית גבוהה. היא מחזקת ומגבירה את הדמיון והיצירתיות ולכן טובה לאנשים הזקוקים למעוף ויצירתיות בעבודה.
קוורץ:
אבן הקוורץ מטהרת ומעניקה אנרגיה לגוף הפיסי והמנטלי. היא מסייעת בפתיחת העין השלישית ותורמת להתפתחות המודעות. ניתן להשתמש בקוורץ כדי לשמר אנרגיה והישגים רוחניים. היא קולטת אנרגיה מהיקום ומעבירה אותה לאני הפנימי. מגבירה תחושות ומחזקת כוחן של אבנים אחרות.
אוונטורין:
בעלת אפקט עדין המשפיע על איזון האנרגיות וחיזוק אנרגיות חיוביות, מתאימה במיוחד לאנשים צעירים, מרגיע לחצים, אינטואיציה והתמודדות עם מצבים בה חסמים רגשיים עומדים בפנינו ומונעים מאתנו החלטות עצמאיות.
קונזייט:
הקונזייט מעניקה לנו את אחת האנרגיות הטובות ביותר והעדינות ללב. היא עוזרת ומחזרת את תחושת האהבה ומביאה אותה לרמות הגבוהות ביותר. מחזקת בטחון עצמי ומגבירה את האושר הפנימי ואת אהבת הסביבה. לאבן יכולת צמצום קמטים וסיוע לבעיות עור שונות, לכן מומלץ להשרות את האבן במים ולאחר מכן לשטוף את הפנים במים שהושרו עם הקונזייט.
פרינהנייט:
הפרינהנייט מגבירה אנרגיות והגנה והיא מחזקת את יכולת התקשור, הנבואה וראיית הנסתר אצל האחר. היא מעודדת מצבים זכרון חלומות ויכולת הבנת החלום כמשל למצבי החיים.
אלבסטר:
אלבסטר היא אבן הטובה לביצוע מדיטציה, היא מקלה בתקופות לחץ ועוזרת לאזן את הצ'קרות, היא מעודדת שיתוף פעולה בין אנשים, משרה אווירת סלחנות, רוגע ומתאימה למקומות בהם אנשים נפגשים לקבלת החלטות וסיעור מוחות.
אמבר:
אבן האמבר עוזרת ליכולת קבלת ההחלטות ושיפור הזיכרון, מחזקת ומייצבת את אזור הבטן. לאבן העתיקה שנוצרה משרף עצים שהתאבנו, היה תפקיד מרכזי בתרבויות עתיקות. היוונים והרומאים נהגו להניח אבני אמבר סביב המתים, להבטחת אושר לאחר המוות הפיזי, והרומאים עשו שימוש באבן האמבר להפקת אבקת קטורת.
האמבר מזוהה עם בני המזלות האסטרולוגים גדי ואריה.
אגת - אש:
האבן שמקורה במקסיקו, מעודדת עשייה, החלטיות, ומשיכת המשתמש בה לקידום משימות ואתגרים. האגת-אש מחזקת את תחושת הסיפוק והביטחון העצמי וכמו כן ביכולתה לסייע בטיפול בבעיות של זרימת דם, איבוד כוון ורצון לעשייה.
ספיר:
הספיר היא האבן השניה בקשיותה בטבע, אחרי היהלום. צבעי אבן הספיר הם רבים וכוללים את כל הצבעים (פרט לאדום). לאורך היסטוריה השתמשו גורמים שונים באבן הספיר: מלכים השתמשו בה להגנה, הכנסייה כאבן המבטאת את השמיים וקוסמים ומכשפים אוהבים לשליטה ברוחות ובישויות חיצוניות.
אבן הספיר משפרת מצב רוח ומקלה במצבי דיכאון וייאוש, יוצרת איזון ויציבות, מחזקת את החוכמה הפנימית והרוגע הנפשי, ומסייעת בניקוי רעלים מהגוף.
פרידות:
הפרידות היא אבן שהיה נהוג ע"י הרומאים לענוד אותה כסגולה כנגד עין הרעה ואנרגיות שליליות. האבן נחשבת למחזקת זוגיות וטובה לאהבה, מוסיפה אושר ושמחה לחיים. היא מחזקת קשרים בינאישיים לקויים ועוזרת בהגברת האהבה לאחר. בשעת מדיטציה היא מגבירה את היכולת האינטואיטיבית.
לברדורייט:
אבן הלברדוריט מכונה גם "היכל הכוכבים", משום שכאשר מביטים באבן זו מבעד לאור רואים שלל צבעים מרהיב. אבן הלברדורייט משמשת מטפלים רבים לטיהור אנרגיות וראייה אינטואיטיבית נקיה וטהורה יותר.
אבן הלברדורייט מומלצת לאלה המעונינים לראות את הצדדים הנסתרים של החיים ומעניקה אושר ושמחה, מקלה במצבי לחץ, מגבירה את יכולת הריכוז ואת היכולת לחיות בשלווה עם הסביבה תוך הענקת הגנה.
פלורייט:
הפלורייט היא אבן נהדרת ומקור שמה הוא "זרימה".
הפלורייט משרה אווירה רגועה ולכן מומלצת בזמן מדיטציה כאשר אחת מתכונותיה הרבות היא העזרה ליכולת הריכוז, איזון וכוון אנרגיות. אבן הפלורייט שימשה את הרומאים לייצור תכשיטים, כלים וקישוטי בתים.
חלקים מסויימים באבן זו משמשים את תעשיית משחות השיניים לייצור פלואוריד ולכן אבן זו עוזרת לבעיות דנטליות שונות כגון: בעיות באמייל, טיפול בחניכיים פגועות, חיזוק עצמות וכן הקלה במקרים של כאבים ראומטיים.
טופז:
הטופז היא אחת מהאבנים הידועות והוותיקות בעולם. אבני הטופז שמשו את המצרים להגנה וסימלו את אל השמש, היוונים השתמשו בה להענקת כח וכקמע כנגד רוחות רעות. טופז משמשת להרחקת עצב והרגשת דיכאון, הגברת יצירתיות, הענקת אנרגיה טהורה וחיזוק האהבה העצמית.
באבקת טופז, בשילוב נוזלים השתמשו הקדמונים לריפוי אסטמה, עזרה במקרים של נדודי שינה וטיפול בכוויות.
הטופז השקופה היא הפופולרית ביותר מבין גווני הטופז והיא עוזרת ליכולת הריכוז, יכולת קבלת החלטות ואיזון נפשי רוחני.
אמרלד:
אבן האמרלד היא אבן ששימשה תרבויות קדומות לראיית הנסתר, חיזוק הזיכרון, הרחקת כוחות הרשע וחשיפת האמת בין בני זוג זאת כאשר ענדו את האמרלד על הצוואר.
את המצרים שימשה אבן האמרלד כסמל לפוריות נשים ולידה, מרפאים השתמשו בה לריפוי וטיפול בבעיות עיניים, הרחקת רעלים וטיהור הגוף.
האמרלד טובה לאנשים הרואים את העולם בפסימיות ולאלה הסובלים מבעיות רגשיות של אחרים. האבן מקלה על לחצים, עוזרת לטיפול בבעיות גב ומשפרת את כושר ההבעה.
קריסקולה:
אבן הקריסקולה, בעלת הגוון הכחול עמוק היא אבן נהדרת לאיזון האנרגיות ולהקלה על לחצים. היא מגבירה את יכולת האהבה והבנת הזולת ולכן טובה מאוד לזוגיות, במיוחד כאשר קיימים חילוקי דעות וויכוחים מתמידים.
אבן זו עוזרת לנשים בבעיות מגוונות כגון: הריון ולידה, שחלות, הקלה בתופעות גיל המעבר וניתן לראות בבירור כי נשים נמשכות לאבן זו כמגנט ופשוט רוצות להיות קרובות אליה.
הקריסקולה מסייעת לניקוי הכבד, חיזוק הטחול, איזון הסוכרים בדם וחיזוק השרירים.
אובסידיאן:
האובסידיאן מהגוני עוזרת במילוי השאיפות של הנעזר בה תוך הסרת חסמים אנרגטיים בדרך, חסמים אשר מפריעים בהגשמה עצמית והשגת מטרות.
האובסידיאן שמשה תרבויות עתיקות ליצור כלי נשק חדים, שכן הרכבה הכימי -זכוכית וולקנית- איפשר יצירת כלי נשק חדים.
אזורית:
האזורית בעלת הצבע הכחול מעוררת את ההכרה ומשפרת את יכולת קבלת ההחלטות במצבי לחץ. היא מגבירה את היכולת לחלום, מקלה על דיכאונות ומטהרת מנטלית.
האזורית טובה לחיזוק עצמות והטחול ולכן טובה במצבים של תאונות, שברים, חוסר סידן ובגיל ההתבגרות.
האזורית בשילוב עם אבנים נוספות יכולה להיות גורם אנרגטי חזק מאוד, במיוחד בשילוב עם האבן מלכית.
קריסופראס:
הצבע הירוק המדהים של אבן הקריסופראס מעניק למביטים בה רוגע ושלווה, תחושת קבלה עצמית וקבלת האחר. האבן המיוחדת הזו תלמד את הנעזרים בה לסלוח בייתר קלות ותצמצם גישה ביקורתית.
הרוגע שמשרה אבן זו עוזרת לבעיות רגשיות רבות והיא הייתה ידועה בתרבויות עתיקות כאבן שיועצי המלכים היו משתמשים בה כאשר המלכים נמצאו במצבי לחץ, כעסים ונטו להתרגזויות תכופות תוך שקיעה במצבי רוח דכאוניים.
המימופייט:
אבן מדהימה, הצבע התכלת השקוף מעניק רוגע ושלווה העוזר במקרים של אהבה במשבר וזוגיות על סף משבר. מומלץ להביט בה לשני בני הזוג, היא תשרה רוגע, סלחנות, שלווה ואהבה בין בני הזוג. המימופייט גם מחזקת בטחון עצמי והערכה עצמית ומעודדת חיי אושר ושמחה.
אמזונייט:
אבן ידועה לאיזון האנרגיות בגוף ולהרגעת מצבי לחץ, האמזונייט משמשת לזרימת אנרגיות חופשייה בגוף. ידוע כי האבן הייתה בשימוש ע"י הפרעונים במצרים העתיקה לצורך צמיחה רוחנית והענקת רגשיות ואנרגיות לאחרים.
קארנליאן כתום:
מעניקה מרץ, אנרגיה ושמחת חיים. מחזקת אומץ וכוח להתקדם. יוצרת איזון רגשי שמסייע לחוות רגשות. טובה לאלו הנוטים לתת לזולת אך לא עושים למען עצמם. יעילה לאנשים מפוזרים ומבולבלים, מרחיקה אפטיה. מסייעת בטיהור הדם והכבד, בטיפול בבעיות טחול, לבלב, כליות וכיס המרה. מקלה על הריון.
ג'ספר אדום:
לאבן הג'ספר האדומה יכולות מיוחדות. היא מסיעת באיחוד תת ההכרה והמודעות העצמית. היא מכוונת את האנרגיות של הצ'קרות ומאזנת את ההילה. ביכולתה להקל בתקופות של אשפוז ממושך ומצבים של חוסר אנרגיה. היא מסייעת בטיפול בתאי הגוף, בבעיות באיברים הפנימיים ככליות, טחול, שלפוחית השתן, הכבד והבטן.
אופל:
האופל היא אחת האבנים הידועות בעולם ואחת הנמכרות ביותר מאז ומעולם. תרבויות קדומות האמינו כי לאופל תכונות קדושה, יכולת ראיית הנולד והגנה חזקה מפני מחלות. לאבן האופל יכולות רבות והיא עוצרת בתוכה עוצמות חזקות. האופל גורמת ליציאת האמת הפנימית החוצה: לאנשים פתוחים אבן האופל תעניק אושר, שמחה, ביטחון עצמי ותגביר את המודעות לרגש. לאנשים בעלי בטחון עצמי נמוך היא עלולה להיות שלילית משום שהיא תגרום לחיזוק התחושות השליליות.
מלכית:
המלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה כהגנה חזקה כנגד רוחות רעות ושיפור השינה.
המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה, הקלה בבעיות של סיוטי לילה ועין הרע.
בתחום הנפשי למלכית יכולת לשפר את האיזון האנרגטי בגוף, לעזור בבעיות בחלק התחתון של הגב, הקלה על כאבים ראומטיים וסיוע במקרים של גידולים.
אבן המלכית מעניקה לנעזרים בה גם הגנה מפני תאונות ופגיעות על ידי כך שהאבן נפגעת במקום המשתמש בה. אנשים רבים שהשתמשו באבן מלכית ספרו כי האבן התפוצצה להם ביד ולאחר מספר ימים ארעה להם תאונה קשה והם לא נפגעו.
טורכיז:
הטורכיז, בעלת הצבע התכלת עד ירקרק, בעלת מעלות רבות והיא הייתה בשימוש תרבויות קדומות כגון: המצרים והאינדיאנים.
הטורכיז מגבירה את הצורך בהגשמה עצמית, מגבירה איזון נפשי, מחזקת תקשורת עם אנשים ומעניקה הגנה. היא מחזקת את כל מערכות הגוף והיא טובה לריפוי הריאות, לחיזוק מערכת העצבים, מקלה על הנשימה וטובה מאוד לסובלים מאסטמה.
מונסטון חום בז':
מביאה הרמוניה לזוגיות ומסייעת במציאת בן זוג. מרוממת מצב רוח, מרפאה את תהליך הנשימה, מקלה על כאבים. ביכולתה להקל על הריון ולידה.
אמטיסט:
מרגיעה ומאזנת, מקלה על גמילה מהתמכרויות, מחזקת את העין השלישית ומגבירה יכולת רוחנית ולכן מומלצת לשימוש בזמן מדיטציה. ביכולתה להרחיק אנרגיות שליליות, לעודד קבלת רעיונות חדשים, יצירתיות ולימוד. טובה למטבוליזם ומצויינת להרחקת כאבי ראש.
טורמלין סגול:
מסייעת באיזון אלקטרומגנטי של הגוף וצבעה המיוחד מעורר את כל מרכזי האנרגיה. אבן הטורמלין מגבירה יכולת טלפטית ומודעות, מרגיעה עצבים ומסייעת בהסרת לחץ תוך הגברת הריכוז והתמקדות. מחזקת את יכולת קבלת ההחלטות, מחדדת את המוח. מחזקת את הלב פיזית ורגשית, מרגיעה. מצוינת להגנה מאנרגיות שליליות ועין הרע.
אגת בוטצוונה:
מחזקת את יכולת הבנת הבלתי נודע. מעודדת יצירתיות ומסייעת בשחרור רגשות. מקלה על רגשות דיכאון. מעוררת את צ'קרת הכתר ומעניקה אנרגיה המחזקת את ההילה. מסייעת בריפוי, מצבים של חוסר איזון ותפקוד ומרחיקה רעלים.
לאפיס לזולי:
אבן הלאפיס היא אבן כחולה עם כתמים קטנים של זהב ולבן. המצרים הקדמונים הפכו את האבן לאבקה ולאחר מהילת האבן במים, השתמשו בה כאיפור למלכים, גם משום שצבעה המיוחד והשילוב בין הכחול העמוק והזהב נחשב כצבע האלים.
אבן הלאפיס שימשה כוהני דת רבים שענדו אותה על צווארם כיוון שאבן זו מחזקת מאוד את יכולת התיקשור, קשר עם המודעות העצמית, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח וחוכמה.
כיום אבן הלאפיס משמשת מתקשרים רבים שנעזרים בה בטיפולים, ניתן להשתמש בה גם לטיפול עצמי והיא עוזרת בבעיות רפואיות-נפשיות רבות כגון: שחרור לחצים, הפחתה והעלמת פחדים ופוביות, הגברת יכולת הקבלה העצמית, חיזוק השלד, הפעלת בלוטת התריס וסיוע בבעיות עיניים וגרון.
אקוומרין:
צבעה הבהיר של אבן האקוומארין נתן לה את הכינוי "אבן הנעורים". לאבן זו תכונות ראיית הנולד, תקשור, כוחות למעבר מכשולים וקשיים. שימוש נפוץ לאבן זו היא "השרייתה" במים ושטיפת הפנים במים המושרים. אבן האקוומרין עוזרת לבעיות נשימה, בעיות ראייה ועוזרת בפתרון חסמים רגשיים כגון: רגשות מבוכה, חוסר בטחון עצמי, מחזקת יכולת הבעה ותקשורת בינאישית.

 

האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il
  גלישה מהנה !:]]